PDA

View Full Version : ПОМОГНЕТЕ МИ!



shark`
05-07-2008, 20:22
В момента съм на 19 години и съм висок 1.67м.........а мн искам да стана 1.75 поне............ помогнете как може да стане това,дали с баскетбол и нещо друго....достъпно като цена естествено....ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ.ОТЧАЯН СЪМ! ;(

l2p4fs
05-07-2008, 22:14
Споко бе човек. Да ти имам проблемите. Всъщност ги имам. Аз пък съм 165см на 15 години. И аз се надявам да порасна още, но се съмнявам да стана повече от 1.70м. На 19 години и ти едва ли ще пораснеш до 1.75 чак, но това не трябва да те разочарова. Не знам за теб, но аз си имам къде-къде по-големи проблеми, дори бих предпочел височината да ми е най-големия проблем, но уви... Е, ако само това те тревожи - добре, мисли си за това и се кефи на живота. Дано някой даде някакъв съвет, но си мисля че нищо не помага за растежа.

BrEnNpUnKt
05-07-2008, 22:23
Аз ,когато бях 7 клас започнах да тренирам волейбол и бях 1,80 и за 3 години тренировки сега съм 1,93 ще пораснеш спокойно :)

l2p4fs
05-07-2008, 22:25
Аз ,когато бях 7 клаз започнах да тренирам волейбол и бях 1,80 и за 3 години тренировки сега съм 1,93 ще пораснеи спокойно :)
А има ли някой от роднините ти (дори и далечни), който е толкова висок?
EDIT: ... защото от моите няма.

BrEnNpUnKt
05-07-2008, 22:34
А има ли някой от роднините ти (дори и далечни), който е толкова висок?
EDIT: ... защото от моите няма.

Ами майка ми и баща ми не са високи хора ,това е изцяло от спорта ,защото повечето от съотборниците ми се издължиха многооо :-D

G-StaR
05-07-2008, 22:37
В момента съм на 19 години и съм висок 1.67м.........а мн искам да стана 1.75 поне............ помогнете как може да стане това,дали с баскетбол и нещо друго....достъпно като цена естествено....ПОМОГНЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ.ОТЧАЯН СЪМ! ;(

Хмм , как да ти кажа ... До преди 2-3 години бях не повече от 165см. , а в момента съм почти 180см ( на 19г. ) В семейството никой не е висок , освен дядо ми , който е не повече от 175. Главно става със спорт ( баскетбол , волейбол ) , поне при мен помогна ;) И все пак главното е в гена

П.П. За анаболи и такива неща не мога да ти кажа ...

l2p4fs
05-07-2008, 22:40
А има ли някой от роднините ти (дори и далечни), който е толкова висок?
EDIT: ... защото от моите няма.

Ами майка ми и баща ми не са високи хора ,това е изцяло от спорта ,защото повечето от съотборниците ми се издължиха многооо :-D
Ами, дано това което казваш е вярно. Виждал съм твърдения от сорта "Басктеболистите са високи, заради спорта", а също и "Баскетболистите се занимават с този спорт, защото са си високи". Така, че едва ли има много хора в този форум, които могат да кажат как е в действителност. А аз сега като е яко времето ходя да цъкам и аз баскет (е вярно не тренирам 'професионално', но...), дано пък помага наистина. Ще видим.

foreverr
05-08-2008, 03:45
Aми мисля, че с нищо няма да стене/поне така си мисля!/, защото баскетбол да тренираш за да пораснеш трябва да се тренира от по рано-според мен ти сега като си на 19 и вече си спрял да растеш и не вярвам нещо да ти помогне-познавам едно момче дето като малък е бил нисък и майка му е давала някви мн скъпи витамини и то не купени от България и ся си е висоичък :) И т одоста :)

shark`
05-08-2008, 10:42
Просто си мисля че сега с някоя добавка,не анаболи а просто някви стимуланти които засилват производството на растежния хормон,повечко сън и баскетбол може да се получи нещо......щото все пак човешкото тяло се развива до 24-25 годишна възраст....дано всичко това ми помогне...не искам мн ...просто 1.75 :P

iLoveChocolate
05-08-2008, 18:03
Аз ,когато бях 7 клас започнах да тренирам волейбол и бях 1,80 и за 3 години тренировки сега съм 1,93 ще пораснеш спокойно :)
и аз когато бях 4 клас започнах да тренирам волейбол.
сега съм около 174 см, 17 години /момиче/

BulgariaZaBulgarite
05-10-2008, 09:51
Това са заблуди...просто защото се търсят високи деца от които да правят спортисти! И понеже всички баскетболисти и волейболисти,които виждаме по телевизията са по 2 метра,значи от тия спортове са пораснали..пулни глупости! Сичко си е до ген! Не може родителите ти да са по 1.60,а ти да станеш 1.90. Аз тренирам от 5г волейбол и съм висок 196см и съм почти на 18г. Но съм го наследил от баща ми, който е 198. Ако се растеше от волейбол и баскетбол всички дето играят по училищните игрища щяха да са по два метра високи, а те не са.
П.С Няма кво да губиш ходи тренирай баскет или волей може да ти помогне. Успех.

ReaLLy_SweeT
05-10-2008, 10:03
Zdravei ne se pritesnqvai ot tova.Po princip tova e ot genite. No se pak moga da ti pomogna treniram basketbol i za 1 godina porasnah s 4 santimetra probvai i ti :) dano pomogne

akitametam
05-12-2008, 11:30
спортувай баче тва му е..баскет волей тва му е и ще пораснеш !