PDA

View Full Version : Странна болест, моля за помощ!



shoshonko
05-07-2008, 16:06
На 20 години съм, мъж. Здравейте, Имам проблем с главичката на пениса, имам нещо като червени малки петънца, трудно се виждат, но все пак ги има. Отделно цялото "ръбче" на главичката е леко зачервено, когато нямам ерекция като чели не се усещат проблеми, но когато имам ерекция ме боли при самото завелване... и като чели сялата главичка ме боли даже, все едно е изтръпнала леко и е много чувствителна( и да не си помислите, че имам проблем със забелването, не е това, много лесно си се забелва, просто боли леко). Ходих преди 1-2 месеца на лекар и ми каза че било от претъркване това и да се мажа 1 седмица с дактакорт и после пак да отида да погледне, мазах се седмица и отидох, погледна и каза още една седмица, след 2рата седмица каза 2 седмици да не се мажа с нищо и да не го мия с нищо, че трябва да се обели главичката леко и тогава (след 2те седмици) да отида пак да погледне... но имах проблеми и не можах да отида отново, така или иначе след 2те седмици и след обелването на главичката проблема беше абсолютно същия и все едно не бях ходил нито на лекар нито се бях мазал с нещо.. и отделно самата главичка изглежда горе долу добре но когато се пипне се усеща че леко лепне... леко е влажна и лепне... дали наистина може да е претъркване, как мислите вие... от какво е това лепнене?? Много ще съм благодарен ако някои даде някакъв полезен съвет и ми помогне.

la4ezara
05-07-2008, 16:52
Отиди при друг лекар тоя явно не знае какво прави 8-)

shoshonko
05-07-2008, 16:58
приемам всякакви съвети и мнения по конкретния въпрос и също яко някой може да препоръча качествен лекар също ще съм много блягодарен... :(