PDA

View Full Version : Появи се друго момиче, дали да я скъсам преди лятото?



FanTa_rS
05-08-2008, 06:56
Та.. Аз Съм Момче и проблемът ми се изразява в това че имам гадже от 8 месеца почти казва се Т. и я обичам но не съм сигурен дали е същата любов или е вече приятелска тук е момента да спомена че тя ми беше първата и аз на нея първият, но преди известно време се поеви друго момиче и се оказва че с нея имам изключително много теми за разговор, допадаме си красива е, умна, земна, забавна и съм много убъркан почнаха да се въртят едни мисли в главата ми от сорта на дали да не скъсам с Т. и да си останем приятели, неискам да я наранявам но след време ще сме заедно само по навик и всичко от моя страна ще бъде приятелска любов и нищо повече...Мислех преди лятната ваканция да скъсам с нея защото цяло лято няма да се виждаме мн мн за да може да се поуспокоят нещата пък ако го приеме добре още по добре..Моля кажете ми вие какво бихте направили или ми даите съвет.. благодаря за отделеното време :)


Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Empowered
05-08-2008, 07:22
Amii dobre si go zamislil s lqtnata vakanciq tova 4e nqma da se vijtae mn ti e koz ;) no 6tom iska6 da ste priqteli sled tova nai dobre i kaji to4no kakvo stava :D kolkoto i 6turo da e! :grin:

lipsvashh_mi
05-08-2008, 07:25
амии по-добре съсай със сегашната си приятелка..хем за теб по-добре-хем за нея..Смисъл тя ще го преживее,а ти имаш шанс с тази,която харесваш....Да обичаш някого по-навик е нещото,от което най-много боли. :?

koalka
05-08-2008, 07:37
Надявам се да са само приятелските чувства към приятелката ти, защото вие сте от 8 месеца заедно и може тя ти е омръзнала и затова да си мислиш, че нямаш чувства(имаш приятелски).Защото понякога, когато се разделиш и той започва да ти липсва.Тя те обича и не я разигравай напразно, а реши нещо, което ще си остане така, а не после да си променяш решението.Най-добре го обмисли още.

Tazadar
05-08-2008, 07:50
Вртъткай си ги и двете, бе сулио :?

ziky
05-08-2008, 08:04
Брат знаеш ли колко време търся момиче с което да завържа една връзка повече от 6 месеца?!Недей прави глупосит ни я знаеш оная ква е нито нищо 8 месеца не са малко остани си с момичето недей се излага ше съжаляваш...осъзнаваш колко много обичаш някого след като го загубиш.

Mementomori
05-08-2008, 08:05
Сигурен ли си,че вече не изпитваш любов към гаджето си?Може връзката ви просто да минава през труден период и се нуждае от някакво освежаване,не се отказвай толкова бързо.От друга страна може именно това ново момиче да е катализаторът за твоето мнение относно сегашната ти приятелка,може би вината е у теб.Това,че другото момиче те е впечатлило,че имате теми за обсъждане,не означава,че между вас може да се получи нещо.Не зарязвай приятелката си заради някакво,силно казано,"увлечение"!

bqsna_teenagerka
05-08-2008, 08:11
Еми явно,че се захласваш по друго момиче...и няма смисъл да си със сегашната ти приятелка след като чувствата към нея..са Just..friends :) Излишно е да лъжеш нея,да тормозиш себе си..и вероятно момичето което харесваш ;) та аз съм на мнение..ако си сигурен,че харесваш другото момиче и тя не е просто заигравка.. и че сегашната ти приятелка вече ти е просто приятелка.. прави каквото ти казва сърцето :)

VinDiesel
05-08-2008, 11:40
Ако не я обичаш не си играй с нея ...

Deni4kaa
05-08-2008, 11:53
ще й съсипеш лятната ваканция :? браво на теб няма що

Lekov
05-08-2008, 12:43
Брат знаеш ли колко време търся момиче с което да завържа една връзка повече от 6 месеца?!Недей прави глупосит ни я знаеш оная ква е нито нищо 8 месеца не са малко остани си с момичето недей се излага ше съжаляваш...осъзнаваш колко много обичаш някого след като го загубиш. +1

П.С.: аз имам 1 предложение просто нашега питаи Т. какво ше направи ако скасате и виж реакциата и после я помоли да не се виждате 1-2 седмици и след това като се видите ако пак не изпитваш нищо към нея кажи и истината но недеи да късаш с нея

krem4et0
05-08-2008, 13:04
Била съм в абсолютно същото положение със сегашния ми приятел приблизително на 8-мия месец. с тази разлика, че още не бяхме правили секс. Харесах друго момче, излизахме с обща компания беше ми приятно, а приятеля ми не правеше нищо да разнообрази връзката ни. Мислех да скъсаме, но реших да ни дам 2-ри шанс....Не съжалявам изобщо. заедно сме вече много години, мислим за деца и съвместен живот. А другото момче видях преди 2 седмици и той дори не ме и поздрави...........Вярно, че са минали 3 години, но все пак...

Не гони дивото, изпускайки питомното. Просто си дайте шанс и разнообразете връзката си!

kato` limonche
05-08-2008, 16:53
Дажееее.. ако си намериш и 3-та съвсем ще те призная :P. Ама, то старите хора са казали: "от двата стола, та на земята" :P