PDA

View Full Version : дънки



ralito0
05-07-2008, 03:13
как да си избеля дънките имам предвид знам че с белина ма незнам как да го направя !а и искам само на места да ги избеля не целите плс пишете и плс не пи6ете некви тапи подиграфки по-довбре си ги запазете за себеси :)

Ou7taControL
05-07-2008, 03:41
Имам си мноогоо яки бели дънки... просто това са ми любимите.. и знам че белите дънки са трудни за поддържане да са чисти.. ами ако имаш вана ще ти е лесно, по моят начин.. ако не... използвай лиген (или вземи от някой на заем, използвай на приятел/ка ваната за по лесно ако нямаш) и слагаш дънките там но понеже искаш само една част от тях.. не целите.. тогата просто мокриш тази част и след това слагаш малко от белината на тази част, и търкаш с четка и ще се изчистят.. после веднага ги изпеври хубаво, така че да няма остатъци от белината по дънките ти... и готово!



ако дънките ти по принцип не са чак идеално бели и слагаш белина само на част от тях, рискуваш тази част да стане по бяла... :-)


хайде успех :)

bulgarche
05-07-2008, 04:02
С Доместос пак става. Може направо да си рисуваш ;) С белина не знам как става. Предполагам...капиш директо от бутилката

Ou7taControL
05-07-2008, 05:11
С Доместос пак става. Може направо да си рисуваш ;) С белина не знам как става. Предполагам...капиш директо от бутилката моите дънки с белина се чистят много добре :)

Pepincetyy
05-08-2008, 13:54
белина :) май е най-лесно

ralito0
05-09-2008, 20:54
миси мн :)