PDA

View Full Version : Има ли такова нещо или..??



lipsvashh_mi
05-08-2008, 07:22
чудех се наскоро покрай една приятелка -след първата среща,когато някое момче ти каже,че ще ти пише ,ще ти се обади,защо винаги изчаква даден период от време..примерно седмица и тогава ти звъни..Все едно се опитва да ни измъчва по някакъв начин...
:? Таа въпроса ми е предимно към момчетата,но и дамската половина да изказва мнение ако желае....Трябва ли да ние момичетата да сме търпеливите в случая..Имам предвид да го изчакаш той да ти се обади,да те потърси..Да си на ниво,а не на момента след 1вата среща да му звъниш,да му пишеш..
Как мислите и вие момчета постъпвате ли така и защо? :)

Dru
05-08-2008, 07:27
Според мен го правим не само, за да ви измъчваме, но и да си създадем по ясна представа от случилото се, пък и ако веднага потърся пак момичето може би ще изглеждам като някоя лепка. Този период на изчакване според мен е полезен, пък и ако момичето не издържи и те потърси първа значи си й направил добро впечатление.

Empowered
05-08-2008, 07:28
Az dosega ne sam postapval taka no pak i sam mn strannen 4ovek :D a 6tom sam izlqzal na sre6ta s momi4e opr me privli4a ta iskam da e vidq keto mi pre4i da postapq taka :oops:

koalka
05-08-2008, 07:35
След като ти е казал, че ще те потърси, звънне и т.н., бих изчакала.Ако не го направи ще реша, че просто си е загубил интереса и се примирявам.Зависи и какви чувства имам към това момче.Ако са силни - може би след седмица ще го потърся, за да видя какво става.

Tazadar
05-08-2008, 07:47
Просто се правиме на разсеяни :P Това е нещо като това вие да чакате момчето да ви звънне, само че ние не чакаме вас, а просто се праиме, че не бързаме за никъде [-o<

bqsna_teenagerka
05-08-2008, 08:04
Ами ако момчето те е харесало повярвай ми...иска да ти се обади 5мин след като сте се срещнали. Но се притеснява..момчетата се оказаха доста по срамежливи от нас момичетата.. страно..но е така! Аз съм на мнение,че трябва да чакаш..той все няма да издържи и ще ти звънне! Винаги съм държала на теорията "Не момичетата тичат след момчетата" Но наистина понякога ние трябва да задействаме..до някъде нещата,защото сме по отракани! :-)

miloto_girl_4e
05-08-2008, 08:06
Ако имам интерес към момчето ще почакам 2-3 дена, ако не звънне, ще звънна аз :)
Не смятам, че това е нещо лошо или, че така няма да има интерес към мен :)
Все пак интерес не се буди като се правим на луди и на недостъпни, а като бъдем себе си и правим това, което искаме..
Защо не звънят момчетата ли.. Еми и ти да четеш нон стоп в интернет, че като се правиш на недостъпен, мацките ти се лепят и ти ще опитват този трик... :?

lipsvashh_mi
05-08-2008, 08:07
Просто се правиме на разсеяни :P Това е нещо като това вие да чакате момчето да ви звънне, само че ние не чакаме вас, а просто се праиме, че не бързаме за никъде [-o<
хех сега вече започна да ми просветва. :-D ...Мисля,че темичката ще е интересна и полезна и за нас и за вас момчетата,щото понякога се получават едни неприятни разминавания в разбиранията ни...така,че чакаме още коментарчета и дано темичката се развие 8)

Mementomori
05-08-2008, 08:07
Ако е казал,че ще се обади,не бих се обадила аз първа.Ако не звънне в близките няколко дни,просто бих го отписала!Той губи.........

ziky
05-08-2008, 17:02
Ако искаш нещо трябва да дадеш нещо и от себе си...момчето би трябвалода е пъърво нали кавалер уж..само че що момичето да не звънне нима коства много?!На готово нищо не идва ей!

MartyParty
05-08-2008, 18:22
Хубаво е да се изчака,ама аз не съм от търпеливите. :grin:

hahavteen
05-08-2008, 18:32
Аз нямам проблем да пиша или да се обадя първа. Какво печеля като чакам? Ако срещата е минала ок и ми е харесал най-вероятно след 2 дена ще му пиша нещо и ако реагира ок ако не пак ок поне ще съм опитала. Няма смисъл да чакаш и да се правиш на интересен...

spenssi
05-09-2008, 12:33
Просто се правиме на разсеяни Razz Това е нещо като това вие да чакате момчето да ви звънне, само че ние не чакаме вас, а просто се праиме, че не бързаме за никъде

точно

vesinka91
05-09-2008, 12:51
mmm mi 4esno kazano na men mi se e slu4valo tva ama nemoga da 4akam nai mn 2 dena i mu zvanq samo 1 p1t mi se e slu4valo 6toto naistina mi naprai golqmo vpe4atlenie i ne se starpqh i se obadih :P

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-09-2008, 18:12
чудех се наскоро покрай една приятелка -след първата среща,когато някое момче ти каже,че ще ти пише ,ще ти се обади,защо винаги изчаква даден период от време..примерно седмица и тогава ти звъни..Все едно се опитва да ни измъчва по някакъв начин...
:? Таа въпроса ми е предимно към момчетата,но и дамската половина да изказва мнение ако желае....Трябва ли да ние момичетата да сме търпеливите в случая..Имам предвид да го изчакаш той да ти се обади,да те потърси..] Да си на ниво,а не на момента след 1вата среща да му звъниш,да му пишеш..
Как мислите и вие момчета постъпвате ли така и защо? :)
Predpolaga se, che i te go pravqt poradi sushtata prichina. Pone spored men. Inache ne vigdam smisul v tova, no vseki s razbiraniata si. ;)

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 18:14
..има п1к някои момичета, които влизам инияциативата и се обаждат те п1рви... абе просто зависи си от момичето, а и до някаква степен от момчето..