PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 20:39
Nima nqma mom4eta ,koito da ne iskat samo sex ? Razocharovana sam ! Do sega nesam sreshnala momche , koeto da iska seriozna vruzka , da ne luje priqtelkata si i da ne i izneverava ! Mnogo li iskam ?! :neutral:

Модерирано от Бандитка.Пиши заглавията на темите си на кирилица!

VinDiesel
05-06-2008, 20:41
Аз до сега не съм изневерявал на нито едно гадже.. Сегашното ми гадже не съм я лъгал и не ходя с нея заради секса това че ти не срещаш свестни момчета незначи че няма ...

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 20:42
еми има сякфи :) бед лък ... и аз примерно си търся свястно момиче, но няма ...

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 20:45
Nqma nali ?! :( tupa rabota 8-)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 20:46
Nqma nali ?! :( tupa rabota 8-)

да ... ае се зимаме 8-)

TellMeYourName
05-06-2008, 20:47
еми има сякфи :) бед лък ... и аз примерно си търся свястно момиче, но няма ...welcome to da club :lol:

VinDiesel
05-06-2008, 20:48
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-06-2008, 20:51
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)z

офф ... да е на 18 почти станах и не мога да намеря сериозното ... писна ми да съм сам ... а навсякъде около мен да няма 1 серизно, мило и добро момиче ... писна ми да чакам ...

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 20:53
Nqma nali ?! :( tupa rabota 8-)

да ... ае се зимаме 8-)

Navita sam 8-) :-) :D

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 20:57
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)z

офф ... да е на 18 почти станах и не мога да намеря сериозното ... писна ми да съм сам ... а навсякъде около мен да няма 1 серизно, мило и добро момиче ... писна ми да чакам ...

Sreshtala sam super nogo mom4eta za 17 godini . Zashto edin pone ne e bil to4en ?! E verno perfektni nqma ma .. ne mi trqbva idealen ... samo tva deto sam napisala po-gore iskam :)

5StaR
05-06-2008, 20:57
Питайте tuzaro, той е свободен и беше пуснал обява...

donkihot
05-06-2008, 20:59
ne e taka ima i momcheta,koito ne sa samo za tova,prosto mislq,4e oshte ne si sreshtnala podhodqahtiq..moq priqtel naprimer e nai-dobroto i miloto momche,koeto poznavam. Absoliutno nikoga ne me e nasilil za nishto,a za sexa..tova e neshto,koeto i dvamata BI trqbvalo da iskat!!! ako naistina obichash nqkoi shte iskash da bydesh s nego,ako li ne zna4i prosto ne si dorasla za seriozna vryzka...

MiMcHeToOo
05-06-2008, 21:00
Оф като почнете така ми иде да ви набия...

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 21:01
Питайте tuzaro, той е свободен и беше пуснал обява...

Zainteresova me :D koi tos? :? 8-)

Manic_Panic
05-06-2008, 21:01
Има разбира се! :)
Просто това им е всякаш главно, да така е!
Но си има и обяснение - защото са момчета... :-D

Chacho
05-06-2008, 21:08
Няма такива,защото ти не ги забелязваш.Момчетата, които не искат само секс - обикновено или са задръстени или си имат от кой да получават секс и те искат като приятелка.

Ето го и определението за мъж, за който секса не е чак толкова важен - масова женска илюзия

krisi_bep
05-06-2008, 21:12
Пак ли такава тема...старите разсъждения наново...айде пооплаквайте се и пак си търсете,дано все някога да намерите,дано ;)

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 21:13
Пак ли такава тема...старите разсъждения наново...айде пооплаквайте се и пак си търсете,дано все някога да намерите,дано ;)

sorry .. neznaeh 4e e imalo takava tema :\
eh dano se nameri takuf :)

NeDkY
05-06-2008, 21:19
Само нидей слага и мен в това "всички",щот ни съм кЪт другите момчета,където искат само *** и за т`ва говорат.И аз искам някоя нормална,да не е первезна,да не лъже,да е вярна жена и т.н. ама нема,май са се свършила :D (ама да НЕ е зУбЪрка,с цайси и прегърбена,някЪф батал :D )

много ли искам :( ?

go71n
05-06-2008, 21:20
BaD-LuCk аз лично колкото и тапо да звучи гаджето ми предложи .... обаче аз отказах просто мястото небеше подходящо ( дискотеката ) апак и не се чуствам още готов не и изневерявам защото просто не обичам така наречените авери да се целувам с някоя без да и знам името като съм с дадено момиче съм само с нея ...

VinDiesel
05-06-2008, 21:22
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)z

офф ... да е на 18 почти станах и не мога да намеря сериозното ... писна ми да съм сам ... а навсякъде около мен да няма 1 серизно, мило и добро момиче ... писна ми да чакам ...

Значи аз и аз съм на 18 и февруари месец тръгнах със сегашното ми гадже тогава бях на 17 и на 14 март направих 18 не че е толкова важно но за тия 18 години тя ми е гаджето от което най-много съм доволен и я обичам :)

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 21:25
Само нидей слага и мен в това "всички",щот ни съм кЪт другите момчета,където искат само *** и за т`ва говорат.И аз искам някоя нормална,да не е первезна,да не лъже,да е вярна жена и т.н. ама нема,май са се свършила :D (ама да НЕ е зУбЪрка,с цайси и прегърбена,някЪф батал :D )

много ли искам :( ?

Sorry .. nemoga da ti pomogna :\ Imam probelimi s perverziqta :D ina4e drugoto gu moga 8-)

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 21:27
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)z

офф ... да е на 18 почти станах и не мога да намеря сериозното ... писна ми да съм сам ... а навсякъде около мен да няма 1 серизно, мило и добро момиче ... писна ми да чакам ...

Значи аз и аз съм на 18 и февруари месец тръгнах със сегашното ми гадже тогава бях на 17 и на 14 март направих 18 не че е толкова важно но за тия 18 години тя ми е гаджето от което най-много съм доволен и я обичам :)
Q ! Oven4e :D i az sam oven :P Mnogo se radvam za vas (iskrena sam ! :P )

VinDiesel
05-06-2008, 21:36
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)z

офф ... да е на 18 почти станах и не мога да намеря сериозното ... писна ми да съм сам ... а навсякъде около мен да няма 1 серизно, мило и добро момиче ... писна ми да чакам ...

Значи аз и аз съм на 18 и февруари месец тръгнах със сегашното ми гадже тогава бях на 17 и на 14 март направих 18 не че е толкова важно но за тия 18 години тя ми е гаджето от което най-много съм доволен и я обичам :)
Q ! Oven4e :D i az sam oven :P Mnogo se radvam za vas (iskrena sam ! :P )

Приятелката ми е зодия овен и сега на 8 май има РД аз съм зодия риби най-добрата :)

gPa3HuTeJl
05-06-2008, 21:37
К'во бе аз с1м такова вярно момче... нито л1жа приятелка..нито изневерявам ( оп изл1гах, само 1 п1т )... не с1м някои секс маняк.. у седмицата по 1 п1т.. Не искам много! 8-)

.::THE_LAST_ANGEL::.
05-06-2008, 21:45
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)z

офф ... да е на 18 почти станах и не мога да намеря сериозното ... писна ми да съм сам ... а навсякъде около мен да няма 1 серизно, мило и добро момиче ... писна ми да чакам ...

Значи аз и аз съм на 18 и февруари месец тръгнах със сегашното ми гадже тогава бях на 17 и на 14 март направих 18 не че е толкова важно но за тия 18 години тя ми е гаджето от което най-много съм доволен и я обичам :)
Q ! Oven4e :D i az sam oven :P Mnogo se radvam za vas (iskrena sam ! :P )

Приятелката ми е зодия овен и сега на 8 май има РД аз съм зодия риби най-добрата :)

Verno 4e si ribi ama fr ti ne e oven ;) Do 21-22 april sa ovnetata :P

VinDiesel
05-06-2008, 21:50
Офф чай че се обърках тя е телец :)))

NeDkY
05-06-2008, 23:40
Imam probelimi s perverziqta

е и аз не че не съм де,ама ай ся :D :P

ziky
05-06-2008, 23:43
Айде и моя ред дойде...аз пък не съм виждал момиче което да не се заглежда по магазините да не иска сичко което види да е нейно , не съм видял момиче което да не слага 3 тона грим за среща излизане или квото и да е , да не мисли само за себе си..не съм видял момиче което да мисли трезво и да разсъждаавпоне малко..да има малко мисъл в тая тиква проста...още повече че едно 99,99 % от сичките вече на по 12 години са се проебали ебати с извинение..как да намериш такова момче като до някъде вие сте си виновни...ходите на купон незнаете колко пиете два пръста водка и вече разбираш ли света е добре дошъл за вас..некое момче ви понатисне малко и айде почват се вече историите..такова поле предоставяте така сте добре дошли...ако момиче има достойнство няма да позволи тва да се случва..па после момчетата били курвари..е да то момчето като се е фанало с курва кво да стане...жалко да...има толко хубави момичета..нагласени дет се вика перфе...и кво..до там..една дума неможеш да завържеш с тях...и за жалост права си...момчетата са такива..искат секс....хормоналнмо задоволение нормално...вярно е и аз държа в моя връзка да има секс само че не съм нито за едното ебане нито за двете седмици...и аз търса сериозна връзка само че май нещо сичко живо го е фанало разгонката или незнам модата ли е такава да се сменят момчетата щото тоя е писнал а ония има парички носи се добре и незнам си кво...една връзка повече от 5-6 месеца неможе да завържете...
Може да се спори до утре...само че факт - момчетата имат един кусур момичетата друг..сичко е 50:50...с къв се събереш такъв ставаш

50cent
05-07-2008, 01:36
абе те мъжете казват няма идеална жените казват няма идеален
тва не е вярно аз съм идеален
хах не маитапче не съм идеален но как може да казваш че няма такива момченца като те са навсякъде просто не са излезнали от вкъщи тъи като и те не са намерили истинската любов

а има и друг вариянт - лезбо ооохх пинякога се гордея със себе си как ли ги измислям тия простотии :neutral:

5StaR
05-07-2008, 01:38
Питайте tuzaro, той е свободен и беше пуснал обява...

Zainteresova me :D koi tos? :? 8-)

Е как кой? Бате Васко.. как ще се зарадва като разбере че сме го уредили..

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-07-2008, 04:32
повечето българи (в м.р.) са така (: сега не съм с българин и разликата е огромна .. и аз като теб си мислех че всички са такива но това е просто щото не бях попаднала на другия тип .. (:

evelinka1122
05-07-2008, 10:11
и аз съм мн разочарована... но ги има и свесните :) поне в моя град ги има, но аз не съм заинтересована..... :?

ziky
05-07-2008, 10:19
абе те мъжете казват няма идеална жените казват няма идеален
тва не е вярно аз съм идеален
хах не маитапче не съм идеален но как може да казваш че няма такива момченца като те са навсякъде просто не са излезнали от вкъщи тъи като и те не са намерили истинската любов

а има и друг вариянт - лезбо ооохх пинякога се гордея със себе си как ли ги измислям тия простотии :neutral:


Тука също има малко истина...само че в случая тия момчета не са излезли от тях и са свесни щото не са си имали гадже и си разкатават майката по цял ден с WOW Дота , МУ , и незнам там кви беха още забравих ЦС и незнам си кво...за тва е така по скоро

Empowered
05-07-2008, 11:18
Nima nqma mom4eta ,koito da ne iskat samo sex ? Razocharovana sam ! Do sega nesam sreshnala momche , koeto da iska seriozna vruzka , da ne luje priqtelkata si i da ne i izneverava ! Mnogo li iskam ?! :neutral:

Модерирано от Бандитка.Пиши заглавията на темите си на кирилица!
Privet ami ne sam sigoren dali otgovarqm na vsi4ki tezi ne6ta no opr si tarsex seriozna vrazka kogato sre6nax poslednata si prqtelka i tq uj tarse6e tova az opr mislex mn po malko za sex ot kolkoto tq i vob6te ne darja na tova no sqka6 vmesto tova da mi pomogne izleze 4e sam strannen :O tq si pada principno po "Bad Boys" a az vob6te ne sam takav az bqx dosta po 4uvstvitelen ot neq i pove4e izrqzaxvax kakvo 4uvstvam i sqka6 izvednaj mai tq re6i 4e ne si tarsi seriozna vrazka a prosto zabavlenie... na men nikak ne mi podapdna ideqta i tq mi kaza 4e sam budala zapo4naxme da si govorim za tova koi kolko sexualen opit ima i se okaza 4e tq e imala dosta ednodnevki a pak az sam imal vazmojnost 1-2 pati no sqka6 kolkoto pove4e mi se natqgaxa onezi Pa4i (sorry za izraza no si bqxa takiva :oops: ) tolkova pove4e mi iz4ezva6e jelaneto za kontakt s tqx ...Az sam spal s 2 momi4eta s koito naistina imaxme ne6to specqlno i na dvete im be6e za parvi pat kato i go kazox tq mi se izsmq i mi kaza 4e za 19 godi6en imam mn malko opit ..sled kato i kazox 4e za men sexat gubi istinskata si strast ako nqma 4uvstva..i nesmqtam 4e tozi na4in na jivot 6te i nosi mn xubavi spomeni za6toto pri ednodnevkite na sutrinta se obli4a6 i si tragva6...v kraina smeta zabavlenieto za 1 ve4er ne moje da ubie 4uvstvoto za samota ili kakvoto te e nakaralo da potarsi6 takav vid kontakt :( tq mi kaza 4e sam prav do nqkade no sam mn stromoden sega se 4udq dali savremenite xora si prekarvat po dobre ot men v kraina smetka a za seriozna vrazka nz 4udq se dali ima smisal vob6te da si slagam nqkoe momi4e na sarce za6toto vse pak navqrno 6te smenq dosta o6te dali ima smisal da si slagam ne6tata tolkova prisarce?A predi tova po dobre da ne vi razkazvam kak sa postapvali razni momi4eta za6toto 6te se zapitate dali vob6te sam se vlubval ... a v interes na istinata sam se vlubval samo 1 momi4e i to si be6e slojilo maska v prodaljenie na 2 meseca sled kato razbrax kakva e tq naistina ostanax dosta iznenadan...! Ta da ima takiva mom4eta no dali si struva da bade6 takav..

Lekov
05-07-2008, 12:05
да ти кажа не че се хваля но аз никога за нищо не света не бих предал любимата и не бих изневерил просто обичам ли някого обичам го докрай и никога не ходя с некое момиче заради шибаниа секс аз ако искам секс по добре да дам 15 лева и на некоя проститу*ка и да си направя кефа

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 12:11
да ти кажа не че се хваля но аз никога за нищо не света не бих предал любимата и не бих изневерил просто обичам ли някого обичам го докрай и никога не ходя с некое момиче заради шибаниа секс аз ако искам сеь по добре да дам 15 лева и на некоя проститу*ка и да си направя кефа

+1

thespark
05-07-2008, 14:26
dosega nesam izneverqval na nito edna moq priqtelka i az iskam momi4e koeto dane me laje no nema takiva qvno si4ki sme sasdadeni se lajeme edin drug :-o

5StaR
05-07-2008, 17:04
kulcai venite togava

likejolie
05-08-2008, 11:03
Ами ако ти нямаш какво друго да предложиш какво да търсят момчетата.Еи ,осъзнайте се малко.Любопвта е в даване и вземане - а вие какво друго освен секс можете да предложите??Обедена съм че нито едно момиченце от тук присъстващите не излиза от в къщи без да се е наконтило и гримирало.Като лъхате на разврат какво очаквате??

jugulator
05-08-2008, 21:12
Nima nqma mom4eta ,koito da ne iskat samo sex ? Razocharovana sam ! Do sega nesam sreshnala momche , koeto da iska seriozna vruzka , da ne luje priqtelkata si i da ne i izneverava ! Mnogo li iskam ?! :neutral:

Модерирано от Бандитка.Пиши заглавията на темите си на кирилица! Има, Аз. 8)

ziky
05-08-2008, 21:16
Няма идеален човек на земята просто не сте намерили подходящ човек спрете да търсите нещо сериозно то само ще дойде :)z

офф ... да е на 18 почти станах и не мога да намеря сериозното ... писна ми да съм сам ... а навсякъде около мен да няма 1 серизно, мило и добро момиче ... писна ми да чакам ...

Sreshtala sam super nogo mom4eta za 17 godini . Zashto edin pone ne e bil to4en ?! E verno perfektni nqma ma .. ne mi trqbva idealen ... samo tva deto sam napisala po-gore iskam :)

Не че няма не си намерила..не си търсила...мислиш ли че точните момчета ше се завират по нета и ше се знаимават с глупости?ПОразтърси се малко не е трудно я гледай колко момченца са те харесали...като гледам ше се зимате :P