PDA

View Full Version : 10 смешни причини да закъснееш за даскало...



SuNsEt
05-07-2008, 19:39
1. Плюшеното ми мече имаше разтройство тази сутрин...

2. Трябваше да освободя баба от латексовия костюм на Жената котка...

3. Приятелката ми не успя да си свали белезниците от таблата на леглото...

4. Вчера гледах по телевизията шоу за хипноза и после спряха тока...

5. Не ме пусна домашният ми питон...

6. Загубих се между киселите млека в супермаркета...

7. Една калинка искаше да се бие с мен на улицата...

8. Молците ми изядоха всичките дрехи...

9. Алкохолът снощи явно е бил с изтекъл срок на годност...

10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....

krisi_bep
05-07-2008, 20:26
Но..това е малко старичко,иначе наистина си ги бива ;)

simonchety
05-07-2008, 20:30
само последната причина ми хареса :grin: другите .... :smt018

Mementomori
05-07-2008, 20:39
Доста забавно!

G-StaR
05-08-2008, 00:14
#10 наистина е уникално :grin: :grin: , също и с калинката 8-)

Sarabi
05-08-2008, 07:35
Тва пък с алкохола сякаш е тъпо извинение... съвсем премливо си е и в БГ - напълно възможно.

miloto_girl_4e
05-08-2008, 09:12
1. Плюшеното ми мече имаше разтройство тази сутрин...

2. Трябваше да освободя баба от латексовия костюм на Жената котка...

7. Една калинка искаше да се бие с мен на улицата...

8. Молците ми изядоха всичките дрехи...

10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....


Тези стават, особено последното :D

AceXe
05-08-2008, 10:00
10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....

Хахахахаха тва кърти простоооооо :grin: :grin: :grin: Ще го пробваммм :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Loshotia
05-08-2008, 13:28
Даааа, 10тото кърти. Попринцип не закъснявам, но ще закъснея другата седмица при класната та да ме пита

zvezdichkaaa
05-08-2008, 16:15
Второто и осмото са най-яки,иначе това е много старо :) .

fuck_me_pls
05-08-2008, 16:22
10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....

Tva e nai-qkoto :-D :razz: :razz: :lol:

nefchi_bs
05-09-2008, 10:56
7. Една калинка искаше да се бие с мен на улицата...


тва тряя да се пробва :razz:

DevilWish
05-09-2008, 17:05
ХАхахаххахахах бяха много яки :))) само да си бях в БГ да ги пробваммммм :)))))))

BOOK_FAN
05-09-2008, 17:51
Просто са уникални! :razz:

vachko=]
05-09-2008, 17:58
дамз :Д яко... :D

FunnYboY
05-09-2008, 20:07
+ едни червени човечета ме спираха на всяко кръстовище и не ми даваха да мина :D

или загубих се в мъглата :grin:

Sweet_Play_F
05-11-2008, 13:13
funny

candy_princes
05-11-2008, 15:19
7и 10 са супер :grin: :grin: :grin: :D

MissSun
05-11-2008, 15:23
Супер са,особено 10. :lol:

Viche
08-11-2008, 22:37
всичките са яки аз последната съм я пробвал и госпожата ми каза ми айде щом толкова ти харесва идвай на дъската :D изкарах четворка тогава 8-)

TinkyWinky
08-12-2008, 12:39
тва с плюшеното мече... бях чувала за плюшени кюфтета, ама... тва съм го пропуснала :lol:

SuNsEt
08-12-2008, 12:51
всичките са яки аз последната съм я пробвал и госпожата ми каза ми айде щом толкова ти харесва идвай на дъската :D изкарах четворка тогава 8-) :shock: :lol: :lol: :lol:

kloshar
08-13-2008, 20:47
hah mn sa qki az po4ti vinagi zakusnqvam 6tot si hodq pe6a4ka a ne e mn blizko..ama daje i da se uspq ne mi puka i pak si trugvam pe6a :d i kat zakusneq vikam si kvo zdrave da e xD

sladkish_14
08-13-2008, 20:54
Хаха , а пък като закъснявам примерно в сряда , и казвам "Ами забравих, че днеска часовете са по 40мин и си обърках списъка" .. Във вторник и четвъртък казвам "Охх от тая сряда много се обърках , забравих че са по 45мин ,съжалавам,обърках графика 8-) " В понеделник и петък не закъснявам 8-) ...Шегувам се :-P всички са яки 8-)

asasfdf
08-13-2008, 21:40
5ти до 8ми не ме радват чак толкова, но останалите са весели :D

Простака
08-14-2008, 23:36
К'во ще кажете за:

"Толкова не ми се ходеше на училище че не можах да стана от леглото."

opasnosladka
08-15-2008, 19:24
10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....

Хахахахаха тва кърти простоооооо :grin: :grin: :grin: Ще го пробваммм :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
+!

xxxSnowflakexxx
08-16-2008, 09:05
7. Една калинка искаше да се бие с мен на улицата...
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Love0nlyMyself
08-16-2008, 09:07
7. Една калинка искаше да се бие с мен на улицата...
:lol: :lol: :lol:

...SoMэ__SpЭciaLLy...
08-16-2008, 09:43
Az p1k predlaga tyk da pi6em vsqkakvi izvineniq kakvito se setim , no da sa seriozni i da minavat. Imame okolo mesec - moje da izmislim dosta qki i da gi izpolzvame .. no pak kazvam seriozni :) az po4vam da misla. 6te otvorq tema i za pi6tovite i izob6to za prisvaneto ;)

unicorn_f
08-16-2008, 14:43
10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....

Хахахахаха тва кърти простоооооо :grin: :grin: :grin: Ще го пробваммм :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

:lol: :lol: :lol: ще пробвам това и за калинката :lol: :lol: :lol:

ici_pi4a
08-17-2008, 16:52
7 , 8 , 10 sa super 4esto zakasnqvam no ako kaja tva na y4itelkite si sus sigurnost 6te propusna i ostataka ot 4asu 8-) :D :D

pifiella
08-17-2008, 18:34
:lol:

algel4eto_1995
08-17-2008, 22:18
да това последното е най-якото :)

ImmortalForever
08-18-2008, 17:12
Закъснение в даскало: "ти за 30 минути шми са праиш ли ма !!!"

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :D :D :D :D

Plamburchety
08-18-2008, 20:29
10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....
хаха да не стане пък :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TheUnforgiven666
08-28-2008, 10:21
Хахахахахах много са весели... :D :-D
В учебника ми по немски миналата година имаше също такива, като част от тях бяха:

Пред училище ме чакаше огромна тълпа почитателки, защото ме помислиха за Майкъл Джексън

Имаше много плътна мъгла и не успях да видя училището :-D

mal4o0
08-28-2008, 17:42
9. Алкохолът снощи явно е бил с изтекъл срок на годност...

10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....

xaxaxaxaxa леле от къде ги измисли тия :razz: :razz: :razz: :razz: хахаххаха

miminia
08-28-2008, 18:16
Не ги четох ,но аз вианги си имам извинение - транспортта!

stiifi
08-28-2008, 18:29
1, 2, 7 и 10 са просто :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ще ги използвам пък да видим дали няма да ме изгонят от час или да ми напишат забележка :lol:

miss_asi
08-28-2008, 18:50
10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....


Тва кърти! :D :lol: :razz: :D :lol: :razz: :D :lol: :razz:

lenito_sf
08-28-2008, 18:51
:grin: :grin: :grin: xaxaxa poslednoto 6te go izpolzavam :-P :-P :-P

Tedi4ka
08-29-2008, 09:30
точно 10 не мога да се сетя но едни мои съученички които всеки ден закъсняват за даскало и не идват на време един ден влизат и казват че им се е спукала гума на таксито точно кат са се качили :D :D :D

_LacrymoSa_
08-29-2008, 09:41
:lol: :lol: :lol: 10 мое да го използвам

meche
08-29-2008, 12:16
...много добро направо кърти браво :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

xtrme
09-11-2008, 14:53
az znam 11-to za tiq det sa ot provinciqta i patuvat: Vlaka spuka guma i nemashe rezervna :lol:

pOiSoN_kIsS_94
09-11-2008, 22:42
3. Приятелката ми не успя да си свали белезниците от таблата на леглото...

5. Не ме пусна домашният ми питон...

7. Една калинка искаше да се бие с мен на улицата...

8. Молците ми изядоха всичките дрехи...

9. Алкохолът снощи явно е бил с изтекъл срок на годност...

10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше....[/quote]
:razz:

Spunky
09-12-2008, 11:47
10. Сънувах, че съм на училище и беше толкова хубаво, че не ми се събуждаше.... :razz:

Soy_tu_mujer
09-12-2008, 11:57
Да, 10. е най-яко...
Аз пък веднъж закъснях с 15 минути, разбира се имах закъснение. Оправданието ми беше:
Съжалявам, че закъснях,госпожо, изгубих представа за времето...
Г-жата: Какво толкова прави, че загуби представа...
Аз: Еми..слушах музикааа :)

Или пък веднъж в 7ми клас имам спомен.... Навън валеше и аз забързана влизам в стаята и казвам... "Г-жо....извинявайте че закъснях, но ме ограбиха.............." и тя "моля...какво стана,разкажи,бързо?" и аз изплашено:
"какво да ви кажа....како си вървях и.... ми откраднаха домашното по математика......." пффф

Ivalinka
09-12-2008, 14:28
10тото е супер!!! :grin:

MP
09-12-2008, 14:35
Преди няколко години един съученик закъсня за час по математика (директорът беше господин) и вика :"Извинете за закъснението,проблеми с ТРАФИКА ! " И господинът му каза нещо от сорта : "С какво тръгуваш" или нещо такова и после "сядай трафиканте" .ЛЕЛЕ как съм се смял тогава :D

rebel_kid
09-12-2008, 14:52
В нашия клас също е имало такива изцепки 8-)
/оправдания защо не си подготвен за часа/
- Имах проблеми с кучето ми
:lol:
- Докато идвах към училище паднах в една шахта :razz: