PDA

View Full Version : аз ли съм виновна?



splendour
05-06-2008, 17:10
zna4i istoriqta e slednata:az i 1 ot nai dobrite mi priqtelki naposled1k samo se karame.tq ponqkoga dosta se ligavi ne kazvam 4e az s1m perfektna no s1m dosta po yravnovesena i da ligavq ako vidq 4e po tozi na4in draznq drygite se opitvam da spra [estestveno spored neq az s1m se ligavila mnogo za6toto kogato i kaja da prestane tq po4va da se cypi i az s1m vinovna vinagi] tq se obijda ako i kaje6 ne6to v o4ite i iska da i go kaja po "zaobikolno" a az obi4am da kaja tva koet mislq s cel da go opravi i da ne se izd1ni.az zapo4nax da se iznervqm i s16to ne s1m za t1rpene ama naistina se nervq primerno kat po4ne da r1si t1potii ili da se d1rji kat bebe po ylicite i da vika vmesto da prikazva.tva 4e e malko ligla ne e samo moe mnenie.az ne s1m s harakter za podr1janie i prikaz no pone se staraq no mi vtrisa da se cypi kat i kaja 4e edi koe si v d1rjanieto i me drazni i zab1rzva kra4ka i si tr1gva sama po p1tq i ma izostavq nazade ili napravo si tr1gva.az trq da xodq da q gona i da i se izvinqvam i sled tva pak se povtarq tva si4koto.moga da dam i primeri ako iskate ama 6e prod1lja s postove po nadolo 4e 6te ztane mn d1lga temata

Модерирано от Бандитка.Пиши заглавията на темите си на кририлица

krisi_bep
05-06-2008, 18:16
Хмм..сигурно наистина не ти е приятно,но тя трябва да те разбере и да се поспре.Постави си и ти за цел ,след като тя си е виновна и след 1-2 забележки не престава,а си заминава, да не я гониш ,а да изчакаш тя да те потърси.Ще разбере,че е виновна и може би ще се поправи занапред.Със сигурност ще и е гадно,че си е съвсем самичка и няма как да не те потърси щом сте best friends ;)

splendour
05-06-2008, 18:28
sq q ostaix nii poprincip kat sme na daskalo po rqdko se nijdame i v pet1k sig 6e i mine i pak 6e me t1rsi mo problema e 4e iskam prosto da ne se d1rlim postoqnno a predi ne be6e taka ot na4aloto na godinata nqk1de po4na tva i se ysilva se pove4e a i mn mrazq da me sravnqva s drygite si "frendki" ednata e brad4etka i s neq sa fr a drygata s neq e d1lga istoriq ama ne moje 1 p1t da kaje "taq naistina e bahti kyrvata posle po4va ne tq ponqkoga e dobri4ka noooo" za6toto se pak kat q vidi i sa "priqtelki" i sled nz kolko si da kaje "da ama tq pone tq ne prai kat tebe" i razni takiva

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2008, 04:24
според мен не сте приятелки.
ако ти и беше приятелка и ако тя ти беше приятелка (истинска) нямаше да се стига до "спри да се лигавиш" и тя да се цупи.
след като ти е фр можеш да я изтраеш.. моята фр мислиш ли че няма косури??! разбира се че има ! понякога като се разлигави и аз не мога да я трая чак но .. си я трая (: нали си и моито другарче нали тя ми помага когато имам нужда... това е наи малкото което мога да направя..
сори знам че няма да ти хареса мнението ми но.... все още не съм почнала да плащам данък обществено мнение така че си прави каквоото решиш за добре ти (:

MemoRieS
05-07-2008, 07:49
Имах същия проблем с приятелката си, но когато спрях да й обръщам внимание, тя пак почна да си ме търси и да се съобразява как се държи, но постепенно пак почна със същите изпълнения. След което се скарахме и до там. Аз мисля, че тя не ти е приятелка, или иска прекалено голямо внимание по-най-тъпия всевъзможен начин.. доста детски се държи... Ако държиш на приятелството ви... просто й обясни колко смешно изглежда отстрани. Аз лично мисля, че приятелството ви няма да просъществува дълго. И все пак успех! :)

TheNewReligion
05-09-2008, 23:44
Ми приемаш я такава каквато е ! Тя нама да се промени ,защото някой не я харесва . Това ,че си и приятелка не я прави длъжна да ти играе по гайдата . Ти със сигурност и казваш всичко в очите за нейно добро , но тя не го осъзнава , за това по-добре спри . Няма смисъл ....Ти искаш да направиш добро , тя не го осъзнава и караницата е на лице . Тези караници меко казано "травмират" приятелството , от личен опит го знам .Спри докато не е късно , защото после най-много да прибегнеш до крайност , което не е особено добре ! :? Приятелството ви няма да просъществува особено дълго , защото не можеш да я приемеш такава ... :?

TheNewReligion
05-09-2008, 23:45
Имах същия проблем с приятелката си, но когато спрях да й обръщам внимание, тя пак почна да си ме търси и да се съобразява как се държи, но постепенно пак почна със същите изпълнения. След което се скарахме и до там. Аз мисля, че тя не ти е приятелка, или иска прекалено голямо внимание по-най-тъпия всевъзможен начин.. доста детски се държи... Ако държиш на приятелството ви... просто й обясни колко смешно изглежда отстрани. Аз лично мисля, че приятелството ви няма да просъществува дълго. И все пак успех! :)
+1 !

eminem_girl
05-10-2008, 19:52
:shock: :shock: :shock: Как може още да и обръщаш внимание и да искаш да сте приятелски?! Извинявай, ама ако бях на теб щях да й кажа: "Спри да се правиш на интересна, за да привлечеш на някой вниманието. Еби си майката и приятен ден!" Имала съм такива случаи и съм казвала точно тва. :D Просто не понасям такива хора...