PDA

View Full Version : Филосовки размишления за мюзик айдъл......



kartof4eska
05-08-2008, 12:49
Така първо не съм някоя пуберка на 14,15,16,17 години.Знам,че ви е писнало от такива теми,но не мога да остана равнодушна,като видях следното.Аз искам да победи Тома,харесвам също и Ясен,Деница,Нора и т.н.то това се де.Мисля,че Ана е малко префантосена,но тук идва ено голямо,НО,как може Ясен,Нора,Деница и Шанел да говорят за Ана в ефир така неспортменски.Искрено бях възмотена да чуя как я обсъждаха какво била,нямала място там,еди какво се и то в ефир!!!Чакай малко,бе вие да не сте съвършени,аз ги харесвам,но това беше неетично.Единствено Тома не коментираше нищо за Ана.Всички нещо много взеха да я плюят....я се стегнете малко....А Ана се изказа много положително за Шанел,а тя и отвърна с"нямала хризматичност и чар".ПФфф вземете малко се стегнете и стига сте обиждали Ана.Всеки може да си изказва мнението.Това е моето мнението по въпроса.
Дано Тома да победи !!!

BlackWings
05-08-2008, 13:29
И аз съм за Тома , защото е най естествен. И наистина права си , не е редно така неколегиално да обсъждат в ефир какво не и било наред на Ана - защото и за другите има тук там каква забележка да се направи. Ама те нещо се бяха префърцунили ми се струва , че не са ги викали на война на гласовете, и затова нещо им се вдигна самочувствието , взеха да се мислят за съвършенни , и че имат правото да критикуват другите участници. За това си има жури - то ще каже кой как се е справил.

elmosGirl8
05-08-2008, 13:32
аз също съм съгласна с това Тома да победи ;) според мен не е лошо хората да са откровенни даже никак но да го показват и в ефир глупаво е и освен това е някак си детски ;) не се мисля за супер голяма не мисля че има защо едва на 15 съм ии имам още мн време докато стана голям ии разумен човек.А ти сиг дори много по добре от мен знаеш че хората мислят само за себе си и не се съобразяват с другите ;) ..Не се впрягай толкова много картоф4еска :-) се пак няма смисъл да се турмозиш дори да мислиш за аидалите.. Аз пък не съм съгласна с това да дават възможност на другите да се върнат пак в предаването.Само се опитват да оберът хората като пускат смс-и.Понеже секи знае че този който се върне няма да стигне до финалите.Както моя приятелка казва че щяла да праща смс-и за Денислав..мн тъпичко и глупаво според мен само за това да си дава парите като знае че няма той да спечели :) нзм какво друго да ти кажа :)

machine_shot
05-08-2008, 13:54
Кой ден стана това?

Obsession
05-08-2008, 13:55
И аз съм за Тома! А това, че са се изказвали... всеки има право на мнение. Това е тяхното. Могат да казват точно какво и за кого мислят по всяко време, а решението дали да го направят е тяхно. Ако езикът, който използват не е груб, циничен или вулгарен не виждам проблем. Да не забравяме, че това е шоу, на тях също им е напрегнато и е нормално да има такива моменти.
ПС: Добре, че Денислав си тръгна!

air_J
05-08-2008, 15:09
Да, бе! И аз съм възмутен! Бай Ганьо, а.к.а Ясен, не стига че публиката го изгони и по неясно какви критерии беше върнат отново, както сега гласят да върнат отново Денислав/Пламена (е, нали уж България решаваше и тя реши да ги изгони?), не стига че беше толкова жалък като му съобщиха, че е номиниран (по-паметливите помнят, че едва-едва не ревна), ами сега и акъл взема да дава. Пази Боже сляпо да прогледа! Същото важи и за Нора, която се е вземала за голяма звезда, ама в музикалния бизнес няма да има само похвали от журито, а ще има и звучни шамари от публиката... Тома, въпреки че меко казано не ми е симпатичен поне ако се е въздържал да коментира заслужава поздравления. И той, както и останалите е един господин никой, но поне засега не се вижда да се е вземал супер насериозно, нещо което не важи за Нора, Денислав и Ясен. Също и журито вече започва да ме дразни с това непрекъснато и нескрито толериране на Нора и Тома, но това е тема на друг разговор... 8)

kartof4eska
05-08-2008, 15:35
аз също съм съгласна с това Тома да победи ;) според мен не е лошо хората да са откровенни даже никак но да го показват и в ефир глупаво е и освен това е някак си детски ;) не се мисля за супер голяма не мисля че има защо едва на 15 съм ии имам още мн време докато стана голям ии разумен човек.А ти сиг дори много по добре от мен знаеш че хората мислят само за себе си и не се съобразяват с другите ;) ..Не се впрягай толкова много картоф4еска :-) се пак няма смисъл да се турмозиш дори да мислиш за аидалите.. Аз пък не съм съгласна с това да дават възможност на другите да се върнат пак в предаването.Само се опитват да оберът хората като пускат смс-и.Понеже секи знае че този който се върне няма да стигне до финалите.Както моя приятелка казва че щяла да праща смс-и за Денислав..мн тъпичко и глупаво според мен само за това да си дава парите като знае че няма той да спечели :) нзм какво друго да ти кажа :) напълно съгласна съм с теб ! Безсмислено е отново да се връщат изгонените !

kartof4eska
05-08-2008, 15:36
Кой ден стана това? вчера :)

kartof4eska
05-08-2008, 15:41
И аз съм за Тома! А това, че са се изказвали... всеки има право на мнение. Това е тяхното. Могат да казват точно какво и за кого мислят по всяко време, а решението дали да го направят е тяхно. Ако езикът, който използват не е груб, циничен или вулгарен не виждам проблем. Да не забравяме, че това е шоу, на тях също им е напрегнато и е нормално да има такива моменти.
ПС: Добре, че Денислав си тръгна! Всеки има право на мнение,но в ефир....малко неетично ми се видя,при положение,че Тома за никой нищо не каза,а Ана само хубави неща за Шанел.Все пак са колеги,а къде отиде колегиалността ?

Obsession
05-10-2008, 11:56
И аз съм за Тома! А това, че са се изказвали... всеки има право на мнение. Това е тяхното. Могат да казват точно какво и за кого мислят по всяко време, а решението дали да го направят е тяхно. Ако езикът, който използват не е груб, циничен или вулгарен не виждам проблем. Да не забравяме, че това е шоу, на тях също им е напрегнато и е нормално да има такива моменти.
ПС: Добре, че Денислав си тръгна! Всеки има право на мнение,но в ефир....малко неетично ми се видя,при положение,че Тома за никой нищо не каза,а Ана само хубави неща за Шанел.Все пак са колеги,а къде отиде колегиалността ?

Факт е, че Мюзик Айдъл, както и почти всяка друга българска интерпретация на шоу има пропуски. В действителност МИ е една гавра, но да не забравяме, че средностатистическият българин това харесва. Като имаме предвид самото жури и тяхното поведение (да си припомним моментите с Иван Ангелов) изобщо не се изненадвам от изказванията на самите участници. Освен това никой не е длъжен да превъзнася останалите, да не го превръщаме в още по-голяма гавра от сегашната! Колегиалност... да не забравяме, че там са освен вс друго и конкуренти! Правите хората "черни", защото изказват мнение, макар и то да е съвсем вярно.
ПС: Какво против "14, 15, 16, 17 годшните пуберки", мислиш, че не могат да имат аргументирано мнение ли?

Jeuelle
05-10-2008, 16:30
Някой може ли да ми даде клипче , с коментарите на Нора , Ясен и тн.. или ако не , поне да ми каже какво точно са говорили..

Аз лично , много харесвам Ана.
Толкова е ........ изискана.
Маниертие и , начина и на говорене и пее по-добре от някои твърде вземащи се насериозно келеши с етнически произход.

lsd43
05-10-2008, 16:53
Аз съм за Томата, ако не спечели той дано да спечели или Деница или Ясен.

Obsession
05-10-2008, 18:08
http://vbox7.com/play:25a0dee6
Това е прословутото клипче.

Shadow_Walker
05-10-2008, 18:29
...еми какво да кажа.беше кофти.Да, беше кофти...
Ана може и да не е най-добрата, но...щом е стигнала до тук, значи е добра.И всичките им изказвания бяха доста злобни...
Мен също ме подразни и фактът, че Люси се изрази за пеенето и в сряда по изключително глупав начин.Ако трябва да сме честни, от тримата номинирани, Ана изпя най-добре песента си.Но..какво да правиш.Както самата мацка каза - хайде да си нарочим някой.Не стана ли същото с Ивайло... ?

Е, да, харесвам ги всичките, може би най-много Нора и Тома, но изказванията им не ми бяха приятни... (добре че тома за никого нищо не е казал ;] )
Още повече, че Ана в действителност на първия концерт ме накара да потръпна.И не само тогава.Да, на латино концерта пя фалшиво...Но понякога се справя наистина добре.

SuNsEt
05-10-2008, 18:32
Да...много са се озлобили :-D НО аз в крайна сметка съм си за ТОМА и Нора,Шанел,Ясен,Деница и останалите хич не ме интересуват! :P

kartof4eska
05-10-2008, 19:31
И аз съм за Тома! А това, че са се изказвали... всеки има право на мнение. Това е тяхното. Могат да казват точно какво и за кого мислят по всяко време, а решението дали да го направят е тяхно. Ако езикът, който използват не е груб, циничен или вулгарен не виждам проблем. Да не забравяме, че това е шоу, на тях също им е напрегнато и е нормално да има такива моменти.
ПС: Добре, че Денислав си тръгна! Всеки има право на мнение,но в ефир....малко неетично ми се видя,при положение,че Тома за никой нищо не каза,а Ана само хубави неща за Шанел.Все пак са колеги,а къде отиде колегиалността ?

Факт е, че Мюзик Айдъл, както и почти всяка друга българска интерпретация на шоу има пропуски. В действителност МИ е една гавра, но да не забравяме, че средностатистическият българин това харесва. Като имаме предвид самото жури и тяхното поведение (да си припомним моментите с Иван Ангелов) изобщо не се изненадвам от изказванията на самите участници. Освен това никой не е длъжен да превъзнася останалите, да не го превръщаме в още по-голяма гавра от сегашната! Колегиалност... да не забравяме, че там са освен вс друго и конкуренти! Правите хората "черни", защото изказват мнение, макар и то да е съвсем вярно.
ПС: Какво против "14, 15, 16, 17 годшните пуберки", мислиш, че не могат да имат аргументирано мнение ли? Нямам против 14,15,16,17 пубери все пак и аз съм била на тези години.И все пак не искам да обобщавам,но по-голямата част, нямат аргументирано мнение,което си е нормално де.Харесват например Денислав,който е направо смешен,но когато прочетат различно мнение от тяхното,хората,които са го изсаказали стават моментално комплексирани и злобни....какво да кажа повече,типично мнение на пубер!
Те не са "черни",защото си изсказват мнението,както казах и преди това,всеки има право на своя гледна точка,но тук става въпрос за чисто човешки отношения,като КОЛЕГИАЛНОСТ,УВАЖЕНИЕ,СЪПР ИЧАСТНОСТ и т.н.,а честно казано тяхните коментари бяха злобни...въпреки,че ги харесвам не мога да си затворя очите...Дай сега като е шоу да се избият или да се ругаят на воля.....не е редно според мен!
ПС:Ще ти дам потвърждение за пуберите на 14,15,16,17 год,просто виж темата на "ти си ми всичко",заглавието е "За тези,които не харесват Пламена и Денислав" : :razz: :razz: :razz: и сама ще се убедиш !

the_best_f
05-10-2008, 19:51
Простотия. Деница ли ще казва, че Ана "не е най-перфектно изявяващият се участник"? Деница, която изпя "Шоколад" уникално (зле)... Деница, която АБСОЛЮТНО няма визия на айдъл... Шанел ли ще се заяжда? За Шанел въобще не коментирам... А Ясен?! Той едва докопа до финала, а сега...вижте колко сме велики. Ясен много го харесвах, но ми падна в очите. А Нора (по наблюдения единствено от клипчето :) ) не каза нещо чак пък толкова лошо... А иначе... ТОМА победител! :grin:

chocoleptic
05-10-2008, 19:56
Нора > all

Obsession
05-11-2008, 08:05
Дам, съгласна съм за някои от тийновете, а "фенките" на Денислав... Когато защитаваш някой или нещо, но фактите, че тезата ти не е вярна просто се отказваш или ставаш за смях - тези деца избраха да бъдат жертва на тенденциите. А прочутия сексапил на Денислав така и не го видях. Както и да е, той не заслужаваше да стигне изобщо да финала. И все пак се намират хора 14-17 години, които да употребяват на място думата "защото". Не съм казвала, че щом е шоу трябва да има подобни хм... изцепки, просто не съм изобщо изненадана от това, даже го очаквах. И съм убедена, че са били провокирани за тези изказвания (което пък по никакъв начин не ги оправдава естествено!), но каквото и да говорим всеки от телевизионния екран се опитва да задоволи интереса на порочното българско съзнание към скандали, интриги и злобеене. В това ни е проблема. Ето какви са ни идолите.

kartof4eska
05-11-2008, 09:00
Дам, съгласна съм за някои от тийновете, а "фенките" на Денислав... Когато защитаваш някой или нещо, но фактите, че тезата ти не е вярна просто се отказваш или ставаш за смях - тези деца избраха да бъдат жертва на тенденциите. А прочутия сексапил на Денислав така и не го видях. Както и да е, той не заслужаваше да стигне изобщо да финала. И все пак се намират хора 14-17 години, които да употребяват на място думата "защото". Не съм казвала, че щом е шоу трябва да има подобни хм... изцепки, просто не съм изобщо изненадана от това, даже го очаквах. И съм убедена, че са били провокирани за тези изказвания (което пък по никакъв начин не ги оправдава естествено!), но каквото и да говорим всеки от телевизионния екран се опитва да задоволи интереса на порочното българско съзнание към скандали, интриги и злобеене. В това ни е проблема. Ето какви са ни идолите.
Значи горе-долу стигнахме на едно мнение ;)

air_J
05-11-2008, 09:10
Ето какви са ни идолите.
Тези не са ничии идоли! Много бързо ще се докаже това след финала на шоуто, справка - Невена Цонева, Маринчо от Стар Академи... Не бива да се забравя, че това е просто едно шоу, което се гледа, защото е интересно, защото няма друг избор, или и двете. След това шоу - ами, за победителя на кой му пука? Светкавично ще бъде забравен, а за шоуто всички знаем - The show must go on, започва си ново риалити и всичко отначало. Лично на мен Мюзик Айдъл в момента ми харесва, не толкова защото е интересно, колкото защото няма абсолютно никаква конкуренция. Виж, ако по това време течеше Биг Брадър, или Островът на изкушението нямаше да съм гледал и минута от Мюзик Айдъл, както направих предният сезон. И едно предаване като се кръсти Айдъл не означава, че от него излизат някакви Айдъли. Ако направят риалити "В търсене на Бог" победителят какво, ще бъде Бог ли? 8)

Obsession
05-11-2008, 10:30
Ето какви са ни идолите.
Тези не са ничии идоли! Много бързо ще се докаже това след финала на шоуто, справка - Невена Цонева, Маринчо от Стар Академи... Не бива да се забравя, че това е просто едно шоу, което се гледа, защото е интересно, защото няма друг избор, или и двете. След това шоу - ами, за победителя на кой му пука? Светкавично ще бъде забравен, а за шоуто всички знаем - The show must go on, започва си ново риалити и всичко отначало. Лично на мен Мюзик Айдъл в момента ми харесва, не толкова защото е интересно, колкото защото няма абсолютно никаква конкуренция. Виж, ако по това време течеше Биг Брадър, или Островът на изкушението нямаше да съм гледал и минута от Мюзик Айдъл, както направих предният сезон. И едно предаване като се кръсти Айдъл не означава, че от него излизат някакви Айдъли. Ако направят риалити "В търсене на Бог" победителят какво, ще бъде Бог ли? 8)

Казах го с ирония, пич ;) От къде знаеш, може пък да са нечии идоли. Ето Денислав стана идол на една шепа момченца, които му подражават напълно. Да не помислите, че говоря за фешан стила по принцип, мне. Казвам го съвсем сериозно. Мюзик Айдъл дава шанс за реализация. В България обаче нещата са малко по-различни...

air_J
05-11-2008, 10:42
Никой не подражава на Денислав, по-скоро той подражава на масата. Все едно пък преди да го покажат по телевизията не е имало хора с подобни прически и начин на обличане. :razz:

Obsession
05-11-2008, 10:59
Никой не подражава на Денислав, по-скоро той подражава на масата. Все едно пък преди да го покажат по телевизията не е имало хора с подобни прически и начин на обличане. :razz:

Имаше ест ;) Но това със собствените си уши го чух! "Денис е спр як, викам и аз да съм кат' него, баси мацките го харесват!". Това са деца -> с детско мислене. Зле са тези на моята възраст (не всчки ест, но голям процент). А още по-зле са тези с 2-3 години по-малки (12-13-14 - пак не вс!). И виждат вс това по ТВ, какво очакваме?

kartof4eska
05-12-2008, 15:57
Аз очаквам хората да имат малко акъл в главата си и да не са толковаааа комерсиални,даже въобще да не са,ама това май е невъзможно.
Доколкото мюзик айдъл....ще видим дали ще стане по-зле или малко от малко ще се оправи

desidala
05-12-2008, 16:02
Тва с Ана стана много грозно...
Не мисля, че е правилно изобщо да питат участниците за конкурентите им ... стават грозни ситуации и некви интриги :?

kartof4eska
05-12-2008, 16:07
Тва с Ана стана много грозно...
Не мисля, че е правилно изобщо да питат участниците за конкурентите им ... стават грозни ситуации и некви интриги :? Дааа и аз така мисля,ама хората са свикнали да има сейр и да се кефят,когато някой е засегнат или разстроен.....

cold_arrow
05-12-2008, 16:14
Ана ли ? Та тфа нещо музикален идол може ли да се нарече? НЕ!!! Това е Мюзик Айдл не Викане Айдъл :D Тя не пее , а вика . Хмм защо ли във форума на Мюзик Айдъл има само 2 истински фена . Дори има такива , които казват , че я харесват , но вече е време да си тръгва. И да така си е .

П.П. И без обиди от _SL_ и другите , които само обиждат / не за ана де/ !!! :D

desidala
05-12-2008, 18:10
Ана ли ? Та тфа нещо музикален идол може ли да се нарече? НЕ!!! Това е Мюзик Айдл не Викане Айдъл :D Тя не пее , а вика . Хмм защо ли във форума на Мюзик Айдъл има само 2 истински фена . Дори има такива , които казват , че я харесват , но вече е време да си тръгва. И да така си е .

П.П. И без обиди от _SL_ и другите , които само обиждат / не за ана де/ !!! :D
Насякъде ли ше повтаряш едно и също о.О ЗОМГ

kartof4eska
05-12-2008, 19:14
Ана ли ? Та тфа нещо музикален идол може ли да се нарече? НЕ!!! Това е Мюзик Айдл не Викане Айдъл :D Тя не пее , а вика . Хмм защо ли във форума на Мюзик Айдъл има само 2 истински фена . Дори има такива , които казват , че я харесват , но вече е време да си тръгва. И да така си е .

П.П. И без обиди от _SL_ и другите , които само обиждат / не за ана де/ !!! :D
Хмм "то тфа нещо" първо на първо не е нещо,а човек! Да,понякога пее фалшиво и вика,но нима Нора не викаше на Преслава-Лъжа е?!
Пишеш без обиди,а ти самата/самия обиждаш Ана.
Аз харесвам Тома,но не ми е приятно ,когато всички се нахвърлят върху някой !

kartof4eska
05-12-2008, 19:19
Абе хора,ако щете и 100 пъти връщайте Пламена,на мен не ми харесва и това си е! Просто не ми е симпатична-ако искате си мислете,че и завиждам,но не ми харесва и точка! Кой "УМНИК" е измислил това,да се връщат изгонените?!?!?! Така не е честно спрямо другите,защото те са изпяли вече сигурно 10 песни,а тая Пламена-или друг на нейно място-те първа започва да пее една по една песните.Товааа питам аз честно ли е,или не???? Или се чудят как да си запълнят програмата ???????? :x

Shadow_Walker
05-12-2008, 19:36
абе днеса Ана си пя хубаво, нямаше критики (почти)
и Ясен така я гледаше, като пяха дует...
много бяха сладки ^^ ;]

fuck_brainpants
05-12-2008, 20:01
Ами Нора ми е адски ама адски противно създание УЖС !! Направо като излезне на сцената имам чувството, че излиза няква пуйка, насреща ми да се пули !!!! Незнам само аз ли го забелязвам, но погледа и стои толкова искуствен !!!!! Аз малко се отклоних от темата - както и да е ... Да понеже Тома не е кат някво лапе Шанел ще ми приказва тъй при положение, че Ана е изказала добро мнение за нея ! Деница хохохо нека бъдем откровенни и тя на няколко концерта не се справи особено задоволително даже хич!!! Ясен ... едва от рок концерта започна да привлича моите симпатиии .... Който и да съм пропуснала (ако има такъв) ще кажа лошо за него !

Всички пеят хубаво, ама нека да се осъзнаят, че като си говорят зад гърбовете в ефир няма да спечелят предаването !
:-o

zvezdichkaaa
05-12-2008, 20:12
Ана ли ? Та тфа нещо музикален идол може ли да се нарече? НЕ!!! Това е Мюзик Айдл не Викане Айдъл :D Тя не пее , а вика . Хмм защо ли във форума на Мюзик Айдъл има само 2 истински фена . Дори има такива , които казват , че я харесват , но вече е време да си тръгва. И да така си е .

П.П. И без обиди от _SL_ и другите , които само обиждат / не за ана де/ !!! :D
Хмм "то тфа нещо" първо на първо не е нещо,а човек! Да,понякога пее фалшиво и вика,но нима Нора не викаше на Преслава-Лъжа е?!
Пишеш без обиди,а ти самата/самия обиждаш Ана.
Аз харесвам Тома,но не ми е приятно ,когато всички се нахвърлят върху някой !


Нали!И аз така мисля.Все едно всички се нахвърлят върху 1 човек.Абе хора така го взимате навътре все едно това е най-важното.Не ги гледам тези,но ми е смешно как всички се ядосват за некви там дето незнаят даже дали съществувате.Мислите ли,че ако ги срещнете по улицита те ще ви поздравят или дори погледнат!?!I dont think so!Замислете се струва ли си да се занимавате с тях т.е. всичко си има граници,но някой тук се уляха.Ноо както и да е няма да се опитвам да вкарвам акъл в главата на никой,повечето тук са като магаре на мост.Това всъщност ми е последния пост на тая тема неискам да ставам като някои,които пишат по 500 на ден на 1 и съща тема.

cold_arrow
05-12-2008, 20:14
Написах без обиди от _Sl_ щото тоя ме убижда МЕН навсякъде и не само той а не бяз обиди за Ана и да ще пиша едно и също и истината НЕМОЖЕ ДА ПЕЕ а къде ще сравнявате Нора и Ана :lol: Ана е нищо пред Нора , и да е викала на Лъжа е кфо от тфа само тама , а Ана навсякъде :x

cold_arrow
05-12-2008, 20:16
Ана ли ? Та тфа нещо музикален идол може ли да се нарече? НЕ!!! Това е Мюзик Айдл не Викане Айдъл :D Тя не пее , а вика . Хмм защо ли във форума на Мюзик Айдъл има само 2 истински фена . Дори има такива , които казват , че я харесват , но вече е време да си тръгва. И да така си е .

П.П. И без обиди от _SL_ и другите , които само обиждат / не за ана де/ !!! :D
Хмм "то тфа нещо" първо на първо не е нещо,а човек! Да,понякога пее фалшиво и вика,но нима Нора не викаше на Преслава-Лъжа е?!
Пишеш без обиди,а ти самата/самия обиждаш Ана.
Аз харесвам Тома,но не ми е приятно ,когато всички се нахвърлят върху някой !


Нали!И аз така мисля.Все едно всички се нахвърлят върху 1 човек.Абе хора така го взимате навътре все едно това е най-важното.Не ги гледам тези,но ми е смешно как всички се ядосват за некви там дето незнаят даже дали съществувате.Мислите ли,че ако ги срещнете по улицита те ще ви поздравят или дори погледнат!?!I dont think so!Замислете се струва ли си да се занимавате с тях т.е. всичко си има граници,но някой тук се уляха.Ноо както и да е няма да се опитвам да вкарвам акъл в главата на никой,повечето тук са като магаре на мост.Това всъщност ми е последния пост на тая тема неискам да ставам като някои,които пишат по 500 на ден на 1 и съща тема.

да , да :lol: за какво пишат хора които негледат мюзик айдъл на теб никой не ти харесва така, че непиши пфф :lol: :lol:

zvezdichkaaa
05-12-2008, 20:39
cold_arrow не е ли,ако искам?Май на теб ти е проблема,че го гледаш.Все едно имам си по-важни работи от това да споря с теб.

Disrespect
05-12-2008, 20:53
cold_arrow, тебе пък кога съм те Убиждал?

DisciplineAndOrder
05-12-2008, 21:02
абе вие само за мюзик айдъл ли мислите?

kartof4eska
05-13-2008, 15:40
Написах без обиди от _Sl_ щото тоя ме убижда МЕН навсякъде и не само той а не бяз обиди за Ана и да ще пиша едно и също и истината НЕМОЖЕ ДА ПЕЕ а къде ще сравнявате Нора и Ана :lol: Ана е нищо пред Нора , и да е викала на Лъжа е кфо от тфа само тама , а Ана навсякъде :x
Я вземи се научи да пишеш грамотно.Все пак като си на 13,не си ли чувала за пунктоационни и препинателни знаци????
Не си ти тази/този,която/който ще казва кой е нищо и кой е нещо,не мислиш ? :x

air_J
05-13-2008, 15:52
Написах без обиди от _Sl_ щото тоя ме убижда МЕН навсякъде и не само той а не бяз обиди за Ана и да ще пиша едно и също и истината НЕМОЖЕ ДА ПЕЕ а къде ще сравнявате Нора и Ана :lol: Ана е нищо пред Нора , и да е викала на Лъжа е кфо от тфа само тама , а Ана навсякъде :x
Я вземи се научи да пишеш грамотно.Все пак като си на 13,не си ли чувала за пунктоационни и препинателни знаци????
Не си ти тази/този,която/който ще казва кой е нищо и кой е нещо,не мислиш ? :x
Поправи и ти твойте грешки. Нищо, че си на 15, все още не си със статута на божество и също грешиш като нас, простосмъртните. :oops:

kartof4eska
05-13-2008, 15:55
Написах без обиди от _Sl_ щото тоя ме убижда МЕН навсякъде и не само той а не бяз обиди за Ана и да ще пиша едно и също и истината НЕМОЖЕ ДА ПЕЕ а къде ще сравнявате Нора и Ана :lol: Ана е нищо пред Нора , и да е викала на Лъжа е кфо от тфа само тама , а Ана навсякъде :x
Я вземи се научи да пишеш грамотно.Все пак като си на 13,не си ли чувала за пунктоационни и препинателни знаци????
Не си ти тази/този,която/който ще казва кой е нищо и кой е нещо,не мислиш ? :x
Поправи и ти твойте грешки. Нищо, че си на 15, все още не си със статута на божество и също грешиш като нас, простосмъртните. :oops:
Първо не съм на 15
Второ,може и да имам грешки,но се стремя да ги избягвам поне...
Да съм казала,че съм божество...и т.н. ?

air_J
05-13-2008, 16:41
Написах без обиди от _Sl_ щото тоя ме убижда МЕН навсякъде и не само той а не бяз обиди за Ана и да ще пиша едно и също и истината НЕМОЖЕ ДА ПЕЕ а къде ще сравнявате Нора и Ана :lol: Ана е нищо пред Нора , и да е викала на Лъжа е кфо от тфа само тама , а Ана навсякъде :x
Я вземи се научи да пишеш грамотно.Все пак като си на 13,не си ли чувала за пунктоационни и препинателни знаци????
Не си ти тази/този,която/който ще казва кой е нищо и кой е нещо,не мислиш ? :x
Поправи и ти твойте грешки. Нищо, че си на 15, все още не си със статута на божество и също грешиш като нас, простосмъртните. :oops:
Първо не съм на 15
Второ,може и да имам грешки,но се стремя да ги избягвам поне...
Да съм казала,че съм божество...и т.н. ?
Трето - ако обичаш не ми се карай. :oops:

cold_arrow
05-13-2008, 16:45
объркала съм щото се ядосах и пишех бързо, хах _sl_ или там както се пишеш хах кога ли? като напиша нещо и ти веднага за някой казваш че съм тъпа да го харесвам и т.н. Все пак всеки е различен и всеки харесва едни и същи неща и няма да пиша повече в тия теми :lol:

kartof4eska
05-13-2008, 16:59
объркала съм щото се ядосах и пишех бързо, хах _sl_ или там както се пишеш хах кога ли? като напиша нещо и ти веднага за някой казваш че съм тъпа да го харесвам и т.н. Все пак всеки е различен и всеки харесва едни и същи неща и няма да пиша повече в тия теми :lol:
пиши,нали всеки трябва да се изказва,но е добре,когато не обиждаш...