PDA

View Full Version : nqma :D



{}BeBeEe{}
05-07-2008, 17:38
Kak da iztriq Cqlata tema ?? :D :razz:

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 17:47
Усещането е като всичко, което вършиш за първи път - гадно.
Болката в случая е неизбежна.
Кръвта не е задължителна, пък и да я има няма да я усетиш.
Ако си готова - всичко ще мине нормално, но за мен - рано ти е.

TheNewReligion
05-07-2008, 17:53
Абе ти луда ли си , на 14 да правиш секс ? Това е под всякаква критика , макар , че вече и на 12 го правят ! :? :? :? Е , кажи ми как ще кажеш на майка си ? Най-вероятно отговорът ще е :"Как ще и кажа , бе- тя ще ме убие!" или пък :"Няма да и казвам!" Това е супер тъпо и няма да може да си изживееш детството както трябва ! Кажи на майак си , че искаш да го правиш да видим каква ще и е реакцията ! :-x Да не говорим ,че темата не е в правилния раздел ! :-x

LuCiFersAngeL
05-07-2008, 17:54
Тази тема не е много козметична, но както и да е. Нали затова има модератори :booooomb:

LuCiFersAngeL
05-07-2008, 17:56
Абе ти луда ли си , на 14 да правиш секс ? Това е под всякаква критика , макар , че вече и на 12 го правят ! :? :? :? Е , кажи ми как ще кажеш на майка си ? Най-вероятно отговорът ще е :"Как ще и кажа , бе- тя ще ме убие!" или пък :"Няма да и казвам!" Това е супер тъпо и няма да може да си изживееш детството както трябва ! Кажи на майак си , че искаш да го правиш да видим каква ще и е реакцията ! :-x Да не говорим ,че темата не е в правилния раздел ! :-x
Ами аз съм амен на 17 и още на съм казала на моята майка... предполагам, че вече се досеща де, но и аз не напирам да й говоря за интимния си живот.

{}BeBeEe{}
05-07-2008, 17:56
е объркала съм раздела хах .. а пък и майка ми знае ;) аз съм й казала .. но ми казва че ми е рано все още ...

MaDdNeSs_GirL
05-07-2008, 18:06
е объркала съм раздела хах .. а пък и майка ми знае ;) аз съм й казала .. но ми казва че ми е рано все още ...

От мен да знаеш, мама никога не греши.

splendour
05-07-2008, 18:35
е объркала съм раздела хах .. а пък и майка ми знае ;) аз съм й казала .. но ми казва че ми е рано все още ...

От мен да знаеш, мама никога не греши. awe zavisi ot maikata 4estno kazano

VerryBerry
05-07-2008, 18:38
Абе..не е задължително да те боли-ако момчето се старае..а що се отнася до възрастта-рано ти е..изчакай поне до 16 :?

TheNewReligion
05-07-2008, 18:44
е объркала съм раздела хах .. а пък и майка ми знае ;) аз съм й казала .. но ми казва че ми е рано все още ...

От мен да знаеш, мама никога не греши. awe zavisi ot maikata 4estno kazano
Определено е така ! Примерно имам една приятелка , чиято майка въобще не се интересува от нея и тя си прави каквото си иска . ВеВеЕе - съмнявам се да си казала на майка си за това твое решение и тя да е реагирала толкова спокойно , но както казахме - зависи от майката ! Но ти препоръчвам от морална гледна точка да не го правиш толкова рано , защото е възможно да съжаляваш много след това ! :?

Rockkk
05-07-2008, 19:50
е объркала съм раздела хах .. а пък и майка ми знае ;) аз съм й казала .. но ми казва че ми е рано все още ...
Ми то си ти е раничко...

TopTa
05-07-2008, 19:51
е объркала съм раздела хах .. а пък и майка ми знае ;) аз съм й казала .. но ми казва че ми е рано все още ...

От мен да знаеш, мама никога не греши.

taka si e! :) uj se karame i zaqjdame s roditelite ni, no za tekiva ne6ta sa pravi!

GaBiIi__
05-08-2008, 06:21
rano ti e int posle kak li 6te kazva6 na ddecata si koito sig 6te iskat da go pravqt na 10 godini : rano vie e o6te iz4akaite pone do 14 az taka napravix 8-)

{}BeBeEe{}
05-08-2008, 07:52
dark_sw да казала съм на майка ми и реагира спокойно .. защото ми разказа мн работи и просто ми даваше съвети .. аз с нея се разбирам .. докато има други момичета които не се разбират с майките си ..

Mementomori
05-08-2008, 08:31
И аз съм на мнение,че все още ти е рано,а и не се чувстваш готова,не прави нещо,което в този момент не желаеш,за да не съжаляваш!

TheNewReligion
05-08-2008, 17:32
dark_sw да казала съм на майка ми и реагира спокойно .. защото ми разказа мн работи и просто ми даваше съвети .. аз с нея се разбирам .. докато има други момичета които не се разбират с майките си ..
Е , това бих казала е чудесно , но наистина те съветвам да не го правиш толкова рано ! И аз се разбирам с майка ми , за ралика от много мои дружки ! :grin: