PDA

View Full Version : Отново назад...отново към него...отново сълзи...



mechtaq_za_teb
05-07-2008, 12:35
Писала съм няколко пъти за него,като исках съвети как да го изтрия от съзнанието си.Накратко ходихме няколко месеца.Късахме,събирахме се и накрая се разделихме доста гадно,поне за мен.След това си обещах,че ще обърна нова страница и уж го направих,но съм сбъркала.Колкото пъти се засичах с него,той се опитваше да ми говори.Един път се видяхме уж да запазим някакви приятелски отношения,но не можахме да се разберем.Той казваше,че иска нещо повече,аз не вярвах и с право.Толкова много ме е наранил!Той загуби доверието ми.Не мога да опиша какво търпях и как го изтърпях.Макара,че го обичах,не го показвах.Бях безразличната,която се зарибява с други за пред него.А той беше онзи,на който и грам не му дремеше.И тези дни излязохме с общи приятели.Отначало не обелвах и дума заради него,но после нямаше как.Докато не стигнахме до това,че той иска гадже и аз да съм,която да му намери.Страхотно а?И какво си помислих аз?Обърках се тотално.Не стигаше всичките простотии,които ставаха,а сега и това.Отново поддържаме връзка,тоест пишем си чат пат,но мен много ме боли от това.Обичам го...и незнам до къде ще стигна.
Знам какво ще кажете.Че трябва да го оставя веднъж завинаги и аз много добре го знам.Но минава месец-два и отново нещо ме връща към него,както и сега.Дори ми дойде на акъла да му призная всичко,за да ми улекне,но за какво са ми тея унижения?За едното нищоо...
Не намирам решение,а вие?Изпадали ли сте в подобна ситуация.Знам,че сте страхотни и давате добри съвети.Затова се обръщам към вас.
А да си търся друго момче...опитвам се от месеци.Винаги попадам на едни...Просто хора,които са егоисти и гледат външността или са прекалено надути.Може би вече не искам нова любов,но не искам и старата.От нея ми останаха само лошите спомени.. :(

Anabel
05-07-2008, 12:59
Според мен мила трябва НАИСТИНА да го забравиш иначе в противен случай няма да издържиш....казвам ти го от личен опит.Опитай се да не мислиш за него,повтаряй си постоянно,че трябва да го забравиш,защото той,същият този човек за който ти не спираш да мислиш,ти е причинявал толкова болка и мъка.Сама го каза-причинявал ти е много гадни неща.Примера за това е когато той е казал ти да му намериш приятелка.Ако имаше поне малко уважение спрямо теб,нямаше да иска това от теб,защото знае,че на теб след това ще ти е гадно.Добра идея е да му признеш всичко и да видиш как ще се развият нещата,но само,ако му имаш наистина поне някакво доверие.Или пък просто си намери друго момче,което ти отново толкова силно обичаш,и което той да те обича истински и без да те наранява.Айде успех от мен.

Mementomori
05-07-2008, 13:12
Очевидно си изключително наранена от това момче,от постъпките и държанието му спрямо теб!Съжалявам,но и аз съм на мнение,че трябва да се откъснеш тотално от него и след време,като го преодолееш,няма да ти прави впечатление дали говориш с него или с някой друг!Не се самоизмъчвай и това-да му намираш гадже-е върхът на глупостта му,защо продължава да те дразни?Лошото е,че си попада и след това на неподходящи,в днешно време е трудно да срещнеш някой сериозен и интересен човек,който не се интересува единствено от себе си!Искам да те подкрепя с думите,че няма непреодолими неща,не се унижавай повече,защото това момче така или иначе не те е оценило като личност!Напред и с изправена глава!Успех,Мила!

FiRe_LaDy
05-07-2008, 14:26
ПОзнато ми е до болка това нещо.И аз бях така.И аз много пъти се връщах назад към бившия.Мислех си,че може би,ако му кажа ще се промени нещо ... няколко пъти го търсех ... казвах му всичко.Да,олекваше ми много,но и после ме болеше доста като не ми отвръщаше.И просто осъзнах,че няма смисал да се унижавам повече пред него.Правех се на щастлива,че не ми пука за станалото,че мога без него.С времето успях да му покажа,че мога и без него(въпреки,че не беше така) и усещах,че когато ама и грам внимание не получаваше - почваше да ме търси той.После пак сълзи ... и т.н. и т.н.Познато ти е и на теб ... Иии когато наближаваше да стане точно 2 години от както го обичам - срещнах сегашния си приятел.Съвсем случайно стана всичко ... дори в отначало си харесах приятеля му,а него не забелязах .... нооо после реших да пробам с него,а не с фр му.И връзката почна както всички останали.Давах си най - много месец .. най - малко очаквах,че ще стане нещо точно с този човек ... но съдбата ми поднесе щастието,както се казва " когато най - малко очаквах " !Така,че не се отчайвай ... Просто не се поддавай на чувствата.ЗНам,че е трудно,но вярвам в теб,че ще успееш!!!Успех мила :-)

zaraaa
05-07-2008, 16:57
Spored men trqbva da spresh da kontaktuvash s nego, da prekasnesh vsqkakvi otnosheniq, vsqkakva komunikaciq, znaesh, che vremeto lekuva vsichko, no samo, kogato dve ochi ne se vijdat, togava i se zabravqt,razbirash me kakvo iskam da ti kaja nali? :) Prosto spri da izlizash,da si pishesh i da obshtuvash s nego :) Kogato go zabravish,Lubovta pak shte dodie pri teb po-xubava ot tazi,koqto ti si izpitala s nego,ako vaobshte tova e bilo Lubov,no az ne mislq taka :? Ti sama kaza,che te e naranqval mnogo pati,a i ako te uvajavashe pone malko nqmashe da te moli da mu namerish priqtelka,tova e prosto ujasno! :? Po-dobre e da mu priznaesh vsichko,neka pone ti ulekne :) Uspex,nadqvam se iskreno vsichko da se opravi,mila :)

vesinka91
05-08-2008, 06:36
napylno poznato mi e tova trqbva da se opitash da go zabravish kolkoto i da ti e trudno az s moq priqtel hodihme mn dalgo posle sksahme za edna glupost i az napraih gre6kata o6te 3 p1ti da se sabera s nego no ni6to neostava kakto predi...prosto e razli4no i zatova takava vryzka koqto ve4e edin p1t e priklu4ila vtori pyt nepotrugva dobre...sry no naistina trqbva da go zabravish :) i vse nqkade te 4aka nqkoi svesten myj :) taka4e spoks prosto go zaebi neka si gleda kefa...i dan mu se qdosvash prosto ne si zaslujava :) dano da sym pomognala :)

mechtaq_za_teb
05-08-2008, 09:24
Благодаря страшно много за съветите.Аз реших да не прекратявам отношенията си с него,но и да не го търся.Ако той има да ме пита нещо и иска да разговаряме,само тогава.Уморих се от караници.Тогава съм в супер гадно напрежение...Може би по-добре така,от колкото непознати.Времето ще покаже.Пък за чувствата ми...ще си ги пазя,и той няма да разбере за тях.