PDA

View Full Version : Важна тема : пълна промяна



girl4eety
05-07-2008, 12:36
здравеите имам един вапрос забелязала сам 4е много много мом4етата не ме харесват какво да направя за да бада по хубава и да ме харесват пове4е спестете си обидите плбссс

taina_18
05-07-2008, 12:55
Не можем да ти кажем какво да направиш без да сме те видели. Сложи снимка.. :)

BlackWings
05-07-2008, 13:04
Оф де да знам какво да те посъветвам. Какво значи " не ме харесват" как го разбра това , не си уточнила , не харесват външността ти , не харесват държанието ти или какво? Просто много общ въпрос си задала и ми е трудно да измисля какво да ти кажа. Ако нещо си срамежлива и свенлива и момчетата затова не се въртят много покрай теб не се притеснявай ... Тва се преудолява като се научиш да си по освободена да не му мислиш много а просто да се държиш естествено ...
Ако е нещо за дрехи и обличане , знам ли пак бъди естествена - едва ли ако се намацаш с две кила грим и се облечеш като магистралка ще постигнеш нещо друго , освен да заприличаш на курва. Грима е нещо нормално за момичетата но с него не е добре да се прекалява - малко спирала и гланц за устни например. А за дрехите не е задължително да се обличаш по последна мода за да те харесват , абе по начало не е хубаво да се мъчиш да се наконтиш някак за да се харесаш на някой друг - бъди себе си.
Де да знам какво друго . Задай някой по конкретен въпрос и тогава ще се опитам да отговоря.

LadyCarameL
05-07-2008, 13:08
О,моля ти се престани..Извиняваи много ама хиляди теми пусна за отслабване,изчистване на вежди,прическа и т.н Какво повече искаш?Не те харесват?Е,ти искаш да подсвиркват зад теб ли?Важното е ти да се харесваш и да се приемаш такава каквато си!

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 13:23
А защо темата е важна? :shock:

girl4eety
05-07-2008, 13:24
НЕ Е ЗА ДЪРЖАНИЕТО МИ ИЛИ ПЪК ОБЛЕКЛО НЕ СЕ ОБЛИЧАМ КАТО ОТ МАГИСТРАЛАТА НИТО ПО 1 КГ ГРИМ ПРОСТО СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА ЧЕ МНОГО МНОГО НЕ МЕ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИТЕ МИ ПРИЯТЕЛКИ /НА 14 СЪМ/ СИ ИМАТ ГАЖЕТА И ДО СЕГА СА СМЕНИЛИ ПО 15-20 ГАДЖЕТА А АЗ ДО СЕГА СЪМ ИМАЛА САМО 1 ГАДЖЕ И ТОВА МЕ КАРА ДА СИ МИСЛЯ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 13:26
НЕ Е ЗА ДЪРЖАНИЕТО МИ ИЛИ ПЪК ОБЛЕКЛО НЕ СЕ ОБЛИЧАМ КАТО ОТ МАГИСТРАЛАТА НИТО ПО 1 КГ ГРИМ ПРОСТО СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА ЧЕ МНОГО МНОГО НЕ МЕ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИТЕ МИ ПРИЯТЕЛКИ /НА 14 СЪМ/ СИ ИМАТ ГАЖЕТА И ДО СЕГА СА СМЕНИЛИ ПО 15-20 ГАДЖЕТА А АЗ ДО СЕГА СЪМ ИМАЛА САМО 1 ГАДЖЕ И ТОВА МЕ КАРА ДА СИ МИСЛЯ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА

Ами като си толкоз отчаяна има Тракия за теб. Само за 1 седмица ще надминеш всички приятелки на куп, без значение от външния ти вид. Може и самочувствието да се покачи.

girl4eety
05-07-2008, 13:28
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 13:30
Мацо, казах ти как, даже и някой лев може да изкараш от цялата ситуация.

BlackWings
05-07-2008, 13:32
НЕ Е ЗА ДЪРЖАНИЕТО МИ ИЛИ ПЪК ОБЛЕКЛО НЕ СЕ ОБЛИЧАМ КАТО ОТ МАГИСТРАЛАТА НИТО ПО 1 КГ ГРИМ ПРОСТО СЪМ ЗАБЕЛЯЗАЛА ЧЕ МНОГО МНОГО НЕ МЕ ХАРЕСВАТ ВСИЧКИТЕ МИ ПРИЯТЕЛКИ /НА 14 СЪМ/ СИ ИМАТ ГАЖЕТА И ДО СЕГА СА СМЕНИЛИ ПО 15-20 ГАДЖЕТА А АЗ ДО СЕГА СЪМ ИМАЛА САМО 1 ГАДЖЕ И ТОВА МЕ КАРА ДА СИ МИСЛЯ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА
Оф ми иде ми да ти кажа само , малко да пораснеш. На 14 години си , аз на твойте години си гледах училището и уроците. Момчетата после сами ще дойдат , ще видиш , с лопата да ги ринеш - няма да можеш да се отървеш от тях. Тия дето на 14 години са сменили по 15 - 20 гаджета на 20 години ще са като тия дето ти разправям по магистралите. Сега си едва ли не дете още , все още се развиваш и тепърва ще се разхубавяваш. Стига си си натяквала данеби да си грозна , или незнам какво си- всичко с времето си. За твое самочувствие не пречи да се поддържаш и да се чувстваш добре в кожата си , но недей да търсиш на всяка цена да си намериш гадже, само защото някой-си-там имал вече 15. И както някой каза - не искай на всяка цена да подсвиркват след теб по улиците. Моя съвет е гледай си сега уроците и ще видиш след 1-2 годинки като поузрееш малко каква опашка от момчета ще излезе - не бързай толкоз. Това е от мен.

shmurkam
05-07-2008, 13:33
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 13:35
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...

Сигурно съучениците й, ако й кажат, че има гигантска бенка под окото , ще им повярва и ще дойде във форума да пита дали има вариант да я махне по-бързо.

moon_flower
05-07-2008, 13:38
И смяташ,че си грозна,защото си на 14 и си имала едно гадже?Ми моео първо гадже беше един месец преди да стана на 15.. :shock: Сега вечесъм на 15 и отгоре... боже,това ли ти е проблема? :shock:

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 13:41
И смяташ,че си грозна,защото си на 14 и си имала едно гадже?Ми моео първо гадже беше един месец преди да стана на 15.. :shock: Сега вечесъм на 15 и отгоре... боже,това ли ти е проблема? :shock:

Е че това малък проблем ли е? Момичето е на 14, вече трябваше да се е оженила и родила , тя пък само едно гадже имала :( Срамота. А пък тия нейните приятелки и те-само 15-20 бройки. Всички те не трябва да си показват лицето на бял свят, че ще са за смях. Ми то е кашмер, ти какво си мислиш..

Не й обръщай внимание. Но се чудя защо темата е важна?

moon_flower
05-07-2008, 13:44
Не й обръщай внимание. Но се чудя защо темата е важна?

И аз това се чудех...явно се мисли за изключително важна. :lol:

shmurkam
05-07-2008, 13:44
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...

Сигурно съучениците й, ако й кажат, че има гигантска бенка под окото , ще им повярва и ще дойде във форума да пита дали има вариант да я махне по-бързо.
Мхм,така е. Не бих казала,че и аз съм нещо особено(ето я и мис олигофрен http://www.prikachi.com/files/165773I.png ,без грам грим и каквато и боя да е на лицето)но с доброто си държание никой не ми казва нищо. Според мен,авторката се е комплексирала мн яко и си въобразява,че да имаш мн гаджета е престиж. Не е така,мила. Аз съм на 13 и съм нямала досега,вярно,кандидати не са липсвали,но просто не съм намерила точния човек може би. Имало е само мляс-мляс,с някое друго момче и тфа е. Но важното в една връзка според мен не е само как изглеждаш ами и как се отнасяш с човека до теб. Миличко,ти може да не си мн красива,но я пак си помисли:Макар да не ти го казват хората,не ги ли отблъскваш малко с поведението? Защото лично в моите очи падаш мн ниско с тези комплекси и префърцунвания.

moon_flower
05-07-2008, 13:48
Мхм,така е. Не бих казала,че и аз съм нещо особено(ето я и мис олигофрен http://www.prikachi.com/files/165773I.png
Сорка,ама не зацепих,това ти ли си или авторката?

shmurkam
05-07-2008, 13:49
Мхм,така е. Не бих казала,че и аз съм нещо особено(ето я и мис олигофрен http://www.prikachi.com/files/165773I.png
Сорка,ама не зацепих,това ти ли си или авторката?
Тфа съм аз,ест. Не бих тръгнала да обиждам без да познавам човека. :D

Abigoria
05-07-2008, 13:56
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...
Ооо, да, за пик ще има да си чакате... :D Тя е ПРЕКАЛЕНО 'важна' за да поства пикове по разни глупави форуми... :? 8-)

bibi90
05-07-2008, 13:56
Еми верно дай снимка да видим кво толкова не ти харесват

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 14:02
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...

Сигурно съучениците й, ако й кажат, че има гигантска бенка под окото , ще им повярва и ще дойде във форума да пита дали има вариант да я махне по-бързо.
Мхм,така е. Не бих казала,че и аз съм нещо особено(ето я и мис олигофрен http://www.prikachi.com/files/165773I.png ,без грам грим и каквато и боя да е на лицето)но с доброто си държание никой не ми казва нищо. Според мен,авторката се е комплексирала мн яко и си въобразява,че да имаш мн гаджета е престиж. Не е така,мила. Аз съм на 13 и съм нямала досега,вярно,кандидати не са липсвали,но просто не съм намерила точния човек може би. Имало е само мляс-мляс,с някое друго момче и тфа е. Но важното в една връзка според мен не е само как изглеждаш ами и как се отнасяш с човека до теб. Миличко,ти може да не си мн красива,но я пак си помисли:Макар да не ти го казват хората,не ги ли отблъскваш малко с поведението? Защото лично в моите очи падаш мн ниско с тези комплекси и префърцунвания.

На 13 си и само "мляс-мляс" си правила :razz: :razz: Досега трябваше да си родила поне 2 деца , като преди това да си имала още толкова аборта. :-P Я кажи как не те подиграват тия от твоя клас... :shock: А твоите приятелки?

Темата има нужда от ключ. :-D

girl4eety
05-07-2008, 14:04
НЯМА ДА ДАМ СНИМКА НЕ ЗАЩОТО СЕ МИСЛЯ ЗА важна КАКТО КАЗВАТЕ ВИЕ , А ЗАЩОТО ВСИЧКИ ЩЕ ПОЧНАТ ДА МИ СЕ ПРИСМИВАТ И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 14:05
НЯМА ДА ДАМ СНИМКА НЕ ЗАЩОТО СЕ МИСЛЯ ЗА важна КАКТО КАЗВАТЕ ВИЕ , А ЗАЩОТО ВСИЧКИ ЩЕ ПОЧНАТ ДА МИ СЕ ПРИСМИВАТ И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ
Ами ако сега ти се присмиваме повече? :P

girl4eety
05-07-2008, 14:06
MaDdNeSs`GirL ПРЕСТАНИ ДА КАЗВАЩ ТЕМАТА ИМА НУЖДА ОТ КЛЮЧ , ТРЯБВАЛО ДА ИМАШ 2 АБОРТА И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ПРЕСТАНИ НЕ ТИ ИСКАМ МНЕНИЕТО

shmurkam
05-07-2008, 14:07
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...

Сигурно съучениците й, ако й кажат, че има гигантска бенка под окото , ще им повярва и ще дойде във форума да пита дали има вариант да я махне по-бързо.
Мхм,така е. Не бих казала,че и аз съм нещо особено(ето я и мис олигофрен http://www.prikachi.com/files/165773I.png ,без грам грим и каквато и боя да е на лицето)но с доброто си държание никой не ми казва нищо. Според мен,авторката се е комплексирала мн яко и си въобразява,че да имаш мн гаджета е престиж. Не е така,мила. Аз съм на 13 и съм нямала досега,вярно,кандидати не са липсвали,но просто не съм намерила точния човек може би. Имало е само мляс-мляс,с някое друго момче и тфа е. Но важното в една връзка според мен не е само как изглеждаш ами и как се отнасяш с човека до теб. Миличко,ти може да не си мн красива,но я пак си помисли:Макар да не ти го казват хората,не ги ли отблъскваш малко с поведението? Защото лично в моите очи падаш мн ниско с тези комплекси и префърцунвания.

На 13 си и само "мляс-мляс" си правила :razz: :razz: Досега трябваше да си родила поне 2 деца , като преди това да си имала още толкова аборта. :-P Я кажи как не те подиграват тия от твоя клас... :shock: А твоите приятелки?

Темата има нужда от ключ. :-D
Оф,имах предвид,че съм целувала веднъж-два пъти с момче,но не сме ходили нещо. Не се сърди ама имам някакво чувство,че изпитваш голяма нужда да се дразниш с всички от форума. Според мен не е нормално да имаш по няколко деца и дори да си се ебал на моята възраст. Не мисли,че съм от ония напушени малки лигави кучки дето ги сърби гъза за малко секс. Айде моля... :-x

shmurkam
05-07-2008, 14:08
НЯМА ДА ДАМ СНИМКА НЕ ЗАЩОТО СЕ МИСЛЯ ЗА важна КАКТО КАЗВАТЕ ВИЕ , А ЗАЩОТО ВСИЧКИ ЩЕ ПОЧНАТ ДА МИ СЕ ПРИСМИВАТ И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ
Ми тогава защо пускаш темата?

monityY
05-07-2008, 14:10
Ахаха,прочетох всички мнения... И всички сте адски прави.. Като прочетох заглавието "важна тема" викам яя това трябва да се види.. А то кфо било... Хммм и на мене са ми казвали че съм грозна и се мисля за така ва наистина, но има хора които твърдят точно обратното и това поддържа самочувствието ми на някакво ниво .. И наистина с това "грозна съм" ние не можем да ти помогнем,защо не кажеш кое точно ти е грозното?Пъпки,вежди,тяло.. Ако са пъпки,има си разни мазила,ако са вежди,има си зя тях пинсети или козметици,ако е тяло,за тая работа си има спорт и диети.."Грозна съм" е много общо казано,не даваш никфо инфо по въпроса.. А и ти сама открии какво не харесваш в себе си и се опитай да го пооправиш,ако пък се харесваш,тогава да не ти пука за мнението на другите... И постни един пик,ако обичаш!

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 14:11
MaDdNeSs`GirL ПРЕСТАНИ ДА КАЗВАЩ ТЕМАТА ИМА НУЖДА ОТ КЛЮЧ , ТРЯБВАЛО ДА ИМАШ 2 АБОРТА И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ПРЕСТАНИ НЕ ТИ ИСКАМ МНЕНИЕТО
Никой никога не иска чуждото мнение, когато то е различно от собственото, дори това на "опонента" отсреща (в случая моето) да е правилно. Не знам за останалите, но аз си направих едно доста мъдро заключение. Не зная дали си грозна, както смяташ самата ти, но дори да плашиш овците на село без тояжка, сигурна съм ,че хората първо ще забележат начина ти на разсъждаване и говорене, а това май определено ти куца повече, отколкото "контенето" , както го наричаме ние младите.
Като извод ще допълня(отнася се за всички, не само за авторката на темата), че няма грозни момичета, има неподдържани и занемарени девойки, дето даже елементарна хигиена не знаят какво е, а какво остава за крем за лице или сресване с гребен. Тъй че следващият път, когато някое момче те подмине и отиде при приятелките ти , за да запълни бройките им, замисли се да не би пък да излъчваш неприятна миризма или дали нямаш прекалено отпуснато тяло, заради ежедневното седене пред компютъра с 5 пакетчета пуканки за следобедна закуска.

monityY
05-07-2008, 14:12
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...

Сигурно съучениците й, ако й кажат, че има гигантска бенка под окото , ще им повярва и ще дойде във форума да пита дали има вариант да я махне по-бързо.
Мхм,така е. Не бих казала,че и аз съм нещо особено(ето я и мис олигофрен http://www.prikachi.com/files/165773I.png ,без грам грим и каквато и боя да е на лицето)но с доброто си държание никой не ми казва нищо. Според мен,авторката се е комплексирала мн яко и си въобразява,че да имаш мн гаджета е престиж. Не е така,мила. Аз съм на 13 и съм нямала досега,вярно,кандидати не са липсвали,но просто не съм намерила точния човек може би. Имало е само мляс-мляс,с някое друго момче и тфа е. Но важното в една връзка според мен не е само как изглеждаш ами и как се отнасяш с човека до теб. Миличко,ти може да не си мн красива,но я пак си помисли:Макар да не ти го казват хората,не ги ли отблъскваш малко с поведението? Защото лично в моите очи падаш мн ниско с тези комплекси и префърцунвания.

На 13 си и само "мляс-мляс" си правила :razz: :razz: Досега трябваше да си родила поне 2 деца , като преди това да си имала още толкова аборта. :-P Я кажи как не те подиграват тия от твоя клас... :shock: А твоите приятелки?

Темата има нужда от ключ. :-D
Оф,имах предвид,че съм целувала веднъж-два пъти с момче,но не сме ходили нещо. Не се сърди ама имам някакво чувство,че изпитваш голяма нужда да се дразниш с всички от форума. Според мен не е нормално да имаш по няколко деца и дори да си се ебал на моята възраст. Не мисли,че съм от ония напушени малки лигави кучки дето ги сърби гъза за малко секс. Айде моля... :-x

Не разбра намека на момичето.. Тфа си е чиста ебавка към авторката на темата,не към теб..Поне аз така го разбрах,и изказването си го биваше :)

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 14:16
Оф,имах предвид,че съм целувала веднъж-два пъти с момче,но не сме ходили нещо. Не се сърди ама имам някакво чувство,че изпитваш голяма нужда да се дразниш с всички от форума. Според мен не е нормално да имаш по няколко деца и дори да си се ебал на моята възраст. Не мисли,че съм от ония напушени малки лигави кучки дето ги сърби гъза за малко секс. Айде моля... :-x

Абе, мила, ти ирония не знаеш ли какво е? :-D Цялото ми мнение беше един огромен сарказъм , подиграващ авторката на темата, а не теб. Ти пък напрегни малко главицата. Сигурна съм ,че не е празна.

Виж monityY как ме е разбрала, евала мацка, малко останаха земните хора. :-P

shmurkam
05-07-2008, 14:17
А И НЯКОЙ СА МИ КАЗВАЛИ ЧЕ СЪМ ГРОЗНА ТОВА МЕ ПОТИСКА И МЕ КАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ КАТО НАЙ-ГРОЗНАТА НА КЛАСА КАКВАТО ВСЪЩНОСТ МЕ СМЯТА ПОЛОВИНАТА КЛАС ПЛСС КАЖЕТЕ КАКВО ДА НАПРАВЯ
Оф,дай пик да видим какво си толкова чудно грозна. Може пък да ти помогнем тогава...

Сигурно съучениците й, ако й кажат, че има гигантска бенка под окото , ще им повярва и ще дойде във форума да пита дали има вариант да я махне по-бързо.
Мхм,така е. Не бих казала,че и аз съм нещо особено(ето я и мис олигофрен http://www.prikachi.com/files/165773I.png ,без грам грим и каквато и боя да е на лицето)но с доброто си държание никой не ми казва нищо. Според мен,авторката се е комплексирала мн яко и си въобразява,че да имаш мн гаджета е престиж. Не е така,мила. Аз съм на 13 и съм нямала досега,вярно,кандидати не са липсвали,но просто не съм намерила точния човек може би. Имало е само мляс-мляс,с някое друго момче и тфа е. Но важното в една връзка според мен не е само как изглеждаш ами и как се отнасяш с човека до теб. Миличко,ти може да не си мн красива,но я пак си помисли:Макар да не ти го казват хората,не ги ли отблъскваш малко с поведението? Защото лично в моите очи падаш мн ниско с тези комплекси и префърцунвания.

На 13 си и само "мляс-мляс" си правила :razz: :razz: Досега трябваше да си родила поне 2 деца , като преди това да си имала още толкова аборта. :-P Я кажи как не те подиграват тия от твоя клас... :shock: А твоите приятелки?

Темата има нужда от ключ. :-D
Оф,имах предвид,че съм целувала веднъж-два пъти с момче,но не сме ходили нещо. Не се сърди ама имам някакво чувство,че изпитваш голяма нужда да се дразниш с всички от форума. Според мен не е нормално да имаш по няколко деца и дори да си се ебал на моята възраст. Не мисли,че съм от ония напушени малки лигави кучки дето ги сърби гъза за малко секс. Айде моля... :-x

Не разбра намека на момичето.. Тфа си е чиста ебавка към авторката на темата,не към теб..Поне аз така го разбрах,и изказването си го биваше :)
О... :lol:
Ми то като кажеш на овцата "бау",тя няма да те рабере...Сру,сега чак схванах ебавката. :lol:

moon_flower
05-07-2008, 14:46
MaDdNeSs`GirL ПРЕСТАНИ ДА КАЗВАЩ ТЕМАТА ИМА НУЖДА ОТ КЛЮЧ , ТРЯБВАЛО ДА ИМАШ 2 АБОРТА И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ПРЕСТАНИ НЕ ТИ ИСКАМ МНЕНИЕТО
Eee то не може така,сорка.Тука всеки казва каквото си иска ПЪК! :D Тъй че и аз искам снимка! :D

bibi90
05-07-2008, 16:57
НЯМА ДА ДАМ СНИМКА НЕ ЗАЩОТО СЕ МИСЛЯ ЗА важна КАКТО КАЗВАТЕ ВИЕ , А ЗАЩОТО ВСИЧКИ ЩЕ ПОЧНАТ ДА МИ СЕ ПРИСМИВАТ И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ


Ех ами като няма да пуснеш снимка,неможем да ти кажем нищо без да сме те видели,като смяташ,че си грозна стои си така.
А и аз мисля,че проблема не е толкова във външния вид,ами ти яко си се комплексирала щом не смееш да пуснеш снимка,щото некви непознати във некав тийн форум ще ти се присмиват. :shock:

Abigoria
05-07-2008, 19:04
MaDdNeSs`GirL ПРЕСТАНИ ДА КАЗВАЩ ТЕМАТА ИМА НУЖДА ОТ КЛЮЧ , ТРЯБВАЛО ДА ИМАШ 2 АБОРТА И ТЕМ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ ПРЕСТАНИ НЕ ТИ ИСКАМ МНЕНИЕТО
Като не й искаш мнението, що пускаш идиотски теми бе Оли? :D

TheNewReligion
05-07-2008, 19:40
Абе , авторке писах ти на ЛС и , ако ми беше отговорила щях да ти помогна , ама ти само се репчотиш тука и не даваш никаква информация . :? :? :? :?

hgfh
05-09-2008, 17:42
еееееееее искаш помощ ама не искаш да дадеш снимка :-x еми като няма да дадеш за къв уй пускаш темата по-добре да я :? заключат

H8_mE
05-09-2008, 19:47
Ако си себе си има кой да те хареса!Не се променяй само,за да се харесаш на някви г****е,които след време може би няма и да си спомнят за теб!Бъди себе си,бъди свободна и ще те харесват.ЕСтествено не всички - това не е възможно,всеки си има по някой ,който не го харесва и някой,който го харесва!Тъй,че не се впрягай само ,защото някакви си не те харесвали... голяма работа...Дори и да ги харесваш и да искаш да си по-близко до тях ,като си някой друг няма да спечелиш нищо!Просто бъди това ,което си!

Liar
05-09-2008, 20:38
Ако искаш прати ми снимка на ЛС и ще ти кажа кое да промениш.

impossible2
05-10-2008, 20:44
МНоГО ОбШирЕн вЪпРосС си ЗаДаЛа...Не ТЕ хаРЕсВаТ....Не СИ мисЛи таКа...дА не Ти пуКа за тВояТ кЛас....ХоРсКоТО мНеНиЕ не ТрЯбвА да те ВъЛнуВа...НаучИ сЕ ДА нЕ обрЪщАш ВниМАНиЕ .....нА раЗни ...сЕЛяНКи и сЕЛяНи....прАВи сЕ тАм на ЛудА ...вСе Едно Ги няма ...и сИ гЛеДАии кеФъЪ и т'вА е ...ще Се опраВиш...щЕ имА ...МНогО МоМчеТъЪ ..гЛеДАии сИ КеФа и дА не Ти ПуКа За КлАсЪъ... :-({|=

shmurkam
05-10-2008, 20:53
МНоГО ОбШирЕн вЪпРосС си ЗаДаЛа...Не ТЕ хаРЕсВаТ....Не СИ мисЛи таКа...дА не Ти пуКа за тВояТ кЛас....ХоРсКоТО мНеНиЕ не ТрЯбвА да те ВъЛнуВа...НаучИ сЕ ДА нЕ обрЪщАш ВниМАНиЕ .....нА раЗни ...сЕЛяНКи и сЕЛяНи....прАВи сЕ тАм на ЛудА ...вСе Едно Ги няма ...и сИ гЛеДАии кеФъЪ и т'вА е ...ще Се опраВиш...щЕ имА ...МНогО МоМчеТъЪ ..гЛеДАии сИ КеФа и дА не Ти ПуКа За КлАсЪъ... :-({|=
Не че нещо,но човек-заболяха ме очите докато ти четях коментара,стигнах до третия ред и не можах да продължа. Нз мн се тваря на такова писане. Пффф. :-x

punkrock
05-10-2008, 20:59
Гледай си живота и стига си се оплаквала, че никой не те харесал, нали 1 гадже вече си имала, има време и за други!!!

Аман от такива пикли като вас! Даже не оценявате какво имате, а все след гъза на останалите ходите! Все да сте като другите! :x