PDA

View Full Version : Чувствам са загубеняк пред нея



yuribg
05-06-2008, 15:42
Проблема ми е следния.Харесвам едно доста хубаво момичe.Разбирате ли тя е от момичета,които ходят по дискотеки,имат за приятели повече големи момчета абе изобщо далеч от моята категория.Аз си имам приятели,но ние не ходим по дискотеки и барове и такива места...Познаваме се от малки 4-5 момчета и си движим заедно от малки,ходим на риба,на кино,цъкаме фоотбал абе изобщо неща толкова далечни от нейното ежедневие,че няма накъде.Та проблема,е че пред нея се чувствам като загубеняк и дечко,да не говорим,че обкраженията ни са страшно различни.Аз съм на 17 тя на 16.Хлътнал съм страшно много,но просто не знам какво да правя.Разговарял съм няколко пъти с нея,но само толкова.Просто някак си разликата е твърде голяма тя е красиво момиче заглеждащо се по батковци и ходещо по места където никога не бих стъпил,а аз съм момче с детския си алкъл цъкащ на компа и занимаващ се с доста по-различни неща.До сега съм си нямал приятелка,но и никога не съм хлътвал така.Приятелите ми не могат да ми помогнат защото и те са на това дередже горе-долу...
Междо другото веднъж с 1 приятелка отидохме в 1 дискотека в студентски и нея я пуснаха(тя е на 17),а мен не щото съм нямал 18,смятаите за къв дечко са ме взели...

т.7
krem4et0

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 15:48
така ... ти си ми себеподобен :) и аз имам интереси подобни на твоите ...
и аз се влюбих в такова момиче ...
за мен такава връзка е невъзможна ... остави нещата така ... има земни момичета ... които ще им пука за теб а не за клубчета и батковци ...

vikiiitooo
05-06-2008, 16:19
Еи такива като вас чакам... :-) защо гиняма тук... :?

gPa3HuTeJl
05-06-2008, 16:22
Епа искаи му адрес и заминавай...

davkata
05-06-2008, 16:30
Щом няма какво да си кажете май я харесваш силно физически (може и само някои части да харесваш ) така че просто я забрави и намери някоя риболовка (познавам една :) )

vikiiitooo
05-06-2008, 16:31
Хахаха адреса да му искам... :razz: :grin: :razz:

jony
05-06-2008, 16:37
Позната история пич...
Даже прекалено :)
Начи щом мацката е яка и те кефи отиваш и я заговаряш. Ако те е срам измисляш няк'ъв супер пъклен план да го направиш. Заговаряш я и цап отивате на кафе. Колкото и да си щур поне по кафета ходиш, нали? Другия вариант е да идете на разходка в парка и да пиете там кафе...примерно... :)

zaraaa
05-06-2008, 16:45
Shtom e taka, ako stane neshto m/u vas vrazkata vi e prosto obrechena, ti sam kazvash, che nqmate ednakvi interesi, mislite po-savsem razlichen nachin, tq ne e za teb, ti ne si za neq :) Savetat mi e da si namerish nqkoe zemno momiche,s koeto da imate obshti interesi, s koeto da si podxojdate i da mislite po ednakav nachin :)

sladkъ_mackъ
05-06-2008, 16:47
така ... ти си ми себеподобен :) и аз имам интереси подобни на твоите ...
и аз се влюбих в такова момиче ...
за мен такава връзка е невъзможна ... остави нещата така ... има земни момичета ... които ще им пука за теб а не за клубчета и батковци ... дам,намери си себеподобна,има толкова истински,земни хора,за кфо си се затичал по тая,такава лъскава лигла знаеш ли кога ще ти обърне внимание ... :lol: май сам се сещаш.. :? Ааа може и да се получи нещо м/у вас,но първо спечели от тотото,купи си лъскава количка и фешънски дрешки ии мое да стане :D А най-напред слез на земята :) Успех в любовта :)

Crafter
05-06-2008, 16:50
Защо загубеняк? Да й имам и ежедневието на тази мацка. Ти си в пъти по-добре - гарантирам!
И смея да твърдя, че човек с таква балансирана самооценка не може да е загубеняк или мижитурка. Хубаво е след този анализ да си направиш изводи. Седемнадесет не е много, но не е и малко. Време е да се постегнеш леко и да не прекланяш глава (дори и пред себе си) като се сблъскваш с подобни проблеми, а особено пък с жени.
Предлагам ти да се опиташ с всички сили да направиш нещо по въпроса. Не защото тя си заслужава, а защото ще ти е гадно, ако един ден се събудиш и осъзнаеш, че е могло да се направи нещо, а ти си го проспал.

И все пак първо реши за себе си дали наистина си заслужава. Дали просто не харесваш как изглежда тя без да се интересуваш от същността й. Ако мислиш, че я познаваш достатъчно и искаш да бъдете заедно - добре.
Няма точна формула, няма рецепта или решение. Добре знаеш, че за всеки и при всеки е различно. Някои хора са по-шегувити, а други по-гениални в определена сфера. Трябва да откриеш себе си и в какво най те бива. Спортен тип ли си, лесно ли разговаряш с хора, които не познаваш, от какво се интересуваш, какво би правил с момиче.

Основните правила са както следва:
1. Винаги се усмихвай и показвай на другите, че ти е лесно дори и да не е така. Никой не търси човек с проблеми.
2. Бъди уверен. Дори по-уверен от колкото мислиш, че заслужаваш. Скромността краси човека, но прекалената скромност е просто скучна.
3. Запомни, че винаги има друга. Сега си още млад(то не, че аз съм стар) и нямаш много опит. Помня какво си мислех и аз на твоите години, но нещата се измениха. Една си отива, друга идва. Няма жена на този свят, която е "единствената". Това са изгнилите идеали на Холивуд и човешката слабост. Та мисълтта ми е, че трябва да се държиш с нея така сякаш вече си имаш приятелка, която те чака вкъщи. В противен случай просто ще я отблъснеш.
5. Бъди какъвто си. Да клиширано е, но е що годе факт. Не можеш да бъдеш един от нейните приятели, които спортуват, излизат, пият и т.н.(примерно)
Имаш си собствен живот, собствени приятели и интереси - гордей се с това.

Като си около нея се старай да бъдеш спокоен. Опитвай се да я разсмиваш със истории от риболова или нещо друго. Можеш дори леко да и се подиграваш, за това или онова. Например зелените кецове, с които е на училище днеска. Въобще дръж се така сякаш тя има малко значение за теб и е просто още един от приятелите ти.
И най-важното - опитвай се да я докосваш. Когато я разсмееш можеш леко да я побутнеш, а по-натам и да я прегръщаш съвсем по приятелски. Момичетата придават огромно значение на физическият контакт.

От мен толкова. Успех!

yuribg
05-06-2008, 17:20
Eй кой ми поправи заглавието.Бях написал "помощ" ама карай и това става.Та по въпроса, тя не е лигла,а доста сериозно момиче,разговарял съм с нея,но бариерата все още си я има...

*berry*
05-06-2008, 17:21
Shtom e taka, ako stane neshto m/u vas vrazkata vi e prosto obrechena, ti sam kazvash, che nqmate ednakvi interesi, mislite po-savsem razlichen nachin, tq ne e za teb, ti ne si za neq :) Savetat mi e da si namerish nqkoe zemno momiche,s koeto da imate obshti interesi, s koeto da si podxojdate i da mislite po ednakav nachin :)

a3c1M
05-07-2008, 16:05
Каквото и да става не се отчайваи ядосваи и самосажалявай, НЕ го прави в никакъф случай, това само ще влоши нещата.

xercu
05-07-2008, 16:09
Каквото и да става не се отчайваи ядосваи и самосажалявай, НЕ го прави в никакъф случай, това само ще влоши нещата.а какво да прави ??? Момчето сам си каза... не е бил с мадама досега , движи точно с 5 човека... а тя... сигурно секи ден през седмицата е с различна група от 20 човека...
Нищо лично ... просто ... Малко е късно да се издигаш , но опитай ... Днес се убедих , че от пълното леке може да се стане невероятния пич >.<

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 16:13
Каквото и да става не се отчайваи ядосваи и самосажалявай, НЕ го прави в никакъф случай, това само ще влоши нещата.а какво да прави ??? Момчето сам си каза... не е бил с мадама досега , движи точно с 5 човека... а тя... сигурно секи ден през седмицата е с различна група от 20 човека...
Нищо лично ... просто ... Малко е късно да се издигаш , но опитай ... Днес се убедих , че от пълното леке може да се стане невероятния пич >.<

абе смок ... ти идиот ли си е ? пич да става ... ти в момента му каза ... цитирам : заеби приятелите си ... стани " дупе" и може да имаш тая мацка ... той няма нужда от това ... не всички са "публични" хора и целта им е да си фръцкат задниците по баровете и дискотата ... той е пич във нормалната част от населението ...

xercu
05-07-2008, 16:22
Нещо не си ми зацепил мисълта ... >.< Не съм му казал да си заебе приятелите - те ще му останат завинаги... просто да е малко по контактен... Като му звънне някой за дискотека вместо да каже "Ся не мога , ще правим raid на WOW-a и ще трябва да присъствам иначе няма да зема най-яките итеми!" да се надъха, да иде да танцува и да си легне в 4-5 ...
Не знам защо не можеш да приемеш , че не всички са неконтактни , затворени в себе си хора... И да наричаш хора , които общуват с точно 7-8 човека - нормални ... или си се объркал нещо или си сдуханяк ...
Нямам намерение да ти се обяснявам пак , тъй че ... Айде... Със здраве !
П.П. Нищо лично към автора на темата ...

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 16:36
За мен ти не си загубеняк, а здраво стъпил на земята човек. Именно заради начинът на живот, който водиш ти в момента, нашите родители са по-здрави от самите нас. Докато татковците ни са ритали топка като малки, ние си пържим мозъците пред монитора и телевизора. Това ли ни е зрялото?
Факт е ,че вие сте от две различни планети и вашата връзка би била трудна отначало със сигурност, но не и невъзможна. Това е моето мнение. Освен това надявам се момичето да е земно и да не разчита единствено на външния си вид и на популярност, защото това отшумява и накрая остава само личността.
Не искам да ти повлиявам за решенията, които ще вземеш, но ще ти дам един съвет. Колкото и да си влюбен в това момиче, никога не пренебрегвай приятелите си. Нека те бъдат номер едно за теб. Нека те ти дават смисъла на съществуването. Не позволявай едно момиче да разруши това, което си градял с години, защото после може да бъде късно , за да се обърнеш.

П.с. Ако имаш нужда от допълнителен съвет, който те притеснява и за който никой не може да ти помогне - можеш да ми пишеш на ПМ.

yuribg
05-07-2008, 16:59
Херкулес WoW не играя...На дискотека съм ходил 2 пъти,при което 2 път не ме пуснаха(и как да ме пуснат като детската ми физиономия си личи от километри).Приятелите ми са добри и не изкам да ги губя,познаваме се от малки с тях и са ми скъпи.Проблемът е там,че не мога да осигуря на момичето това,на което е свикнала.Това с 7 човека и дали било нормално,еми извинявай ама трябва ли да познавам цяла софия за да попадна в параграфа нормале?

kato` limonche
05-07-2008, 17:59
Каквото и да става не се отчайваи ядосваи и самосажалявай, НЕ го прави в никакъф случай, това само ще влоши нещата.а какво да прави ??? Момчето сам си каза... не е бил с мадама досега , движи точно с 5 човека... а тя... сигурно секи ден през седмицата е с различна група от 20 човека...
Нищо лично ... просто ... Малко е късно да се издигаш , но опитай ... Днес се убедих , че от пълното леке може да се стане невероятния пич >.<
А така :-P. Някой трябваше да го каже! Самочувствие се гради още, когато си дете. Някой, който изобщо не си е имал приятелка, е малко нагличък да иска най-хубавото парче торта :?

kato` limonche
05-07-2008, 18:03
Херкулес WoW не играя...На дискотека съм ходил 2 пъти,при което 2 път не ме пуснаха(и как да ме пуснат като детската ми физиономия си личи от километри).Приятелите ми са добри и не изкам да ги губя,познаваме се от малки с тях и са ми скъпи.Проблемът е там,че не мога да осигуря на момичето това,на което е свикнала.Това с 7 човека и дали било нормално,еми извинявай ама трябва ли да познавам цяла софия за да попадна в параграфа нормале?
Гадничко си е. Знам колко е тъпо да ти обяснявам, че трябва да се откажеш от мацката, ама ти май сам си го виждаш. Трябва да разбереш - за повечето момичета не е толкова важно ти сладур ли си по принцип, или не... важно е да си "някой" и това не е толкова жестоко и гарантирам, че е истина.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 18:07
Нещо не си ми зацепил мисълта ... >.< Не съм му казал да си заебе приятелите - те ще му останат завинаги... просто да е малко по контактен... Като му звънне някой за дискотека вместо да каже "Ся не мога , ще правим raid на WOW-a и ще трябва да присъствам иначе няма да зема най-яките итеми!" да се надъха, да иде да танцува и да си легне в 4-5 ...
Не знам защо не можеш да приемеш , че не всички са неконтактни , затворени в себе си хора... И да наричаш хора , които общуват с точно 7-8 човека - нормални ... или си се объркал нещо или си сдуханяк ...
Нямам намерение да ти се обяснявам пак , тъй че ... Айде... Със здраве !
П.П. Нищо лично към автора на темата ...


хахаха дупе завирай се в дупката си ... да не получиш една стилна металска хранилка за глазура на загубената ти псевдо личност ... и ти явно не зацепваш какво искаш да кажеш ... това, че той не е лайно като теб да кисне по кафетата и дискотеките и да е толкова тъп, че единствената му тема на разговор да е фитнеса и присмехулно описание на всеки клиент влизащ в съответното заведение ... много ме е яд на такива като теб бате :-x заври си самочувствието в гъза ... само те прави надменен

NeLLy_BaBy
05-07-2008, 19:06
ЩОм харесваш момичето направи първата крачка. Щом си говорите покани я на кафе, ако приеме ок. Ако не стане така и ти откаже не се отчайвай просто и си намери по-земно момиче както казаха и другите,което ще разбира твоите интереси и ще те приема такъв какъвто си. Желая ти успех все пак! :)

Kasiera
05-07-2008, 19:08
Аз съм същия като тебе...
Абе, пич, заеби я кифлата.Можеш да имаш 4-5 приятеля, ма знаеш, че са ти истински такива.Тая, ако ходи в група с по 15-20човека, сигурно само първите имена си знаят...А и след 2-3 г., ако си зел книжка, кой знае на кой булевард или магистрала ше иска да ти се продаде без да те помни кой си и къв си...

А и има някои свестни, дето търсят точно такива...


разговор да е фитнеса

ее, и аз ходя на фитнес, ма само, за да се поддържам...иначе говоря съмвем малко за тва. :D

bibi90
05-07-2008, 19:11
А да си чувал,че притовоположностите се привличат?
За мен тази връзка изобщо не е невъзможна,стига да подходиш към нея достатъчно смело и уверено и да й покажеш,че знаеш какво точно искаш.И естествено трябва да има привличане и от нейна страна,без него не може.
Пък може и да те отреже,ако е няква превзета кифла,ма то ако е такава за кво да се хабиш? :)
Няма какво да губиш,така че давай! 8)

vamp
05-07-2008, 19:21
Всяко момче може да има всяко момиче ако има правилния подход.
Като ти харесва дай и това,което иска и бъди с нея.Не бъди човек с животното,няма го оцени!
От опит ти казвам,дълго ще съжаляваш,ще си спомняш за нея,ако не пробваш.Бъди пич за една вечер,такъв какъвто иска тя,дай и това което иска,остави я сама да влезе в капана си и бъди с нея.Наслаждавай се на момента докато можеш или докато искаш,а после я забрави,защото не е момиче,което си струва.Едва ли някой ден бих имал чувства към подобно момиче,да не говорим да се оженя за такава.
Разликата между това да ти харесва и да си влюбен е огромна,любовта е споделена,макар и моментно а другото е просто увлечение.Просто не можеш да си влюбен в нещо,което не си имал дори за миг.

suantito
05-07-2008, 19:24
Абе няма невъзможни неща. Когато ти не ходиш на дискотека , дискотеката идва при теб. Съберете се с твоите приатели покани въпросното момиче и някой друга приателка и купона е готов.

vesinka91
05-07-2008, 19:44
Shtom e taka, ako stane neshto m/u vas vrazkata vi e prosto obrechena, ti sam kazvash, che nqmate ednakvi interesi, mislite po-savsem razlichen nachin, tq ne e za teb, ti ne si za neq :) Savetat mi e da si namerish nqkoe zemno momiche,s koeto da imate obshti interesi, s koeto da si podxojdate i da mislite po ednakav nachin :)
saglasna s1m prosto nqma kak sledkato ste korenno razli4ni..

BuzkatA
05-07-2008, 22:53
Колкото и да си влюбен в това момиче, никога не пренебрегвай приятелите си. Нека те бъдат номер едно за теб. Нека те ти дават смисъла на съществуването. Не позволявай едно момиче да разруши това, което си градял с години, защото после може да бъде късно , за да се обърнеш.


Да това никога не го прави ... за съжаление преди 1 година направих тази грешка и вече за мое съжаление мога да кажа, че съм останал почти без приятели ... или просто имам само познати :( :lol:

ziky
05-07-2008, 23:01
Проблема ми е следния.Харесвам едно доста хубаво момичe.Разбирате ли тя е от момичета,които ходят по дискотеки,имат за приятели повече големи момчета абе изобщо далеч от моята категория.Аз си имам приятели,но ние не ходим по дискотеки и барове и такива места...Познаваме се от малки 4-5 момчета и си движим заедно от малки,ходим на риба,на кино,цъкаме фоотбал абе изобщо неща толкова далечни от нейното ежедневие,че няма накъде.Та проблема,е че пред нея се чувствам като загубеняк и дечко,да не говорим,че обкраженията ни са страшно различни.Аз съм на 17 тя на 16.Хлътнал съм страшно много,но просто не знам какво да правя.Разговарял съм няколко пъти с нея,но само толкова.Просто някак си разликата е твърде голяма тя е красиво момиче заглеждащо се по батковци и ходещо по места където никога не бих стъпил,а аз съм момче с детския си алкъл цъкащ на компа и занимаващ се с доста по-различни неща.До сега съм си нямал приятелка,но и никога не съм хлътвал така.Приятелите ми не могат да ми помогнат защото и те са на това дередже горе-долу...
Междо другото веднъж с 1 приятелка отидохме в 1 дискотека в студентски и нея я пуснаха(тя е на 17),а мен не щото съм нямал 18,смятаите за къв дечко са ме взели...

т.7
krem4et0



Пичага виждам че си ми набор...сичко тва дето каза знаеш ли едно време и аз бех така..вида момиче ходещо по дискотеки и т.н. и викам а не тая не е за мене тия батковци незнам си кво и си търсех момиче от моята черга... аз като тебе като по малки такива играме жмичка ходиме в гората играеме си на реката ритаме караме колела после мотори и така..ясна ми е пределно добре ситуацията..само че знаеш ли неска си говорихс едно приятелче като бяхме на кафе..щото иа з не хода по дискотеки и т.н. мраза смисал не ми харесва и той вика едн път нали е бил на кафе с неговото сегашното гадже още преди да тръгна ти вика че просто като я гледам и си викам тая не е за мене пада си по некви напомпани и такова кой знае кво си мисли къв е тоя смотаняк..само че се оказа точно обратното..та така и ти не се отказвай..само че 1-2 разговора не са нищо..само че ако момичето си е закоравяло щото по думите ти квото и да си говориме ми става ясно че е доста повече от теб смисал и финансово и изобщо по открехната е за нещата а ти си си точно момче с различни виждания и т.н. точно като мене...ако моичето е просто по такова...нес е занимавай няма смисал да изглеждаш смешен в очите на някво си момиче...няма да е последната...живота е пред тебе има още много ехее....не си заслужава просто..често пъти майка ми ми е казвала да си търся момиче от моята черга и аз се се заничам само че вече няма такива...90% от момичетата или са деца или са лигли или са некви курви или просто си търсят точно батковците и там тия паралиите....за жалост е факт и не веднъж да не кажа секи ден се доказва..ти само като видиш как се обличат "привлекателно" и може лошо да ти стане...па се почват енди походки едни жестове едни маниери едни гримове щуротии...мани...не си е работа..

G-StaR
05-07-2008, 23:19
ziky прав си , че повечето днешни малки "момиченца" (по-малки и от вас даже) си търсят само батковци , които да им плащат сметките и да ги водят по кафенца/дискотеки и тн ... , но не си прав , че трябва да е забрави ... Да ви разкажа един мой такъв случай. По цял ден играех Counter-Strike/Warcraft , бях затворен в себе си ( срамежлив ) ... Бях се засичал с това момиче 1-2 пъти по кафетата и то не защото исках да ходя , а защото братовчедка ми едва ли не ме завличаше и виждах , че тя е много повече от мен ( тоест отракана ) , но ето , че идва на баща ми имен ден и всички се събираме в един ресторант , аз на масата на баща ми , тя на масата с братовчедка ми. По едно време се озовавам и аз на тяхната маса и всичко е 6 , купонът тече и е гледам и си викам , че просто няма никакъв начин даже да ме забележи пък камо ли да тръгне с мен. Бях погълнал доста количество алкохол и забравих за нейното "ниво" и за моето "ниво" , всичко се изравни и отидох и е поканих на танц ( бавна песен ) и така от приказка на приказка , излязохме още няколко пъти на кафе и от там нататъка ви е ясно...
В момента продължавам да си разцъквам Counter-Strike , но вече просто за развлечение ( не вманиечен като преди ) и си излизам по кафетата и си ходя по барове и всичко се подрежда просто перфектно!

Та мисълта ми е , че не всички момичета са недостижима цел ... Просто трябва да откриеш правилният път ;)

ziky
05-07-2008, 23:36
ziky прав си , че повечето днешни малки "момиченца" (по-малки и от вас даже) си търсят само батковци , които да им плащат сметките и да ги водят по кафенца/дискотеки и тн ... , но не си прав , че трябва да е забрави ... Да ви разкажа един мой такъв случай. По цял ден играех Counter-Strike/Warcraft , бях затворен в себе си ( срамежлив ) ... Бях се засичал с това момиче 1-2 пъти по кафетата и то не защото исках да ходя , а защото братовчедка ми едва ли не ме завличаше и виждах , че тя е много повече от мен ( тоест отракана ) , но ето , че идва на баща ми имен ден и всички се събираме в един ресторант , аз на масата на баща ми , тя на масата с братовчедка ми. По едно време се озовавам и аз на тяхната маса и всичко е 6 , купонът тече и е гледам и си викам , че просто няма никакъв начин даже да ме забележи пък камо ли да тръгне с мен. Бях погълнал доста количество алкохол и забравих за нейното "ниво" и за моето "ниво" , всичко се изравни и отидох и е поканих на танц ( бавна песен ) и така от приказка на приказка , излязохме още няколко пъти на кафе и от там нататъка ви е ясно...
В момента продължавам да си разцъквам Counter-Strike , но вече просто за развлечение ( не вманиечен като преди ) и си излизам по кафетата и си ходя по барове и всичко се подрежда просто перфектно!

Та мисълта ми е , че не всички момичета са недостижима цел ... Просто трябва да откриеш правилният път ;)


Въпрос на много голям шанс...и знаеш ли кое е най хубавото в тоя случай?Точно изненадата..отчаял си се съвсем и то се случва..само че виж има просто момичета които си търсят момче на тяхното ниво...или иска пари от неог или иска компания от него за да ходи по магазините щото парите си ги има..само че точно тая компания тряаада разбира от мода тряаа да се увлича от нейните работи разбираш ли..такова момиче няма да се хване никога с един от нас (по обикновените така да кажа) Ако има такова момиче смисал щото съм чувал де начи тва е 1:110010290323490 % Иначе аз не съм по игрите смисал да играя игри изградил съм си едно мнение и като слушах че си дават парите от закуска за да си плащат да играят в оригинални сървър на WOW нааай интересната игра разбираш ли просто ми призляваше бахти глупостите...
Но просто когато едно нещо е ясно няма смисал да става по сложно...няма смисал да се скапваш още толкова..оставаш си с въздишането и с мечтите за такова момиче...и без това се чувстваш жалък..защо трябва да го показваш и да и дигаш самочувствието на няква си там "перла на красотата" с две маламашки фондюден , прическа от типа "кой косъм на къде видел фанал" очилата чантичката маниерите полите бутушите до коленете и темподобните кифленски изпълнения...то чесно казано на тия мн не им тряаа..те знаятсамо едно Теранова , пари , дискотеки , кафенца , лакове , гримове , щуроти и и т.н. Кво можеш да очакваш от ендо такова момиче..нищо ама абс нищо...надменни с некво небесно кафяво достойнство ама направо едва ли не изтъква с него по някъв начин и си мисли че цяла софия и дължи пари е така..дъ БеСТ от Дъ дАбъл Шитс...а да и да не забравя обръщенията - братле бате копеле и т.н...аре как и да е ние момчетата сме си убитаци ама момчие дами говори на братле...заееби...
Иначе твойта историика ми хареас добре се е получило..по точно интересно...Замислял ли си се преди применро занапред как би се получила евентуална следваща такава среща?!Ако не си просто недей..няма смисал тва съм го остановил..остави нещата да си дойдат сами...точно когато не очакваш и точно с човека с който най малко очакваш..тва е интересното... :)
Поздрави

G-StaR
05-07-2008, 23:52
Все пак си прав ;) Затова отбелязах , че има и момичета с които просто не може да се има нищо общо , едва ли не са от различна планета

Е пак явно съм попаднал на по-земно момиче и всичко е станало в точният момент ;)

А колкото до това дали съм мислил за бъдещи подобни срещи... както каза няма никакъв смисъл да си тормозя мозакът за такива работи , то просто се случва!

Айде със здраве и лека нощ :D

ziky
05-07-2008, 23:54
Все пак си прав ;) Затова отбелязах , че има и момичета с които просто не може да се има нищо общо , едва ли не са от различна планета

Е пак явно съм попаднал на по-земно момиче и всичко е станало в точният момент ;)

А колкото до това дали съм мислил за бъдещи подобни срещи... както каза няма никакъв смисъл да си тормозя мозакът за такива работи , то просто се случва!

Айде със здраве и лека нощ :D


Ако попаднеш на още едно свиркай че аз вече пропаднах да търса... :D :)
Успех с момичето!!Всичко най! :)

alex_devv
05-08-2008, 06:34
гръмни са

nicolepcd
05-08-2008, 18:19
Ами изглежда сте доста различни (не казвам, че хората, които нямат еднакви интереси не бива да са заедно), но все си мисля, че ще е трудно :) Ти си от момчетата, които вече са рядкост, затова не си струва заради някакво увлечение да загубим един от тоя вид :? Но все пак... ако се престрашиш - опитай... :)

AFT
05-08-2008, 19:01
Според мен пък има огромен шанс с момичето, стига да се стегне малко и да не се самосъжалява. Може да и е писнало от целия тоя начин на живот и т.н. - тогава идва "автора" иии тадаа! xD Добре, може да съм прекалила с американските филми, но никой не трябва да губи вяра, най-вече вярата в себе си. Към автора - по-добре да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си. Абсолютно нищо няма да изгубиш.

pish0nko
05-08-2008, 19:13
Аз пък си мисля че и сам можеш да си прецениш дали ще се получи нещо все пак ти я познаваш ама нали хората се променят както казават ако се получи нещо между вас пожелавам ти го може тя да се промени и да разбере че тия дискотеки и тем подобни газариики неса най важни в живота и т.н всичко се случва 8) най добре направи това което смяташ за правилно а не после да си биеш главата и да си казваш защо ги послушах и прочие .....