PDA

View Full Version : Дайте идея



Vali0
05-07-2008, 13:05
Имам проблем с килограмите... както си личи по името момче сам на 15 години и сам висок около 178см и тежа около 55-7кг тъпча се като "свиня" ям адски много до пръскане ако смея да кажа и то всеки ден все така ям по 3-4 пъти на ден като между обедните часове като набарам нещо сладко бутам в устата иска ми се да кача 10кг поне отгоре но както казват на такива като мен "право черво" :) знам че след пубертета след 18г спира разтежа на височина и започва надебеляването но тогава ще му мисла. Спортувам много футбол по 3-4 часа на ден през лятото и се потя и може би изгарям много тогава...през зимата мързелувам и така един кръговрат...И така искам да попитам какво мога да направя за да надебелея в тази възраст избегнете предложенията за добавки и фитнес за тях сам мислил... или да си чакам търпеливо да спра да ръста на височина :)

забравих да спомена непуша не пия много само по празници и то не до повръщане, абе кажете речета водя си здравословен начин на живот :)

П.С. за хората с обратен проблем моят савет е: СПОРТУВАИТЕ ходете бягаите на стадион ли каде ще е това е най-добрият начин! Зарежете диети и всичко боц маане и нека ми е злее :) :) :)

H8_mE
05-07-2008, 14:11
Започни да правиш силови упражнения за трупане на мускулна маса! :)

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 14:28
За теб, скъпи мой, единственият лек е фитнес+храна, богата на протеини и въглехидрати. Мазнините не са за предпочитане. Можеш да си купиш съответно хранителни добавки, като протеин, креатин и каквото решиш, което не е химия, а просто спомагателно средство. Яденето ти може да е в излишък, но метаболизмът ти е силен, затова трябва да трупаш повече на мускули. Освен това не забравяй, че повечето момчета на твоята възраст са в същата ситуация.