PDA

View Full Version : yayaya



teen_boy
05-06-2008, 17:35
gahahadfhfdhad

LadyCarameL
05-06-2008, 17:39
1.Би трябвало
2.Мисля че всеки ден(не знам,ще те излъжа)
3.Не
Но все пак не ти препоръчвам солариум.. ;)

shady^baby
05-06-2008, 18:14
1.Би трябвало
2.Първите 2-3 пъти е добре да се ходи през ден,докато свикне кожата ти, а после вече всеки ден
3.Не
Успех със солариума,но и аз съм намнение че не е нужен :)

o0ps
05-06-2008, 18:24
Ако кожата ти е прекалено светла и ходиш за първи път на солариум ще стоиш по около 1 минута така че от 5-6 процедури дори и да има ефект ще бъде много малък. Мисля че по принцип е добре през ден да се ходи но все пак в салона ще ти обеснят. И веднага след това хващаш тен да. :)

CataclysmicAbyss
05-06-2008, 18:25
Лично мнение: предпочитам да си ходя бяла като сиренце ,отколкото да се подлагам на тая жега която е вътре...на сичкото отгоре това облъчване е супер вредно за кожата и още нещо майка ми често ходеше на солариум и след едно ходене и се появи огромно петно на челото/това беше преди две години/ ,но още не и се е махнало при положение, че се маза със какви ли не скъпи мазила изписани от дерматолог...не целя да те плаша, просто го споменах :)

anitka_555
05-06-2008, 18:57
oleee ne gi slu6ai.ot 5-6 puti po4ti ni6to njma da stane 4ak sled 10-12 put se hva6ta.hodi prez den po4ni ot 6 minuti i uvli4avai vseki put s 1.hodi na turbo solarium i ima6 6ans dobala da po4ernee6.i sled solarium-min 2 4asa ne vlizai v banqta,4e njma da ima efekt.az hoda ot dostva vreme i zatova me slu6ai.uspeh i qk ten za bala ei :)

simonchety
05-06-2008, 19:07
Чак след 10-12 :shock: път по-добре си купи крема на Garnier аз го използвам и определено има ефект и до бала ще хваниш тен "Прогресивно озарява кожата ви с лек и естествен тен,видим след 4 дни"

oRiGiNaL
05-06-2008, 19:26
значи момче съм и искам да ида няколко пъти на солариум преди абитюренската ми ( моля без коментари от рода на че ходенето на солариум е за жени и следвователно съм гей )
1. Въпроса ми е кожата ми е доста светла от 5-6 пъти ще има ли някаква полза.
2. През какъв интервал от време да ходя, през ден добре ли е ?
3. След ходенето на солариум трябва ли да мине определено време за да хване тен кожата, примерно като ходиш на плаж, първо ставаш червен и чак след няколко дни почерняваш, има ли такова нещо на солариума или веднага се почернява.
Моля запознатите да ми помогнат :-D

1. Определено ще има ефект. Какъв ще е той е друг въпрос ;)
Зависи какво точно целиш.
2. През 1-2 дена се ходи. Най-добре е да питаш, когато идеш. Те ще ти обеснят. И се редуват прав и легнал солариум.
3. Нормално е да трябва да мине време. Но това са няколко дни максимум. Ефекта е все едно си бил на плаж само, че по бързо хващаш тен.

Но солариума не е много полезен така, че не прекалявай ;)

stomah4eto
05-06-2008, 19:37
Ta purviq pust stoi6 ne pove4e ot 5 minuti nezavisimo kakva ekojata ti ! vtoriq put pak pet posle moje 2 -3 puti po 6 posle 1 put 7 i 6e ima razlika 100000000% Ne e hubavo da se hodi seki den nai dobre e prez den dva ! Ne trqbva da se prekalqva za6toto tqloto ti moje da stane na petna i taka sorry 4e e malko neadekvaten posta ama burzam ;)

TopTa
05-06-2008, 19:55
Лично мнение: предпочитам да си ходя бяла като сиренце ,отколкото да се подлагам на тая жега която е вътре...на сичкото отгоре това облъчване е супер вредно за кожата и още нещо майка ми често ходеше на солариум и след едно ходене и се появи огромно петно на челото/това беше преди две години/ ,но още не и се е махнало при положение, че се маза със какви ли не скъпи мазила изписани от дерматолог...не целя да те плаша, просто го споменах :)
+1
moq priatelka hode6e redovno na solarium i kudeto ima6e bemki se polu4iha razranqvania, kato otide na kojen lekar ii kazaha 4e ako produljava 6te ima rak na kojata! :? po-dobre se maji s kremove za postepennen ten!

Котарана
05-06-2008, 21:02
Ефект има още първите пъти, но ако искаш да си по тъмен трябва да ходиш поне 15-тина пъти и то не всеки ден, а през 2-3 дена. И е желателно да се мажиш със специален лосион всеки път преди солариум.
Тена става супер, но ако искаш да го задържиш трябва редовно да ходиш на солариум.

teen_boy
05-06-2008, 21:03
Благодаря за мненията ви !
аз пък съм чувал, че от тези мазила и спрейове за тен, може да се получат петна и усложнения(всеки си има право на избор), а иначе за солариума както казах смятам да отида 5-6 пъти няма да прекалявам, четейки постовете ви смятам първите 2 пъти да съм на 5 минути и после да увелича постепенно, като мисля че през ден ще е добре да ходя, като си мисля след първият път да почина не 1, а 2 дни за да свикне по-лесно кожата ми и поне 2 часа след това, както каза някой по-горе няма да се къпя :D :D

Nookie
05-06-2008, 21:20
ами незнам бате кво да те посъветвам . аз много избирам солариумите на които ходя ... от 1 месец ходя много често и мога да ти кажа няколко неща .

1. Гледай соларното студио да е ново и най-вече солариума да не е някакъв стар понеже те са стисни и не сменят лампите достатъчно често поради простата причина че една лампа е 60-70 лева а 1 солариум има 40 лампи поне .... а стара ли е лампата е вреден и солариума .

2. Аз понеже мн трудно горя и съм мн податлив на тен се пуснах първо на 10 минути и зависи от солариума се пускам на 10-15 минути ... и ако мислиш да се пуснеш на 5 после на 6 после на 7 минути и така нататък за 5 ходения до 10 минути ще стигнеш но няма да имаш никъв тен . Ще имаш 1 приятен загар ако си мн бял така че ти препоръчвам ако не си наистина мн мн бял се пусни на 8 минтути 2 пъти да са последователни и вече ако на третия ден си зачервен и ти упъва кожата леко го пропусни ако ли пък не те боли и не си зачервен отиди пак да направиш серия от 3 ходения по 8 минути ... 4тия ден си дай почивка . 5тия ден се пускай на 10 минути и ако то ти понася на 6ти пак се пусни на 10 ... направи още 1 ден почивка и според тена си реши дали да не отидесх на 12-13 минтуи 1-2 пъти..
прави си солариума на обяд вечер се къпу и се мажи тоалетно мляко или някав крем такъв без аромати и нещо друго ....

3. Можеш да си купиш и козметика за засилване на тена ( те съдържат мелатинин) или пък за бронзов тен ... има по 25 лева по 50 - 70 лева . Аз не позвам понеже не ми трябват но има 1 на "Евелин" - тен активатор което е 5 лева и мисля че ефектът е същия ...
Ходи на солариум : MegaSun или Sunline Turbo и 2та са добри .. първия е на жетони по 4 - 8 - 12 минути ... ако ходиш на него само промени серията и 1вия ден се пусни на 4 минути ...

Ако ти е мн сложно отиди на солариум 3пъти по 6 минути
да фанеш базов тен и после 2 дни преди бала на Витошка на пръскащия солариум за бронзов тен .. 25 лева идеален ефект ... държи 8 дни
Ако имаш още въпроси пиши ще ти отговоря