PDA

View Full Version : Америка



FireWing
05-06-2008, 19:58
Искам да попитам тези които живеят в Америка, чувствате ли се късметлий , че живеете там или искате да се върнете в родината си.
На мен лично ми е мечта да живея в Америка но за жалост мечтата ми няма да се сбъдне :(

krisi_bep
05-06-2008, 20:06
Ти,затова ли нямаш амбиция да научиш българския език?

FireWing
05-06-2008, 20:14
:P

krisi_bep
05-06-2008, 20:18
:PЩе приема това като категорично "ДА"

Ne_Znaesh
05-10-2008, 05:46
Xexe Eeee Amerika vechno shte si ostane v suznanieto na horata v Bulgariq kato stranata mechta! Ne e taka, makar i tuk az chustvam nostalgiq i mi stava tujno kato se setq za BG..

Vikitooo
05-10-2008, 19:29
Bih se chustvala kusmetliika ako imah vsichko tova tuk v Bulgaria :-D

~Make~Me~Feel~
05-18-2008, 13:19
Определено не се чувстам късметлийка,но сигурно ще остана поне още няколко години :(

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-21-2008, 02:32
Живея в Канада.. не е САЩ но обикновено под общ знаменател ги слагат.. ем и аз си мечтаех да живея тук но като завърша 12 клас .. и да доида в някои университет тук и така .. да ама стана малко преждевременно и може би заради това не ми харесва.. хората са студени и повечето са някфи .. мега хипер детги гледаш по филмите - пълнички ... ии ауе не е си работа :(

fabulous
05-23-2008, 22:44
оооооооооооо нз на колко години си, но поне докато завършиш даскало си стой в България .. там е играта ;)
и се ориентирай по-добре в мечтите си .. специално тази е леко мазохистка мечта ;););)

5StaR
05-23-2008, 23:48
Като се замисля, не се сещам някой да ми е казал, че в америка му е по-приятно да живее. Може да има повече пари, но все пак живеем един живот,а не всичко е пари

(:DaIaNa:)
05-29-2008, 14:55
оооооооооооо нз на колко години си, но поне докато завършиш даскало си стой в България .. там е играта ;)
и се ориентирай по-добре в мечтите си .. специално тази е леко мазохистка мечта ;););)

Otpredi misleh po sushtiq nachik kakto i ti :) no sega kogato sum v USA i se zamislq razbiram che ne vsichko e kuponcheta ... che trqbva da se zamislqm i za budeshteto mi .. i spored men nai-dobre e da se doide tuk kogato si 8 klas za da mojesh da sviknesh s ezika i da se podgotvqsh za da mojesh da vzemesh stipendiq .. A otnostno vuprosa ti Fire_Wing naistina mn mi e muchno za BG i iskam da se vurna tam no tova da e za nqkolko meseca ne poveche zashtoto tuk znam che shte imam po-dobro budeshte...

kristo
05-31-2008, 14:57
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .

riddick
05-31-2008, 19:34
Да напиша и аз нещо по темата.

Въпреки че съм на 18 години,миналото лято работих в Америка и това лято ще направя същото.За тези 3 месеца докато бях там,разбрах доста неща.
Първо,това което мислят всички за Америка,не е вярно-хората са грозни и дебели.За интелигентността им няма да говоря,защото и аз да живеех там,и на мен да ми промиваха мозъка,и аз щях да гледам като теле като някой ми каже че е от Източна Европа.
Второ,тея хора хабер си нямат от това какво е забавление и никой не може да ме убеди в обратното.За тях да изпиеш 2 бири и да се напиеш като мърша е геройство,което аз така и не можах да разбера.

НО Америка има и хубави страни,не мога да го отрека,Но никога не бих живял там!!!!

jonny depp
07-05-2008, 19:05
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .

+1 ;)

Jaden
07-08-2008, 16:25
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .

Potrepiam te napulno!

Blacklisted
07-08-2008, 16:37
Може да е задник, ама е родина, от родината по-хубаво няма :)

Jaden
07-08-2008, 16:49
Може да е задник, ама е родина, от родината по-хубаво няма :)
Taka e!

ZvEzdi4ka_
07-11-2008, 14:58
Az jiveq v Amerika i nikoga ne bih mogla da kaja, 4e mi haresva. Lipsva mi Bulgaria i vsqka godina se pribiram i sam 6tastliva. Rodinata si e rodina i nikoi i ni6to ne moje da ni q otneme.

LittleFallenAngel
07-29-2008, 21:00
Истината е, че и аз искам да отида да уча в Америка след 12-ти клас. Но съм напълно наясно и с плюсовете и с минусите. Надявам се да ми се отвори шанса да уча там, въпреки че дотогава има 3 години(сега ще съм 9-ти клас :) ), но все пак не мисля, че е лошо човек да си прави плановете предварително. Всъщност още от сега ми се ходи там, но знам че поне до 12-ти клас е най-добре да си стоя в БГ. :)

gotincskar
07-30-2008, 23:13
az sum v america ot 2 godini i o6te ot 2rata sedmica iskah da se pribiram v bg.... tuka e po lesno no vob6te ne e qko... spored men v bg 6e vi e MNOGOOOOOOOOO po kef!!!!!!!

kuklichka_bg
09-05-2008, 13:41
Истината е, че и аз искам да отида да уча в Америка след 12-ти клас. Но съм напълно наясно и с плюсовете и с минусите. Надявам се да ми се отвори шанса да уча там, въпреки че дотогава има 3 години(сега ще съм 9-ти клас :) ), но все пак не мисля, че е лошо човек да си прави плановете предварително. Всъщност още от сега ми се ходи там, но знам че поне до 12-ти клас е най-добре да си стоя в БГ. :)

shady_cent
09-10-2008, 00:01
az sum v america ot 2 godini i o6te ot 2rata sedmica iskah da se pribiram v bg.... tuka e po lesno no vob6te ne e qko... spored men v bg 6e vi e MNOGOOOOOOOOO po kef!!!!!!!

Абе късметлии к'во се оплаквате бе?!?! :x :x :x Избягат от Бг и после ооооо колко ни е мъчно искаме си родината, ми връщай се бе к'во чакаш?! За къде сте тръгнали бе големите патриоти от разстояние... Баси :smt097

gsh
09-10-2008, 00:55
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .
\:D/

kuklichka_bg
09-10-2008, 20:16
v Bg za ko da stoi6 za kupona za n6 drugo 6toto tuka seki prai kot si iska po discotekite puskat 14 godini6ni prodavat alkohol na nqkfi pikli i prosto........... Amerika e prosto... za ko ne vi haresva zashtoto nqmate fr tam

tItEufFf
09-10-2008, 20:22
Никога не бих отишла да живея в Америка! Никога! В Европа определено е по-добре ...

bigZ
09-15-2008, 17:35
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .
Крадлива и фалшива? Що не земеш да се поогледаш малко бе пич!?От наща "майка-родина" по-крадлива няма на света бе!Такива като вас ме дразнят!Където незнаят за какво става на въпрос обаче веднага тича да си каже мнението!Като не ми предлага нищо хубаво тая мизерна държава кво да правя в нея бе?А пък тия където са на мнението "много искам да отида в САЩ ама знам 4е там е мн гадно и нз си кво" ЧИЙ ШЕ ДИРИШ ТУКА КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА БЕ?!А и неможеш да кажеш за една държава че не ти харесва докато не опознаеш всичко в нея!!! :-x :-x :-x

Blacklisted
09-15-2008, 19:33
^ Предлага ти интернет и компютър, което е жалко наистина, позволява ти да си изсипваш задръстените мисли от затлъстелия мозък право тук...

kristo
09-16-2008, 09:28
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .
Крадлива и фалшива? Що не земеш да се поогледаш малко бе пич!?От наща "майка-родина" по-крадлива няма на света бе!Такива като вас ме дразнят!Където незнаят за какво става на въпрос обаче веднага тича да си каже мнението!Като не ми предлага нищо хубаво тая мизерна държава кво да правя в нея бе?А пък тия където са на мнението "много искам да отида в САЩ ама знам 4е там е мн гадно и нз си кво" ЧИЙ ШЕ ДИРИШ ТУКА КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА БЕ?!А и неможеш да кажеш за една държава че не ти харесва докато не опознаеш всичко в нея!!! :-x :-x :-x
България е крадлива заради политиците си, но за разлика от САЩ България не краде другите народи по света, а собствения си народ(не България, а нейните управници разбира се). А Америка именно затова е богата- понеже краде богатствата на света от както се е създала. Но на теб щом толкова ти харесва да се мазниш на американските глупаци, давай, отивай в Съветските еврейски-американски щати да им миеш чиниите щом е толкова голяма гордост за тебе, аз ще си остана в България и никога няма да я напусна и ще направя каквото ми е по силите през годините за нейния просперитет както и всеки един истински българин. А от такива критикари като теб, които не дават никаква идея и им е все едно бъдещето на България никаква полза няма за родината ни, така че приятно пътуване за Америка :x.

bigZ
09-16-2008, 13:41
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .
Крадлива и фалшива? Що не земеш да се поогледаш малко бе пич!?От наща "майка-родина" по-крадлива няма на света бе!Такива като вас ме дразнят!Където незнаят за какво става на въпрос обаче веднага тича да си каже мнението!Като не ми предлага нищо хубаво тая мизерна държава кво да правя в нея бе?А пък тия където са на мнението "много искам да отида в САЩ ама знам 4е там е мн гадно и нз си кво" ЧИЙ ШЕ ДИРИШ ТУКА КАТО НЕ ТИ ХАРЕСВА БЕ?!А и неможеш да кажеш за една държава че не ти харесва докато не опознаеш всичко в нея!!! :-x :-x :-x
България е крадлива заради политиците си, но за разлика от САЩ България не краде другите народи по света, а собствения си народ(не България, а нейните управници разбира се). А Америка именно затова е богата- понеже краде богатствата на света от както се е създала. Но на теб щом толкова ти харесва да се мазниш на американските глупаци, давай, отивай в Съветските еврейски-американски щати да им миеш чиниите щом е толкова голяма гордост за тебе, аз ще си остана в България и никога няма да я напусна и ще направя каквото ми е по силите през годините за нейния просперитет както и всеки един истински българин. А от такива критикари като теб, които не дават никаква идея и им е все едно бъдещето на България никаква полза няма за родината ни, така че приятно пътуване за Америка :x.
Нито ги обичам мазните американци нито им мия чинийте.И все пак мисля че е по-добре да крадеш другите а не собствения си народ!Защото колкото и тъпи да са политиците им поне помагат на собствения си народ а не го крадат така видно както българските "политици".От 2 години и полувина съм в сащ и постигнах толкова колкото за 2 живота няма да може да направи никои в България!И на мен както на всички други ми е мъчно и кофти че не съм си в вкъщи.Но истината е че положението в България е критично и нито аз нито ти нито който и да е в тоя форум неможе да направи нищо по въпроса!
България затъва все по надолу!Не затъвайте и вие с нея! :x

Blacklisted
09-16-2008, 20:40
К'во си направил бе, дечко? Постигнал си лош метаболизъм с лайняните храни, които ядеш там...

bigZ
09-16-2008, 21:57
[quote="Fuckin'Hostile"]К'во си направил бе, дечко? Постигнал си лош метаболизъм с лайняните храни, които ядеш там...[/quoteПо-добре си трай когато незнаеш за какво става на въпрос. :?

super_keks4e
09-17-2008, 05:42
От 1 месец съм в Америка и България наистина много ми липсва , но bigZ е прав за това , че тук има много повече възможности. Всеки тръгва от някъде. Въпроса е до къде ще стигне човек. Сега нямам какво да предложа на България, но един ден надявам се ще се върна. Тя ще си остане наша родина. :)

bigZ
09-17-2008, 13:19
хайде обясни ни какво си постигнал, моралната ти позиция ни е ясна вече...
Не съм длъжен да обяснявам на който и да е какво съм направил и постигнал.В крайна сметка въпроса е "Америка" а не става въпрос са мен.

bigZ
09-17-2008, 14:31
Не съм длъжен да обяснявам на който и да е какво съм направил и постигнал.

Blacklisted
09-17-2008, 15:18
Излиза, че си отишъл на майната си и даже няма с какво да се похвалиш? :lol:

Bulgaria
09-17-2008, 21:53
Да. 8)

bigZ
09-17-2008, 21:58
Спирам да пиша по темата поради простата причина че съществото наречено "българин" е устроено така че когато му се каже нещо дори и да няма представа за какво става на въпрос винаги знае всичко. :?

Blab
09-17-2008, 22:01
ю ар уот ю ийт
Биг Мак, за тук или за вкъщи?
8-)

kristo
09-18-2008, 22:51
Спирам да пиша по темата поради простата причина че съществото наречено "българин" е устроено така че когато му се каже нещо дори и да няма представа за какво става на въпрос винаги знае всичко. :?
Да, съществото наречено българин го е имало още от преди близо 3000 години, а съществото хамериканец го има от има нема 2 века... Ебати и "величието" има хамериканската "нация", съставена главно от евреи, араби, негри и кви ли още не :?.
Когато България и българите сме имали държавност, култура, цивилизация и сме били най-голяма сила в Европа и една от най-големите в тогавашния свят, къде са били тези американци бе? Великия чичо Сам? Ще ми разясниш ли?

bigZ
09-19-2008, 18:40
Спирам да пиша по темата поради простата причина че съществото наречено "българин" е устроено така че когато му се каже нещо дори и да няма представа за какво става на въпрос винаги знае всичко. :?
Да, съществото наречено българин го е имало още от преди близо 3000 години, а съществото хамериканец го има от има нема 2 века... Ебати и "величието" има хамериканската "нация", съставена главно от евреи, араби, негри и кви ли още не :?.
Когато България и българите сме имали държавност, култура, цивилизация и сме били най-голяма сила в Европа и една от най-големите в тогавашния свят, къде са били тези американци бе? Великия чичо Сам? Ще ми разясниш ли?
Ti v koi svqt jivee6?Predi 3000 godini ili sega?4e sme bili nai-veliki bili sme no sega sme naciq ot pomqri koito ne se ineresuvat za nikoi drug osven sebe si.Kogato doide6 tuk togava 6te razbere6 kakva e razlikata!A tq e o4evidna!

LiLGrizzly
09-19-2008, 19:56
Никога не бих отишла да живея в Америка! Никога! В Европа определено е по-добре ...
i az taka vikam.. az iskam da utida f madrid.. iskam da si razviq fotbolnite ka4estva i da treniram f real tfa e moita me4ta :)

kristo
09-19-2008, 20:55
Спирам да пиша по темата поради простата причина че съществото наречено "българин" е устроено така че когато му се каже нещо дори и да няма представа за какво става на въпрос винаги знае всичко. :?
Да, съществото наречено българин го е имало още от преди близо 3000 години, а съществото хамериканец го има от има нема 2 века... Ебати и "величието" има хамериканската "нация", съставена главно от евреи, араби, негри и кви ли още не :?.
Когато България и българите сме имали държавност, култура, цивилизация и сме били най-голяма сила в Европа и една от най-големите в тогавашния свят, къде са били тези американци бе? Великия чичо Сам? Ще ми разясниш ли?
Ti v koi svqt jivee6?Predi 3000 godini ili sega?4e sme bili nai-veliki bili sme no sega sme naciq ot pomqri koito ne se ineresuvat za nikoi drug osven sebe si.Kogato doide6 tuk togava 6te razbere6 kakva e razlikata!A tq e o4evidna!
Нация от помияри?! Помияри са управниците ни, факт, но повечето от тях не са българи или са комунисти и затова положението е такова. А САЩ изкуствено го поддържат с пари масони, ционисти и от рода световни финансови паразити и затова е толкова мощна страна поне за момента. И винаги са я поддържали, иначе сама "великата" Америка е няма нищо мога да ти кажа. Без да се стичат повечето световни богатства в американската икономика САЩ ще загине за няколко години мога да ти гарантирам. А България поне се бори и оцелява въпреки такива като САЩ и ще оцелее. И ти гарантирам, че изкуствената масонска държава САЩ ще просъществува още 100-тина години, а България ще я има до края на света... Понеже изкуствените държави като СССР, Югославия, Македония и други подобни няма как да просъществуват дълго време, със САЩ е същото положението.
И какво има да ми говориш за помияри, та американската "нация" е най-голямата паплач, та те столиците на щатите не си знаят, президентите не си знаят, нищо не знаят, това са най-тъпите парчета, които в главите са им само простотии. Най-роботизираното общество е това на САЩ, там хората не могат да мислят, те са роботи, свикнали само да изпълняват нареждания, да работят от сутрин до вечер, а в свободното си време да не могат да се забавляват като нормални хора, а да седят да гледат американски футбол, тъпчейки се с бургери, пържени картови и чипс. Ето това ти е "прекрасната" американска "мечта", за която ти толкова жадуваш. Не ми е нужно да живея в САЩ, за да знам как стоят нещата в тази скапана държава. Не, благодаря, в България въпреки беднотията за момента се чувствам свободен и като истински човек. Това че няма пари не е най-важното, има и други много по-важни човешки ценности като това да не губиш човешкото си лице, превръщайки се в робот и машина за пари, в човек който няма забавления, няма свободно време, няма нормален човешки живот. Общество подвластно само на материализма и парите, ето това е американското общество... За това никога не съм мечтал и не го искам. По-добре цял живот да живея така, както живея сега, но да си се чувствам като нормален човек, отколкото да стана това, в което са се превърнали американците.
И да завърша само, че поне едно 70% от българите сме с пъти по-образовани, интелигентни и начетени от американските коне с капаци, които са супер тъпи парчета. Американците са хора, които израстват в изкуствено общество, подвластно на материализма и култа към Златния телец, това са те. така че за Америка просто не ми говори, такава държава за мен не съществува, никога не бих отишъл за друго в Америка освен на една екскурзия най-много и то за ден-два. В Европа и България сме хиляда пъти по-нормални и с акъла си.

Outlaw4Life
09-20-2008, 14:07
Спирам да пиша по темата поради простата причина че съществото наречено "българин" е устроено така че когато му се каже нещо дори и да няма представа за какво става на въпрос винаги знае всичко. :?
Да, съществото наречено българин го е имало още от преди близо 3000 години, а съществото хамериканец го има от има нема 2 века... Ебати и "величието" има хамериканската "нация", съставена главно от евреи, араби, негри и кви ли още не :?.
Когато България и българите сме имали държавност, култура, цивилизация и сме били най-голяма сила в Европа и една от най-големите в тогавашния свят, къде са били тези американци бе? Великия чичо Сам? Ще ми разясниш ли?
Ti v koi svqt jivee6?Predi 3000 godini ili sega?4e sme bili nai-veliki bili sme no sega sme naciq ot pomqri koito ne se ineresuvat za nikoi drug osven sebe si.Kogato doide6 tuk togava 6te razbere6 kakva e razlikata!A tq e o4evidna!
Нация от помияри?! Помияри са управниците ни, факт, но повечето от тях не са българи или са комунисти и затова положението е такова. А САЩ изкуствено го поддържат с пари масони, ционисти и от рода световни финансови паразити и затова е толкова мощна страна поне за момента. И винаги са я поддържали, иначе сама "великата" Америка е няма нищо мога да ти кажа. Без да се стичат повечето световни богатства в американската икономика САЩ ще загине за няколко години мога да ти гарантирам. А България поне се бори и оцелява въпреки такива като САЩ и ще оцелее. И ти гарантирам, че изкуствената масонска държава САЩ ще просъществува още 100-тина години, а България ще я има до края на света... Понеже изкуствените държави като СССР, Югославия, Македония и други подобни няма как да просъществуват дълго време, със САЩ е същото положението.
И какво има да ми говориш за помияри, та американската "нация" е най-голямата паплач, та те столиците на щатите не си знаят, президентите не си знаят, нищо не знаят, това са най-тъпите парчета, които в главите са им само простотии. Най-роботизираното общество е това на САЩ, там хората не могат да мислят, те са роботи, свикнали само да изпълняват нареждания, да работят от сутрин до вечер, а в свободното си време да не могат да се забавляват като нормални хора, а да седят да гледат американски футбол, тъпчейки се с бургери, пържени картови и чипс. Ето това ти е "прекрасната" американска "мечта", за която ти толкова жадуваш. Не ми е нужно да живея в САЩ, за да знам как стоят нещата в тази скапана държава. Не, благодаря, в България въпреки беднотията за момента се чувствам свободен и като истински човек. Това че няма пари не е най-важното, има и други много по-важни човешки ценности като това да не губиш човешкото си лице, превръщайки се в робот и машина за пари, в човек който няма забавления, няма свободно време, няма нормален човешки живот. Общество подвластно само на материализма и парите, ето това е американското общество... За това никога не съм мечтал и не го искам. По-добре цял живот да живея така, както живея сега, но да си се чувствам като нормален човек, отколкото да стана това, в което са се превърнали американците.
И да завърша само, че поне едно 70% от българите сме с пъти по-образовани, интелигентни и начетени от американските коне с капаци, които са супер тъпи парчета. Американците са хора, които израстват в изкуствено общество, подвластно на материализма и култа към Златния телец, това са те. така че за Америка просто не ми говори, такава държава за мен не съществува, никога не бих отишъл за друго в Америка освен на една екскурзия най-много и то за ден-два. В Европа и България сме хиляда пъти по-нормални и с акъла си.
Съграсен съм с твоето мнение.Америка-Нацията на промитите мозъци.

super_keks4e
09-20-2008, 18:39
ок. ние сме направили избора да доийдем тук. оставете ни тогава да си промием мозъците. всеки има мечта и си я следва. вашата е да останете в България и да работите. ок, лично за себе си аз искам нещо повече от парти и напиване всяка вечер. да липсват ми приятелите и дома, но е време човек да се осъзнае и да разбере какво иска от живота. американците били такива и такива...какъв е точно вашия личен проблем с тях? засегна ли ли са вас или вашите семейства??? познавате ли изобщо американци? не съдете толкова сериозно хората около вас зареди избора който са направили. не осначава , че щом сме тук не обичаме родината си. просто всеки прави своя избор и следва мечтата си. намерете и вия вашата. :)

SiegHeil
09-20-2008, 20:08
какъв е точно вашия личен проблем с тях? засегна ли ли са вас или вашите семейства???

Почти няма страна която да не е била засегната от Америка ;)

kristo
09-20-2008, 20:39
Засегнати сме лично от американците и техните юдейски приятели и още как. Нима САЩ не е толкова богата страна на гърба на такива като нас- българите и БЪлгария и разбира се много други страни и народите им? Разбира се че да. Къде мислите се стичат голяма част от данъците, които плащаме? Нима само в джоба на нашите управляващи? Не определено, понеже една немалка част от тези пари отиват в джоба на господарите на нашите управляващи, а те са именно от САЩ, но и не само, има такива, които дърпат конците и на САЩ и имената им все са все от рода Леви, Бехар, Коен и прочее...

super_keks4e
09-20-2008, 23:01
да, добре съгласна съм, нека САЩ да е богата на гърба на България и на другите страни. Аз мисля за сега да остана тук и да използвам възможността за просперитет в живота си. Да..мисля че голяма част от данъците ни отива в политиците именно затова курорти като Слънчев Бряг вече приличат на Маями , а за политиците ни кой е виновен? Пак ли САЩ? И защо мислиш че в България и в политиката и няма хора с имена Леви, Бехар, Коен и прочее... :)

bigZ
09-22-2008, 14:15
Засегнати сме лично от американците и техните юдейски приятели и още как. Нима САЩ не е толкова богата страна на гърба на такива като нас- българите и БЪлгария и разбира се много други страни и народите им? Разбира се че да. Къде мислите се стичат голяма част от данъците, които плащаме? Нима само в джоба на нашите управляващи? Не определено, понеже една немалка част от тези пари отиват в джоба на господарите на нашите управляващи, а те са именно от САЩ, но и не само, има такива, които дърпат конците и на САЩ и имената им все са все от рода Леви, Бехар, Коен и прочее...

Kato tolkova ti burka v zdraveto tozi problem za6to ne izleze6 nqkude da se bori6 za predotvratqvaneto mu a pi6e6 v nqkakvi glupavi forumi koi kakuv e i kakvo bil pravil sus sveta?Keks4eto dobre go kaza!Vmesto da ni pliuete ni ostavete za6toto v "AMERIKA" vsi4ko se postiga s trud a ne s bezdelni4estvo po kafenetata i napivaniq v diskotekite!Vseki znae da vika "az si obi4am rodinata"no v kraina smetka kato se pozamisli6 malko se vijda 4e vsi4ki prosto se potupkvat edin drug vmesto da si podadut ruka.Ako ne drugo pone tova im uvajavam na amerikancite za6toto sa si nacionalisti v istinskiq smisal na dumata moje da sa sbir6tina ot celiq lainqn svqt no kogato trqbva da sa edinni sa takiva!Ne sa kato nas. i ne6toto koeto e nai govoreno spored men na izborite tuk a v ulgariq nikoga ne sum 4uval nikoi da go e kazval - COUNTRY FIRST!

Keks4e :smt002

kristo
09-25-2008, 11:34
Засегнати сме лично от американците и техните юдейски приятели и още как. Нима САЩ не е толкова богата страна на гърба на такива като нас- българите и БЪлгария и разбира се много други страни и народите им? Разбира се че да. Къде мислите се стичат голяма част от данъците, които плащаме? Нима само в джоба на нашите управляващи? Не определено, понеже една немалка част от тези пари отиват в джоба на господарите на нашите управляващи, а те са именно от САЩ, но и не само, има такива, които дърпат конците и на САЩ и имената им все са все от рода Леви, Бехар, Коен и прочее...

Kato tolkova ti burka v zdraveto tozi problem za6to ne izleze6 nqkude da se bori6 za predotvratqvaneto mu a pi6e6 v nqkakvi glupavi forumi koi kakuv e i kakvo bil pravil sus sveta?Keks4eto dobre go kaza!Vmesto da ni pliuete ni ostavete za6toto v "AMERIKA" vsi4ko se postiga s trud a ne s bezdelni4estvo po kafenetata i napivaniq v diskotekite!Vseki znae da vika "az si obi4am rodinata"no v kraina smetka kato se pozamisli6 malko se vijda 4e vsi4ki prosto se potupkvat edin drug vmesto da si podadut ruka.Ako ne drugo pone tova im uvajavam na amerikancite za6toto sa si nacionalisti v istinskiq smisal na dumata moje da sa sbir6tina ot celiq lainqn svqt no kogato trqbva da sa edinni sa takiva!Ne sa kato nas. i ne6toto koeto e nai govoreno spored men na izborite tuk a v ulgariq nikoga ne sum 4uval nikoi da go e kazval - COUNTRY FIRST!

Keks4e :smt002
Оф, все едно споря с някакъв първолак, толкова наивно мислене имаш, че повече от това не може да бъде...
Как мислиш, дали сам ще мога да се преборя Америка, или да викна аверчетата от квартала?! Знае ли се, заедно не само САЩ, ами и целия свят може да победим, нали, все пак 20-30 човека сме :lol: :lol: :lol:
Аз затова като казвам, че американските филми ви промиват мозъка с простотии, вие не ми вярвате...
А за другите неща- виж какво, на дискотеки в последните 3-4 години доста рядко ходя, а в дискотека не съм се напивал никога, аз и по принцип не пия да ти кажа. Също така и по кафенета не ходя често, понеже излишни пари нямам и не ми се дават по 60-70 стотинки за някакво умряло кафе или за кола или нещо от рода. Също така въобще не безделнича- пет години вече уча и завърших вчера следването си, вече съм дипломиран магистър по история, а ти какво си постигнал бе умник такъв?! Освен да ми се перчиш по форумите колко голям непукист си и как си се интегрирал във "великото" и "прекрасно" американско общество? И как е, приятно ли е да миеш чиниите и да чистиш кенефите на тъпите американски помияри? Щото едно 80% от българите в САЩ това правите, не знам, ти и кексчето може и да не сте така, но като се има в предвид, че сте ученици предполагам и нямате повече от основно или средно образование, едва ли ще работите в някоя банка или в офис в Щатите...
И накрая- аз точно затова ратувам- за обединение на българите, ама вие сте тези, които не искате да се обединявате с нас, патриотично настроените българи, а ни плюете, че сме патриоти и не бягаме като вас в чужбина. А затова, че плюете ръката, която ви е изхранила и ви е направила хора- България, ей това най-много ме дразни. И мога да ти кажа, че винаги, когато мога съм подавал ръка на свои сънародници, без значение какви са, дори ако ще и да са комунисти, все пак на първо място сме българи. И съм помагал, може и да е малко, но с каквото мога съм помагал, на никого не съм завиждал, че е постигнал повече от мене и не съм пречел на никого. Така че обвиненията ти срещу мен са смешни. И от приказките ти излиза, че уважаваш американците, понеже са националисти, а българските националисти не ни уважаваш, смяташ ни за тъпи и ограничени, така да те разбирам?!

bigZ
09-29-2008, 02:03
Kristo,ne me razbirai pogre6no no tova 4e smqta6 4e 80% ot bulgarite tuk miqt 4iniii i kenefi e gre6no.bih kazal 4e 80% sa da ne kaja uspeli za6toto e mn otnositelna duma no si jiveqt dosta dobre.Uvajavam amerikancite za tova 4e naistina sa nacionalisti v Bulgaria pove4eto "nacionalisti" mai ne sa mnogo takiva.Tam vseki iska da precaka drugiq.Dobre ne hodi6 po diskoteki i ne se napiva6 i ne izliza6 po kafeta.Nadqvam se 4e pone se razhojda6 po ulicite e sledva6tiq put kato go napravi6 molq te poogledai se kolko du6i NE sa kato teb.Kolko mnogo hora degradirat i pove4eto 4akat mama i tate da im podnesat nagotovo.Nqmam ni6to protiv teb no pone si otvori o4ite za nqkoi raboti za6toto ne kazvam ne6ta koito ne sum vidql s o4ite si.Otnosno za rukata koqto me e hranila te vsu6tnost sa na maika mi i na ba6ta mi a ne Bulgaria.Za6toto ako sbudem 4estni nito na tqh nito na men Bulgaria e predlojila ne6to osobenno hubavo.

super_keks4e
09-29-2008, 04:02
Kristo , съгласна съм, че сам Америка няма да я пребориш ама дето викаш за аверчетата от квартала и обединението на Българите може да пробваш. Да, мисля че Американските филми промиват доста от мозъците не само на българското но и на голяма част от населението на света. А и мисля, че не само американските а и другите филми не показват съвсем реалноста. Но тук вече зависи от човек как възприема. Чудесно, че не си от хората които ходят по кафета и се напиват всяка вечер като свине. Това може да е само в твой плюс. :) Хубаво е , че си имаш и магистър по История и да прав си аз съм ученичка, имам средно образование и смятам да продължавам да уча и да работя. Съгласна съм, че 80% от Българите са тръгнали от това да мият чинии и да чистят маси, да сервират или да работят нещо не толкова престижно, но защо ти говориш с такова пренебрежение за това?Въпрос на личен избор е за всеки човек дали ще мие чинии или бърше подове. Винаги ще има такива хора.Бил си на училище, виждал си как лелчетата чистят пода? Нима това е осъдително? Ако не бяха те ти щеше да ходиш в боклуци. Трябва да не бъдем толкова критични към това което правят другите. Всеки сам решава с какво да се захване и каква да му е целта. Ти си решил история. Чудесно. Никога не бих те осъдила за това защото първо,че признавам, че историята не е най-голямата ми сила, второ ,че това е твой личен избор. Твое е решението до кога искаш да се занимаваш с това. Имам мечта и в момента работя варху осъществяването и. Казваш, че подаваш ръка на сънародници независимо какви са. Радвам се, че още има такива хора, защо обаче не се опиташ да подкрепиш нас и нашия избор, нашата мечта?! Мисля ,че никъде не съм оплюла теб, държавата или сънародниците си. Да, американците са националисти и ги уважавам за това. Уважавам и твоето мнение и се радвам, че все още има истински националисти в нашата държава.
Отностно мнението на bigZ, съгласна съм с това ,че доста от младежта в България деградира и че, повечето разчитат на семейния бюджет за дрехи, кафета, дискотеки и т.н. Но тези хора просто нямат цел. НЕ говоря като цяло за Българското население , kristo не ме разбирай погрешно, но не може да отречеш, че в момента страната се разделя на 367439469234 групички...било то фешъни, емо-та, рапъри , метъли...и прочие. Казваш ,че ратуваш за обединение на българите...радвам се, че искаш ние да се обедим с Българите в България, но пробвай първо да обединиш населението като цяло, а после ще се присъединим и ние. Подкрепям те в това да обичаш родината и да бъдеш националист и когато повечето сънародници станат нациоанлисти като теб тогава вече ще има за какво да се върна в България.

tItEufFf
09-29-2008, 15:16
Искам да си кажа моето мнение за "миенето на чинии" .. Имаме много семейни приятели отишли във Америка. И всички са почнали оттам .. Но знаеш ли кое хубавото на Америка и чужбина? Че дори и да почнеш от най-ниското ниво можеш да се издигнеш. В България няма такава възможност. Ще ти дам пример - едно момче беше почнало работа в МакДоналдс като мияч. Чисти и лъска подове. И знаеш ли до къде стигна? След известно време стана управител на един от ресторантите в МакДоналдс ..

Преди да ме нападнеш, ще кажа, че и аз не харесвам Америка. Не искам да живея там, но все пак това са действителни истории, които не са се случили на стотина човека, а на мнооого повече. Не можеш да го отречеш ...

bigZ
09-29-2008, 17:49
Искам да си кажа моето мнение за "миенето на чинии" .. Имаме много семейни приятели отишли във Америка. И всички са почнали оттам .. Но знаеш ли кое хубавото на Америка и чужбина? Че дори и да почнеш от най-ниското ниво можеш да се издигнеш. В България няма такава възможност. Ще ти дам пример - едно момче беше почнало работа в МакДоналдс като мияч. Чисти и лъска подове. И знаеш ли до къде стигна? След известно време стана управител на един от ресторантите в МакДоналдс ..

Преди да ме нападнеш, ще кажа, че и аз не харесвам Америка. Не искам да живея там, но все пак това са действителни истории, които не са се случили на стотина човека, а на мнооого повече. Не можеш да го отречеш ...
Samo da te svetna 4e tuk v US moje da stane6 upravitel na McD za edin mesec ako iska6 i si vur6i6 rabotata 6toto tuk vuprosnoto zavedenie za burzo hranene ne e tolkova koloritno kolkoto v Bulgaria 6toto tam za pove4eto hora da otide6 v McD e :grin: ama vsu6tnost e shit!A kakto ve4e kazah pove4eto hora koito sa do6li tuk ne sa mili 4inii i kenefi.No za edno si mn prava tuk 44ovek moje da se izdigne dokato v BG e malko trudno ako ne si bratov4ed po 3-ta liniq na strinkata na 4i4o ti koito vsu6tnost ima priqtel koito poznava jenata na rabote6t edi kude si.
Sujalqvam za 6liokavicata na koqto pi6a v momenta no me murzi da install -na kirilica.

DiaboloS
09-30-2008, 11:14
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .

Грешиш, приятелю! Тези, които работят в България не го правят за Майката-родина - правят го за себе си или за тези, на които изобщо не им пука за тази родина... И е така вече 130 години...

По темата - Не прочетох всички мнения, но и забелязах от последната страница, че има и други, които мислят като мен. Както и да е.. И мен нещо ме тласка към чужбина и най-вече Америка и това нещо се нарича система и добър начин на живот. Защото в България сгодният начин на живот се създава по съвсем друг начин и почти винаги с нечисти дела. България, като страна ми е толкова скъпа, ДА..., но от България, като държава, се отвръщавам.

freezingskull
09-30-2008, 12:57
Естествено че и на двете страни им куца по нещо:вярно е че американците нямат обща култура, но не са тъпи. Вярно е, че българите сме умни и имаме обща култура но нямаме хъсът и възможностите за израстване в кариерата като американците, но още 1 нещо ще кажа: гледайте новините тази и още максимум 1-2 години, нз, но Финансовата криза ще покаже каква страна е БЪлгария и Америка !

vra4ka
09-30-2008, 17:57
Хаха много малко неща биха ме провокирали да пиша, и незнанието на повечето тук е едно от тях.

1.Америка живеела с европейски пари :lol: - това от къде го измислихте. САЩ теглят кредите си от Китай. Там няма реални пари всичко са азиатски пари, които се въртят, но не са крадени.
Американците крадат петрола и използват за тези си цели непряко базите си в Европа, но капиталите им далеч не са свързани най- вече с нас.

2. На всички американофоби, които яростно защитават България- как ще обясните факта, че америка ПЛАЩА образованието на много БЪЛГАРИ, които са постигнали различни спортни или образователни успехи... Скъпата ни родна страна на кадърните хора отпуска сипендии в размер максимум 100 лева, а Америка инвестира ХИЛЯДИ...

3. Не е ли малко тъжно, че чужда страна оценява много повече нашите кадри.... И какво като хората чистят чинии там!? Дори и чистейки чинии получават повече от ЛЕКАР в България.

4. Да, Америка не е приказката, която си представят повечето хора, има много недостатъци и грешки в обществото си, но това не е причина да не се признават безспорните и превъзходства!!! Бъдете обективни...

freezingskull
10-04-2008, 10:08
Хаха много малко неща биха ме провокирали да пиша, и незнанието на повечето тук е едно от тях.

1.Америка живеела с европейски пари :lol: - това от къде го измислихте. САЩ теглят кредите си от Китай. Там няма реални пари всичко са азиатски пари, които се въртят, но не са крадени.
Американците крадат петрола и използват за тези си цели непряко базите си в Европа, но капиталите им далеч не са свързани най- вече с нас.

2. На всички американофоби, които яростно защитават България- как ще обясните факта, че америка ПЛАЩА образованието на много БЪЛГАРИ, които са постигнали различни спортни или образователни успехи... Скъпата ни родна страна на кадърните хора отпуска сипендии в размер максимум 100 лева, а Америка инвестира ХИЛЯДИ...

3. Не е ли малко тъжно, че чужда страна оценява много повече нашите кадри.... И какво като хората чистят чинии там!? Дори и чистейки чинии получават повече от ЛЕКАР в България.

4. Да, Америка не е приказката, която си представят повечето хора, има много недостатъци и грешки в обществото си, но това не е причина да не се признават безспорните и превъзходства!!! Бъдете обективни...

Обективно е да кажеш също че лекарите зимат хиляди левове, което много малко хора знаят. Очен зима 5300, кардиолог 6500, но проблема е че малко плащат на сестрите, които са подвластни на тях.

sweetkiss9229
10-04-2008, 11:51
Amerika -strana na me4tite
Vseki iska da otide tam za da useti pone za malko kak se jivee za6toto s bylgariq ne6tata ne sa nikak dobre :( :( :(

I az si me4taq da otida tam ili nqkyde v 4ujbina
i se nadqvam da uspeq
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

kristo
10-04-2008, 20:50
Amerika -strana na me4tite
Vseki iska da otide tam za da useti pone za malko kak se jivee za6toto s bylgariq ne6tata ne sa nikak dobre :( :( :(

I az si me4taq da otida tam ili nqkyde v 4ujbina
i se nadqvam da uspeq
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Кви мечти, много, ама много се заблуждаваш, това, което го гледаш по филмите и което ти разправя широката общественост за американската мечта е мираж, много се заблуждавате българската младеж, че в Америка парите растат по дърветата, уважавали те, държали се равноправно с теб и бла-бла. За тях ти винаги ще си останеш чужд елемент, а и където и да отидеш в света никога няма да станеш равноправен на техните граждани. Просто колкото и да сме зле в момента, България си е България, нашата Родина и винаги ако не в едно, то в друго отношение ще си бъде най-добре. А и не всичко в живота са парите и материалното благополучие, има и такива неща, като самоинициатива, смоизява на личните ти качества (включително духовни, което за Америка изобщо го няма, понеже е най-материалистическата страна). Знам, че в България на много от младежите и девойките не ви е леко, но не милите ли, че е най-добре да живеем добре в Родината си, а не да се скитаме по света и да работим за чужди държави и оттам за техните икономики? не мислите ли, че само ако останем тук, ако се обединим и запретнем ръкави за работа и действия, можем да постигнем нещо, нещо положитено, което ще бъде положително не само за България, но и разбира се за нас самите. разберете, България има нужда от всички нас и не трябва да я изоставяме! Каквато и да е тя в момента, в миналото е била от най-великите страни и не бива заради 60 години криза да я изоставяме и зачеркваме от картата само защото живота ни е труден! Просто без активен човешки, работен и всякакъв друг ресурс България няма как да се оправи! Помислете за тези неща преди да стегнете куфарите и да заминете за чужбина, мисля, че е много важно да го направите. Просто родината ни си е нашата Родина, така както нашето семество, с хубавите му и лошите му страни пак си е наше и ние винаги ще бъдем част от него, кръвно-родствено свързани с него. Не си струва да зачеркваме неуморния труд на редица български държавници в миналото, които положиха всички усилия да създадат и укрепят нашата България, да я направят достоен член на европейското и световното семейство! А и освен това на всеки избягъл българин в чужбина се падат поне 3-4 чужденци, които ще дойдат да живеят в България и ще си купят българска земя или пък ще се родят 4-5 циганчета, които нямат никакво намерение да я напускат! Просто ще загубим България по начина, по който сме тръгнали и ако продължаваме така, след едно 30-40 години България вече няма да бъде страна на българите, а това е ужасно жалко и отвратитело и не искам дори и да си го представям :(.
А и не мисля, че който и да било от нас, българите в България или тези в Америка и въобще в чужбина го искаме...

bigZ
10-04-2008, 22:46
Amerika -strana na me4tite
Vseki iska da otide tam za da useti pone za malko kak se jivee za6toto s bylgariq ne6tata ne sa nikak dobre :( :( :(

I az si me4taq da otida tam ili nqkyde v 4ujbina
i se nadqvam da uspeq
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Кви мечти, много, ама много се заблуждаваш, това, което го гледаш по филмите и което ти разправя широката общественост за американската мечта е мираж, много се заблуждавате българската младеж, че в Америка парите растат по дърветата, уважавали те, държали се равноправно с теб и бла-бла. За тях ти винаги ще си останеш чужд елемент, а и където и да отидеш в света никога няма да станеш равноправен на техните граждани. Просто колкото и да сме зле в момента, България си е България, нашата Родина и винаги ако не в едно, то в друго отношение ще си бъде най-добре. А и не всичко в живота са парите и материалното благополучие, има и такива неща, като самоинициатива, смоизява на личните ти качества (включително духовни, което за Америка изобщо го няма, понеже е най-материалистическата страна). Знам, че в България на много от младежите и девойките не ви е леко, но не милите ли, че е най-добре да живеем добре в Родината си, а не да се скитаме по света и да работим за чужди държави и оттам за техните икономики? не мислите ли, че само ако останем тук, ако се обединим и запретнем ръкави за работа и действия, можем да постигнем нещо, нещо положитено, което ще бъде положително не само за България, но и разбира се за нас самите. разберете, България има нужда от всички нас и не трябва да я изоставяме! Каквато и да е тя в момента, в миналото е била от най-великите страни и не бива заради 60 години криза да я изоставяме и зачеркваме от картата само защото живота ни е труден! Просто без активен човешки, работен и всякакъв друг ресурс България няма как да се оправи! Помислете за тези неща преди да стегнете куфарите и да заминете за чужбина, мисля, че е много важно да го направите. Просто родината ни си е нашата Родина, така както нашето семество, с хубавите му и лошите му страни пак си е наше и ние винаги ще бъдем част от него, кръвно-родствено свързани с него. Не си струва да зачеркваме неуморния труд на редица български държавници в миналото, които положиха всички усилия да създадат и укрепят нашата България, да я направят достоен член на европейското и световното семейство! А и освен това на всеки избягъл българин в чужбина се падат поне 3-4 чужденци, които ще дойдат да живеят в България и ще си купят българска земя или пък ще се родят 4-5 циганчета, които нямат никакво намерение да я напускат! Просто ще загубим България по начина, по който сме тръгнали и ако продължаваме така, след едно 30-40 години България вече няма да бъде страна на българите, а това е ужасно жалко и отвратитело и не искам дори и да си го представям :(.
А и не мисля, че който и да било от нас, българите в България или тези в Америка и въобще в чужбина го искаме...


Brato4ka prekaleno golqm idealist si!I nemoga da te razbera hem kazva6 4e 6te iz4ezne durjavata i nqma da e na bulgari a na cigani.Hem iska6 da obedinqva6 i da zapretva6 rukavi!Moq vupros e - s koi?Nikoi nqma da ti pomogne za tvoqta cel edinstveno da se prisuedinqt pove4e hora za da mogat da se oblagodetelstvat po nqkakuv na4in ot tvoq trud zatova po dobre nedei da se habi6.Na vseki ulgarin 6te si mu e nai-dobre da si jivee dobre tam kudeto e roden pri semeistvoto i priqtelite si.Vseki go iska az su6to.No nemoga da 4akam 20-30-40 godini i da se trepq kato hamal cql jivot i za kakvo?Kofti e no istinata e 4e bulgarite sme takava poroda koqto ne gleda za ob6toto blago a za sobstvenoto si.Vseki gleda na nego da si mu e dobre a pove4eto gledat ako moje i ez pri4ina da precakat nqkoi.Priznavam 4e ima i izkliu4eniq ti moje bi si edin ot tqh no sam s izkliu4eniq ne se pravqt revoliucii i ne se opravq durjava.
Obi4am si rodinata no prosto usloviqta predostaveni za jivot v neq ne me ustroivat!Ne mislete 4e4 vsi4ki koito sme izbqgali ot Bulgariq sme go napravili za6toto ne si obi4ame durjavkata prosto polojenieto v neq e trqgi4no i za pove4eto hora nikoga nqma da se opravi!Omruzznalo mi e da gledam kak nqkvi pi6liovci zabogatqvat ot raz s ne4isti dela.
Sujalqvam za latinicata.

super_keks4e
10-06-2008, 07:13
Съгласна съм с това което казва bigZ. Всеки иска да си е вкъщи. Какъв човек ще си ако не искаш да се прибереш у дома, да си спиш на твоето си легло и на твоята възглавница, да ти е удобно и уютно. Но както и bigZ не иска да се трепе...така и мен не ми се бачка цял живот. Искам да оправя своя си живот. Направила съм избор, дошла съм тук, искам да постигна нещо. Нямам какво да предложа на България в момента. Нека бъда егоистка, в този живот ако не гледаш първо себе си няма до никъде да стигнеш. Дано повече хора като теб kristo дето искат да обединяват народа. Съгласна съм, че в миналото е била велика страна, но казваш заради 60 години криза? Все едно 60 години за нищо? А защо са били 60 години? А именно неуморния труд на държавниците ни е довел до това състояние. Съгласна съм, че съвсем скоро България може и да не е държава на българите. Ако си слизал към Кържалийско знаеш за какво говоря. Не мисля, че някой от нас иска това, но самия факт примерно . че на последните кметски избори в Кърджали кметът отново е турчин и то не защото не гласуваха достатачно българи а поради причината, че от планините, селата, паланките и от самата Турция дойдоха достатачно хора за да се обединят за изборите. Никой не иска да си изгуби държавата. bigZ го каза ммого хубаво. Това, че сме тук не означава, че не си обичаме родината, просто положението в страната е лошо и след като не намираме там това което търсим...почваме да търсим другаде. :)

untouchedbby
05-30-2009, 15:42
На мен ми е супер тук.Много повече ми харесва живота тук,отколкото в България.Не съжалявам,че живея в USA.Когато БГ стане една по-нормална страна бих се замислила да се върна,но на този етап не.

Darkkiss
05-31-2009, 19:55
GMSHIT RULEEEE

ол май тея бяха дето скапаха световната икономика...

Cybershot
06-02-2009, 06:36
GMSHIT RULEEEE

ол май тея бяха дето скапаха световната икономика...

Ей чета този форум и само заради тебе си направих регистрация щото ми писна да викаш на хората прости и селяни. Земи и се погледни ти първо малко селянче, сигурен съм че бащата ти и майка ти са изпълзяли кой знае от кое село и са стигнали до най-голямото село днеска София или Пловдив. Най-много не ги понасям ейтакива като тебе които са имат за голямата работа пък са никои и са най-големите селяни в цяла България! Тъп Софииски манталитет!

vanksta
06-02-2009, 12:37
Америка една велика нация ! ;) Изчетох всички мнения по темата ... С някой съм съгласен с други не съм :) Всеки с мнението си .. .Моето лично мнение е Америка = Прогрес и успехи! България = Кражби и Падение! Имаме богата история вярно е :) Имаме толкова много ама една история неможе да е довод за тва, че българия липсвала на тези който са избягали от нея :) Америка е изцяло Полицейска държава ... Момичето което каза, че живеела в канада и ги слагали на едно място :) Се бърка невероятно много Канда - Първо се грижи за хората си, населението си и после гледа труд и всичко, а Америка е точно обратното там се иска яко бачкане неможе да отидеш от тук с зелената карта и да чакаш Милярди да виснат :) Тва по филмите е пълен фалш :) Кръсниците ми са там от 10 години близо и са доволни, Не искат да се връщат тук.. Както и аз Искам да замина, но при мен е сложно :) И няма как да стане :) Както съм казвал милион пъти на семейството си и на всичките си познати ... Стъпя ли там Още с слизането от самолета ще целуна земята там! Просто България за мен е НИЩО! ЕДНО НЕ ЧАК ТОЛКОВА ГОЛЯМО НЕДОРАЗОМЕНИ! Оплювайте ме квото искате, но си е така ;) такива родолюбци и т.н. не ми влиаят на психиката.. Българите сме такива и такива.. Аз съм Расист и не обичам страната си! ;) 8) Такива като човека няколко поста по-горе от ВМРО или която партия беше ... Въобще фаща гората и да става хайдутин тука поне още 30-40 години ще ни трябват да може си стъпим уж на краката... :-x За тва който може от сърце му пожелавам да отиде там да се фане яко и да живее там :) Да не се връща в БЪЛГАРИЯ НИКОГА!

boog
06-02-2009, 18:37
Просто нямам думи :shock: как може да има такива хора... Кво толкова ми възхвалявате тази хамерика ???? Според мен трябва да бъде изравнена със земята !!!

Ilikeliljon
06-02-2009, 20:28
Имаше едно изказване (вероятно е мит) на сърбин по време на бомбардировките през 1999. Та сърбина викал оградата на къщата на баба ми на село е по-стара от тяхната държава, те тръгнали да се месят в чуждите истории :razz: :razz: :razz: :D :D

vanksta
06-02-2009, 21:11
Просто нямам думи :shock: как може да има такива хора... Кво толкова ми възхвалявате тази хамерика ???? Според мен трябва да бъде изравнена със земята !!!

Искам да видя как ще я изравниш ?! Кво я възхваляме ли ? Кризата от къде тръгна? от Европа ли ?! Помисли малко :) Оня черния слушаме квото каже тва прави целия свят ... :) Там има Криза Има целия свят там има ли проблем има целия свят ... Явно ти неможе да го проомеш, че ние сме малка държава с голяма история ама в момента историята не е важна :) Виждаме силата къде е :] Едва ли е в България и българския народ ... Имаме още време докато найстина застанем зад думата "НАРОД"! Ще ти дам обикновен пример Съсед ти Чичо Ганчо Чува в входа ти че се крещи и вика но няма да излезе, а ще седи и ще слуша и ако може ще гледа сейра няма да отиде да помогне да види кво става.. А там Най-Малкия шум нещо звани се на полицията идва проверява ... Тва се нарична общество ... :) Не като тук всеки да гледа сейр и да казва аз сам Националист?!? Хах Не съм родолюбец и никога няма да бъда! За едната история няма нищо, че съм се кълнял в вярност на държавата да служа и т.н. ! :smt011

kristo
06-02-2009, 21:39
Извода е, че САЩ е бедствие за целия свят. Навсякъде носи само и единствено разруха и кризи. Живее на гърба на останалите народи по света и е "велика" именно благодарение на това, че им краде петрола, златото, среброто и въобще природните залежи. Америка е една изкуствена държава, служеща на интересите на световната финансова върхушка, изпълняваща нейните поръчки затова никога няма да бъде велика и да бъде уважавана в истинския смисъл на думата. Тя е изкуствено фаворизирана още от самото си създаване и това е, никога няма да бъде нормална най-малкото защото една държава не може да се пръкне току така оня ден и веднага да е на върха във всяко едно отношение. Просто това противоречи на здравата логика и на здравия смисъл на нещата. Всичко е било нагласено предварително и предвидено.

vanksta
06-02-2009, 23:41
Извода е, че САЩ е бедствие за целия свят. Навсякъде носи само и единствено разруха и кризи. Живее на гърба на останалите народи по света и е "велика" именно благодарение на това, че им краде петрола, златото, среброто и въобще природните залежи. Америка е една изкуствена държава, служеща на интересите на световната финансова върхушка, изпълняваща нейните поръчки затова никога няма да бъде велика и да бъде уважавана в истинския смисъл на думата. Тя е изкуствено фаворизирана още от самото си създаване и това е, никога няма да бъде нормална най-малкото защото една държава не може да се пръкне току така оня ден и веднага да е на върха във всяко едно отношение. Просто това противоречи на здравата логика и на здравия смисъл на нещата. Всичко е било нагласено предварително и предвидено.

Ти не си ли оня от ВМРО фенчето дето пропагандира, че българия била направо върха страна .. :D Дяце я вземи са огледай нито твойта келева партийка нито която и да било неможе да оправи българия :) Ако ще и пишките си да ядете :D Като гледам Тръгни ти с твойта партия против САЩ да видим как всички вие толкова дето искате да я срините ще я сринете? С кво с мотиките ? С стъргалата ли с кое ? Или само с "Здравата логика" която вкарваш просто Националисти (патриоти) всичките коловете и по дупетата :D Сигурно ти плащат да пропагандираш и си мислиш, че с тази наша невероятна история ще оправиш държавата ли ? Ти с кво издържаш семейството си (ако имаш такова) с Историята ?!?! нали трябва пари да сложиш на масата ?!?! От къде от партията 150 лв да пропагандираш ... Вземи малко дишай издишай "Патриоте" ! Тука сме селяни и селяни ще си останем не всички, но в по - голяма частност от населението ДА! Включително и националистите дето любят тачът и милеят :d Дори незнаят за кво де ама ... Нали "България над всичко" И само докато му изкарат мангизите и българия просто е под всичко :D Нека не коментираме ние сме толкова ПОДКУПНА Нация както обичам да казвам ... Не сме подкупни ние сме МНОГО ПОДКУПНИ! 8) ВМРО с стремежите си тип ИЗГОНВАМЕ ТУРЦИТЕ И ОПРАВЯМЕ БЪЛГАРИЯ направо фащайте спринцовките и си биийте приспивателните :-D Аз докато не видя турчина да си фане багажерията и да забегне не вярвам на празни приказки ... Същото като Симеон ще ви оправя за 800 Дни :D По-добре не се изказвай неподготвен :-D

kristo
06-03-2009, 18:47
Дрисльо, първо съм на 25 години и съм висшист магистър по история(а ти какъв си, какво си постигнал бе мухъл?), второ си такъв откровен дебил, толкова объркан и умопобъркан, толкова безлични, бесмислени и първолашки, дори бавноразвиващи обяснения даваш, че ми е смешно да се захващам за спор с теб. Направо си е жива загуба на време да се води спор с откровен американски лумпен като теб. Ходи лижи задника на циганчето Барак Обама, вярвай в измислената и несъществуваща "американска мечта", от която както виждаме целия свят страда, нагъвай чипс и гледай ръгби и ще станеш перфектния американец- кон с капаци, който освен насрания шибаняшки и просташки американски начин на живот и тяхната характерна "култура", която се заключва с това кой по-звучна пръдня изпърдял, кой по-добре от другия псувал и кой повече пиел от другия с нищо друго не се е отличила. Добре, че има умни и нормални европейци, който да ходят в САЩ и ги оправят, иначе редовия американец е кръгла нула- човек без собствено мнение, роботизиран и подчинен на култа към материалното, парите. Те друго в живота си нямат- пари, работа, пари, работа и в свободното време понеже са тотално изкрейзъли и блокирали- простотии и глупости.

А и американския живот е всичко друго, само не и свободен. В България може да сме бедни в сравнение с тях, но си живеем много по-свободно и разкрепостено и знаем как да се забавляваме по нормален и цивилизован начин. Знаем какво значи истинска култура, знаем какво значи истинско забавление, можем да си живеем перфектно ако имам по-висок стандарт на живот. Но дори и сега с ниския стандарт на живот успяваме да си осигурим едно нелошо препитание, едни нормални екстри. Без да имаме много пари сме си осигурили компютри, телевизори, хладилници и т. н. А американците с многото си блъскане и уж многото си пари нямат нищо особено повече от нас, дори масово живеят под наем. Така че българите сме и винаги ще си останем по-умни, предприемчиви и цивилизовани от малоумното олигофренско племе на американските калъфи.

А за глупостите ти по адрес на ВМРО изобщо не искам да говоря. Понеже си промит от американизъм мозък смяташ, че всички подобно на американците си дават гъза за пари и за тях са готови на всичко. Аз съм от ВМРО заради идеи и ценности, не заради пари мършо вмирисана, ясен ли съм? Да пиша във форума защото ми плащали- жалък плъшок, някой ще ми плаща- аз да не съм американец, аз си имам глава на раменете и никой не ми налива с фуния принципи и виждания, аз самият съм намерил достатъчно основания да съм патриот и то Български патриот от ВМРО, а не еничарски турско-юдейско-американски като тебе.

vanksta
06-04-2009, 06:49
Дрисльо, първо съм на 25 години и съм висшист магистър по история(а ти какъв си, какво си постигнал бе мухъл?), второ си такъв откровен дебил, толкова объркан и умопобъркан, толкова безлични, бесмислени и първолашки, дори бавноразвиващи обяснения даваш, че ми е смешно да се захващам за спор с теб. Направо си е жива загуба на време да се води спор с откровен американски лумпен като теб. Ходи лижи задника на циганчето Барак Обама, вярвай в измислената и несъществуваща "американска мечта", от която както виждаме целия свят страда, нагъвай чипс и гледай ръгби и ще станеш перфектния американец- кон с капаци, който освен насрания шибаняшки и просташки американски начин на живот и тяхната характерна "култура", която се заключва с това кой по-звучна пръдня изпърдял, кой по-добре от другия псувал и кой повече пиел от другия с нищо друго не се е отличила. Добре, че има умни и нормални европейци, който да ходят в САЩ и ги оправят, иначе редовия американец е кръгла нула- човек без собствено мнение, роботизиран и подчинен на култа към материалното, парите. Те друго в живота си нямат- пари, работа, пари, работа и в свободното време понеже са тотално изкрейзъли и блокирали- простотии и глупости.

А и американския живот е всичко друго, само не и свободен. В България може да сме бедни в сравнение с тях, но си живеем много по-свободно и разкрепостено и знаем как да се забавляваме по нормален и цивилизован начин. Знаем какво значи истинска култура, знаем какво значи истинско забавление, можем да си живеем перфектно ако имам по-висок стандарт на живот. Но дори и сега с ниския стандарт на живот успяваме да си осигурим едно нелошо препитание, едни нормални екстри. Без да имаме много пари сме си осигурили компютри, телевизори, хладилници и т. н. А американците с многото си блъскане и уж многото си пари нямат нищо особено повече от нас, дори масово живеят под наем. Така че българите сме и винаги ще си останем по-умни, предприемчиви и цивилизовани от малоумното олигофренско племе на американските калъфи.

А за глупостите ти по адрес на ВМРО изобщо не искам да говоря. Понеже си промит от американизъм мозък смяташ, че всички подобно на американците си дават гъза за пари и за тях са готови на всичко. Аз съм от ВМРО заради идеи и ценности, не заради пари мършо вмирисана, ясен ли съм? Да пиша във форума защото ми плащали- жалък плъшок, някой ще ми плаща- аз да не съм американец, аз си имам глава на раменете и никой не ми налива с фуния принципи и виждания, аз самият съм намерил достатъчно основания да съм патриот и то Български патриот от ВМРО, а не еничарски турско-юдейско-американски като тебе.

Ох милия ми той висиш магистър по история ? Слънчице прекрасно :D Просто аз съм с 2 виши няма кво да коментирам с тебе :) Ми имам фирма за недвижими имоти и то не в един град душицо златна имам и семейство с две прекрасни деца и невероятна съпруга ? Кризата още не се отразява в фирмата :D Незнам кво говориш кво съм постигнал Аз немога да замина за Америка но семейството ми може Нека ти обесня и защо Защото първо съм съден за непредомишлено убийство (вземи виж малко магистърската ти степен къде да си я навреш) За стандартите на българия семейството ми живее ухолно ама аз не искам по българските стандарти те да живеят охолно! ;) Дълече съм от мисълта че ти си Вишист Направо Готов Да оправи българия :D Почини си малко! Ние живеем свободно ние тва :D Знаем как да се забавлявам ?!?! ахахах Нали отиваш на диско и ти вадят нож, оръжие за тва съм съден щот знаем как да се забавляваме :D Тиквеник! Постигнал той ... :D Аз задници не лижа за тва съм толкова напред ама теб като те гледам бая лижеш и за тва си в ВМРО :D Там сте само "велики" умове :D Аз чипс не ям ;) Да интересувам се от всякакъв спорт и? Тва значи че съм типичния американец ли ? Ми за съжеления само в тоалетната пърдя? и там ли неможе ?!?! Ми Пари, Работа, Пари работа :] Ама си правят по 100 хил на година медецинска сестра :D Щот са роботи :D Хахах :) Ти колко правиш на година ?!? Аз ти гарантирам, че Патриотизма умря с Ботев :D Такива Еничарски турско юдейско американски само ти и твойта партийка ги водите :) Не се опитвайте да пораждате разединение на гражданите на Република българия от такива идиотчета като тебе Страната ти няма да се оправи! ;) Щот си мислим че сме мега коравта икономика :D нямаме нужда от никой! ;) 8) Айде дишай чадо

kristo
06-04-2009, 21:33
Ооо, извинявай мистър "2 ВИШИ"(щото по твоя "правопис", който показва по прекрасен начин колко си неграмотен се пише вишист вместо висшист си ясен що за "висшист" си всъщност), явно си доста напред с материала, някое комунистическо крадливо другарче, дето през комунизма е лижело задниците на другарите и затова сега има кантори, фирми и т. н. сега ще кажеш, че разсъждавам "задръстено", ама как ако не с връзки се правят фирми в ден днешен и то много сериозни, нечистоплътни връзки. Айде не ми ги обяснявай тея на мене господин Цуни Дупев, недей. И като имаш фирми та кво, нещо да си дал на България мухъл? Още по-смешното ми е тиквенико, че уж се имаш за велик, имаш две висши, а като ти чета поста и все едно разговарям с някой максимум 9-токласник. Толкова елементарни и смешни неща пишеш комплексарче, а и седнал да се прави на мъж в тийнейджърски форум, хахаха, "велик" си. Щом си стигнал дотам значи си ясен, намерил къде да си придава важност и фасони, щото на хората на твоята възраст не можеш да се мериш. Щото си прав единствено в това, че висшето, пък и многото висши не дават акъл, не създават личност, не означават, че ще се интегрираш към обществото. А ти си типичния пример затова. Щом си стигнал до тийнейджърски форум човек на предполагам едно 28-30 години просто не знам...
Аз щото съм "лижел" задници затова съм бил във ВМРО. Курво насрана, ВМРО значи идеал, значи ценностна система, значи неуморен труд от сутрин, та до 8-9 часа вечер ако се налага. И не парите са най-важни нещастнико сребролюбец. Ще си ги вземеш тези "велики" пари на оня свят, нали? По-важно е да знаеш какво значи Родина, какво значи национален идеал, какво значи да не се предаваш именно и най-вече заради идеята и да се трудиш за нея, било то като раздаваш националния ни флаг за втори юни, било то като участваш в организацията на празника на детето 1 юни, било като търсиш и записваш застъпници за изборите. Ама на теб ли да обяснявам, големия "фирмаджия", дето не може на правилен български да говори. Не го пускали в САЩ, лошо, ако зависеше от мен на секундата щях да разкарам миризливия ти гъз от България. заради такива посерковци-мрънкачи като теб България е на това дередже, заради гъзоблизци, безпринципни и смръдливи плъшоци като теб сме зле. Щото такива като теб само взимат от България без да смятат за нужно нищо да й дадат. Сега ще кажеш аз колко много й "давам", плащам данъци, хаха, недей... Айде скрий се, че за човек на около 30-те си тотално смешен и трагичен. Язък ти за годините, акъла ти е като на хлапе от предучилищна възраст, неграмотен си като циганче, а и си криминално проявен тип. Какво повече да се спори с подобен индивид като теб, такива просто трябва да бачкате по лагерите, защото паразитирате на гърба на целия народ.

vanksta
06-04-2009, 23:58
Ооо, извинявай мистър "2 ВИШИ"(щото по твоя "правопис", който показва по прекрасен начин колко си неграмотен се пише вишист вместо висшист си ясен що за "висшист" си всъщност), явно си доста напред с материала, някое комунистическо крадливо другарче, дето през комунизма е лижело задниците на другарите и затова сега има кантори, фирми и т. н. сега ще кажеш, че разсъждавам "задръстено", ама как ако не с връзки се правят фирми в ден днешен и то много сериозни, нечистоплътни връзки. Айде не ми ги обяснявай тея на мене господин Цуни Дупев, недей. И като имаш фирми та кво, нещо да си дал на България мухъл? Още по-смешното ми е тиквенико, че уж се имаш за велик, имаш две висши, а като ти чета поста и все едно разговарям с някой максимум 9-токласник. Толкова елементарни и смешни неща пишеш комплексарче, а и седнал да се прави на мъж в тийнейджърски форум, хахаха, "велик" си. Щом си стигнал дотам значи си ясен, намерил къде да си придава важност и фасони, щото на хората на твоята възраст не можеш да се мериш. Щото си прав единствено в това, че висшето, пък и многото висши не дават акъл, не създават личност, не означават, че ще се интегрираш към обществото. А ти си типичния пример затова. Щом си стигнал до тийнейджърски форум човек на предполагам едно 28-30 години просто не знам...
Аз щото съм "лижел" задници затова съм бил във ВМРО. к***во насрана, ВМРО значи идеал, значи ценностна система, значи неуморен труд от сутрин, та до 8-9 часа вечер ако се налага. И не парите са най-важни нещастнико сребролюбец. Ще си ги вземеш тези "велики" пари на оня свят, нали? По-важно е да знаеш какво значи Родина, какво значи национален идеал, какво значи да не се предаваш именно и най-вече заради идеята и да се трудиш за нея, било то като раздаваш националния ни флаг за втори юни, било то като участваш в организацията на празника на детето 1 юни, било като търсиш и записваш застъпници за изборите. Ама на теб ли да обяснявам, големия "фирмаджия", дето не може на правилен български да говори. Не го пускали в САЩ, лошо, ако зависеше от мен на секундата щях да разкарам миризливия ти "задни части" от България. заради такива посерковци-мрънкачи като теб България е на това дередже, заради гъзоблизци, безпринципни и смръдливи плъшоци като теб сме зле. Щото такива като теб само взимат от България без да смятат за нужно нищо да й дадат. Сега ще кажеш аз колко много й "давам", плащам данъци, хаха, недей... Айде скрий се, че за човек на около 30-те си тотално смешен и трагичен. Язък ти за годините, акъла ти е като на хлапе от предучилищна възраст, неграмотен си като циганче, а и си криминално проявен тип. Какво повече да се спори с подобен индивид като теб, такива просто трябва да бачкате по лагерите, защото паразитирате на гърба на целия народ.

Не тва с вишите е метафора ... :) хахах Иронизирах те :) Ми чадо ти засегна темата за постиженията... Цуни дупев ... Дълече съм :) Макар, че с пари всичко става ;) Пък ти слънчице прекрасно не ми задавай на мен въпроса кво съм постигнал :D Щот в предния пост изкара българите най-чистата раса бе :D Ние сме направо цвете за мирисане :D хаха Ние с теб може да си спорим с години ;) Ощешаш ли се грамотнико :D Найстина Направо Язък ми за годините Ще дойде и твойто време :] Не се притеснявай... Тогава да те видя с кво ще храниш семейство с историята на българия или жена ти щи тегли една путка майна и щи каже Помяр с помяра нямаш пари за един хляб ... :) А парите на оня свят не ми трябват нека семейството ми да ги има! Най-жалкото е в това, че се кълнях в знамето на блъгария да го браня с цената на живота си но след време просто осъзнах, че няма смисъл При тва ни оправление и светлините години далечина ... Още колко глад ни чака ще станем по - зле от страните в третия свят ... Хич не ме ебе дали си в ВМРО ГЕРБ БСП ДСБ и т.н. ;) Нищо няма да промените ... В БЪЛГАРИЯ Е ДВОЕН СТАНДАРТ! Имащите могат всичко .. А можещите нищо :) Радвам се че си с висше ако искаш и още 3 изкарай :) В момента в тази криза, която ще става по зле не виждам кво можеш да направиш :?: И да спечелите изборите за Евродепутати (което няма да стане ГАРАНТИРАМ ТИ ГО с 100% сигурност) Кво ще промените ?!? Искам да ме накраш да гласувам ;) Аз може да съм с 1 не искам 2ро не ми трябва .. Ако искам ще си платя и ще си направя .. Не е важно дали се бъхтя 5 години така или иначе гледат само КЕТАПА! ;)

Гъзоблизците хахах Мне ;) Заради такива като мене държавата ни била на тва дередже :D Заради такива като тебе обещаващи :D Помним ние Царя "Ще ви оправя за 800 дни" хахах Дойде си взема си горите и си фана мекия за мадрид .. Следващия Сергей Станишев и той и той оправи българия .. Иван Костов :D Айде нека Атака и те оправяха мангалите :D ВМРО май вие никъде не се изявихте :? Май вие бяхте с едва 2% гласове от гласоподавателите ? :O Не съм сигурен не помня точно цифрите :) Аз поне съм курназ на толкова години кажа и го правя ;) НА ДУПЕТАТ вяра да нямаш Не им стигат парите в българия дето крадат и ся и почваме в Европа (евродепутат) :D Вземи ти малко са събоди и си отвори очите, че от тази мижава държава няма да излезе нищо! ;) Ако искаш даже и лично може да излезем да поспорим на тази тема в някой ресторант примерно ?!? На по чашка ... и без това явно имаме доста да си говорим :) Не си глупав, нито тъп ;) Убидите са просто за да е по красноречив текста не ги приемай лично ;)

А отностно да си придавам важности ;) Аз си придавам точно където трябва не е тук... Тук е прекалено пълно с неориентирани деца :) Криминално проявен еми защитавах си семейството (тогава беше приятелка/гадже) Ти не би го направил ли ? Едва ли ? Искам да ми обясниш с кое ще може вашата партия да оправи българия и аз лично ще гласувам за нея на 7ми и след тва на другите избори ;) Не ми изкачай само с Историята на българия идеалите и т.н. :) Не съм на 16 години да ми изкачаш с тея номера и да си кажа уау той знае толкова много и толкова много казва ще гласувам за тях ;) :-o

P.S Грешките са от бързината на писане ;) Не си мисли, че съм неграмотен!

YouAreAnIdiot
06-08-2009, 05:18
kristo ти си най затворения и посредствен тип на тая земя .. седи си у лайната и си говори колко ти е добре .. пожелавам ти направи нещо оправи България, всички ще се върнем .. ама ще се оправи мхм .. кога си набием чикия с крак .. живееш в 15ти век мойто виСшистче просто .. хамерикански ми е мозъка ще кажеш .. епа по добре от български аз да ти кажа .. дори в америка бегам от българи .. нема такава паплач на тая земя дано един ден го разбереш .. макар че като те гледам колко си наивен едва ли ще е скоро .. за ВМРО ми говори - ми кфо да ти кажа предполагам вие по партиите сте некфи ВИП бате .. така и полицай ви подминават и данъчни и едно друго и после си изливате яда на тея дето са ви плащали данъците сума си години по форумите .. ми то тъжен си бре бате - вече нема кой да ти плаща данъците щото само циганите останаха :Д

пс а и забраих да те питам кфо подяволите търсиш ти на 25 в тиинфорум - пропаганда при младите ???

kristo
06-08-2009, 19:33
:D :D :D
По-скоро съм сигурен, че останалите българи в чужбина бягат от теб като те гледам и ти какъв си ми "убавец", напет левент с хамериканско самочувствие и самовъзвеличаване. С две думи комплексар от главата до петите, най-вече в мозъчето. Щото в Съединените еврейски щати ходят да работят и да живеят само комплексираните и пропаднали типове от другите държави. Неудачниците, които не могат да се наложат в Родината си, понеже хубава или лоша, тя изисква по-специално отношение в нравствен и морален аспект от теб, по-голяма отговорност освен за себе си, и за нея. затова всички посерковци, които не ви пука за България отивате в насрания САЩ, там където всичко е "идеално", там, където мечтите стават "реалност" само за хората на световното правителство в сянка, за които вие сте просто средство да си печелят милиардите. А за вас трохичките...
Искам само в заключение да кажа, че САЩ не е изключение, нито България. В целия свят като цяло системата е една и съща- богатите крадат от бедните, хвърлят им по някакви трохи в сравнение с това, което имат те и всички обикновени хора дружно живуркат. Проблема е там обаче, че тази система тръгва и се налага именно от САЩ чрез лъжливите приказки за "американска мечта" и други подобни неосъществими идеали. Ето затова мразя САЩ, защото акериканските икономически експерти Ричърд Ран и Ронълд Ът създадоха плана за американизацията на БЪлгария, плана за съсипването на България след 1990 година. Всичко това, което днес виждаме в България е "благодарение" на тези двама "хубостници" и техния план, наложен от правителството на САЩ, това е истината, която ако имате поне малко морал и акъл ще видите. Може да звуча наистина много крайно понякога, но съм се убедил с очите си в тези истини именно защото съм много надълбоко с проблемите в България в политически и всякакъв друг обществено-национален аспект.
А за мен не мислете и не се притеснявайте, аз съм достатъчно вироглав и непукист, за да успея в България да постигна нещо както вече до определена степен съм успял.

NOproblem
06-09-2009, 21:10
:D :D :D bahti spora :D :D

NOproblem
06-09-2009, 21:26
i samo edno ne moga da razbera za6to tazi tema q obra6tate na spor ? da zamine6 ili da ostane6 e lichen izbor na vseki i zavisi ot vazmojnostite. radvam se za gospodina s 2 vis6i ama ima i takiva s po 2 vis6i deto rovqt v kazana za da namerqt ne6to za qdene deto nqmat kade da spqt i sapqt po spirkite i ako e zima znaete kakvo stava, za tova balgariq nqma da se opravq zashtoto nqma koi da se pogriji za neq, mladite hora trqbva da se iznasqt dokato ne e stanalo kasno :( , kakvoto i da si govorime znaem che e taka , mi ti deto si s magistar po istoriq s dva 4ivta made li si che vse zashtitava6 taz balgariq kolkoto i da ti e skapa trqbva da progledne6 kakvo stava okolo nas . az deto sam na 17 godini veche mi e qsno che tuka ne se jivee :( , vseki obicha balgariq tq nie rodina vinagi 6te q obichame ama 6tom ne moje da ni predloji nishto nqma smisal da stoime tuka ..... :(

gigaherz
06-14-2009, 19:52
САЩ е тъпа държава.Вече там няма нито един чист американец -всичките са някакви мелези-от смесени бракове.Най ме дразни това,че се мислят за най-великита нация на света.Това,че правят най-много филми(от които 90% са пълна боза),че произвеждат най-много музика не се отнася към графа величие.Нямат история,воюват за щяло и нещяло.Дане говарим за потресаващата статистика,че в САЩ на всеки 16 секунди се ограбва по един магазин.95% от серийните убийци са от САЩ,а да не говорим за негърските гета,където се убиват за един хляб.Освен това,болшинството са някакви дебелаци.Само плюскат в Макдоналдс и в Дънкин Донътс и пият Кола като луди.Аз никога не бих отишъл там за повече от три дни.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-17-2009, 22:32
САЩ е тъпа държава.Вече там няма нито един чист американец -всичките са някакви мелези-от смесени бракове.Най ме дразни това,че се мислят за най-великита нация на света.Това,че правят най-много филми(от които 90% са пълна боза),че произвеждат най-много музика не се отнася към графа величие.Нямат история,воюват за щяло и нещяло.Дане говарим за потресаващата статистика,че в САЩ на всеки 16 секунди се ограбва по един магазин.95% от серийните убийци са от САЩ,а да не говорим за негърските гета,където се убиват за един хляб.Освен това,болшинството са някакви дебелаци.Само плюскат в Макдоналдс и в Дънкин Донътс и пият Кола като луди.Аз никога не бих отишъл там за повече от три дни.

хаааааааааа ти маи забравяш 4е и не са много много умни... математиката им куца яко и повече от половината не могат да идат в университет .... да не говорим че на възраста на 16-17 още играят онези детски игри които (сигурна съм че поне 90% от потребителите ще се съгласят..) аз играех когато бях последно ниво на детската градина :shock:

xoxi
06-19-2009, 20:45
Единият ми братовчед е в Америка от близо 10 години. Брат му от 3-4 някъде, а родителите им от 1-2.. 3 макс.
Те са ми казвали, че там също е трудно да се живее, но предпочитат там отколкото тук.
Сега криза и там има.. Магазините затварят, братовчед ми дори си изгуби работата.
Казвали са ми, че България страшно много им липсва, какво и всички роднини тук, но нямат избор. Не могат да се върнат вече за постоянно отново тук..
Аз нямам мнение за Америка, честно казано. Бих искала някога да отида за месец-два, да видя какво е там.. Но не бих се задържала по-дълго.
Ако ще ходя в чужбина, то ще е някъде из Европа.. Америка не си заслужава по мое мнение.

Dennitsa
06-20-2009, 11:47
Здравеопазването в САЩ

http://zamunda.net/details.php?id=104970&hit=1

Един потресаващ филм на режисьора Майкъл Мур, които съвсем скоро излезе по кината и бързо завладя публиката. "Sicko" (Недъзи) влезе в тройката на най-печелившите и успешни документални филми в момента. Лентата представя всички недъзи и порочни неща в некачественото и потресаващо американско здравеопазване. След като гледате този филм няма да посмеете да се оплаквате от българското здравеопазване!

Филмът е забранен за излъчване в щатите. :)

Aniiiii
06-20-2009, 13:06
Аз не знам защо се водят тези спорове. Хора сме - различни сме! Всеки според интересите си :-o

Иначе и двете държави имат някъкви минуси... Никой и нищо не е перфектно

JustLikeHeaven
06-22-2009, 15:54
Сестра ми живее там от 4 години.Била съм там поне 4-5 пъти и знам какво е...В колежа,в който учи не са чували за България...Американците учат само и единствено своя история,както във филмите-и тя е мажоретка,имат баскетболен клуб,клуб на "Блондинките" и т.н....Учителите не са кой знае какво-в часовете само се замерят,а директора си пие кафето и ту влиза,ту излиза....Кеф му,завързал връзка с учителката,клюки се разнасят,но училището не взима това под внимание....Или те гонят,или просто не гледат какво става наоколо :oops: В същото време се натискат в тоалетната,а сестра ми както винаги всичко се върти около нея....

windowlicker
06-23-2009, 03:49
Сестра ми живее там от 4 години.Била съм там поне 4-5 пъти и знам какво е...В колежа,в който учи не са чували за България...Американците учат само и единствено своя история,както във филмите-и тя е мажоретка,имат баскетболен клуб,клуб на "Блондинките" и т.н....Учителите не са кой знае какво-в часовете само се замерят,а директора си пие кафето и ту влиза,ту излиза....Кеф му,завързал връзка с учителката,клюки се разнасят,но училището не взима това под внимание....Или те гонят,или просто не гледат какво става наоколо :oops: В същото време се натискат в тоалетната,а сестра ми както винаги всичко се върти около нея....

Ама ти сериозно ли? Това, което описа по-скоро ми изглежда на лош сюжет на американска комедия за гимназията... Иначе и аз съм студентка вече втора година в САЩ и досега не съм виждала да се натискат в тоалетните...все пак сме големи хора вече...няма нужда да се крием...И да американците наистина учат само тяхна история, но пак повтарям в ГИМНАЗИЯТА! В университета си се учи вече и друга. И тъй :)

JustLikeHeaven
06-23-2009, 10:59
Сестра ми живее там от 4 години.Била съм там поне 4-5 пъти и знам какво е...В колежа,в който учи не са чували за България...Американците учат само и единствено своя история,както във филмите-и тя е мажоретка,имат баскетболен клуб,клуб на "Блондинките" и т.н....Учителите не са кой знае какво-в часовете само се замерят,а директора си пие кафето и ту влиза,ту излиза....Кеф му,завързал връзка с учителката,клюки се разнасят,но училището не взима това под внимание....Или те гонят,или просто не гледат какво става наоколо :oops: В същото време се натискат в тоалетната,а сестра ми както винаги всичко се върти около нея....

Ама ти сериозно ли? Това, което описа по-скоро ми изглежда на лош сюжет на американска комедия за гимназията... Иначе и аз съм студентка вече втора година в САЩ и досега не съм виждала да се натискат в тоалетните...все пак сме големи хора вече...няма нужда да се крием...И да американците наистина учат само тяхна история, но пак повтарям в ГИМНАЗИЯТА! В университета си се учи вече и друга. И тъй :)

Seducti0n
06-28-2009, 22:11
Америка е шитня, хората, които се стремят към нея са меко казано заблудени.Всеки търси своя път към по-добър живот, разбира се, но не мисля, че щатите са най-добрата дестинация... :?

chikidjiqta
06-28-2009, 23:12
Мразя ги тези американски мелези, паразитите на света... Никога не бих отишъл да живея в насраната им масонска държавица с двеста годишна история и още по-малко да им работя :-x ! Много се дразня на българите, които отиват в Сащ и вместо да работят за България, тяхната Майка-Родина, работят за тази крадлива и фалшива държава Америка... България над всичко 8) .


БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

zevzeck
07-08-2009, 21:02
Народе в България си е най-добре! :grin:

Goebbels
07-22-2009, 12:31
vanksta, ти от кога почна да говориш от името на целия америнаски "народ" бе, мръшляк?
Тръгнал да мие чинии в САЩ и се хвали пред бабите в селото колко е успял, ама то всеки кръгъл идиот може да отиде до летище София.

По-голямата част от американците са роботизирани отрепки, заменили духовното с материалното и ревностно поддържащи Мултикултуризма, гей парадите, расовото смесване и куп други извратени неща...

Колкото по-бързо изчезне чифутският експеримент - САЩ, толкова по-бързо нещата в нормалния свят ще се нормализират.

amerikanec
07-31-2009, 04:26
Елементарен етикет ви липсва мили братя!
Темата е за изказ на Българи живеещи в САЩ,не за Българи живеещи в България които не са били никога в САЩ,явно някой персони няма да имат промяна в закоравялите си възгледи за Щатите,разбира се нужно е да сте тук за да имате и думата за някаква дискусия,такава каквато водят повечето Български инати в тази тема,която няма нищо общо със съответсващото! Ето едно мото което е разпространено,сред повечето Българи тук :Америка е за всеки,но не всеки е за Америка. Интерпретирайте си го както желаете!
Поздрави от Чикаго!

Goebbels
07-31-2009, 19:30
Елементарен етикет ви липсва мили братя!
Темата е за изказ на Българи живеещи в САЩ,не за Българи живеещи в България които не са били никога в САЩ,явно някой персони няма да имат промяна в закоравялите си възгледи за Щатите,разбира се нужно е да сте тук за да имате и думата за някаква дискусия,такава каквато водят повечето Български инати в тази тема,която няма нищо общо със съответсващото! Ето едно мото което е разпространено,сред повечето Българи тук :Америка е за всеки,но не всеки е за Америка. Интерпретирайте си го както желаете!
Поздрави от Чикаго!

Какво има да гледам в тая мултиетническа кочина?
Я им виж президента.

windowlicker
07-31-2009, 23:23
Елементарен етикет ви липсва мили братя!
Темата е за изказ на Българи живеещи в САЩ,не за Българи живеещи в България които не са били никога в САЩ,явно някой персони няма да имат промяна в закоравялите си възгледи за Щатите,разбира се нужно е да сте тук за да имате и думата за някаква дискусия,такава каквато водят повечето Български инати в тази тема,която няма нищо общо със съответсващото! Ето едно мото което е разпространено,сред повечето Българи тук :Америка е за всеки,но не всеки е за Америка. Интерпретирайте си го както желаете!
Поздрави от Чикаго!

Какво има да гледам в тая мултиетническа кочина?
Я им виж президента.

хахахахахаха! Извинявай просто не успях да се сдържа! Това е мнението на седмицата!
Американец: наистина за съжаление псевдо патриотите никога няма да разберат...
Иначе последния: В смисъл не разбрах, проблема е, че е черен ли? Наш Гоце като е бял ко? Ко става?
Иначе аз никой не карам да идва тука или където и да и било извън България, ама не ви ли е срам такива глупости да пишете само да се излагате... 8)

Seattle
08-24-2009, 01:31
хейтъри! :-x
Някой да е помислил защо ние трябва да сме тук? Ако в България беше добре нямаше да сме на другия край на света. Не ме разбирайте погрещно, мъчно ми е за България, мъчно ни е на повечето от нас и си идваме когато е възможно. Но тук всеки има възможност да успее, a в България не е така.

Някои се зачепа че еди си кой бил мияч на чинии. Да, така се почва защото като дойдеш с 1 куфар в ръка нямаш много избор, но въпреки това ще има повече пари в джоба от колкото ако vzema 300-600lv в България (то май ако взимаш 400-500лв не ти остават за джобни, am както и да е)

playerman
08-28-2009, 05:55
kAK во му е хубавото на америка нищоооооо не там е чисто сичко е сто ама хората са самотни имам роднини там и те с никой не общуват къщите са отдалечени по 500 метра километър елати си в родината и на вашите близки и родители ще им е спокойно че сте си вкъщи

Seattle
08-28-2009, 06:57
Роднините са спокойни че не се мъчим как да вържем 2-та края.
Що се отнася до хората, си абсилютно прав

devi
08-28-2009, 09:21
Била съм много пъти в Америка и смятам да се връщам още много, но не бих живяла там. Хората са ми прекалено студени, дръпнати да не кажа сдухани. За щастие в България хората са много по-печени. Аз лично искам да ивея в Осака, Япония, понеже съм 1/8ма японка пък и хората там са много въспитани и усмихнати.

Missky
08-30-2009, 17:11
Всички вие,пешлеменцата,които плюете САЩ,колко време сте живели там?

Това лично ме интересува,за да изясня позициите ви.

Dimana99
08-30-2009, 17:20
Спирам да пиша по темата поради простата причина че съществото наречено "българин" е устроено така че когато му се каже нещо дори и да няма представа за какво става на въпрос винаги знае всичко. :?

LadyDi
08-30-2009, 17:21
Да напиша и аз нещо по темата.

Въпреки че съм на 18 години,миналото лято работих в Америка и това лято ще направя същото.За тези 3 месеца докато бях там,разбрах доста неща.
Първо,това което мислят всички за Америка,не е вярно-хората са грозни и дебели.За интелигентността им няма да говоря,защото и аз да живеех там,и на мен да ми промиваха мозъка,и аз щях да гледам като теле като някой ми каже че е от Източна Европа.
Второ,тея хора хабер си нямат от това какво е забавление и никой не може да ме убеди в обратното.За тях да изпиеш 2 бири и да се напиеш като мърша е геройство,което аз така и не можах да разбера.

НО Америка има и хубави страни,не мога да го отрека,Но никога не бих живял там!!!!
=D>

stelenceto1
09-04-2009, 12:02
Какво само гледате и плюете хората там не мога да разбера! Щом като били мелези и не знам си какви още как са успели да изградят здраво общество, а? Как едни "тъпи" хора както ги наричате повечето живеят спокойно, как те могат да си зачитат законите и да ги прилагат ефективно, що не се замислите! Били сдухани и не можели да се забавляват- ми като работят по 14- 16 часа много ясно. Те там се събуждат с мисълта за работа и си лягат с нея, за това не се лишават от нищо и имат пари. Тук в България какво?- Да те е страх да идеш до магазина по тъмно, за да не те нападне някой мангал! :? Циганите имат повече права, а престъпниците ги изкарват едва ли не светци... А и к'во обвинявате САЩ за кризата, в България тя продължава вече 20 години! :?

gigaherz
09-05-2009, 09:48
stelenceto1 написа:

Да те е страх да идеш до магазина по тъмно, за да не те нападне някой мангал!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Discovery Chanell - цитирам:

''В САЩ на всеки 16 секунди се ограбва по един магазин.''

Да, много са спокойни и си спазват законите. :lol:
Негрите крадат и убиват постоянно. И не само негрите. Неща от рода на случката с Дилън Клеболд и Ерик Харис хич не са рядкост в САЩ. Да не говорим, че 90% от серийните убийци са американци. Просто там е пълно с ненормалници и никой не може да ме разубеди.

domination572
09-23-2009, 01:23
@Seducti0n
А смяташ ли че България е по-добро място за живеене?



Discovery Chanell - цитирам:

''В САЩ на всеки 16 секунди се ограбва по един магазин.''

Да, много са спокойни и си спазват законите. :lol:
Негрите крадат и убиват постоянно. И не само негрите. Неща от рода на случката с Дилън Клеболд и Ерик Харис хич не са рядкост в САЩ. Да не говорим, че 90% от серийните убийци са американци. Просто там е пълно с ненормалници и никой не може да ме разубеди.

Ами я сравни площта и населението на САЩ с това на България,разбира се че ще са повече.И кво след 20 години като останат главно мангали в България тъкмо ще подобрите фактите от discovery channel.Айде замисли се,защо толкова хора напускат България и се преселват където и да е,а не е като в Америка,повече и повече хора да идват?

А и наистина щеше да е добре псевдо-патриотите да спрат да коментират дето даже не са били в Америка и си нямат хабер за кво говорат,и си повтарят само някви коментари прочетени или чути от някой друг.Да видиме какво бъдеще имате във "великата България" и докъде ще стигнете. :x

bubals
09-23-2009, 17:02
Моята мечта е да отида в америка и никои не може да ме спре освен здравето.Аз обичам БЪЛГАРИЯ ,но това не означва че немога да излезна от нея искам да вида живота от близо а не само да кометирам стати...които съм чел.Не че имам нещо против България ,но се пак те вече летят във космуса а ние караме в дупките по магистралите...

bubals
09-23-2009, 17:03
искам да ви питам един отделен въпрос по темата амерканите дали са готини не че аз съм некав playboy :grin: :grin:

iPurple
09-24-2009, 11:31
искам да ви питам един отделен въпрос по темата амерканите дали са готини не че аз съм некав playboy :grin: :grin:

:razz:
Американците са толкова МНОГО! Въпросът ти е неуместен.

bubals
09-24-2009, 12:58
еми смисал по принцип щото съм челе и повечето пишат некви такива ,че не съ много хубави...дори и във тая тема го забелязох

iPurple
09-24-2009, 13:15
еми смисал по принцип щото съм челе и повечето пишат некви такива ,че не съ много хубави...дори и във тая тема го забелязох

тва са пълни простотии във всяка страна си има и хубави и грозни и дебели и слаби и по-тъмни и по-светли и тн. хора
не може да се слагат всички под общ знаменател, а и според мен американците са мили(хаха не всички естествено).. и не като или да ти се мазнят или да те гледат лошо. :)

bubals
09-24-2009, 13:25
oky 8-)

domination572
09-24-2009, 18:47
А и в Америка едва ли някой ще те пребие задето си го погледнал(за разлика от в България)

bubals
09-27-2009, 07:33
--------------------------------------------------------------------------------

А и в Америка едва ли някой ще те пребие задето си го погледнал(за разлика от в България)



зависи :)

Goebbels
09-27-2009, 08:53
В Америка още от летището започват да ви замерят със сто доларови банкноти 8-)

смешници

bubals
09-27-2009, 09:06
--------------------------------------------------------------------------------

В Америка още от летището започват да ви замерят със сто доларови банкноти

смешници
_________________



що ?

Missky
09-27-2009, 09:56
Специално американците ми направиха впечатление на френдли пийпъл и наистина много приятелски настроена нация.
Там никой няма да ти се присмива на акцента или да пита 'Тоя кво прави тука', готини са.Свикнали са с чужденци толкова,че те вземат като един от тях.
Докато във Франция определено разделят на ние и чужденците.

Missky
09-27-2009, 09:58
Да не забравя...

Хайде молим,патриотчетата и други смешници от същия калибър да коментират но ЛИЧНО изживяни ситуации.
Тези копи-пейст на чужди наблюдения и прочетено от някой си не са сериозни и аргументите ви висят във въздуха.

bubals
09-27-2009, 10:31
Аз обичам роднината си , но ще замина за америка държавата не е винована за мизерята ни ....

kristo
09-30-2009, 12:19
Не ме интересува Америка, а само и единствено България и нейния интерес, тоест нашият, на всички българи!

bloodymirror
10-03-2009, 10:32
Че кой не би се чувствал късметлия?! ;)

ReZoN
10-10-2009, 22:30
az sum v america ot 2 godini i o6te ot 2rata sedmica iskah da se pribiram v bg.... tuka e po lesno no vob6te ne e qko... spored men v bg 6e vi e MNOGOOOOOOOOO po kef!!!!!!!

Абе късметлии к'во се оплаквате бе?!?! :x :x :x Избягат от Бг и после ооооо колко ни е мъчно искаме си родината, ми връщай се бе к'во чакаш?! За къде сте тръгнали бе големите патриоти от разстояние... Баси :smt097

еби си майката, прост човекоподобен маймун ! Ходи в McDonalds и си изживявай там американските мечти, в американска атмосфера, лъхашта на холестерол. Ти си бахти псето честно. Как може да си българин и да съдиш българите, които остават в България. Америка е държава с 200 годишна история, а България е държава, която е успяла да се съхрани толкова години и сега е пред геноцид, заради същества като теб. Отвори си очите, дете, Америка не е рая, режи си вените по-добре, имаш по-голям шанс за там. И тоя потребителя с аватар на маймуна Обама и 10 американски знамена в подписа, да земе да се разкара от тук, защото ми прилошава, шибан негро.

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО

ZipFail
10-15-2009, 23:54
Еба ли ви майката на всички тая криза а, американофилчета гадни..и ще продължи да ви я ебава още много време и още по-мощно, недейте се притеснява 8-)

amk933
10-16-2009, 19:16
^Криза в Америка имаШЕ. 8)

ZipFail
10-16-2009, 23:32
^Криза в Америка имаШЕ. 8)
Кризата в Америка тепърва започва ;)

След няколко години най-голямата кражба в световната история ще излезе наяве(ако медиите имат смелостта, естествено), и тогава ще стане наистина интересно кой, защо и как го е позволил ;)

amk933
10-17-2009, 10:48
^Нека не си говорим наизуст и от разстояние - криза в Америка имаШЕ. Колкото и да не се харесва в Европа това е истината...

domination572
10-17-2009, 20:44
е** си майката, прост човекоподобен маймун ! Ходи в McDonalds и си изживявай там американските мечти, в американска атмосфера, лъхашта на холестерол. Ти си бахти псето честно. Как може да си българин и да съдиш българите, които остават в България. Америка е държава с 200 годишна история, а България е държава, която е успяла да се съхрани толкова години и сега е пред геноцид, заради същества като теб. Отвори си очите, дете, Америка не е рая, режи си вените по-добре, имаш по-голям шанс за там. И тоя потребителя с аватар на маймуна Обама и 10 американски знамена в подписа, да земе да се разкара от тук, защото ми прилошава, шибан негро.

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО
Пич ти си много зле.В Америка почти никой не яде макдоналдс в кви филми се вкарваш голям праз като макдоналдс идва от Америка.Разликата е че в България има неща от Америка а обратното не..И кво 200 години история,а България нали като има дълга история вечно е била в робство,тва не е много за хвалба

И сега сериозно,както Missky каза

Да не забравя...

Хайде молим,патриотчетата и други смешници от същия калибър да коментират но ЛИЧНО изживяни ситуации.
Тези копи-пейст на чужди наблюдения и прочетено от някой си не са сериозни и аргументите ви висят във въздуха.

Трябва да си много ограничен че като чуеш Америка да се сещаш за макдоналдс

ZipFail
10-17-2009, 23:05
^Нека не си говорим наизуст и от разстояние - криза в Америка имаШЕ. Колкото и да не се харесва в Европа това е истината...
Криза не се оправя само с правене на нови хартиийки от Федералния Резерв, без никакво покритие ;)
Кризата беше просто забавена, само че на Обама ще му трябват доста оправдания за наливане на още пари в държавата, че да не се усети каква инфлация всъщност ще предизвика същия този резерв..един съвсем свеж пример е 'реформата' в здравеопазването за която ще разпечатат още 800 милиарда (напълно нелогично и безполезно в 'условия на криза') ;)

А пък и Европа е тръгнала по същия път по който върви и САЩ в момента със нейната централна банка и устройствените промени който ще правят..

Вземи се запознай най-после със системата на Федералния Резерв, че да разбереш в какви дълбоки лайна сте нагазили. Срамота е да не знаеш как работят парите в държава в която единственото което свързва гражданите е парите и консуматорството :)

amk933
10-17-2009, 23:22
Това са такива, ама такива глупости. Първо, в Америка икономистите и финансистите не са достатъчно прости, за да напечата още пари. Аз съм 10 клас и знам, че това ще докара хиперинфлация, какво остава за едни хора, които са завършили икономика в Харвард, Уортън, Стърн и т.н. Това, че се носят легенди как се печатат пари е много хубаво, ама няма нищо вярно в него. Аз много добре знам Федралния Резерв и МВФ какво правят и определено не е да седят и да печатат пари, камо-ли 800 000 000 000.

Второ, когато Dow Jones лети нагоре както е в момента, няма какво да се коментира. Борсата в момента достига върхови стойности и почва да се връща към старите нива, въпреки че е далече все още от върховните нива. Трета, здравната реформа изобщо не е ясно дали ще се случи, какво ще обхваща и колко пари ще са нужни, пък ти си мисли, че те ще печата 800 000 000 000. Те не знаят още какво точно и колко точно ще е, ама са тръгнали да печатат...В момента има по-важни въпроси пред Обама за решаване, като войската в Афганистан. ;)

Но тези митове и легенди за умиращата американска икономика се дрънкат само отвъд океана от хора, които не знаят за какво точно става въпрос и какво се случва...Кризата удари най-силно и най-напред Америка, но докато удряще най-силно Европа, Америка излезе от стегнацията... ;) Дори бизнеса с недвижими имоти вече се съживява.

ZipFail
10-18-2009, 00:02
Тва казвам - хеперинфлация...само че това ще стане постепенно, точно щото икономистите и финанситите в Америка не са прости и могат да забавят нещата достатъчно, че да се изнижат ;)

А защо никой нищо не споменава за външния дълг ?...отдавна е доказано, че докато FED съществува външния дълг на САЩ е невъзможно да бъде изплатен, и само ще расте, което неизбежно ще доведе до срив на цялата система в един момент..(да не говорим че FED е НЕЗАКОННО учредена, събираща НЕЗАКОННО данъците си) ;)
(на компа имам една извадка от разговор с експерт на FED, който признава горното дословно, ама е доста дълго че да го пускам тук..)


ПП: Абе как човек, чиято държава води 2 войни, получава нобелова награда за МИР ? :lol:

amk933
10-18-2009, 18:19
Хаха. Точно хиперинфлация ще докарат. :lol:

Иначе за външния дълг няма какво да коментирам, защото никяо държава не си е изплатила външния дълг. България още дължи пари на Русия за руско-турската освободителна война, ама се прави на ударена и не ги връща. Така че България като си изплати външния дълг, тогава коментирайте чуждия такъв. Естествено, че на Америка е повече, като е 40 пъти по-голяма по население как няма да е.

А за Обама е много правилно, че му дадоха Нобелова награда за мир. Тази война да не я е почнал той случайно? Плюс това той си е чист пасифист, въпросът е, че, ако Америка се отдръпне от Афганистан, талибаните пак ще са на власт и ще финансират разни терористични организации. За Ирак не ми се коментира. Те в момвнта се трепят, при все че е пълно със западни войски, пък какво остава, ако ги отдръпнат. Сунити, шиити и кюрди се трепят масово. Какво ще реши Обама той си знае, но се справя добре. Много проблеми има да решава.

bloodymirror
10-18-2009, 18:45
И аватара ти го показва.. хаха :D :)

kristo
10-18-2009, 22:04
Не харесвам и Обама, обаче е за предпочитане пред кретена Буш.

kristo
10-18-2009, 22:09
е** си майката, прост човекоподобен маймун ! Ходи в McDonalds и си изживявай там американските мечти, в американска атмосфера, лъхашта на холестерол. Ти си бахти псето честно. Как може да си българин и да съдиш българите, които остават в България. Америка е държава с 200 годишна история, а България е държава, която е успяла да се съхрани толкова години и сега е пред геноцид, заради същества като теб. Отвори си очите, дете, Америка не е рая, режи си вените по-добре, имаш по-голям шанс за там. И тоя потребителя с аватар на маймуна Обама и 10 американски знамена в подписа, да земе да се разкара от тук, защото ми прилошава, шибан негро.

БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО
Пич ти си много зле.В Америка почти никой не яде макдоналдс в кви филми се вкарваш голям праз като макдоналдс идва от Америка.Разликата е че в България има неща от Америка а обратното не..И кво 200 години история,а България нали като има дълга история вечно е била в робство,тва не е много за хвалба

И сега сериозно,както Missky каза

Да не забравя...

Хайде молим,патриотчетата и други смешници от същия калибър да коментират но ЛИЧНО изживяни ситуации.
Тези копи-пейст на чужди наблюдения и прочетено от някой си не са сериозни и аргументите ви висят във въздуха.

Трябва да си много ограничен че като чуеш Америка да се сещаш за макдоналдс
Освен в областта на музиката почти не се сещам нещо друго добро, което да е дошло от Америка конкретно в България. Като казвам музика, визирам някои величия в музиката от миналото и някои големи певци и певици днес от всички музикални стилове. Също има и известен, но малък процент хубави филми, ама мнозинството са пълна измет и не струват пукната пара. Така че прави разлика между количество и качество. Може много да е дошло от САЩ в България специално, но доста малка част от него е с положителен знак.

ZipFail
10-19-2009, 03:22
Плюс това той си е чист пасифист, въпросът е, че, ако Америка се отдръпне от Афганистан, талибаните пак ще са на власт и ще финансират разни терористични организации.
А пък полетата с опиум, растат ли, растат..талибаните поне това щяха да спрат ;)


За Ирак не ми се коментира.Те в момента се трепят, при все че е пълно със западни войски, пък какво остава, ако ги отдръпнат. Сунити, шиити и кюрди се трепят масово. Какво ще реши Обама той си знае, но се справя добре. Много проблеми има да решава.
Освен Ирак в още поне 5-10 държави в света се трепат, защо САЩ не им помогне и на тях ? Като се трепат да се трепат, явно си имат причини..ако не се месят в работите на другите държави си е ок..

amk933
10-19-2009, 14:14
Плюс това той си е чист пасифист, въпросът е, че, ако Америка се отдръпне от Афганистан, талибаните пак ще са на власт и ще финансират разни терористични организации.
А пък полетата с опиум, растат ли, растат..талибаните поне това щяха да спрат ;)


За Ирак не ми се коментира.Те в момента се трепят, при все че е пълно със западни войски, пък какво остава, ако ги отдръпнат. Сунити, шиити и кюрди се трепят масово. Какво ще реши Обама той си знае, но се справя добре. Много проблеми има да решава.
Освен Ирак в още поне 5-10 държави в света се трепат, защо САЩ не им помогне и на тях ? Като се трепат да се трепат, явно си имат причини..ако не се месят в работите на другите държави си е ок..

Много точно казано. Ако не се месят в работите на другите държави. Да, ама, ако знаеше историята на Персийския залив от 1990 г насам, щеше да знаеш, че Ирак е нападнала Иран, завладяла Кувейт, защото е дължала пари, и на път да атакува Саудитска Арабия. Точно по времето на Садам Хюсеин се развива действието. ;)

Pwnmaster
10-19-2009, 15:47
Еми и ти сигорно не знаеш, че точно Америка са давали пари на Осама Бин Ладен да се бие против Ирак.Именно Осама е инвестирал преди в САЩ, когато е бил никой и никой не го е знаел.Изгледай Фаренхайт 9/11.
П.С-САЩ никога не се е включвала в началото на някоя война :) И Виетнам загубиха...

amk933
10-19-2009, 16:08
Аз много добре знам какъв е случая с Бен Ладен, но там Русия и Америка са еднакво виновни. По времето на студената война Америка е давала пари на Пакистан да формира лагери за трениране на муджахидините да се бият с Афганистанската власт по това време, която е била спонсорирана от Русия. Бен Ладен също е давал пари на Муджахидините и съшо е тренирал в тези лагери. Само че, когато Америка е отишла да защити Саудитска Арабия от от Ирак и да извърши операции Desert Shield и Desert Storm, същия този олигофрен почва да негодува и да убеждава хората, че "гяури" не могат да стъпват на тази земя и така Саудитска Арабия го изгонва. Тогава правителството в Афганистан, талибаните, му предлагат убежище и пари. Това е цялата работа. Но Америка никога е нямало да дава пари на Ладен, ако СССР не е била в Афганистан по това време. Студената война му е проблемът. ;)

Pwnmaster
10-19-2009, 16:16
Точно така!Наистина най-лошият период от модерна Америка е Студената война.Корея, Виетнам и сега Близкият Изток!Според мен Обама е човека да оправи ситуацията-ще затвори Гуантамано, дано извади и войниците от Близкия изток и дано направи план за здравоопазването :)

amk933
10-19-2009, 16:35
Здравеопазването няма как да се оправи. Просто 600 милярда не са малко пари. А пари не се печатат просто така. Днеска точно някой изтърси тази глупост, че ще печатат пари в час по политика и господинът си умря от смях. Няма как да стане. Ние го питахме и него и той каза, че толкова пари не се вадят лесно, а това да ги напечатат е невъзможно, защото има там някакви печалби, които трябва да се подсигурят и не знам си какво следвало от там. Абе в крайна сметка не може да се печатат. Ако ще се дават тези 600 000 000 000, то ще е за сметка на данъците и всъщност какво е значението дали ще даваш 500 долара на година за здравна застраховка или здравна осигуровка. Средностатистическия американец не го вълнува дали парите му ще отиват в някоя застрахователна компания или във федерален фонд. Все тая. Пак за същото количество става въпрос. Важното е услугата. А на болницата също и е все тая дали държавата ще и дава 5 долара или застрахователната компания. А за войските, дано не ги вади според мен. Просто там е тежко положението особено в Афганистан. За Ирак ми е все тая, въпреки че и там не е розово положението. :?

Pwnmaster
10-19-2009, 17:02
Истината за приземяването на Луната- http://www.youtube.com/watch?v=UdenE9NGMxM

NqkfaNikakva21
10-27-2009, 16:34
Епа като ни съсипят с Финансовата криза ( както преди 80 год. тръгнала отново от САЩ ) друга песен ще запеете ... не тя вече почна да ни съсипва ...

detelina101
10-31-2009, 14:45
Някой знае ли каква е процедурата за получаване на американско гражданство и колко време трае тя?

amk933
10-31-2009, 14:59
Някой знае ли каква е процедурата за получаване на американско гражданство и колко време трае тя?

Процедурата е тромава и трае 100 година. 8-) Шегата настрана, ама си е много вярно това.

Трябва да си пребивавала поне 5 години в страната на постоянен адрес, като студентстването не се брои и чак след това може. Ама хич не е толкова лесно колкото изглежда. То са зелени карти, адвокати, закони, бюрократи и още 100 проблема. Абе трудно и дълго е. :)

ReZoN
11-29-2009, 19:14
Може ли да ми кажеш на какво се дължи това, че си такова мизерно същество, което толкова мрази родината си и се кефи на негърчета и американски гербове и флагове ? Много ли си готин като се правиш на американец ? Щото мога да ти кажа само, че си най-смешния човек, който съм виждал да пише във форум. Как може да защитаваш USA, пред България и да говориш за НАШИ дългове като ти самия си българин и живеем в една и съща държава ? Дори и да не е така, кефиш ли се, че си спечелил зелена карта и живееш в Америка бе, кретен ?

amk933
11-29-2009, 20:36
Може ли да ми кажеш на какво се дължи това, че си такова мизерно същество, което толкова мрази родината си и се кефи на негърчета и американски гербове и флагове ? Много ли си готин като се правиш на американец ? Щото мога да ти кажа само, че си най-смешния човек, който съм виждал да пише във форум. Как може да защитаваш USA, пред България и да говориш за НАШИ дългове като ти самия си българин и живеем в една и съща държава ? Дори и да не е така, кефиш ли се, че си спечелил зелена карта и живееш в Америка бе, кретен ?

Я не ми говори така бе...нито ме знаеш, нито ме познаваш. Не съм българин! Това че ти пиша на български не променя факта, че едва 25% от мен е българско. Аре мери си приказките вместо да обиждаш. И как реши, че мразя България? Адски си кух. Точно аз съм един от хората, които вчера защитаваха българската история в един от съседните раздели от любимите "братя руснаци", които казаха, че България имала история от 700 години царуване и 800 години робство и едва ли не каква история било това. И не ми викай кретен. Селяк. К'во си седнал да се заяждаш. Гледай себе си. Много се дразня, когато защитавам България и разни тъпаци като теб се насират звучно. :(

Goebbels
11-29-2009, 20:40
Истината за приземяването на Луната- http://www.youtube.com/watch?v=UdenE9NGMxM

Абе, луд ли си - НАСА стъпи на Луната, ама чрез Холивуд

starstrukk
11-30-2009, 17:27
amk933, anglo american school of sofia? ( AAS )
(:

Nakadah
12-12-2009, 00:17
ЯМЕРИКАААААААААА

:razz: :razz: :razz:

bubals
12-30-2009, 20:05
Хитлер е казал:България няма свесни политици , но със българската армия може да завладее света 8) 8) 8) 8)

SandraTheOne
02-13-2010, 11:12
Може ли да ми кажеш на какво се дължи това, че си такова мизерно същество, което толкова мрази родината си и се кефи на негърчета и американски гербове и флагове ? Много ли си готин като се правиш на американец ? Щото мога да ти кажа само, че си най-смешния човек, който съм виждал да пише във форум. Как може да защитаваш USA, пред България и да говориш за НАШИ дългове като ти самия си българин и живеем в една и съща държава ? Дори и да не е така, кефиш ли се, че си спечелил зелена карта и живееш в Америка бе, кретен ?

Ти понеже се пишеш националист и ОПТИМИСТ,така като те гледам,тъпо е наистина да се нервиш,дори и да е българин (което не е вярно) той си решава дали да мрази България или не ;) пък и не виждам какво бъдеще имаш тук..ама айде :)

MissMerryAnn
06-29-2010, 11:10
Ми аз живея в Америка и се чувствам късметлийка .Не бих се върнала в бг