PDA

View Full Version : Много съм объркана.. Дайте съветчета моля



sweetlove
05-08-2008, 10:27
Първо здравейте на всички. Забелязах че давате много компетентни мнения и реших да ви потърся съвет и за моето проблемче. Значи аз съм момиче на 15 години. Преди около година едно момче започна доста безотказно да ме забива (той сега е на 19) и аз започнах да го харесвам малко... но много добре знаех че е от ония плейбойчета дето повече от 2 седмици не изкарват с едно момиче и просто аз реших, че няма смисъл да се захващам с него и се правех на недостъпна повече от месец. Иначе момчето е готино, има чувство за хумор абе голям симпатяга е .. пък и доста настояваше да тръгнеме, но аз така и не се съгласих.. Та значи около месец след като започна всичко разбрах че се е захванал с една моя връстничка, горе долу приятелка ми е, и аз просто се убедих, че си е заслужавало да се дърпам.. но бях доста наранена.. И така бързо го забравих и след него си харесвах и други момчета, но започнахме отново да си пишем и станахме големи приятели, започнах да си споделям с него за много неща и той беше един от малкото хора, които ми даваха полезни съвети.. и така вече почти година ние сме добри приятели. а всъщност след мен той е имал доста момичета, всички мои връстнички, но с тях е бил по не повече от месец.. а с мен вече колко време сме само на малко приятелство и се разбираме чудесно.. забелязах че с всички негови бивши вече не се познават и не се поздравяват дори... Радвам се, че мен не ме е забравил като всички останали, но бих се радвала и ако станем нещо повече или поне по-близки приятели... А наскоро разбрах, че той и неговите приятели (а те са всички плейбойчета) се спорили кой от тях че си ме хване за гадже.. а те всички са ми се пробвали. Всъщност аз до сега не съм имала гадже, защото просто не съм намерила свястно момче... А искам да споделя и някои неща.. примерно на моя рожден ден той си ходеше с една моя горе долу добра приятелка. и те говореха по телефона и той и е казал да ми честити от негово име, а тя се подразни и започнаха да спорят. а после като се засякохме пред един магазин и аз бях с гаджето му. Той на нея само се усмихна и нищо не и каза, а мен ме поздрави за РД. Пиша ви всички тези подробности, защото искам да ми дадете мнението си.. дали той изпитва нещо към мен или просто ... не знам просто си се ебава... благодаря на всички, които са изчели писанията ми и ви моля за мнения.. :-)

zvQr_nO_s_ChAr
05-08-2008, 11:04
Има момчета, които се съгласяват с всичко и правят всичко, докато не си легнат с определеното момиче.. Това означава че най - накрая са спечелили независимо какво им е коствало това..И след това ти бие шута..А щом казваш че са те обсъждали приятелите му..Може просто да гледат след колко време ще поддадеш.. Ще станете гаджета.. Ще се минете.. И айдеее... ;> Лично според мен не бързай да му се доверяваш за неща от личния ти живот, защото после могат да бъдат използвани срещу теб... Ако мислиш, че си заслужава опитай..И успех :)

kocko
05-08-2008, 11:08
ами ние неможеме да знаеме на 100% но може да се ебава 6ото така правят батковците но от др страна 1 година се занимава с теве и да сте си фр мисля 4е по вероятно да има 4уства към теве успех :)

sweetlove
05-08-2008, 11:15
еми аз всъщност не съм му издава кой знай какви мои таини.. просто съм го питала за някои момчета, а понякога и просто за да го подразня :) а иначе сън на 100% убедена, че никога не бих легнала с него... Иначе винаги си ме поздравява, а гледам бившите му така си ги подминава.. и не ми казва просто едно здр колкото да отбие номер, а и ме заприказва.. аз винаги се правя , че той не ме интересъва и че не му обръщам, но е голям симпатяга и малко се чудя дали като се държа толкова студено нема да му омръзне да се занимава с мен? как мислите? дали момчетата е отказват толкова бързо след като не им пуснат веднага?

VinDiesel
05-08-2008, 11:30
Има шанс да се хванеш с него и да е сериозен и да не те наебе и да те зареже но може и обратното незнам не го познавам

zvQr_nO_s_ChAr
05-08-2008, 11:32
Колкото по недостъпна е една жена, толкова по желана е ...