PDA

View Full Version : Какво да правя?



Magi4eska_Kiss
05-07-2008, 13:21
Здравейте! От дълго време се познавам с едно момче, той е на 19 години. Аз съм на 13 . Признах му, че го харесвам, а той каза, че знае, но няма как да сме заедно заради възрастта ни и затова, че сме от различни градове... А няма как да си дойде той или аз да ида- може би, но много рядко... Аз му казах, че за мене не е проблем възрастта и той така ми каза, нооо аз много искам да имаме връзка. Той е свестен човек и НЕ е за единия секс... Искам да ви попитам как да постъпя??? Много съм объркана... :(

MoonAngel
05-07-2008, 13:23
...и малка. Много влизате във филмите на тези години....

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 13:26
ако питаш мене залягай на ученето да влезнеш в гиманизия ... този пич не мисля, че доре ще те погледне ... прекалено ще го комплексира идеята да ходи с полуразвито момиче ... не можеш да имаш пълноценна връзка ...

Magi4eska_Kiss
05-07-2008, 13:32
ако питаш мене залягай на ученето да влезнеш в гиманизия ... този пич не мисля, че доре ще те погледне ... прекалено ще го комплексира идеята да ходи с полуразвито момиче ... не можеш да имаш пълноценна връзка ...
Аз за 13 годишна съм много развита... Съгласна съм, че не мога да имам пълноценна връзка, но поне да опитам... Ааа, за гимназията, споко, аз си уча достатъчно... :)

krisi_bep
05-07-2008, 13:40
Е,как ще е за единия секс като не те вижда? :-|

откажи се,не се виждате,а доста такива връзки не оцеляват.Пък и той ти е казал,че си малка за него.Просто се откажи,според мен едва ли ще се получи.

Magi4eska_Kiss
05-07-2008, 13:49
Е,как ще е за единия секс като не те вижда? :-|

откажи се,не се виждате,а доста такива връзки не оцеляват.Пък и той ти е казал,че си малка за него.Просто се откажи,според мен едва ли ще се получи.
Не мога да се откажа :? ... Яко хлътнала съм... Поне се радвам, че му го признах и искам поне да се целуваме и т.н.-да има близост между нас... :oops:

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 13:51
8-)

krisi_bep
05-07-2008, 13:58
Е,как ще е за единия секс като не те вижда? :-|

откажи се,не се виждате,а доста такива връзки не оцеляват.Пък и той ти е казал,че си малка за него.Просто се откажи,според мен едва ли ще се получи.
Не мога да се откажа :? ... Яко хлътнала съм... Поне се радвам, че му го признах и искам поне да се целуваме и т.н.-да има близост между нас... :oops:Хмм..вярвам ти,че си луда по него,но как мислиш,че ще оцелее тази връзка?виж,не ми е особено приятно така като разубеждавам някого,но...по обясненията вие не се виждате...изобщо,а ти се надяваш на нещо доста повече.Пък и мисля,че той вече е на друг акъл...хмм..това е моето мнение за всичко..sry

Chacho
05-07-2008, 14:02
То това може и без да имате връзка.Минава натискате се и си заминава.
Като говорят за полуразвито момиче, нямат предвид цици.На 19 на където и да се обърнеш има цици.Ще имате разлика в представите за нещата като цяло.Възрастта по принцип няма значение - има значение колко зрели са хората и дали си пасват.Според мен ако не е за единия секс, с тоя тип няма да може да имате връзка - щото само това го виждам като възможност.Пък и на 13 си, сигурен съм че има разни "батковци" на по 15-16 с които да си бъбрите за даскало,музика,тийнски проблеми и много да ви се целува.Поогледай се ;)

Magi4eska_Kiss
05-07-2008, 14:12
То това може и без да имате връзка.Минава натискате се и си заминава.
Като говорят за полуразвито момиче, нямат предвид цици.На 19 на където и да се обърнеш има цици.Ще имате разлика в представите за нещата като цяло.Възрастта по принцип няма значение - има значение колко зрели са хората и дали си пасват.Според мен ако не е за единия секс, с тоя тип няма да може да имате връзка - щото само това го виждам като възможност.Пък и на 13 си, сигурен съм че има разни "батковци" на по 15-16 с които да си бъбрите за даскало,музика,тийнски проблеми и много да ви се целува.Поогледай се ;)
Благодаря ти многоо за изчерпателния съвет! Но в нашето даскало абсолютно всички момчета са "гола вода" :razz: И забравих да кажа, че той не е от нашето училище. Той даже вече не ходи на училище, а на работа... Ноо, това е положението - любов... :)

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 14:15
То това може и без да имате връзка.Минава натискате се и си заминава.
Като говорят за полуразвито момиче, нямат предвид цици.На 19 на където и да се обърнеш има цици.Ще имате разлика в представите за нещата като цяло.Възрастта по принцип няма значение - има значение колко зрели са хората и дали си пасват.Според мен ако не е за единия секс, с тоя тип няма да може да имате връзка - щото само това го виждам като възможност.Пък и на 13 си, сигурен съм че има разни "батковци" на по 15-16 с които да си бъбрите за даскало,музика,тийнски проблеми и много да ви се целува.Поогледай се ;)
Благодаря ти многоо за изчерпателния съвет! Но в нашето даскало абсолютно всички момчета са "гола вода" :razz: И забравих да кажа, че той не е от нашето училище. Той даже вече не ходи на училище, а на работа... Ноо, това е положението - любов... :)

отвори си очите ... това е съвета ... знам че си малко и тъпо, но в случая нямаш никакви шансове ... просто на 13 и батко на 16 няма да те земе(говоря за по-разумни хора) ... абе кфо да говора ... разгонили сте се ... само дойде цикълчето и вече жена ... моля ти се скрий се .. истерясах от смях ... да ти чета наивнити идейки

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
05-07-2008, 14:19
Здравейте! От дълго време се познавам с едно момче, той е на 19 години. Аз съм на 13 . Признах му, че го харесвам, а той каза, че знае, но няма как да сме заедно заради възрастта ни и затова, че сме от различни градове... А няма как да си дойде той или аз да ида- може би, но много рядко... Аз му казах, че за мене не е проблем възрастта и той така ми каза, нооо аз много искам да имаме връзка. Той е свестен човек и НЕ е за единия секс... Искам да ви попитам как да постъпя??? Много съм объркана... :(
:? :o :x :x :booooomb: :shock: :( :o хей какво ви има на възрастта :o аз съм на 14 и моят приятел е на 19 разликата не е сериозна ;) ... но различните градове са си тегаво нещо :-o според мен се успокой и не търси любовта тя сама ще дойде и каквото има да стане ще стане споко :)

TheMaggie
05-07-2008, 14:21
То това може и без да имате връзка.Минава натискате се и си заминава.
Като говорят за полуразвито момиче, нямат предвид цици.На 19 на където и да се обърнеш има цици.Ще имате разлика в представите за нещата като цяло.Възрастта по принцип няма значение - има значение колко зрели са хората и дали си пасват.Според мен ако не е за единия секс, с тоя тип няма да може да имате връзка - щото само това го виждам като възможност.Пък и на 13 си, сигурен съм че има разни "батковци" на по 15-16 с които да си бъбрите за даскало,музика,тийнски проблеми и много да ви се целува.Поогледай се ;)
Благодаря ти многоо за изчерпателния съвет! Но в нашето даскало абсолютно всички момчета са "гола вода" :razz: И забравих да кажа, че той не е от нашето училище. Той даже вече не ходи на училище, а на работа... Ноо, това е положението - любов... :)

отвори си очите ... това е съвета ... знам че си малко и тъпо, но в случая нямаш никакви шансове ... просто на 13 и батко на 16 няма да те земе(говоря за по-разумни хора) ... абе кфо да говора ... разгонили сте се ... само дойде цикълчето и вече жена ... моля ти се скрий се .. истерясах от смях ... да ти чета наивнити идейки
Туа беше добро... +1 8-) :lol:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
05-07-2008, 14:24
То това може и без да имате връзка.Минава натискате се и си заминава.
Като говорят за полуразвито момиче, нямат предвид цици.На 19 на където и да се обърнеш има цици.Ще имате разлика в представите за нещата като цяло.Възрастта по принцип няма значение - има значение колко зрели са хората и дали си пасват.Според мен ако не е за единия секс, с тоя тип няма да може да имате връзка - щото само това го виждам като възможност.Пък и на 13 си, сигурен съм че има разни "батковци" на по 15-16 с които да си бъбрите за даскало,музика,тийнски проблеми и много да ви се целува.Поогледай се ;)
Благодаря ти многоо за изчерпателния съвет! Но в нашето даскало абсолютно всички момчета са "гола вода" :razz: И забравих да кажа, че той не е от нашето училище. Той даже вече не ходи на училище, а на работа... Ноо, това е положението - любов... :)

отвори си очите ... това е съвета ... знам че си малко и тъпо, но в случая нямаш никакви шансове ... просто на 13 и батко на 16 няма да те земе(говоря за по-разумни хора) ... абе кфо да говора ... разгонили сте се ... само дойде цикълчето и вече жена ... моля ти се скрий се .. истерясах от смях ... да ти чета наивнити идейки
Хей стига де не толкова грубо! :? 8)

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 14:26
...and action...

thedutchess
05-07-2008, 14:26
Мнооогоо доброо :D :D :D :razz: :razz: :razz:

Иначе по темата... Не се занимавай с хора които не са за тебе... Вярно е че 6 години не са толкова голяма непреодолима разлика ама все пак ти си на 13 а той на 19... ако бяхте примерно на 21 и 27 е съвсем различно не мислиш ли?? Има много по-подходящи... Пък и щом нито е от твоя град, нито те иска, по-добре го забрави... Ще има по-подходящи ще видиш ;)

Magi4eska_Kiss
05-07-2008, 14:39
Мнооогоо доброо :D :D :D :razz: :razz: :razz:

Иначе по темата... Не се занимавай с хора които не са за тебе... Вярно е че 6 години не са толкова голяма непреодолима разлика ама все пак ти си на 13 а той на 19... ако бяхте примерно на 21 и 27 е съвсем различно не мислиш ли?? Има много по-подходящи... Пък и щом нито е от твоя град, нито те иска, по-добре го забрави... Ще има по-подходящи ще видиш ;)
Мерси, наистина се надявам да срещна много по - подходящи, чее полудявам... :)

vesinka91
05-07-2008, 15:02
...и малка. Много влизате във филмите на тези години....
i osven tova ne se sardi ama na tazi vyzrast predstava si nqmate dali naistina ste vlubeni a prosto iskate da si imate gadje....pomisli malko iz4akai malko da porasnesh i pak misli za lubov...

vesinka91
05-07-2008, 15:04
Е,как ще е за единия секс като не те вижда? :-|

откажи се,не се виждате,а доста такива връзки не оцеляват.Пък и той ти е казал,че си малка за него.Просто се откажи,според мен едва ли ще се получи.
Не мога да се откажа :? ... Яко хлътнала съм... Поне се радвам, че му го признах и искам поне да се целуваме и т.н.-да има близост между нас... :oops:
sega kato pro4etoh tova mislq 4e ti naistina neznaesh ko iskash osven da se kefish 4e si imash gadje no majete na 19 tarsqt palnocenni vryzki a ne kaprizi na malki momi4eta :)

kato` limonche
05-07-2008, 15:12
Бръм, бръм :-P. Според мен не е чак толкова пък лоша идеята да тръгнеш с това момче / ако и от негова страна има желание/. След седмица - две ще видиш колко е непълноценна връзката от разтояние и сама ще се откажеш, ама вече няма да се чудиш "какво щеше да е, ако бехме опитали" 8)

butty
05-07-2008, 15:15
Е,как ще е за единия секс като не те вижда? :-|

откажи се,не се виждате,а доста такива връзки не оцеляват.Пък и той ти е казал,че си малка за него.Просто се откажи,според мен едва ли ще се получи.
Не мога да се откажа :? ... Яко хлътнала съм... Поне се радвам, че му го признах и искам поне да се целуваме и т.н.-да има близост между нас... :oops:
sega kato pro4etoh tova mislq 4e ti naistina neznaesh ko iskash osven da se kefish 4e si imash gadje no majete na 19 tarsqt palnocenni vryzki a ne kaprizi na malki momi4eta :)
Абсолютно съгласна, ти сама не знаеш какво искаш.. искаш просто да се фукаш, че си имащ приятел на 19, с когото да се разхождаш из центъра, да се натсиакте на всяка 2 крачка и т.н. ем.. май няма да стане, човекът си ти е казал, че проблемът е във възрастта. Просто на 13... :? Щом вече и работи, едва ли ще се занимава с теб.. пък и .. както и да е. Просто те избиват хормоните малко по малко,спокойно имаш много време за гаджета, забавления и т.н. Честно казано, наистина не си представям момче на 19 да се занимава с някое момиченце да 13, да задоволява капризите и 8-)

Mementomori
05-07-2008, 16:48
Не смятам,че би се получило нещо между вас заради възрастта,която поражда и различни интереси!Ти си в пубертета,той излиза от него,сигурно той би ти бил първото сериозно гадже,на него едва ли,не става дума за секс и за това дали е свестен,но щом го спомена,той най-вероятно ще поиска,а и ти да се чувстваш готова(както твърдят повечето на 14-15,а ти си на 13),не си,защото на такава възраст нито ще изпиташ някаква особена наслада,понеже не си съзряла достатъчно!Откажи се от тази нелепост,нямате допирни точки!

nikinkaa
05-07-2008, 17:38
И забравих да кажа, че той не е от нашето училище. Той даже вече не ходи на училище, а на работа... Ноо, това е положението - любов... :)
чакай малко
аз разбрах,че не живеете в един град.
И забравих да кажа, че той не е от нашето училище.
Как да е в твоето училище,след като не сте в един град??!?!??!?!?!


Не ми е ясно за какво ти е това момче-не се виждате,а ти искаш близост.Толкова ли са малко момчетата в твоя град,че да не можеш да си намериш един на 15-16
След време,ако още ходите ще видиш,че ще поиска нещо повече от "целувки".А ти ще трябва да си доста тъпа,че да му пуснеш и той да те заебе после.Прави каквото искаш,но когато искаш съвети или коментари от някой,ги приемай,каквито и да са-положителни или отрицателни!!!!!

Magi4eska_Kiss
05-07-2008, 18:13
Благодаря ви много за коментарите-успяхте да ме разубедите и да ме вразумите! :) Благодаря!!!

NeLLy_BaBy
05-07-2008, 18:52
Според мен такава връзка е обречена-първо заради разстоянието, а второ с риск да се повторя с мнениета на другите разликата във възрастта. Не че е голяма, но мисля че едно нормално момче на 19 ще си хване по-голямо момиче за връзка(поне от 16 нагоре). ПО-добре излез от този розов свят на мечти...
Освен това си само на 13 още. Ако е толкова за близостта с някой винаги може да си намериш момче на твоите години,което не е задължително да е от твоето даскало.
Честно казано не мога да я разбера тая мода,която е тръгнала м/у 13-14 годишните днес, които да си признаем наистина хормона яко ги пере. Ако не им отвърнат на чувствата и вече става голяма трагедия.

iiirish
05-07-2008, 19:00
...и малка. Много влизате във филмите на тези години....

мани, мани... тя на 13, той на 19 и не било заради секса... абе момиче, естествено, че няма да е заради това. ако той те харесваше поне малко щеше поне да те изчука, а щом не иска и това представи си колко му пука за малката ти личност :-D