PDA

View Full Version : яКа ДиЕтА-100% ЕфИКасНа



andji_bill
05-07-2008, 08:15
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)

kuklichka_bg
05-07-2008, 09:08
6to za dietolog shti kaje da qdesh soleti tui mai ti si go izmisli i to 1 2 paket4eta bahti nekadarnika am po4vai to e mn polezno tCTtcc


пО-голяма простотия от туй не можа ли да измислиш? :grin:

k1ksa7a
05-07-2008, 09:31
i men ne mi se vqrva mn mn :? :(

monityY
05-07-2008, 10:31
Само 2 пакетчета солети на ден ? :shock: :shock: :shock: :shock: Диетолога ти не е нормален!

babykiller_
05-07-2008, 10:49
Само 2 пакетчета солети на ден ? :shock: :shock: :shock: :shock: Диетолога ти не е нормален! :lol: :lol: :lol:

LadyCarameL
05-07-2008, 11:20
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)
Ясно :lol: 8-)

nefchi_bs
05-07-2008, 11:28
я иди при друг диетолог тоя нещо е съмнителен... :D

sladku_bebzi
05-07-2008, 12:09
Ще отслабваш със солети, разбирам.. :lol:

foreverr
05-07-2008, 12:12
Oк ама за тея 5 дни колко си отслабнала????И солетите тряа да са най-обикновени ли - например хрус-хрус или мои солети с подправки?

Mademoiselle
05-07-2008, 12:22
kak ne te e sram da laje6-kato te marzi da otide6 naistina na dietolog nedei da balamosva6 tuka malkite girl4eta,koito si mislqt,4e 6te stopqt palaskite s tazi bezmislica.U-U-U-U-U!!! :-x

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 12:24
Май не ти се диетува сама с "ефикасната диета" :( Няма да те огрее, форумците тук не са толкова глупави. Един диетолог не би ти изписал режим тип гладуване, а би ти написал цяла програма. Тъй че не ни губи времето.

sweet_baby_cool
05-07-2008, 12:52
diteologa mai ima visoka temperatura :lol: samo soleti :? ne6to mai e ne e taka ili ti ne si razbrala

Vali0
05-07-2008, 13:31
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)
хахааха ми караи го на фото синтеза ;)

Abigoria
05-07-2008, 13:46
Ауе ей, момичето казва, че можеш да си ядеш нормално, солетите са допълнително... :? Или аз поне тва РъЪзБрАх 8-)

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 14:04
Ауе ей, момичето казва, че можеш да си ядеш нормално, солетите са допълнително... :? Или аз поне тва РъЪзБрАх 8-)

Мхм и солетите от 20 стотинки не само, че не трупат излишни килограми, а дори разграждат мазнини и топят паласки като при липосукция. :-D Сигурно това е имала в предвид....

H8_mE
05-07-2008, 14:09
Ти акъл в галвата имаш ли?Ти май не знаеш какво значи дори диетолог ... малееее... :? :? :? :? :?

SunSmile
05-07-2008, 17:25
я иди при друг диетолог тоя нещо е съмнителен... :D
:razz: :razz: Наистина си смени "диетолога" :razz:

AutumnTears
05-07-2008, 18:12
pone da beshe kazala 4e ti si q izmislila moje v1v foruma da ima tupa4ki ama edva li vsi4kite sa tolkova tupi da si mislqt 4e dietata e sustavena ot dietolog
:lol: :lol: :lol:

Carmen_Kass
05-07-2008, 18:44
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)

Еййй ама пак не четете като хората...
ЯДЕ СЕ СУТРИН СЛЕД 10:30 ДО 19:30Ч НАЙ-КЪСНО.ПИЕ СЕ НЕОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО НАТУРАЛЕН СОК И МИНЕРАЛНА ВОДА И СЕ ЯДАТ ОТ 1 ДО 2 ПАКЕТЧЕТА СОЛЕТИ НА ДЕН.
Аз никъде не видях да пише,че се ядат само солети.Просто пише,че и те са позволени в норм.количества.И най-вероятно от най-обикновените,а някои си с подправки.

andji_bill
05-07-2008, 18:56
sajalqvam 4e ne sam napisala 4e moogat da se qdat riba,pile,salati,supi i zelen4uci i plodove :razz: mn sam zlee :lol: sorry! :D

TheKeeper
05-07-2008, 19:47
абе ти си малоумна според мен, ама..

kuklichka_bg
05-07-2008, 21:39
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)

Еййй ама пак не четете като хората...
ЯДЕ СЕ СУТРИН СЛЕД 10:30 ДО 19:30Ч НАЙ-КЪСНО.ПИЕ СЕ НЕОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО НАТУРАЛЕН СОК И МИНЕРАЛНА ВОДА И СЕ ЯДАТ ОТ 1 ДО 2 ПАКЕТЧЕТА СОЛЕТИ НА ДЕН.
Аз никъде не видях да пише,че се ядат само солети.Просто пише,че и те са позволени в норм.количества.И най-вероятно от най-обикновените,а някои си с подправки.

po tvoia "logika" moije da se qde si4ko togaz xaxaxaxa

Sarabi
05-08-2008, 07:26
Диетолог да ти предложи солети... брех. И натурален сок, фрашкан със захари и консерванти.... брех брех....

EarthShaker
05-08-2008, 08:44
ЦЕНЕТЕ ЗДРАВЕТО СИ И НЕ ПРАВЕТЕ ГЛУПОСТИ!

mimsssssss
05-08-2008, 15:08
я иди при друг диетолог тоя нещо е съмнителен... :D
то направо тя е съмнителна дали изобщо съштествува тоя диетелог или тя са праи на многознайка(малкознайка) :razz:

chipi_kaoo
05-08-2008, 16:10
sajalqvam 4e ne sam napisala 4e moogat da se qdat riba,pile,salati,supi i zelen4uci i plodove :razz: mn sam zlee :lol: sorry! :DАхахахаха много е смешно :-o :-o :-o :-o :-o :-o Наистина си мнго зле...то си има определени количества. Човек трябва да приема по 1800Kcal дневно. Ако иска да качва кг. трябва да ги увеличава на ден с по 300 докато не станат 3000 на ден. А ако искаш да сваляш има сайтове които изчисляват год/кг/ръст и ти ппише колко калории трябва да приемаш е намаляш ги с 300 и ги оствяш така, но си правиш меню, което включва разнообразна храна, полезна...и незабравяи да ричаш, да спортуваш...ако не ходиш на фитнес то поне навличай шушлека и давай в парка с колелото или тичана 1 час като увеличаваш постепенно.

Ей тва е тайната на отсл;абването..хранителен режим и спорт. Стига сте гладували, ами отидете на ДИЕТОЛОГ и той компетентно ще Ви изготви хранителен режим независимо дали искате да качвате или да сваляте кг. :oops:

enola
05-08-2008, 16:30
я иди при друг диетолог тоя нещо е съмнителен... :D
то направо тя е съмнителна дали изобщо съштествува тоя диетелог или тя са праи на многознайка(малкознайка) :razz: :lol: 8-)

Vilsy
05-08-2008, 17:44
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)


:( Тези солетите трябва да изчезнат от диетата.Иначе сока и водата стават.Солетите задължително да се заменят с ябълка.

TheNewReligion
05-08-2008, 21:07
Хм , аз си имам друга диета , която ще започна да спазвам от утре ! :)

AliceSw
05-08-2008, 21:14
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)


:( Тези солетите трябва да изчезнат от диетата.Иначе сока и водата стават.Солетите задължително да се заменят с ябълка.


naturalnite sokove ot kutiq NE stavat za dieti...imat prekaleno mnogo podsladiteli i konservanti...qbylkite stavat ot 4asti, no ne trqbva da se qdat pyrvi v menuto, za6toto sydyrjat kiselini, pri4inqva6ti qzva i drugi stoma6ni problemi

apparition
05-09-2008, 06:49
Ауе ей, момичето казва, че можеш да си ядеш нормално, солетите са допълнително... :? Или аз поне тва РъЪзБрАх 8-)

да и аз така разбрах....цаката е да се яде не по-късно от 19 и 30..и моят диетолог така ми казва о.О а солетите...може и без тях =І


пфф...и да не забравя.......ЕБАСИ КФИ СТЕ ЗАЯДЛИВИ И ЕЛЕМЕНТАРНИ....ако не ви изнася изобщо не пишете деба колко сте зле сички :o

kuklichka_bg
05-09-2008, 09:29
Ауе ей, момичето казва, че можеш да си ядеш нормално, солетите са допълнително... :? Или аз поне тва РъЪзБрАх 8-)

да и аз така разбрах....цаката е да се яде не по-късно от 19 и 30..и моят диетолог така ми казва о.О а солетите...може и без тях =І


пфф...и да не забравя.......ЕБАСИ КФИ СТЕ ЗАЯДЛИВИ И ЕЛЕМЕНТАРНИ....ако не ви изнася изобщо не пишете деба колко сте зле сички :o


tiq obidi na pazara tui e nekfa neina izmislena glupost dva paketa soleti

super si elementaren

kuzmanova
05-09-2008, 13:45
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)
хахааха ми караи го на фото синтеза ;) Moje li da se qde i drugo osven soleti?

i'm so excited!
05-09-2008, 15:13
за натуралните сокове - да пълен боклук са.
ама що не пробвате с доматен сок? някъде бях чела, че вкуса на домат не може да се получи "химично" ,както всякаквите там ягоди и портокали.
вярно е ,че пак е фрашкан с консерванти, но пак злото е малко по-малко.

LovePoisoned
05-09-2008, 18:11
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)

Еййй ама пак не четете като хората...
ЯДЕ СЕ СУТРИН СЛЕД 10:30 ДО 19:30Ч НАЙ-КЪСНО.ПИЕ СЕ НЕОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО НАТУРАЛЕН СОК И МИНЕРАЛНА ВОДА И СЕ ЯДАТ ОТ 1 ДО 2 ПАКЕТЧЕТА СОЛЕТИ НА ДЕН.
Аз никъде не видях да пише,че се ядат само солети.Просто пише,че и те са позволени в норм.количества.И най-вероятно от най-обикновените,а някои си с подправки.

po tvoia "logika" moije da se qde si4ko togaz xaxaxaxa
=> Нулев резултат.

vvaann44eettoo
05-09-2008, 18:37
abe ti ne6to .....? :-o kva 6te da e taq dieta mn stranno

Nortisha
05-10-2008, 09:46
Аз от лични наблюдения мога да дам съвет на жените, които искат да са слаби и същевременно да не преминават през тези трудни лишения от храна. Не зная дали сте чували за китайските капсули за отслабване,но те наистина имат ефект. Те не разграждат мазнините, но обиват апетита. Моя много добра приятелка отслабна с тях 10кг (че и повече) за 1 месец. Знам,че във София се продават в пряка на Пироцка в китайски магазин и струват около 20лв.

LovePoisoned
05-10-2008, 10:30
Абе аз не знам колко помагат всякакви видове медикаменти, с които се намалява апетитът и т.н., но е факт, че най-доброто средство е добрата воля. Плюс пиенето на вода. :)

Колкото до диетата... приядоха ми се солети.

Но не очаквай да има ефект, ако продължаваш да хрупаш сладко и каквото ти падне, дори ще качиш повече килограми!

cLaDyRcHe
05-10-2008, 14:02
незнам ама на никой не препоръчвам да яде само солети!най добрата ми фр беше само на солети 2 дена(не че е дебела просто беше наддала с 4-5 кг)и така на 3 ден припадна от глад в даскало :( лпосле я тъпкахме с какво ли ни докато се съвземе напълно.и оттогава междо другото не е яла солети :D

moninka
05-11-2008, 22:00
ЗнАчИ,тАЗИ зИмА кАчИх 5,5 килограма :shock: и ходих при диатолог.Той каза че за моята възраст най-добрата диета е сладната:яде се сутрин след 10:30 до 19:30 най-късно.Пие се неограничено количество натурален сок и минерална вода и се ядат от 1 до 2 пакетчета солети на ден.Хайде който иска да започне с мен да я прави пи6етееее :P :) аз стартирам с тегло 57.спазваме я 5 дни и сверяваме резултатите :)

хаха диетолог винаги би те посъветвал да се храниш разделно с много плодове и зеленчуци! Ето ви циклите на хранене:
12:00 (обяд) до 20:00 - цикъл на хранене
20:00 до 4:00 - цикъл на храносмилане
4:00 до 12:00 - цикъл на чистене на организма

Един пример за разделно хранене!
1 ден Закусва се плодове до 12 часа
Обядва се след 12 часа Месо сирене мляко и други мле4ни продукти със салата
Вечеря се преди 20:00 същото но половината от изяденото на обед!

2ден Закусва се плодове до 12 часа
Обядва се с предимно варива боб леща ориз картофи (но не пържени)
Вечеря се преди 20:00 същото но половината от изяденото на обед!

3 ден Закусва се плодове до 12 часа
Може да обядвате с пица спагети филии с лютеница!Но в пицата да не присъстват мле4ни продукти!
За вечеря може да си позволите сладолед парче торта или сладкиш!

4 ден Плодов! През целия ден се ядат плодове! Но в едно хранене не можете да смесвате 2 разли4ни плода! Примерно ядете банан не може веднага след като го изядете да хапнете ябълка!

Тези дни се редуват в продължение на 3 месеца като всеки 29 ден е воден!Тогава имате право да пиете само вода!

През цялата диета може да смъкнете от 18 до 25 килограма!
Подходяща е за наистина пълнички хора а не за момиченца които трябва да стопят 3 или 5 килограма!
За месец и 1 2 седмици съм свалила 10 килограма чувствам се перфектно!Преди всичко трябва воля първите 4 5 дни след което сами ще искате да я продължите!
Ако някои се интересува повече да ми пише :)