PDA

View Full Version : Лекарство за белези



CherryKisS
05-07-2008, 11:44
Имам един белег- не е много голям, но ме дразни. Искам да попитам дали има някакво лекарство за стари белези, защото той ми е от есента. :(

LipSoFAnAnGel
05-07-2008, 12:11
оня ден имаше същата тема!Гледай малко....колкото до темата няма такова лекарство, което да маха белези...може да се махне след някоя година от слънцето като почерняваш

LadyCarameL
05-07-2008, 13:12
Контратубекс ;]

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 13:24
Контратубекс ;]


+1
Струва около 12 лв и в 80 % от случаите помага за премахването на всякакви белези. Успех

CherryKisS
05-07-2008, 13:38
Много ви благодаря!

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 14:43
Много ви благодаря!
Забравих да спомена и "ЗераДерм", от което също много хора са доволни, но струва около 50 лв.

cicaaa
05-07-2008, 15:33
Алоевера , слънце (тен)

LipSoFAnAnGel
05-07-2008, 17:58
и контратубекс не помага...пробвала съм го от личен опит го казвам

deville`f
05-07-2008, 18:14
]и контратубекс не помага...пробвала съм го от личен опит го казвам
+1

отиди в аптеката и попитай за шведка горчивка...билково е..
помага за ,много болести,казват че и за това....
трябва просто да се мокри белеза вечер в продължение на 40 дни....

не съм го пробвала още,но съм убедена че има ефект..мн хора са доволни

pIsaNkaTa_sTz
05-08-2008, 07:51
aMi aZ iMah mN gaDni beLezI oT 6aRkA pO liCeto i pOlzVah eDnO kRem4e s neVen iMa6e eFekT nO nE poMnQ ni6tO pO koNkreTno zA neGo :neutral:

pinkdiamonds
05-08-2008, 07:56
Зависи от белега,трябва да е много повърхностен за да има ефект просто с мазане,иначе си има козметични процедури ,разни лазери,и специални пилинги за тази цел....но е скъпичко
А и някои белези са секси според мен :grin:

Pepincetyy
05-09-2008, 16:11
Ами Контратубекс... но на мен не ми помогна

darla
05-09-2008, 16:43
]и контратубекс не помага...пробвала съм го от личен опит го казвам
nz na vaz sree6tu kakvi belezi ne vi e pomognalo,ama na mene sled 4 mese4na upotreba mi skri beleg ot sekcio!!

chipi_kaoo
05-10-2008, 06:16
Аве а я да Ви питамм за премахване на белези от опшерация? Аз като ми беше пресен си взех контратубекс (посъветва ме хирурга), но ефекта беше много малък....нали лятото като се пека изчезна малко, но все пак многоо си личи. Аве то е на гърдите ми, понежи ми чупиха и рязаха от ребрата.....аве лоша работа...та някво лекарство за белези от година две?

deville`f
05-10-2008, 09:06
Аве а я да Ви питамм за премахване на белези от опшерация? Аз като ми беше пресен си взех контратубекс (посъветва ме хирурга), но ефекта беше много малък....нали лятото като се пека изчезна малко, но все пак многоо си личи. Аве то е на гърдите ми, понежи ми чупиха и рязаха от ребрата.....аве лоша работа...та някво лекарство за белези от година две?
и моите са на...(пак от операции) от...4-5 години..много скапано
и контратубекс въобще не ми помогна,мн дълго се мажех с него....
но ако искаш пробвай това с шведската горчивка(споменах го по-горе) ...и аз го почвам в понеделник

иначе.....лазер....ама трябва да направиш 18

pIsaNkaTa_sTz
05-10-2008, 19:59
Аве а я да Ви питамм за премахване на белези от опшерация? Аз като ми беше пресен си взех контратубекс (посъветва ме хирурга), но ефекта беше много малък....нали лятото като се пека изчезна малко, но все пак многоо си личи. Аве то е на гърдите ми, понежи ми чупиха и рязаха от ребрата.....аве лоша работа...та някво лекарство за белези от година две?

аМи сКорО мАйкА мИ кУпи еДно кРемЧе и каЗа чЕ гО пРепоРъчваЛи зА таКива беЛезИ оТ оПераЦиИ :) кАзВа сЕ Madecassol даНо дА иМа еФекТ :smt003

Stannie
05-10-2008, 20:17
]и контратубекс не помага...пробвала съм го от личен опит го казвам
подкрепям . Лично моя гаден белег на коляното си седи почти същия въпреки че се скъсах да го мажа. Лазерно премахване на белези?

Stannie
05-10-2008, 20:17
]и контратубекс не помага...пробвала съм го от личен опит го казвам
подкрепям . Лично моя гаден белег на коляното си седи почти същия въпреки че се скъсах да го мажа. Лазерно премахване на белези?