PDA

View Full Version : Я ми препоръчайте добър Фондютен :)



monityY
05-07-2008, 13:17
Кажете някакъв добър фондютен,който прикрива добре белези от акне и пъпки ест (пак тия пъпки,вече ставам досадна 8-) ) Знам че не е хубаво да се използват фондютени и пудри,но ми трябва,докъто все още имам пъпки се мъча да ги прикривам,но моя фондютен не е мн добър и за това искам да ви помоля за съвет...Разполагам с не повече от 6-7 лв за фондютен такаче давайте предложения! 8)

nikinkaa
05-07-2008, 13:54
На Импала са много хубави :) Аз си взех четворка и съм много доволна ;) струват не-повече от 4-5 лв
Обаче трябва да прецениш какъв номер ще си вземеш :) ;) :-) успех :)

tttttt
05-07-2008, 14:02
mmm dam impala sa strahotni,no az si go vzeh za 7lv....№3 :D

nikinkaa
05-07-2008, 14:33
mmm dam impala sa strahotni,no az si go vzeh za 7lv....№3 :D
абе беше нещо такова :-o :)

monityY
05-07-2008, 14:55
Мерси,дано наистина има ефект и заличи тия пъпки малко или много,ще го потърся :)

sykrovishteto
05-07-2008, 18:15
Аз пък изобщо не съм доволна от Impala.Появиха ми се пъпки от него :( Пък ии като си погледнех лицето от близо и изглеждаше доста кофти този ФД.Ти не разполагаш с достатъчно средства иначе.."Giordanani" e много хубав,но...скъпичък! :)

monityY
05-11-2008, 10:14
Ем зех си на импала .. И става ама.. Кожата ми от близо като се види изглежда мн суха а до преди 1,2 седмици беше мазна..Незнам от салициловия спирт ли е или от другите неща с които си мажа лицето,ама взе че мн изсъхва и като сложа фондютен,даже и моя стария си да е изглежда се 1 се люпи някфо такоа,абе супер гадно е..Става въпрос там дет са пъпките,е някфо изсъхнало и се люпат,като прах такоа.. Абе нз

UnderMySkin
05-11-2008, 13:08
Ем зех си на импала .. И става ама.. Кожата ми от близо като се види изглежда мн суха а до преди 1,2 седмици беше мазна..Незнам от салициловия спирт ли е или от другите неща с които си мажа лицето,ама взе че мн изсъхва и като сложа фондютен,даже и моя стария си да е изглежда се 1 се люпи някфо такоа,абе супер гадно е..Става въпрос там дет са пъпките,е някфо изсъхнало и се люпат,като прах такоа.. Абе нз

Ако наистина искаш кожата ти да изглежда добре не се мажи с боклуци от 5лв... И не ползвай прекалено много различни продукти. Аз преди бях изредила всички марки и със всяка ставаше по-отвратително.Само като се замисля колко пари съм дала... Сега се мажа с кремче което струва 28лв - медицинска козметика, но мисля вече да го спирам тей като кожата ми се изчисти и вече нямам никакви проблеми. Пък като ти е чиста кожата няма да ти трябва Фон дьо тен ;)

dare_93
05-11-2008, 13:18
трябва да пробваш няколко чети за какво са разрови се из някой маркет или аптека намери най - доброто за СВОЯТА кожа а не слушай чужди убеждения защото тези на импала може да стоят добре на някои но може на теб да не ти харесва, все пак пробвай ;) айде успех