PDA

View Full Version : Врачки.. :]



sladkъ_mackъ
05-06-2008, 12:10
Така хора моля ви само не се смейте,дори да ви се стори адски тъпанарска темата :D Ма кажете в кой раздел да я сложа,кат за никъде не е :shock: Както и да е ,просто ми е интересно какво е вашето мнение за т.н. "врачки",ходили ли сте,за какво бихте отишли,суеверни ли сте??Аз съм суеверна и са ми интересни такива неща и бих отишла.. Според вас какъв е шанса да познават или предсказаното да се сбъдне :? Примерно ако имате сериозна връзка,или дори просто сте влюбени бихте ли искали да знаете как ще се развият нещата за в бъдеще :) Оф станаха мн въпроси айде вие сте :P Иии пак се извинявам заа тъпичката тема :oops:

Spider4eto
05-06-2008, 12:16
Ами когато съм била много малка, тамън съм отишла от едното село на другото и съм започнала много да заеквам. И баба ми е казала на майка ми да ме заведе там на някаква врачка. И завела ме майка ми и врачката ми ляла куршум, и казала, че ме уплашил мъж на кръстопът с чешма(къщата на другото село е баш на кръстопът с чешма 8-) ) и там водата дето бил куршума я сипала в бутилка и казала да се изсипе в течаща вода. Изсипала я мама още същия ден и на следващия съм спряла да заеквам.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 12:17
Ами когато съм била много малка, тамън съм отишла от едното село на другото и съм започнала много да заеквам. И баба ми е казала на майка ми да ме заведе там на някаква врачка. И завела ме майка ми и врачката ми ляла куршум, и казала, че ме уплашил мъж на кръстопът с чешма(къщата на другото село е баш на кръстопът с чешма 8-) ) и там водата дето бил куршума я сипала в бутилка и казала да се изсипе в течаща вода. Изсипала я мама още същия ден и на следващия съм спряла да заеквам.


и на мен ми ляха куршум, защото имах тикове ... не помага ... пълна простотия са врачките :) (повечето) ... мисля, че наистина има хора със способности ... но масата са шъшкъни 8-)

Spider4eto
05-06-2008, 12:19
дам, за жалост само гледат да вземат парите на хората

sladkъ_mackъ
05-06-2008, 12:22
Ами когато съм била много малка, тамън съм отишла от едното село на другото и съм започнала много да заеквам. И баба ми е казала на майка ми да ме заведе там на някаква врачка. И завела ме майка ми и врачката ми ляла куршум, и казала, че ме уплашил мъж на кръстопът с чешма(къщата на другото село е баш на кръстопът с чешма 8-) ) и там водата дето бил куршума я сипала в бутилка и казала да се изсипе в течаща вода. Изсипала я мама още същия ден и на следващия съм спряла да заеквам.


и на мен ми ляха куршум, защото имах тикове ... не помага ... пълна простотия са врачките :) (повечето) ... мисля, че наистина има хора със способности ... но масата са шъшкъни 8-) Йеее шъшкъни :D 8-) Май си прав :smt023

hahavteen
05-06-2008, 12:27
Леля ми и майка ми са ходили при една преди няколко години и сега нещата които им е предсказала се сбъдват... От друга страна не вярвам че има нещо като съдба и че всичко е предопределено... Не съм сигурна... :-o

vamp
05-06-2008, 12:42
Има такива които познават :) ЩЕ взема да отида някой път :)

laracools
05-06-2008, 12:51
z nikoga ne sum hodila ne sum posvetena v predskazaniq i tnt,no bih oti6la za interes :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 12:52
майка ми е ходила на "врачка" ... да тя "отгатва" неща ... но те са наши намерения ... за които не сме сигурни, но успяваме в последствение да направим ... но казват и много грешни "предсказания" ... просто проблемите с които отиваме при тях са по-скоро ... прозрачни ... и аз бих ви "предсказъл" същото ... хората просто се манипулират супер лесно ... въпроса е да усвоиш техниката ...

VinDiesel
05-06-2008, 13:01
Не вярвам и не искам да знам как ще се развие връзката ми.В България хората които наистина познават са 2 3 :)

qst
05-06-2008, 13:09
i az do skoro ne vqrvax.mislex kato vas 4e tva sa prosto xora deto iskat da ti zemat parite ,NO ima i nqkoi ,koito naistina poznavat.Neska na6te mi kazaha 4e xodili pri nqkakva babka ot edno sasedno selo i za moe u4udvane e poznala si4ko.na trygvane im kazala da poglednat ne6to ot pred na kolata 6toto bilo razvaleno.i naistina svetofarite ne raboteli.tva nai me u4idi... nz vie si pravete smetkata 8) :grin: :)

alehole
05-06-2008, 13:12
Майка ми ходи преди месец-два .. не ми каза какво е станало .. но я чух да разказва на баба ми .. и нещата които чух .. горе долу станаха .. Мама обаче каза ,че и отнело супер много време на тази гледачка да каже тези неща и то много малко били верни .. каза че много разпитвала за живота .. а попринцип нали някой може да ти кажат много неща само като знаят името ти..или рожденната дата..или като си до тях сичко им минава като филм .. АБЕ някой няма никаква дарба и само за ПАРИ е сичко .. но все пак съм сигурна че има и такива които предсказват вярно неща :)
=>Относно зададения въпрос .. аз също мн се интересувам от такива неща.. но може би по-скоро не бих отишла да ми гледа за връзката с гаджето .. ми ако предскаже че утре ще скъсаме .. или нещо друго гадно .. не не не не бих отишла за такова нещо .. по-добре да си живеем живота пък каквото се случи .. ако трябва да знаем неща от бъдещето просто щяхме да ги знаем а не да търсим гледачки..

:-P

GameMaster
05-06-2008, 13:17
Lichno az vqrvam che mogat da poznavat.Bih otishla nqkoi pyt kato imam vyzmojnost.

xXxScreamxXx
05-06-2008, 13:19
оохх... преди около 3 години ходих ... ляха ми коршум нещо ала бала .. акзха 44е имам страх от 4овек и заради това съм имала оня здравословен проблем ...... :? :? :? абе има такива с дарба ама ... има и такива дет са без :D :D :D .... и аз ли4но вярвам в тези неща :)

van4encetyYyY
05-06-2008, 13:25
Kakvo da ti kaja az li4no i vqrvam i ne za6toto v dne6no vreme tezi vra4ki stanaha mnogo 4esto qvlenie po nqkoi kanali se vartqt denono6tno s cel da se obaadite i da vi glatnat parite! :shock: Vse pak vqrvam 4e ima nqkoi istinski za6toto maikami e hodila i e poznala mnogo ne6ta za neq mene i moeto semeistvo NO ako stva duma za liobovta az ne bih posmqla da popitam za6toto iskam da izjiveq vseki edin mig bil toi lo6 ili mnogo 6tastliv moje da pravq gre6ki no to4no te me u4atat :-) Uspeh

fuck_me_pls
05-06-2008, 13:26
:D Oxx никога не бих отишла тва са пълни глупости уе

simonchety
05-06-2008, 13:36
..

HAGVXSXVH
05-06-2008, 14:11
да аз определено вярвам,но за съжеление надарените са твърде малко,а измамниците са многоо :(аз искам да отида някой ден .. :)

Pliok0019
05-06-2008, 15:04
Не съм суеверна, но вярвам във врачки, магьосници, природни звездобройци...

gPa3HuTeJl
05-06-2008, 15:05
Шарлатани.. :x

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 15:14
Шарлатани.. :x


мХм

AnnGi
05-06-2008, 15:31
Аз вярвам,защото когато съм била малка мама e отишла при някаква баба,която и гадаела на кафе.И сега всички неща,които е казала на мама се сбъдват.Даже едно от предсказанията и е било,че аз ще искам да се оженя на 18г. :razz: и наще трябвало да мe спрат,защото после съм щяла много до страдам.Та ще видим колко ще се сбъдне. 8)

AutumnTears
05-06-2008, 15:46
malko sa instiski nadarenite....

LovePoisoned
05-06-2008, 15:48
Повечето са наистина тъпи шарлатанки с кристални топки и махала. :x

Но човек сам си гради бъдещето.

marencetuuu
05-06-2008, 15:49
ако си от стз мога да ти препоръчам тая жена е уникална-мария мъглова...мноо познава обаче и доста пари взима

sladkъ_mackъ
05-06-2008, 16:39
ако си от стз мога да ти препоръчам тая жена е уникална-мария мъглова...мноо познава обаче и доста пари взима ее не съм :( но много искам да ида при някоя,която наистина да е добра :?

the_friends
05-06-2008, 19:21
До известна степен вярвам, но само на доказали се, а в днешно време повечето са шарлатани, както казаха преди мене. А иначе дали бих ходила на врачка :? мне, защото каквото си е писано, това ще се случи иииии няма нищо случайно :wink: според мен не трябва да се месим в съдбата и да се опитваме да я променяме... А между другото прабаба ми е баячка ииии помага там за каквото бае :)

prettyIdeath
05-06-2008, 19:40
Принципно не вярвам във врачките , но съм ходила на баба Купойка :-D /не че е врачка../ ля коршум, гърмя - трещя и каза доста неща които бяха истина. Без да и кажем от какво съм се стреснала - тя каза.. /няма да ви кажа кво беше, щото е доста кофти/.
Не искам да знам бъдещето, то подлежи на промени , а и вече там не вярвам, че могат да ми кажат. Приятела ми вярва - и е ходил при 2ма-3ма, които са му казали едно и също. И аз вече съм доста объркана..
Мисля че повечето лъжат .. даже може би 70% от всичките че ако не и повече..

iiirish
05-06-2008, 19:59
не бих казала, че вярвам. ходила съм, не за да ми леят куршум както повечето сте разбрали въпроса, а точно за това да ми кажат нещо за в бъдеще. по принцип нещата някъде стават, някъде се разминават. ако питате мен това си е чисто и просто забавление :D да се похилите после с приятели какво било, що било :D

единствено Ванга съм признала, защото жената, Бог да я прости, наистина имаше невероятни способности

Erica
05-07-2008, 08:45
na trygvane im kazala da poglednat ne6to ot pred na kolata 6toto bilo razvaleno.i naistina svetofarite ne raboteli.tva nai me u4idi... nz vie si pravete smetkata 8) :grin: :)


:shock:

evelinka1122
05-07-2008, 08:57
бе вия луди ли сте... няма ли за какво друго да си давате парите че за врачки... :lol: :lol: :lol: ха ха как ли пък не... според мен това са пълни глупости.... би ми било инт да ми кажат нещо за миналото да видим дали е вярно и да се посмеем ест :lol: :lol: :lol: (това е целта 8-) ) , но за бъдещето... то си зависи само от мен и аз мога да го променя когато си искам!

Mademoiselle
05-07-2008, 12:16
bila sam i spored men sa palni 6arlatani!

Empowered
05-07-2008, 12:20
Ами когато съм била много малка, тамън съм отишла от едното село на другото и съм започнала много да заеквам. И баба ми е казала на майка ми да ме заведе там на някаква врачка. И завела ме майка ми и врачката ми ляла куршум, и казала, че ме уплашил мъж на кръстопът с чешма(къщата на другото село е баш на кръстопът с чешма 8-) ) и там водата дето бил куршума я сипала в бутилка и казала да се изсипе в течаща вода. Изсипала я мама още същия ден и на следващия съм спряла да заеквам.


и на мен ми ляха куршум, защото имах тикове ... не помага ... пълна простотия са врачките :) (повечето) ... мисля, че наистина има хора със способности ... но масата са шъшкъни 8-)
Agree 8-)

kroasandvi4
05-07-2008, 12:38
Железна тема , много радва.

MoonAngel
05-07-2008, 13:32
Не вярвам в тези неща. Нашите са ходили, но не съм и питала за това, не ме интересува. Най-добрата ми приятелка също беше ходила и врачката й била казала, неща за които никой не знаел. Е да де може, но аз пак не вярвам на тези глупости.

лублиана
05-07-2008, 20:52
Моляте били ми казала в кое село са ходили и как се казва жената която им е казала всичките тези неща МОЛЯТЕ? детето на един мой приател изчезна вчера и сега търсим начини да го намериме. полицията са гола вода тях дори и не ги интересува. Моляте? Благодаря ти предварително!

лублиана
05-07-2008, 20:56
каде живее тази жена?

Take1nlov3
05-07-2008, 21:03
Не вярвам в такива неща. може би единственото нещо в което вярвам е дежа ву-то (когато сънуваш нещо то да стане) на скоро сънувах 1 работи и те станаха точно както ми бяха по съня ... та така иначе съм ходил на врачка да ми лее куршум заради страха от кучета и всичко мина както трябва ... :razz:

лублиана
05-07-2008, 21:08
моляви помогнете имам нужда да се срешна с врачка. Ако някой случайно знае адрес и име ще съм му много благодарна!

ziky
05-07-2008, 21:38
врачка? Иди със снимка на приятелка и кажи това е сестра ми болна е от ракпримерно лекарите не са сигурни колко живот и остава и нещо там омотай дали ще се оправи и евентуално след колко време ще е някви такива и ако почне да си бае начи ше разбереш колко е врачка..най лесно - чети си хороскопа..спестяваш време пари и простотия! ;)

ziky
05-07-2008, 21:39
моляви помогнете имам нужда да се срешна с врачка. Ако някой случайно знае адрес и име ще съм му много благодарна!

Иди при Светлина :D Имаше там на витушка една живеее незнам точно къд бях слушал може и точно тая да е .. бая врачка си е сигурно :d А ако ти е олкова зор за врачка - кажи аз ше ти гледам ;) :D

alex_devv
05-08-2008, 06:39
е ТУКА (http://www.teenproblem.net/f/viewforum.php?f=23) трябваше да я сложиш

bqsna_teenagerka
05-08-2008, 08:19
Ех ми сигурно има хора,които могат да предскажат нещо..но има таквиа,които просто гепят money :d НАЛИ 4атка6? Аз лично не съм суеверна..и не бих ходила при някой за да ми казва бъдещето..искам всичко to be .. suprise! ;)

{}BeBeEe{}
05-10-2008, 18:52
офф Да и аз Съм Ходила на тей Наречената Гледачка Най-добрата В моя Град .. и Като Отидох Ми Каза че ще Скъсам С Приятеля Си .. че ще имам нов през юни-юли с 3 год. по-голям от мене .. и то взе че стана .. скъсах с приятеля с който ходихме 9 месеца ии сега някаф георги ме зарибява .. (с 3 год. по-голям) както каза тя .. не трябваше да ходя защото ми обърка сичко ...

Qnchety
05-10-2008, 19:16
Майка ми ми беше казала, че като съм била по малка е ходила и врачката й е познала сичко, без тфа че ше има 2ро дете. Ама на другата година вече имах сестра :D

unfaithful1234
05-10-2008, 19:24
Maма и тате са ходили при баба Ванга и тя е казала,че точно след 7 години ще имат дете,момиченце.Вярно е,тука съм :)

Liar
05-10-2008, 20:16
Разбира се че има хора с такива способности.Бих отишла стига да знам че не е някоя шарлатанка.