PDA

View Full Version : Тъй Тъй..



zvQr_nO_s_ChAr
05-07-2008, 10:05
Ами..Здрасти : ) Сегаа.. Значи.. Ходя с едно момче 10 години по - голямо от мен.. Не че това ми пречи ама приятелите му ме гледат едно такова странно..Него това не го интересува..И на мен не ми пука особена ама искам да се допитам и до вашето мнение..Да продължавам ли да се правя на пълен непукист или просто да прекъснем всичко.. 10 годинки :> ходим от около 4 месеца вече.. И незнам какво да правя..А наистина имам чуства към него...

ziky
05-07-2008, 10:13
Лично аз ти препоръчвам....хах незнам не съм удобрявал чак такива връзки с толкова голяма разлика....просто неумесно е .. вярно за любовта няам граници имам позната дето е 90-ти набор и ходи с един на 36-7 само че .. незнам тва си е по преценка..принципно приятелите не са толкова важен фактор но те преди всичко нали знаеш....прякото им мнение понякога е важно...изпатих си адски много с непослушанието на приятелите си ... и стана адски супер гадно.. :(

BurnInMyLight
05-07-2008, 10:16
А преди да се самоубиеш ще пуснеш ли тема тук ?

zvQr_nO_s_ChAr
05-07-2008, 10:16
Другото което е.. Той е Испанец.. Аз Българката.. и може би за това не ме харесват приятелите му.. Ех как я мразя ттаз Испания... :x

zvQr_nO_s_ChAr
05-07-2008, 10:18
А преди да се самоубиеш ще пуснеш ли тема тук ?

ЕсТ.. Трябва да ви уведомя..Иначе няма да почивам в мир ;)

suantito
05-07-2008, 10:19
Ами като е толкова некадърен че не може да и хване гадже на неговата възраст тей ще те гледат приателите му :x (освен ако е на 50 тогава шапка му свалям)

koalka
05-07-2008, 10:26
Като не ти пука, тогава защо питаш?Едва ли не се чудиш дали да го късаш или не.Не бих тръгнала с момче по-голямо от мен с 10 години.Нищо, че може да имам чувства.За мен разликата е адски голяма.По принцип, като става въпрос за човек, с когото ще съм, нашите нямат мнгого-много глас освен, ако не са прави, но в този случай и те няма да са съгласни и ще са прави.Нормално е приятелите му да те гледат странно, ако си на 17, а той е на 27 примерно...

teen-age-R
05-07-2008, 10:58
off zle si :-D ako ima6 4yvstva nqma da pi6e6 vuv forum 'da skusam li s nego ili ne?' ti ve4e si go re6ila... samo iska6 nqkoi da ti kaje 'a be kato ne e bulgarin ne e za teb!' ili ' ooo kak 6e hodi6 s tolkova golqm? q go mahni' , '6tom priqtelite my ne te haresvat, 6e te zareje, zatva trqbva da go izprevari6' ako iska6 da go zareje6 - davai! no tva e tvoe re6enie, a ne na nqkoi dryg.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 10:59
и как е с големия батко ?

dajdostih
05-07-2008, 11:03
[color=red]Да продължавам ли да се правя на пълен непукист или просто да прекъснем всичко ]

Абе хора внимавайте какво пишете, за малко да си помисля, че става въпрос за някви гейтаци :D

zvQr_nO_s_ChAr
05-07-2008, 11:03
off zle si :-D ako ima6 4yvstva nqma da pi6e6 vuv forum 'da skusam li s nego ili ne?' ti ve4e si go re6ila... samo iska6 nqkoi da ti kaje 'a be kato ne e bulgarin ne e za teb!' ili ' ooo kak 6e hodi6 s tolkova golqm? q go mahni' , '6tom priqtelite my ne te haresvat, 6e te zareje, zatva trqbva da go izprevari6' ako iska6 da go zareje6 - davai! no tva e tvoe re6enie, a ne na nqkoi dryg.

От чисто любопитство писах тука :> Иначе да :Д ко ми пука :) аз съм си взела решението.. Просто ми беше интересно..

Иначе благодаря на всички за отрицателните мнения 8-)

jujulinkaa
05-07-2008, 11:19
ам на твое място не бих скъсала с момчето само заради приятелите му все пак не ходя с неговите приятели ...
бтв на колко си години ти ? щот 10 години не са голяма разлика примерно ти ако си на 20 тои да е на 30 ..амааа ти ако си на 15 и тои на 25 някак не се връзва :-D

BaBy_bS
05-07-2008, 11:27
моя приятел е на 25,аз съм на 17,заедно сме от близо година.приятелите му ме приемат/приеха доста добре :)

BurnInMyLight
05-07-2008, 11:31
off zle si :-D ako ima6 4yvstva nqma da pi6e6 vuv forum 'da skusam li s nego ili ne?' ti ve4e si go re6ila... samo iska6 nqkoi da ti kaje 'a be kato ne e bulgarin ne e za teb!' ili ' ooo kak 6e hodi6 s tolkova golqm? q go mahni' , '6tom priqtelite my ne te haresvat, 6e te zareje, zatva trqbva da go izprevari6' ako iska6 da go zareje6 - davai! no tva e tvoe re6enie, a ne na nqkoi dryg.

От чисто любопитство писах тука :> Иначе да :Д ко ми пука :) аз съм си взела решението.. Просто ми беше интересно..

Иначе благодаря на всички за отрицателните мнения 8-)
Ааххахахаха забавна ;-) можеше да споделиш направо решението,а ние да ти попляскаме и всички поживо-поздраво 8)

sladko_dete
05-07-2008, 11:46
Да не те бърка :)

evil_peace
05-07-2008, 12:16
"В леглото всички са равни", беше казал един приятел преди време... :D

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 14:30
Любов има ли... годините не са важни... :razz:

vesinka91
05-07-2008, 15:14
Лично аз ти препоръчвам....хах незнам не съм удобрявал чак такива връзки с толкова голяма разлика....просто неумесно е .. вярно за любовта няам граници имам позната дето е 90-ти набор и ходи с един на 36-7 само че .. незнам тва си е по преценка..принципно приятелите не са толкова важен фактор но те преди всичко нали знаеш....прякото им мнение понякога е важно...изпатих си адски много с непослушанието на приятелите си ... и стана адски супер гадно.. :(
+1 po dobre naprai ne6to za da te udobrqt priqtelite mu :) zashtoto 4esno kazano trqbva da se vslu6vame v priqtelite si :)

kato` limonche
05-07-2008, 15:27
От чисто любопитство писах тука :> Иначе да :Д ко ми пука :) аз съм си взела решението.. Просто ми беше интересно..

Иначе благодаря на всички за отрицателните мнения 8-) [/quotе
Е, нямаше нужда да блогадариш, всички пуснали мение си знаят, че си им признателна :-P.

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 16:55
Щом има и капка колебание в теб, мисля, че трябва да приключиш отношенията си с него от гледна точка на уважението, което предполагам ,че изпитваш. Не зная колко е дълбока тази 4месечна връзка, но съм сигурна, че бъдеще не би могла да има.

alex_devv
05-08-2008, 06:55
ако имате чувства не се разделяите. кво ти пука как те гледат ?
винаги ще има недоволни

bqsna_teenagerka
05-08-2008, 08:13
Ех...ся.. на колко си ти и на колко е той??? ако ти си на 14..а той на 24..--Лошо.. но ако е нещо от рода 24-34.. въобще да не ви пука съвсем нормално е! Като се обичате какво ви пука? НИма ще се водите от мнението на останалите? :?