PDA

View Full Version : Защо е толкова трудно?



the BIG sweet
05-07-2008, 15:17
znam 4e vsi4ki pi6at podobni temi ama qvno 4esto se slu4va.... taka ami az si padam po едно момче което е на 18 или 19/аз съм на 14/ но още не съм се запознала с него защото си мисля че ще си каже "ко ме занимава тая малката". пък и не знам ко да му кажа без да му се натрапвам но и искам да ме забележи.......ууффффффффффф ф!
дайте някой съвет :oops: :oops: :oops: :neutral: :neutral: :?: :?: :!: :!: :oops: :-s :( :( :(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

prettyIdeath
05-07-2008, 15:23
Ами и според мен така ще си каже, пък и е големичък за теб..

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 15:24
смени целта :)

LadyDy
05-07-2008, 15:25
Ех, тези батковци.....
Не забравяй, че има много момчета по света... :)

boom_sexy
05-07-2008, 15:33
eeeh milata :S ........... da ne te ot4aivam ama mislq 4e taka 6e si kaje ..... 6toto imam edin fr kade razlikata s f im e 2 god i toi kazva 4e e malka za nego ... ama tva vsi4ko si zavisi ot mom4eto. A pi6i mu po skype, icq, i tiq podobni i po tva kak se durji, kak ti pi6e 6e razbere6 dali ima6 6ans s nego ili ne, ako e DA super :grin:, ako puk neee :( nameri nqkoi dr :P UsPeH4EeTaAa :-)

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 15:36
change the target...

Cveti Loves Vanio
05-07-2008, 15:44
Abe... ne e vajno kolko vi e razlikata. Bratov4edka mi e na 14, gadjeto i na 19 i sa zaedno ot 1 godina veche..
Nqma zna4enie kolko e golqm a na kakav akyl ste i dvamata ;)

the_unknown
05-07-2008, 15:52
то лесно няма! :D

Tentpole
05-07-2008, 16:01
Пф...Първо, че е смешна работа т'ва..., но както се казва любовта ( флирта ) няма граници в случая...Освен да му го кажеш директно няма как да стане...Направо му пиши кафе у а...възможностите са 2 - Да или Не ;)

FiRe_LaDy
05-07-2008, 16:24
Целиш се много високо ... слез на земята ...

beti_niki
05-07-2008, 16:30
ne e vajno kolko e razlikata a dali se obi4ate az sam na 13 i si love edno mom4e na 16 i to si me love i taka 4e nema zna4enie godinite :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-)

DjuDjiTo
05-07-2008, 16:30
е защо да се цели високо??? аз съм почти на 16 и харесвам един на 20(ще направи 21) .... и той ме харесва.... не мисли,че съм му малка..., но при нас има други проблеми.... така, че.. аз ще кажа , че за любовта няма определени години...

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 16:32
Няма да стане директно. Трябва да му се набиеш очи и без дори самият той да осъзнава, да те забележи. Което означава, че или трябва по някакъв начин да си с него в една компания, или поне да има някакво виртуално общуване между вас. Не е сигурна по-нататъшна развръзка, но все пак е начало.

the BIG sweet
05-07-2008, 18:52
thenks хора много сте бързи \:D/ :oops: въпроса е обаче от къде да му намеря скайпа след като не го познавам :neutral: :neutral: :neutral: :-# а запознаването ще ми е много трудно

iiirish
05-07-2008, 18:56
thenks хора много сте бързи \:D/ :oops: въпроса е обаче от къде да му намеря скайпа след като не го познавам :neutral: :neutral: :neutral: :-# а запознаването ще ми е много трудно

хората ти казаха, че се целиш високо, а ти пак си знаеш твоето. ми ок тогава - запознайте се, той ще те наебе веднъж или два пъти, ще му мине мерака и утре ще цивриш тук във същия форум. надявам се само до тогава някой наистина да ти запомни ника и тази тема за да можем да те оплюем като хората :D

suantito
05-07-2008, 19:11
Я стига глупости! Утре като те отреже ще има да ревеш тука пак , по -добре си го избии от главата!!!

prettyIdeath
05-08-2008, 13:35
thenks хора много сте бързи \:D/ :oops: въпроса е обаче от къде да му намеря скайпа след като не го познавам :neutral: :neutral: :neutral: :-# а запознаването ще ми е много трудно

хората ти казаха, че се целиш високо, а ти пак си знаеш твоето. ми ок тогава - запознайте се, той ще те наебе веднъж или два пъти, ще му мине мерака и утре ще цивриш тук във същия форум. надявам се само до тогава някой наистина да ти запомни ника и тази тема за да можем да те оплюем като хората :D
ХахХа.. Остави я да си блъска главата. Хем пита нас - хем пак на нейното. ок... ние ще си спим спокойно, за разлика от теб..

MartyParty
05-08-2008, 13:43
Със сигурност има много по-свестни момчета,които да са най-много 2 години по-голями от теб.Какво си се втренчила в тоя батко?Я се поогледай хубаво за някоя друга жертва.Напомняш ми на мен миналото лято,дето се бях влюбила в момчето ,което продава сладолед от машина на пазара. 8)

UnderMySkin
05-08-2008, 15:11
Разбери къде излиза за да се срещате уж случайно, просто за да има представа коя си.. Усмихвай се, вкарай малко чар, но не прекалявай.. :) После вкарай една покана за кафе и ако каже 'амии незнам' или 'не' не настоявай повече. Това е прекалено достатъчно за да разбереш дали се интересува от теб. След което, ако те резне, главата високо горе и си намираш друга цел ( И само не почвай като едни мои приятелки да го преследваш и да се натрапваш.. Знай че Не означава Не:) )

the BIG sweet
05-08-2008, 18:53
ОК зарязвам я тая работа...... :booooomb: пък вие не ми се карайте толкова :shock: тва ми е първата тема и още разузнавам/исках да е за нещто лично/ дайте малко шанс айде ще направя друга тема пък дано да ви хареса 8-) thenks na vsi4ki det sa postaraha :)

the BIG sweet
05-08-2008, 18:55
Разбери къде излиза за да се срещате уж случайно, просто за да има представа коя си.. Усмихвай се, вкарай малко чар, но не прекалявай.. :) После вкарай една покана за кафе и ако каже 'амии незнам' или 'не' не настоявай повече. Това е прекалено достатъчно за да разбереш дали се интересува от теб. След което, ако те резне, главата високо горе и си намираш друга цел ( И само не почвай като едни мои приятелки да го преследваш и да се натрапваш.. Знай че Не означава Не:) )
tva go probvah ve4e (da se nav1rtam tam de)ama ne s1brah kuraj :oops: ama ve4e spiram :)