PDA

View Full Version : Уволниха Стоилов и Сираков



KuPO
05-07-2008, 09:51
Мъри и Наско вече не са в Левски!!!

Изпълнителният директор на Левски Наско Сираков и старши треньорът Станимир Стоилов вече не са на работа в клуба.

Това стана ясно преди броени минути след като завърши срещата между двамата и собственика адвокат Тодор Батков.

Срещата между Сираков, Стоилов и Батков продължи не повече от 20 минути. След като излязоха от сградата на "Леге" треньорът отказа да коментира като само заяви, че всички ще дадат пресконференция в края на седмицата.

Почти сигурно в оставащите два кръга отборът ще бъде воден от помощниците Емил Велев и Цанко Цветанов, а промените в Левски става само три дни преди вечното дерби с ЦСКА.

"Лоша дума няма да кажа, пожелавам успех на Левски. Така е преценил собственика, така е постъпил", каза Сираков пред събралите се журналисти.

Един от най- спряганите варианти за заместник на Мъри е Вили Вуцов.

Собственикът на Левски Тодор Батков е предложил треньорския пост в Левски на Велислав Вуцов, научи "Топспорт". Условието на боса към младия специалист е той да се захване с новото предизвикателство буквално на момента, с други думи - да води "сините" в събота срещу ЦСКА.

Вече трети ден Батков чака отговора на Вуцов. Наставникът, който в момента е начело на борещия се за "А" група Калиакра, обаче е крайно притеснен от реалната възможност да започне работата си в Левски с крушение срещу вечния съперник на "Армията" и поради тази причина все още бави решението си.

:smt017

Diam0nD
05-07-2008, 10:58
UeFski v b grupa !

GLeZoRanA
05-07-2008, 11:07
UeFski v b grupa ! Къде на шега , къде на майтап май нещата на там отиват :)

KuPO
05-07-2008, 11:20
Защо ли винаги под синя тема се навъждат мърши като Diam0nD :smt017
Явно нещо си се комплексирал?
А за "Б" група не се надявайте , ще видим другия сезон :smt079

GLeZoRanA
05-07-2008, 11:22
Къде ще ни чакате ? в "Б" ли ? Не се и надявайте , няма да идваме на гости... А я някой да ми обясни защо така изхвърлиха Мъри аз толкова го харесвах :-o

KuPO
05-07-2008, 11:29
Правим слаб сезон и вече сме в "Б" група според вас , евала , май не си спомняте какво беше при Плешич (-7 +5) ? По тази логика в момента вие трябваше да сте във "В" регионална ??

GLeZoRanA
05-07-2008, 12:36
:lol: Гледайте си вашата паничка остави нашата намира :)

Lunatic-
05-07-2008, 13:05
ебаси жалките фенове сте :(

psychopath
05-07-2008, 17:54
Жалко е да кажеш, че Левски ще изпадне...същото важи и за цска.

OtherDimension
05-07-2008, 19:46
с Вили Вуцов няма да е скучно ... след като скачаше по навесите на резервната скамейка е време да го видим да се катери по таблото :D
аз лично бях изненадан от тия уволнения .. батков ако си мисли, че вуцов е по-добър треньор от стоилов :?

KuPO
05-07-2008, 21:11
:lol: Гледайте си вашата паничка остави нашата намира :)

Аз си гледах в мойта вие дойдохте тук да се правите на разбирачи , нещо си противоречиш ? Май се изчерпа ?

xaxa
05-07-2008, 21:27
ебаси жалките фенове сте :(

Stamera
05-13-2008, 20:36
БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ ГО ДЪРЖАТ ФЕНОВЕТЕ НА КОИТО БАЩИТЕ СА ГОВОРИЛИ ЗА ЛЮБИМИЯ СИ ОТБОР !!! Левски РЛЗ...преди като живеех във Варна, бащата като ме записваше на тренировки в едно кафене видяхме сегашния треньор на Левски В. Вуцов. Беше на Спартак - те изпаднаха, с'я ко ??И Левски ли иска да преебе ?!

Diam0nD
05-14-2008, 05:51
дано изпаднат :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

psychopath
05-14-2008, 20:00
^ смешен си :D

Jeuelle
05-14-2008, 21:15
Те още 5 чернилки да вкарат и да видим няма ли да отидат в Б група....
Като нищо и Боримиров да им бие шута... ше има пак да закачат плакати по игрищата :D :D :D :D :D "...Останиии"

psychopath
05-15-2008, 15:11
Те още 5 чернилки да вкарат и да видим няма ли да отидат в Б група....
Като нищо и Боримиров да им бие шута... ше има пак да закачат плакати по игрищата :D :D :D :D :D "...Останиии"не знам къде отиват повечето чернилки :D

Diam0nD
05-15-2008, 16:51
pomni6 li plakata "Vyrnete 4orni ,spasete UeFski" !?!? vie si go izdignahte .... sme6nici ... bez parite na taq mutra i v b nqma da vi iskat ... :D

psychopath
05-15-2008, 17:00
pomni6 li plakata "Vyrnete 4orni ,spasete UeFski" !?!? vie si go izdignahte .... sme6nici ... bez parite na taq mutra i v b nqma da vi iskat ... :DХАХАХАХА :razz: