PDA

View Full Version : Как и защо се случва не знам....



AnChItOoOo
05-07-2008, 19:53
Здравейте на всички отново...значи аз скоро скъсах с приятеля ми(както и да е),но преблема е че мислех че го обичам,а сега когато не съм го виждала от 2 седмици разбирам че всъщност през цялото време докато съм била с него съм обичала бившия ми.Мъчно ми е за момчето с което ходих до преди няколко дни,но не мога да спра да мисля и за бившия си...Нещо много се обърках напоследък и за това реших да пусна една тема тук да видя вашето мнение..а и другото е че искам да си го върна(бившия ми) той сега няма приятелка дори мисля,че от както сме скъсали не си е имал.И да подчертая че скъсахме за пълна глупост не беше нищо сериозно,но така се стекоха нещата че не се събрахме..Мислите ли че ще мога да си го върна?И също така няма да откажа и някой друг съвет,защото просто не знам как да го заговоря и изобщо за какво да му говоря....Оффф чесно казано се чувствам като 12годишно момиченце което не знае какво да прави...дано дадете някой съвет и да кажете какво да правя...ИСКАМ СИ ГО!!!

vesinka91
05-07-2008, 20:19
nqma to4no opredelena tema za razgovor koqto trq vodish s nego trq da mu kajesh 4e iskash da govorish s nego za neshto vajno da idete nqkade na strani i da mu priznaish 4e go iskash 4e go obi4ash i taka 6te razbere6 dali 6te stane ili ne :)

make_me_crazy
05-07-2008, 20:19
Нямаш нужда от съвет.Опитай да се съберете.Потърси го,нищо не губиш.Може в момента да ти е много объркано.но с времето всичко си идва на мястото.

gPa3HuTeJl
05-07-2008, 21:00
Мисля, че трябва да се пробваш да поговориш с бившия си приятел и да разясните нещата, ако той все още има чувства к1м теб нещата ще станат... ако не... прод1лжавай с високо вдигната глава...

Човек пада, става и прод1лжава...

ziky
05-07-2008, 21:06
Осъзнаваш колко много обичаш нещо след като го загубиш..колкото и квото и да е помни едно - един път изживяно нещо неможе втори път да се изживее...адски трудно е в повечето пъти - невъзможно....сама ще се убедиш....още повече че е за глупост...една малка глупост може да изиграе много важна роля или да е предел за нещо насъбрано с времето...малките и незначими неща по някой път са многоо ама мноооого важни и играят мн важна роля...

likejolie
05-08-2008, 10:13
Слушай единствено сърцето си .То знае от какво има нужда.

VinDiesel
05-08-2008, 11:36
Най-добрия съвет който мога да ти дам е да излезнете и да му признаеш чувствата си към него. Ако е взаимно ще стане работата :)

AnChItOoOo
05-08-2008, 11:39
Уфф ами проблема в мен е че само при мисълта да го заговоря цялата изтръпвам..не мога да си обясня защо така става..Може би ме е страх че ще ме отблъсне.Знам че ако не опитам няма да разбера,но....а и единствения начин в момента да говоря с него е в skype.Дори мисля че ще е по лесно,но въпреки това не мога...а го обичам повече от всякога.. :cry: :cry: :cry: ](*,) Страхувам се от това как ще приеме той всичко това :o

Tentpole
05-08-2008, 11:40
Постави се на неговото място и ще разбереш...ако го познаваш достатъчно добре! ;)

VinDiesel
05-08-2008, 11:55
Уфф ами проблема в мен е че само при мисълта да го заговоря цялата изтръпвам..не мога да си обясня защо така става..Може би ме е страх че ще ме отблъсне.Знам че ако не опитам няма да разбера,но....а и единствения начин в момента да говоря с него е в skype.Дори мисля че ще е по лесно,но въпреки това не мога...а го обичам повече от всякога.. :cry: :cry: :cry: ](*,) Страхувам се от това как ще приеме той всичко това :o

Не бягай от страховете си а се изправи с/у тях :) давай го по-смело :)

krem4et0
05-08-2008, 13:12
Така става като двойките за всяка глупост си казват "край" и "късаме". Аз как не съм късала толкова време с приятеля си. Мислите ли, че не сме имали трудности?
Освен да му кажеш каквото чувстваш и мислиш, друг начин да решите въпроса няма.

v3nItoO
05-08-2008, 18:57
Така става като двойките за всяка глупост си казват "край" и "късаме". Аз как не съм късала толкова време с приятеля си. Мислите ли, че не сме имали трудности?
Освен да му кажеш каквото чувстваш и мислиш, друг начин да решите въпроса няма.


+1