PDA

View Full Version : Теми за разговор с момиче в кафе - 1-ва среща



LGPznew
05-06-2008, 20:47
Утре ми предстои (дано да се съгласи де :D ) .Тъ ... понеже ми е за първи път се страхувам да не настъпи неловко мълчание.Бихте ли помогнали с идеи?

skatemore
05-06-2008, 20:49
Утре ми предстои (дано да се съгласи де :D ) .Тъ ... понеже ми е за първи път се страхувам да не настъпи неловко мълчание.Бихте ли помогнали с идеи?


баце аз кви ли не работи говорих секви теми има - музика , ваш'те кво работат , кво харесваш кво мразиш и бъди забавен 8)

TellMeYourName
05-06-2008, 20:52
Питай я върпроси свързани с нея :) няма начин да мълчи,даже с кеф ще ти отговаря :D

VinDiesel
05-06-2008, 20:52
Всичко тряя да ти идва отвътре а не наизуст да говориш :-o

davkata
05-06-2008, 20:55
Ако стане тихо я погледни умно в лицето и по възможност я погали по косата и кажи "имаш много красиви очи" винаги минава

DjuDjiTo
05-06-2008, 20:57
бъди себе си.... ако те хареса .. супер.. ако не .... начи не е за теб... DON`T WORRY - BE HAPPY! :-P

MiMcHeToOo
05-06-2008, 20:58
бъди себе си.... ако те хареса .. супер.. ако не .... начи не е за теб... DON`T WORRY - BE HAPPY! :-P

8)

cinderella_gugutka
05-06-2008, 20:59
Ако стане тихо я погледни умно в лицето и по възможност я погали по косата и кажи "имаш много красиви очи" винаги минава
+1

LGPznew
05-06-2008, 21:01
Страхувам се така като я разпитвам разговорът да не се превърне във въпросник. :shock:

5StaR
05-06-2008, 21:03
Преди време(много) бях постнал един реплай на топик на същата тема.. ако го намериш-печелиш

cinderella_gugutka
05-06-2008, 21:04
Страхувам се така като я разпитвам разговорът да не се превърне във въпросник. :shock:
ами в на4алото нали тряя се опознаете???как ше стане тва???ми кат се питате въпроси

davkata
05-06-2008, 21:08
след това започни една от следните теми футбол/коли/новия брой на PC mania/новия брой на Playboy/кави подвизи си направил докато играеш на CS,DotA,WoW etc. /какво си ял вчера /футбол/ телата на другите момичета в кафето(виж тая къв задник има!) ако това не помогне да се надяваме че имаш снимки на леля ти от село за да разведриш атмосферата

LGPznew
05-06-2008, 21:10
след това започни една от следните теми футбол/коли/новия брой на PC mania/новия брой на Playboy/кави подвизи си направил докато играеш на CS,DotA,WoW etc. /какво си ял вчера /футбол/ телата на другите момичета в кафето(виж тая къв задник има!) ако това не помогне да се надяваме че имаш снимки на леля ти от село за да разведриш атмосферата

наистина не съм толкова смотан за колкото ме мислиш ... просто ... притеснет (е,най-сетне го казах).

едит: познай какво е..."притеснет"

davkata
05-06-2008, 21:17
да затуй стоиш в 12 часа вечерта и чакаш всяко следващо мнение


А сега сериозно постарай се да не се застоявате в кафето а да я изведеш навън и да й купиш(по добре предварително ако имаш идея какво ще и хареса но не го поднасяй веднага освен ако не е цвете ) нещо каквото и да е (ако ще и общи пуканки минава!!!) след това тя ще ти се хвърли на врата и оттам действай по принцип на първата среща гледай да не я разпитваш много и да не разказваш за себе си (освен ако не е хипер смешно) достатъчно е да се гледате и да имате контакт

притеснет не е преснет а притеснен нали ?

Sawyer94
05-06-2008, 21:18
бъди себе си.... ако те хареса .. супер.. ако не .... начи не е за теб... DON`T WORRY - BE HAPPY! :-P
:)

LGPznew
05-06-2008, 21:20
Някои хора учат по биология по това време ... а до сега бях в почивка ^^.Добре,благодаря ти все пак за инфото ... ще видя к'во ще направя... няма да го мисля много ...

Блондинки
05-06-2008, 21:24
Говорете си за секс! :grin:

5StaR
05-07-2008, 00:41
след това започни една от следните теми футбол/коли/новия брой на PC mania/новия брой на Playboy/кави подвизи си направил докато играеш на CS,DotA,WoW etc. /какво си ял вчера /футбол/ телата на другите момичета в кафето(виж тая къв задник има!) ако това не помогне да се надяваме че имаш снимки на леля ти от село за да разведриш атмосферата

Долавям сърказъм, а не разбирам защо!!?!?Това са си много яки теми :D :D 8-) 8-) 8-)

evelinka1122
05-07-2008, 09:15
Говорете си за секс! :grin:
оле НЕ!!!!! егаси тъпия съвет! НИКОГА не недей да говориш с момиче на тая тема специално за първа среща! ще си помисли за някакъв мазен ебач дето не иска нищо друго освен секс от нея!

Ivalinka
05-07-2008, 11:04
гледай тя да говори повече...един път излязох с едно момче и той просто не млъкна.. :?

assd
05-07-2008, 11:05
говори и за демографския срив и как искаш да се борите заедно срещу него !

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 11:10
говори и за демографския срив и как искаш да се борите заедно срещу него !

Антони ?

KimBerLy1912
05-07-2008, 11:13
Така като го плануваш,става още по-сложно и отстрани си личи,че предварително си измислил ии решил кво да кажеш...Изглежда изкуствено.. :? Просто бъди спонтанен...пък квото стане....Всеки знае,че първите срещи не винаги са перфектни,но ако другия има желание и наистина си пада по теб,ще иска да дойде и на втора...В крайна сметка първото впечетление няма чак такова огромно значение,квото му отдавате... : ))

Co0kIe
05-07-2008, 11:31
Не знам, според мен е важно да си много забавен за да може и следващия път да умира от желание да излезе с теб :)

hahavteen
05-07-2008, 11:47
Питай я разни неща които искаш да знаеш за нея и показвай че се интересуваш от това което казва. Важно е също да не се съгласяваш с всичко което казва а да изказваш и собственото си мнение. По принцип ако се интересува от теб ще задава и тя въпроси и някак ще върви разговора.
Теми: музика,хобита,телевизия,кн ги,кино, братя и сестри, къде е пътувала, какво иска да следва, домашни любимци, ... Питай я каквото се сетиш. Аз понякога задавам доста странни въпроси но няма лошо да провокираш хората и да проявяваш фантазия :)

abs0lut
08-18-2010, 14:09
Питай я разни неща които искаш да знаеш за нея и показвай че се интересуваш от това което казва. Важно е също да не се съгласяваш с всичко което казва а да изказваш и собственото си мнение. По принцип ако се интересува от теб ще задава и тя въпроси и някак ще върви разговора.
Теми: музика,хобита,телевизия,кн ги,кино, братя и сестри, къде е пътувала, какво иска да следва, домашни любимци, ... Питай я каквото се сетиш. Аз понякога задавам доста странни въпроси но няма лошо да провокираш хората и да проявяваш фантазия :)

Прав си така е няма нищо лошо ако имаш малко по-развинтена фантазия ( като моята ) :oops: Гледай да пускаш бъзици обаче премисляй какви са за да не я засегнеш с нещо.. а и да не са много на често за да не те помисли за лигав или за нещо от сорта.. Глей също така и да се смее на тях ама не по принуда за да не те убиди ами от сърце ;]]

Sh@d0w
08-18-2010, 14:13
Темата е от преди 2 години

xinfamous
08-18-2010, 14:30
Темата е от преди 2 години

ХАХАХАХА ВЪЙ ДА! : D:D:D