PDA

View Full Version : смали се рамката



!SamarA!
05-08-2008, 13:14
хора рамката на прозорците ми се смали,нямам идея как просто отгоре синята лента с името на сайта и менютата close MiniMiZe i MaxiMiZe се смали :? как да я оправя? благодаря предварително :-)

!SamarA!
05-08-2008, 16:28
Снимка: Цък (http://www.prikachi.com/files/166638v.jpg)


ето това е ,направете сравнение с лентата 3а 3адачите по принип са еднакви :?

chipi_kaoo
05-08-2008, 16:30
Аз не разбрах кво се е смалило? :?

unfaithful1234
05-08-2008, 16:33
Аз не разбрах кво се е смалило? :?
Това,на което са Х-а,минимизирането,максимизи рането... :)

chipi_kaoo
05-08-2008, 16:36
Аз не разбрах кво се е смалило? :?
Това,на което са Х-а,минимизирането,максимизи рането... :)аааааа
ми
ок
Незнам как да се оправи, ако някой ми каже името на тая лена, може и да намеря решението на проблема :oops:

!SamarA!
05-08-2008, 16:52
е не се ли води няква рамка?

chipi_kaoo
05-08-2008, 16:59
е не се ли води няква рамка?Еми напиши в гугал "Смаляване на някаква рамка" и да видим кво ще намериш! :-o

!SamarA!
05-08-2008, 17:21
охх добре хубаво каете поне от къде да и3вадя няква виртуална клавиатура щот не ми работят няколко копчета и само копи -пейст като ми трябва буква :x

Otka4eniq
05-08-2008, 18:19
охх добре хубаво каете поне от къде да и3вадя няква виртуална клавиатура щот не ми работят няколко копчета и само копи -пейст като ми трябва буква :x
Старт - Всички програми - Принадлежности - Достъпност - Екранна клавиатура

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-08-2008, 20:06
To tva e ot nastroikite ot Control Panela, mislq.. Davash desen buton na Desktopa -> Properties -> Appearance -> Advanced. Tam, kudeto pishe: Item: izbirash Active Title Bar i kudeto pishe: Size: go uvelichavash ili smalqvash kakto ti haresva. :) Dano si me razbrala.. uspeh

!SamarA!
05-09-2008, 19:24
To tva e ot nastroikite ot Control Panela, mislq.. Davash desen buton na Desktopa -> Properties -> Appearance -> Advanced. Tam, kudeto pishe: Item: izbirash Active Title Bar i kudeto pishe: Size: go uvelichavash ili smalqvash kakto ti haresva. :) Dano si me razbrala.. uspeh

здрасти благодаря ти много ,но не е така или поне не това се е случило с моя компютър,защото с това ,което каза ти с увеличава и лентата за задачите и се размазват иконите :? само горното трябва да се увеличи :shock: ..освен това като пробвах и не стана и като го върнах в изходно положение се смалиха ,но си останаха замазани...охх затънах още повече :lol:

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-09-2008, 22:01
Zdr, ami znachi moge da e i ot shrifta.. Eto na kartinkata se vigdat prozorchetata, kolko sa ti golemi i kakuv e shriftut. Ti samo si gi naglasqsh i gledash kolko sa golemi otgore na prozorchetata.

http://img2.freeimagehosting.net/uploads/48d74d7d06.jpg

Eto naprimer moq shrift e na 20, ti mogesh da go napravish na 17 ili na 23.. kolkoto ti haresa.. Mai " Tahoma" ili " Trebuchet MS" bqha shriftovete po defalt.. ne sum sig , no ti gi probvai, tam, kudeto pishe: Font: si izbirash i gledash gore na prozorcheto koi sedi nai - razbiraemo.. I ako iskash mu davash razmer 10 ili 8.. ti sama shte si precenish.. Ako iskash si snimai ekrana da vidim kakvo e pologenieto.. puk dano da se opravi.. uspeh

!SamarA!
05-10-2008, 08:37
http://www.prikachi.com/files/168105d.jpg не става пак се уголемява и лентата за задачите и се повдига "старт" (стои по-високо и отдолу си се вижда празното пространство ,иконите ми се размазаха долу,шрифта е кофти и не си пасва с големината на горната рамка ,а тя си е 20 :shock: защо е толкова малка бе да му се невиди :( колкото по-голяма правя горната рамка,толкова повече се увеличава и долната и ми размазва вс живо на десктопа.горната рамка чак на 25 става нормална ,ама дори на часовника ми буквите долу стават през 1 ред от цифрите

Anf3tamin4o
05-10-2008, 10:59
Я пробвай с F11

!SamarA!
05-10-2008, 11:31
е с F11 се маха просто и нищо не се оправя.ама проблема е ,че не знам как стана :? не съм пипала нищо нито някой др.вс си беше ок ,гледах филм и като свърши беше така :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-10-2008, 16:49
Ami, spomnqm si predi vreme kato burnikah taka po nastroikite i na men mi8 stavashe taka s neshtata.. kofti i ne znaeh kak da gi vurna v izhodno pologenie.. To moqta ramka e golqma, kolkoto tvoqta na sniumkata, kakto i start menuto i t.n... ama to e ponege az taka si go napraih :D Ami, vig to moge da se opravi, samo trqbva da napravish taka, che goleminata na ramkata i tazi na shrifta (kakto i fonta) da si se napasvat vzaimno, za da ti se razchitat i kakto ti haresvat, de.. Da rechem purvo si napravi shrifta malko po - golemichuk, ta i ramkata avtomatichno shte ti se ugolemi.. ako iskash i neq mogesh da q napravish po - golqma.. a za start menuto.. ami spomnqm si imashe neshto v Control Panela, shte go proverq i pak shte se obadq, uspeh, probvai, dokato ne ti se poluchi neshto , koeto "gali" okoto. uspeh