PDA

View Full Version : 5 години мн ли са?



Abigoria
05-07-2008, 18:49
Така, с приятелят ми сме заедно от около месец, той е супер мил, супер готино се държи с мене и ме обича мн. Обаче е с 4 години и половина по- голям от мен. Проблемът е не толкова във възръстта, всичко опира до приятелите ми... Именно затова я пускам тая тема тука, да попитам вие какво мислите- дали е правилно според вас или не... (за инфо- аз съм на 17 почти, той е на 21 :) )

xercu
05-07-2008, 18:51
Баба ми и дядо ми имаха 13 години разлика ... Баба се е запознала с дядо в 8-ми клас... Прави си изводи 8-)

iiirish
05-07-2008, 18:53
5 години са напълно нормална разлика ако ти не си ученичка, но при положение, че учиш, а той работи вече предполагам, наистина е малко множко. на твоята възраст е най-добре е да хванеш човек на същите години.
по принцип и аз имам разлика с приятеля ми 10 години, но аз съм на 20 все пак и съм леко далечко вече от ученическите години ;)

MiMcHeToOo
05-07-2008, 18:59
Що бе, добре си е 8)

iiirish
05-07-2008, 19:02
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-07-2008, 19:02
Що бе, добре си е 8)

става :) :-o

_FaShIoN_
05-07-2008, 19:02
За мене не са много,зашото аз се събирам с такива хора с такава разлика от моите години,с такива хора излизам,с такива момчета ходя и за мене това не е нищо необичайно...ако наистина се обичакте и искате да сте заедно години ще са ви най-малкия проблем,а пък и няма да обръщате внимание на хората,които ви правят проблеми за това... :)

MiMcHeToOo
05-07-2008, 19:07
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите

Всеки с мнението си. Моето мнение е, че тва е нормално. Твоето е различно. Ок - сичко е наред ;)

iiirish
05-07-2008, 19:11
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите

Всеки с мнението си. Моето мнение е, че тва е нормално. Твоето е различно. Ок - сичко е наред ;)

то че е наред - наред е, но поне не си изказвай ГРЕШНОТО мнение пред хората, защото ако седнеш и се замислиш сериозно колко различни са двама души на тази възраст просто ще ти остане бедна фантазията

teen-age-R
05-07-2008, 19:11
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите
ti puk mnogo znae6

LipSoFAnAnGel
05-07-2008, 19:11
Не напълно добре са си ...даже е много хубава разлика..Това, че още учиш, а той работи няма никакво значение щом се обичате радвайте се на щастието си !

iiirish
05-07-2008, 19:14
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите
ti puk mnogo znae6

душици мои, вие накъдето отивате аз от там се връщам. нормално е да знам много, но знам кое е правилното, а вие още гащите си не можете да оперете сами, пък тръгнали ми вече по "любов" део хабер нямат какво значи тази дума, а само я плюете с несмислените си и още детски разсъждения за нея

krisi_pisi
05-07-2008, 19:15
poznavam hora na koito razlikata im v godinite e 22 i si hodqt ot 3 godini kato gi gledam sa si shtastlivi. Sporen men 5 godini ne sa nishto :)

teen-age-R
05-07-2008, 19:15
godinite sa prosto cifri, vajno e na kolko godini ti e akula #-o ako se razbirate i ne6tata mejy vas vurvqt, vsi4ko e ok. priqtelite ti... da gledat sebe si. 'priqtel' e mnogo golqma dyma. q si pomisli, ako da re4em izbqga6 ot vas, kolko ot teq priqteli 6te otvorqt vratata si za teb? a? a gadjeto 6te q otvori li?

DjuDjiTo
05-07-2008, 19:15
ми.. да си кажа често на мен 5 години не са ми проблем... "стига любов да има" :grin:

krisi_pisi
05-07-2008, 19:15
poznavam hora na koito razlikata im v godinite e 22 i si hodqt ot 3 godini kato gi gledam sa si shtastlivi. Sporen men 5 godini ne sa nishto :)

DjuDjiTo
05-07-2008, 19:15
ми.. да си кажа често на мен 5 години не са ми проблем... "стига любов да има" :grin:

teen-age-R
05-07-2008, 19:30
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите
ti puk mnogo znae6

душици мои, вие накъдето отивате аз от там се връщам. нормално е да знам много, но знам кое е правилното, а вие още гащите си не можете да оперете сами, пък тръгнали ми вече по "любов" део хабер нямат какво значи тази дума, а само я плюете с несмислените си и още детски разсъждения за нея
kato si tolkova otvorena, kvo pravi6 v detskite forymi? a fakta, 4e obqsnqva6 kolko mnogo znae6 i kak drygite ne razbirat ni6to, mai dokazva to4no obratnoto... aide sus zdrave!

krisi_pisi
05-07-2008, 19:47
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите
ti puk mnogo znae6

душици мои, вие накъдето отивате аз от там се връщам. нормално е да знам много, но знам кое е правилното, а вие още гащите си не можете да оперете сами, пък тръгнали ми вече по "любов" део хабер нямат какво значи тази дума, а само я плюете с несмислените си и още детски разсъждения за нея

Hmmm..i kakvo znaachi LIUBOV mnogoznaike? Ta ti si edva na 20 godini kakvo si vyobrazqvash ,che znaesh?! :? Kato ti gledam mneniqta symnqvam se ,che si tolkova vyzvishena v liubovta......Haide,Haide...!

Sarabi
05-07-2008, 19:49
И ние ако ти кажем, че не е подходящо кво ? Ще го скъсаш ли ?

krisi_pisi
05-07-2008, 19:59
И ние ако ти кажем, че не е подходящо кво ? Ще го скъсаш ли ?
Emi sigurno taka shte stane :)
Ama nali sa vliubeni kvo im puka ne moga da im razbera.....

vesinka91
05-07-2008, 20:50
5 години са напълно нормална разлика ако ти не си ученичка, но при положение, че учиш, а той работи вече предполагам, наистина е малко множко. на твоята възраст е най-добре е да хванеш човек на същите години.
по принцип и аз имам разлика с приятеля ми 10 години, но аз съм на 20 все пак и съм леко далечко вече от ученическите години ;)
saglasna s1m 4e e normalna razlika no nemislq 4e tva 4e ba4ka e problem :)

Mementomori
05-07-2008, 20:54
Не смятам,че при вас разликата е голяма или пък е от значение,добре е!

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 20:55
Джиткай напред и т'ва да не ти пука...

BuzkatA
05-07-2008, 22:40
Ми те 13 годишни ходят с 30 така, че не се спичай хах :D

Empowered
05-07-2008, 22:42
Opr razlikata vi ne e koi znae kakva... a i tova ne e ot zna4enie vajnoto e da si prekarvate dobre ;) i da se obi4ate! :grin:

ziky
05-07-2008, 22:47
Не съм почитател на такава възрастова разлика но..ако нещата вървят...само че знаеш ли по някой път е добре да слушаш приятлеите си аз мн патих честно!Съжалявам за което..може да ти звучи налудничаво това което ти говорят само че по някой път си твърде заслепен от мн неща и не осъзнаваш че тва което казват е иситна... :(

hahavteen
05-08-2008, 04:10
За мен 5 години са си доста а съм на 19...

alex_devv
05-08-2008, 06:30
това не са много години разлика. обичайте се и не се тревожете за тая подробност. ако приятелите ти кажат нещо относно това им кажи, че са глупаци и да те оставят намира. щом говорят така, значи не са ти никакви приятели. ако са ти истински приятели ще те приемат каквато си и с който и да ходиш. това си е твоя личен живот и ще си го живееш както ти е кеф на теб.

bqsna_teenagerka
05-08-2008, 08:27
:shock: :shock: Щом прайш толквоа безмислена тема не ми се вярва да си на 17!!!!!
Колко пъти да пишем.. -- не е важна възрастовата разлика..важна е възрастовата граница! Сега сигурно ще си кажеш " ма тая кви глупости дрънка" Пояснявам: Едно е ти да си на 13..а той на 17.. съвсем друго е ти да си на 17 а той на 21 ;) на тази възраст се предполага,че вече и 2мата имате акъл в главата.. и знаете какво да правите..и какво не! Ако се обичате за пореден път : what's the problem?

SINDEL
05-08-2008, 08:53
Не мисля, 4е са някакъв проблем. Но пък си зависи.. от теб, от него, от това колко сте зрели двамата, от това кой какво мислене има, кой какво иска от другия...

krem4et0
05-08-2008, 09:09
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите
ti puk mnogo znae6

душици мои, вие накъдето отивате аз от там се връщам. нормално е да знам много, но знам кое е правилното, а вие още гащите си не можете да оперете сами, пък тръгнали ми вече по "любов" део хабер нямат какво значи тази дума, а само я плюете с несмислените си и още детски разсъждения за нея

Аз съм на 23 и моят приятел 2 години не учи, а работи, а аз следвах. В последствие той прави и 2-те неща, а аз пак само си учех. не, че одобрявам тази връзки, но 4-5 години не са 20 за Бога. да, интересите и кръга приятели са различни, но 1 момче на 21 е с акъла на момиче на 17.

Wrathchild
05-08-2008, 10:06
Що бе, добре си е 8)

няма да ви дойде ъкъла в главите :? като не знаете още нищо да живота поне не обърквайте останалите А впрочем ти с твоите 20 години, защо си се наела да разбираш всичко от живота?
Според мен много щеше да е, ако беше например 12 с 16, 13 със 17, 14 с 18... 17 и 21 според мен изобщо не е чааак толкова фрапиращо...

likejolie
05-08-2008, 10:15
Абе няма проблем стига да си пасвате по начин на мислене и цели.Аз с мойто момче имам 13 год разлика ама ми е все тая кой какво мисли щом ми е гот на мен с него

Abigoria
05-08-2008, 12:14
И ние ако ти кажем, че не е подходящо кво ? Ще го скъсаш ли ?
Emi sigurno taka shte stane :)
Ama nali sa vliubeni kvo im puka ne moga da im razbera.....
Нямам такова намерение... Просто ми стана интересно дали има НЯКАКВО основание изобщо да ми говорят глупости... При условие, че не само ние имаме значителна разлика в годините, си правя извод, че приятелите ми не са прави... темата е, за да им го докажа :)

princesa_viki
05-08-2008, 14:16
Кви приятели намесваш тука 8-) Приятелите ли определят с кой да бъдеш?
Напълно нормална разлика в годините :)

nicolepcd
05-08-2008, 17:08
Ами виж сега... според мен при вас е нормално, защото сте горе - долу големички... докато виж ако беше разликата... ти на 14, той на 19... ей тогава щеше да е проблем :) Аз мисля, че е напълно нормално ;-)

cS_LaMeRkA
05-08-2008, 18:05
Еми... как за вас тъпи лейки ще са 5 години нещо щом.. някви дрисливи ... пикли на по 13 си хванат някой скапан педофил на по 20 и ги опраат.. а после циврат... ДА за днешната младежт тея 5 год не са много... как ще са... ама anito.sl мн точно ви го каза... че хора с такава разлика имат савсем различно мислене ... това не значи разбира се па да бъдем токова консервативни и наистина такава връзка... да не просъществува много дълго време... но тук се пита дали са много или малко.... в крайна сметка... си е твоя живот ако се обичате... давайте успех ви желаеме :grin: .... пък и с право са казали хората че 2-ма души могат да геледат едно и също нещо а да виждат две различни неща..... :? :? :?

И СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА ПРАВОПИСНИТЕ ГРЕШКИ (марзиме да ги оправям) !!!!

GeGeTo
05-08-2008, 18:15
ne se vliqi ot 4yjdi mneniq,ako ti e xybavo s mom4enceto budete zaedno...

mon4eto
05-08-2008, 18:18
Ne e mnogo spoh
:)

sladkъ_mackъ
05-08-2008, 20:48
godinite sa prosto cifri, vajno e na kolko godini ti e akula #-o ako se razbirate i ne6tata mejy vas vurvqt, vsi4ko e ok. priqtelite ti... da gledat sebe si. 'priqtel' e mnogo golqma dyma. q si pomisli, ako da re4em izbqga6 ot vas, kolko ot teq priqteli 6te otvorqt vratata si za teb? a? a gadjeto 6te q otvori li? Така е :) важно е как разсъждава и как се чувства човек ;) Има някои дето на 20 са с акъл на 12 годишни,такаче да не дават акъл хора,които като са на по 20 се мислят за много опитали от живота и за много мъдри :?

sladkъ_mackъ
05-08-2008, 20:53
И ние ако ти кажем, че не е подходящо кво ? Ще го скъсаш ли ?
Emi sigurno taka shte stane :)
Ama nali sa vliubeni kvo im puka ne moga da im razbera.....
Нямам такова намерение... Просто ми стана интересно дали има НЯКАКВО основание изобщо да ми говорят глупости... При условие, че не само ние имаме значителна разлика в годините, си правя извод, че приятелите ми не са прави... темата е, за да им го докажа :) абе спокс бе момиче и двамата сте на напълно нормална възраст и м/у мен и гаджето ми е точно толкова и изобщо не е много ;) А кфо ше кажеш за момиченце на 13 и батко на 18(познавам едни такива) пак са 5 години ноо нещата са съвсем различни и различията м/у 2та също :? ти на 17 си си зрял човек вече кфо се притесняваш,смешно е за пиклите на по 12/13.. ;)