PDA

View Full Version : Търси се гадже за умен,анонимен съфорумник



sexy_ebliva_15
05-07-2008, 18:43
1.Пол - желателно женски.
2.Възраст - няма значение,нашият човек е изключително любвеобилен.
3.Местожителство - Пловдив или София.Но да обича да прекарва по-голямата част от времето вкъщи,зад готварската печка.Произход - аристократичен.
4.Ръст - до 1.80 см.
5.Телосложение - Атлетично,никаква анорексична красота.
6.Образование - ако още не е завършила средно,да е сигурна,че ще го вземе със златен медал и има желание поне за едно висше.Все пак трябва да съответства с неговото.Да има богата обща култура - познанията в областта на псувните и жаргоните са предимство.
7.Музика - Задължително е да познава добре културата и представителите на българската,гръцката и сръбската ретро-чалга.
8.Книги - всичко без Пауло Куелю и Джон Гришам,както и френска педерастка поезия.Задължително познаване на българската възрожденска литература.
9.Финасов статус - нормален.От нея се иска да изкарва достатъчно пари,за да се издържа сама,а не да разчита на него.Работата й трябва да е такава,че да има време да му готви и заплатата да й,задължително да не е по-висока от неговата.Жените трябва да се държат в зависима позиция.
10.Да не пуши,да не изневерява и да е винаги готова да даде свобода на първичните му инстинкти.
11.Външен вид - коса - женствена и по възможност дълга и гъста.Без изкуствени и прикачени коси,много лакове,гелове,пяни,за да не се чуди той,дали пък отдолу не се крие мъж.Да не носи грим,защото е естествено хубава.Дрехи-няма значение,важното е да са по тялото и да обгръщат добре женствените й форми.Препоръчва се да са в по-малко от 4 различни цвята,без маниста и пайети.
12.Да държи на бой и дебелашки шеги.

s1NNer
05-07-2008, 19:09
1.Пол - женски е :Рр
2.Възраст - е тУгаФъ няма да спУменаФъм колко съм дърта 8-)
3.Местожителство - София ... ама пред печката незнам ... повече ме устройва пред компютъра ... приема ли се ? ;]
4.Ръст - 1.74 ;pp
5.Телосложение - Атлетично
6.Образование - Беее 8 клас - успешно завършен!!! В псувните немЪм равна ... и на немски,английски,италянски ,гръцки и френски знам да псувам ;ppp
7.Музика - Пффф ... тука съм на Rock N Roll [&] Metal :\
8.Книги - горе - долу ... през 2-3 годинки чета ;dd
9.Финасов статус - тука ш`се нагодиме ... ;]]]
10.Да не пуши,да не изневерява и да е винаги готова да даде свобода на първичните му инстинкти. - нема проблемии ;ppp
11.Външен вид - коса - женствена и по възможност дълга и гъста.Без изкуствени и прикачени коси,много лакове,гелове,пяни,за да не се чуди той,дали пък отдолу не се крие мъж.Да не носи грим,защото е естествено хубава.Дрехи-няма значение,важното е да са по тялото и да обгръщат добре женствените й форми.Препоръчва се да са в по-малко от 4 различни цвята,без маниста и пайети. - тууука горе - долу .... беее повече горе ;ppp половината са така ;DD
12.Да държи на бой и дебелашки шеги. - 100%

Пфф май не важа 8-) :lol: :(

machoka
05-07-2008, 19:14
Както и на предишната такава тема, така и на тази:

ЛОК