PDA

View Full Version : Едно момиче от класа. Трябва ми сьвет от компетентен.



van4a
05-06-2008, 18:00
НЯКОЙ ако има нерви да го прочете това нека ми помогне моля :oops: Начи трябва ми някой оригинален сьвет. Има една полякиня от класа ми, която я видях още пьрвия ден и много ми хареса. Обаче аз сьм един тьпак дрьпнат такьв правя се на ударен и че нея виждам. Гледам я че си говори с едно боксиорче дето е по голям от мене ама неса гаджета и тоя само я закача нещо деба глигана. Аз сьм лека категория ама тва няма значение :)
И ЗНАЧИ!!! Си говоря с един дето я познава много добре, И му викам човече тая много ме кефи ше полудея на края искам гадже да си хвана, и тоя ми вика.
-Абе тая само говори за тебе като сме на работа че си готин тва онова, и аз направо ми падна шапката, викам абе несе ебавай копеле верно ли бе!!!!!??? Той ми вика заклевам се бе тьпак!
И аз направо се побьрках отидох си сьщата вечер у нас и си викам баси якото излезе ми кьсмета са ше си я забия тая поне сьм сигурен че ме харесва. :shock:
И отивам аз следващия пьт на училище. И е тука ми идва да си тура патлака на главата и до там. Нещо ми става бе кат некав ултра дебил се права на ударен че нея виждам някак си ме е срам ли незнам кво да права да се еба у тьпака. Кажете ми кво ми става кво да и кажа??? Оня ден почнах да чета един вестник и тя ми вика дай да го чета и аз фанах откьснах страницата дето я чета аз и и дадох останалото!!!! Незнам се едно някой друг ме оправлява. След това си викам абе аз тьп ли сьм вместо да се направа на мил и да и кажа да заповядай аз права некви глупости. Още несьм водил с нея никакьв разговор дори несме се запознали. А е в моя клас. Кажете ми как да почна кво да и кажа???? Моля ви се!
Ще ви призная че още сьм девствен, ама не това ми е проблема, има няколко момичета дето са по грознички ама с тях не се притеснявам вьобще да говора и мога да си ги хвана за гаджета, ама не искам пьрвото ми момиче да е някво грозно с пьпки. Сто пьти са ме карали да хода на курва някой от приятелите ми ама неискам така. Искам с гаджето ми да се чукам за прьв пьт!
:oops:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 18:05
:D :D :razz: :razz: :razz: :grin: :grin: :lol: :lol: ти си някаф идиот копеле


по темата : действай ! среща .... и кревата след това ^^

Nefarian
05-06-2008, 18:13
действай копеле брат :)

van4a
05-06-2008, 18:22
КАжете ми кво да и кажа бре :smt117
:D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 18:23
ко стаа ае се трошиме 8-)

van4a
05-06-2008, 18:26
Аре плиис някой да ми даде сьвет като на приятел много ми е гадно несе ебавам. Кайте сериозно. Tя нее неква курва бате.

cinderella_gugutka
05-06-2008, 18:32
ами така е ,трудно е да завържеш разговор с моми4ето по което си хлътнал...ама незн куф съвет да ти дам щот съм моми4е :D не ми се е налагало да го правя...ама по принцип може да и направиш комплимен-хубава блузка пр.,незн...има мн на4ини,успех :wink:

Brutality
05-06-2008, 18:36
Абе ти момче ли си или кво? Като я харесваш давай, покажи и че си самоуверен, заговори я, едва ли ще ти навреди това, поне вече ще се познавате официално. И как може да сте в един клас и да не се познавате???? Това е излагация.
Подхавни темата за запознанство като и кажеш че е смешно да сте в един клас а да не се познавате и да не си говорите. След 1 седмица (в която гледаш по често да я заговаряш) я каниш да излезнете еди си къде, ако се съгласи - ХАРЕСВА ТЕ И ТЯ. И тогава си ти 8)

CfEtii
05-06-2008, 18:40
Луд си копеле..ем отиди,питай в кое даскало е била там ако е нова някфа,и е такиа.И разговора ще тръгне.И като я харесваш,не се прай на пребит..А и ти искаш гадже замо,за да я изчукаш ли?

tuzaro
05-06-2008, 18:44
луд си баце 8-) 8-)

van4a
05-06-2008, 19:26
Не бе не само да я чукам несьм казал такова нещо.
То имам училище само вьв вторник и се виждаме само вторник нее всеки ден. И са ни сьединиха 2 класа в един и за тва несе познаваме просто беше от друг клас.
Много ми харесва сладураната ама незнам как да почна само тва ми е тьпото. А и яко хльтнах по нея защото оня ми каза че е говорила за мене а иначе си мислех че си има приятел и не се интересува от мене.
Тука чак почнах да чета некви примери как да заговора момиче и да и искам телефона :D ма се чувствам кат пьлен тупан.
Щото е тьпо само да и кажа еи кво става много ми харесваш може ли да ми дадеш телефона си. Кой знае още колко стотин човека са и го искали. И тя кво ше си каже оооо поредния скучен галош. :smt067

paranoia
05-06-2008, 19:37
4akai malko na kolko godini si

van4a
05-06-2008, 19:38
На 19 :smt095 ма тва кво значение има

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 19:46
На 19 :smt095 ма тва кво значение има

уби всичко детско в мен 8-)

van4a
05-06-2008, 19:50
кво да бех казал че сьм на 15 щот мее срам да кажа че сьм на 19 ли :D
бати тьпото я не льжем :smt024

iiirish
05-06-2008, 19:50
Искам с гаджето ми да се чукам за прьв пьт!
:oops:

баси кухата лейка дето си :D

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 19:51
Искам с гаджето ми да се чукам за прьв пьт!

баси кухата лейка дето си :D

ne e samo kuh ^^

iiirish
05-06-2008, 19:52
Искам с гаджето ми да се чукам за прьв пьт!

баси кухата лейка дето си :D

ne e samo kuh ^^

:D

paranoia
05-06-2008, 19:53
az te suvetvam da bie6 ena zlobarka za posledno i da se metne6 otnqkude

the_friends
05-06-2008, 19:57
Пич, най- напред фани спри да се правиш на гламав :D не я подминавай се едно е некваааа.... и аз не знам ква, още повече че и тя те харесва- така само най- много да я отблъснеш, нищо друго. Стегни се, опитай се да преодолееш това, че се притесняваш от нея, а как да започнеш разговор с нея.... първо запознайте се, питай я нещо повече за нея и такива, най- трудно е началото- почнеш ли... после си идва отвътре :P Айде успеххх :-)

_m_I_M_i_
05-06-2008, 20:01
phyayhshzahahah ti si prai6 bazik! tui da si na 19 i da si devstven OK ama da si na 19 i da ne znae6 kak da zagovori6 edna macka EI TVA NE GO RAZBIRAM !!! stegni se malko be :shock: :shock: :shock: 8-) 8-) :D :D

Ivalinka
05-07-2008, 11:16
каквото искаш й кажи..само не с този език,че ще се стресне момичето :-D

sladko_dete
05-07-2008, 11:52
хахах оо!!! а моя патлак къде е ма*а му де*ба да те гръмна :lol: По добре, че си мълчиш иначе горкото момиче като те чуе как говориш и ще се отчая милата от живота :lol:
Пс: извинявам се, ако сме чувствителни и се обиждаме :)