PDA

View Full Version : като се ядосам рева и бягам от вкъщи..



denicee
05-06-2008, 17:35
zdraveite problema mi e sledniq: ve4e ot 5 meseca(za men tova vreme e mnogo) haresvam edno mom4e kazah mu 4e go haresvam predi 2 meseca nqkade i toi kaza 4e nqma 4uvstva kam men sled o6te 1 mesec (sled kato stanahme mn dobri priqteli) mu kazah 4e ve4e ne go haresvam za da se uspokoi. Mnogo se radvam 4e sme priqteli no toi postoqnno si smenq priqtelkite i az kato go vidq s tqh se pravq 4e ne mi puka no ne e taka. napravo otka4am edin den edna moq priqtelka mu kazala cqlata istina 4e o6te go haresvam i toi sega se 4uvstva mnogo vinoven. problema e 4e kato se qdosam reva i bqgam ot ka6ti za den-dva.tova me sasipva ako imate qkakva ideq kakvo da pravq kajete mi!! mersi predvaritelno

Модерирано от Бандитка по т.7

Lord_Of_The_Night
05-06-2008, 17:39
Като за начало спри да бягаш от вкъщи и вместо това поговори с родителите си,които могат да ти дадът добър съвет,защото са преживели много и те познават добре.Да личи си че си по емоционална и че много го харесваш,но защо не поговориш с него и да се разберете,защото той вече знае макар от друг че ти още имаш чувства към него.И запомни бягането от проблема не го решава!!

gPa3HuTeJl
05-06-2008, 17:40
Недей да бягаш от вас, а отиди на психотерапеФт...

vilinanova
05-06-2008, 17:42
Що си мислиш, че да бягаш от вкъщи е решение?Апък иначе мисля, че трябва да седнете и да си поговорите!Всичко зависи от човека!Аиде, мн успех! :-) :)

П.С.На колко си?

megi_sweet
05-06-2008, 17:44
zdraveite problema mi e sledniq: ve4e ot 5 meseca(za men tova vreme e mnogo) haresvam edno mom4e kazah mu 4e go haresvam predi 2 meseca nqkade i toi kaza 4e nqma 4uvstva kam men sled o6te 1 mesec (sled kato stanahme mn dobri priqteli) mu kazah 4e ve4e ne go haresvam za da se uspokoi. Mnogo se radvam 4e sme priqteli no toi postoqnno si smenq priqtelkite i az kato go vidq s tqh se pravq 4e ne mi puka no ne e taka. napravo otka4am edin den edna moq priqtelka mu kazala cqlata istina 4e o6te go haresvam i toi sega se 4uvstva mnogo vinoven. problema e 4e kato se qdosam reva i bqgam ot ka6ti za den-dva.tova me sasipva ako imate qkakva ideq kakvo da pravq kajete mi!! mersi predvaritelno

:shock: ОлееЕЕее откажи се от него... :-x

krisi_bep
05-06-2008, 18:08
Като за начало спри да бягаш от вкъщи и вместо това поговори с родителите си,който могат да ти дадът добър съвет,защото са преживели много и те познаваш добре.Да личи си че си по емоционална и че много го харесваш,но защо не поговориш с него и да се разберете,защото той вече знае макар от друг че ти още имаш чувства към него,за това поговорете.+1

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 18:13
като прочетох гръмкото заглавие "mechta" си помислих, че ще трябва да споделя някаква лична представа или да дам мнение по интересена, но позитивна дилена ... а то се оказа бебешка простотия


1во. не бягай от вас ... дан е искаш да докарап инфаркт на ваште ...
2ро. щом си сменя приятелките ... не мислиш ли, че би сменил и теб
3то. не съм убеден, че му е особенно гузно, а по-скоро тъпо

ае със здраве ...

Chacho
05-06-2008, 18:15
Моя съвет - не хлътвай по него, преследвай си някви твои цели.Щом не се получава с него,значи не се получава.Гледай си живота

cinderella_gugutka
05-06-2008, 18:38
ОМГ!!!знаеш ли хората какво правят когато не могат да бъдат с 4овека по които си падат???!!!опитват се да го забравят,хващат си друг и така.а как смяташ да го забравиш като ти е най добър пр и се срещате 4есто предполагам???просто спри да се виждаш с него за малко,хвани си др и когато го забравиш може пак да си станете пр :)

CfEtii
05-06-2008, 18:42
Това какво общо има с бягането от вкъщи.Смисъл..защо бягаш от вас след любовно разочарование?И замисляла ли си се,че това не решава проблема?Иии..зарежи го

sladka_no_opasna
05-06-2008, 18:50
щом ти е казал че няма чувства кам теб го остави на мира.намери си друг.и недей дори да бъдеш приятелка с него

w0sh
05-06-2008, 18:53
Имам идея.. гроу ъп.

Wrathchild
05-06-2008, 19:09
Ами да, страхотна услуга си правиш, като бягаш от вас...

MiMcHeToOo
05-06-2008, 20:14
Имам идея.. гроу ъп.

+1. И що бягаш от вас като няма повод? Да го плашиш? Баси детето...

_FaShIoN_
05-07-2008, 11:21
Като бягаш от проблемите си не ги решаваш...колкото и да е трудно се опитай да го забравиш,поговори с него,кажи му че той не е виновен за нищо и че няма смисъл да се чувства виновен,а и като още толкова много го харесваш за кфо се мъкнеш с него,стой по-далече от него,за да можеш да го забравиш по-бързо... :)

vesinka91
05-07-2008, 21:09
kato za na4alo spri da bqgash ot vas i potarsi profesionalna pomosht...

ziky
05-07-2008, 21:16
Ше ти мине няма страшно..момчета където и колкото поискаш..още повече квито поискаш..не се вманиячавай само в едно като виждаш че не става...ставаш прекалено банална на моменти за него и нахална..никога няма да успееш да постигнеш това което целиш..остави нещата така и се разсейвай мисли за друго..кофти е да мислиш за някого и да знаеш ч еняма да стане нищо знам го от личен опит но повярвай трябва време..след време сичко се връща просто го помни от мен..нещата се обръщат...опитай..не боли!

5StaR
05-07-2008, 22:15
Моля консултирайте се със специалист(психиатър).

alex_devv
05-08-2008, 06:38
Като за начало спри да бягаш от вкъщи и вместо това поговори с родителите си,които могат да ти дадът добър съвет,защото са преживели много и те познават добре.Да личи си че си по емоционална и че много го харесваш,но защо не поговориш с него и да се разберете,защото той вече знае макар от друг че ти още имаш чувства към него.И запомни бягането от проблема не го решава!!

+1

koalka
05-08-2008, 07:41
Ти чувство за самосъхранение нямаш ли?Малко се успокой и недей чак толкова да истерясваш за глупости.Глупост е не, че имаш чувства към момче, а защото на него не му пука, че ти вкъщи ревеш и си гледа кефа, докато ти се измъчваш.Дръж се на положение и се примири най-накрая.Да не говорим родителите ти как се притесняват, като бягаш от вкъщи и на тях ядове създаваш...за едно момче, което няма чувства към теб.

bqsna_teenagerka
05-08-2008, 08:23
Абе ти да не си на 10? Как ще бягаш от вкъщи?? Защо? Да нямаш проблем с ваще,че бягаш от вкъщи? Това е адски глупаво! Напротив..я вземи поговори с майка си.. сподели с близък! Недей д арпавиш такива простотии и да плашиш родителите ти :shock:
КОлкото до момчето. ... ако не те харесва просто.. --- :?