PDA

View Full Version : Любовта?



princesa_viki
05-08-2008, 13:34
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

sladurankata_meri
05-08-2008, 13:52
1. poneje sam mn vlub4iva i mn lesno se razlubvam i taka da imalo e slu4ai kogato nqkoi mn mn mi har. i ne moga da go zabravq no posle vsi4ko utihva
2.ne ne sam ne mislq i 4e nqkoa 6te se vluba ne obi4am da si davam cqloto sarce na nqkoi :D :D :D a ina4e sam se vlubvala no za kratko
3. mi az si mislq za dr ne6ta namiram si zanimanie koeto da mi p1lni moz1ka i kato se setq za nego izrejdam vsi4kite mu otricatelni ka4estva daje i izmislqm izlizam nav1n veselq se flirtuvam s dr mom4eta
4.hmhmh :( :( da trqbva6e da izbera 1 ot 2 moim4eta spr gadno ama nakraq izbrah dr 3ti :D :D :D :D

loveme123
05-08-2008, 13:59
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

Първо здравей. :-)
1. Не, все още не. Първо опознавам човека и тогава евентуално прехвърчат искрите :-)
2. Да..и смятам че я изпитвам :-D Хубаво е .. понякога дори прекрасно... лошоот е само че когато много се сближиш с някого и му отдадеш чувствата и душата си то си по податлив и си по лесно нараним, а също и възникват скандали за момичета за излизания и т.н.
3. Зависи... ако аз съм го зарязала, то след ден два ми е отминало понеже щом да скъсам с него значи съм сметнала че не е за мен. Ако ли пък той ме зареже това е малко по гадничко.. чувстваш се предаден и сам на света,но пък също зависи и от продължителността на самата връзка. Ако тя е кратка всичко е по леко преодолимо, ако ли не- минава доста време в сълзи.
4. Почти. Но това е стара история, която смятам да остане в миналото :) 8)

x3eme
05-08-2008, 14:33
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

1kato 4e li sum se vlubval ot pruv pogled no ne sum mnogo siguren
2istinskata si lubov mislq 4e namrih,vremeto 6te pokaje dali sum prav.na tova koeto izpitvam ne moga da otgovorq za6toto nqma vse o6te takiva dumi v re4ta :)
3zbravqm po princip predi6ni priqtelki trudno koeto e moi minus
4bil sum i ne e nikak hubavo

UnderMySkin
05-08-2008, 14:49
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?

Да.. То не беше точно любов от пръв поглед.. Беше някакво странно влечение, една вечер видях едно момче (нищо особено) но не можех да спра да го гледам.. И той ме гледаше.. И после направо се целунахме.. Как завърши ли - ами още съм с него....

2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?

Даааа... Беше толкова перфектно, аз бях най-щастливата :) Но не трябваше толкова да се отдавам, защото рано или кусно всичко свършва..

3.Как забравяте стария приятел/приятелка?

С нов.. Или със старо гадже на което се обаждам за да прекарам време с него:) Колко са наивни момчетата :D

4.Били ли сте в любовен триъгълник?

Да, мухлиото си мислеше че може да ме разиграва с една пикла.. Както и да е, и с двамата вече не поддържам Никакви отношения.

hahavteen
05-08-2008, 14:49
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
Не съм.
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
И голяма беше и истинска но приключи. Как така какво изпитвах?3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
Ами не говоря и не се виждам с него и се занимавам с други неща.4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Не съм била.

FiRe_LaDy
05-08-2008, 14:54
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя? - Да ... ама скоро след това всичко утихна ... дори прекалено бърз
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте? - Хаха ми за годините ми май да ... иначе все още мисля,че съм малка за ИСТИНСКАТА любов
3.Как забравяте стария приятел/приятелка? - Лесно ... след няколко дена не ми пука вече ... но както съм писала в много теми - момчето,кеото обичах още не съм забравила ](*,)
4.Били ли сте в любовен триъгълник? - Мисля,че НЕ .. ама и не искам :-P

fuck_me_pls
05-08-2008, 15:37
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?-да веднъж..ее завърши с ряздяла но мноо се обичахме беше мн хубаво :P
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте? не мога да опиша
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?-трудно :D
4.Били ли сте в любовен триъгълник?-мне

Liar
05-08-2008, 15:38
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?-Първия път като го видях направо ми се подкосиха краката...Той изглеждаше невероятно и имаше една прекрасно мило лице.Държанието също му беше такова и никога не съм си мислела,че може да е лош...Явно и той е усетил същото.Вече почти две години сме заедно.
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?Мисля,че тази е такава...
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?Изобщо не ми беше трудно.Друг освен него не съм обичала.
4.Били ли сте в любовен триъгълник?Мне

gPa3HuTeJl
05-08-2008, 15:46
1.Ми изпитвал с1м...Как зав1рши ли.. ми ( да чукнем на д1рво ) още не е св1ршила..
2.Хаха немога да го опиша... това просто се изживява...
3.Казах " майната й " и прод1лжих напред..
4.Оо много п1ти...
ТОва са ми отговорите..

ziky
05-08-2008, 16:53
Дееба....на сичките въпроси с едно голямо ДА ама на сичките...как завърши раздялата?!Не искам да си спомням и няма да допусна отново да се случи нещо подобно ... нем...

Fagile
05-08-2008, 16:57
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

1. O,da...be6e na 21 sept., zavur6i ...za6toto mom4eto ne vqrva6e v lubovta, sega ne znam kude e, ne znam kvo pravi i t.n. Zavur6i sus skandali i sporove!

2. NIKOGA NE ZNAE6 KOIA E GOLIAMATA LIUBOV!! noo istinskata lubov idva...idva, za da ti pomogne da nau4i6 nqkoi ne6ta za givota, za smisula...I NAI VE4E LUBOVTA NE E UDOVOLSTVIE, TQ E TEGUK TRUDa vseki izpitva razli4ni 4uvstva i use6ta i razbira po mnogo na4ini! moqt e 4e se 4uvstvam istinska...

3. Ne go zabravqm nikoga. ne bih mogla da zabravq onova na koeto me nau4il, tova koeto mi e dal ili VZEL. ako pita6 kak da go preodolee6.....nz kvo da kaga tuk za6toto tova e mnogo slogno! tupo e no e fakt VREMETO LEKUVA kakto i priqtelite :)

4. ooo da! tova e nai nai lo6oto koeto mi se e slu4valo, nai boleznenoto! v takiva momenti slu6ai surceto!

TheMaggie
05-08-2008, 17:06
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя? - Да и останах разочарована.Не винаги лъскавата опаковка е на сладка "фафла". 8-)
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте? - За мен няма истинска или голяма любов.Всичко идва за да си отиде,нищо не е вечно.
3.Как забравяте стария приятел/приятелка? - Страдам,надъхвам се и си хващам нов...или пък просто преосмислям нещата,докато не се убедя,че не си струва. :)
4.Били ли сте в любовен триъгълник? – Мнооооого е шит...!
:D

krem4et0
05-09-2008, 14:22
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?

Любов-не, но съм хлътвала здраво от раз в доста момчета. И по моя приятел хлътнах още на първата среща. Малко съм влюбчива и лесно се впечатлявам :(
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?

Да и все още сме заедно. Какво изпитвам? Той за мен е всичко и без него не мога да си представя живота ми оттук насетне.
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?

С много сълзи, много шоколод и много дискотеки.....
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
И да съм била, не см разбрала. Мисля, че не.

Ivalinka
05-09-2008, 15:45
никога не съм се влюбвала,но съм харесвала от пръв поглед :) забравяне-става с времето;била съм в любовен триъгълник :( не беше в моя полза...не,че някога може да е плюс

CucAgMuH
05-09-2008, 15:56
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед? Как завърши тя?
Мдам, изпитвали сме един път. Завърши толкова неочаквано колкото и започна.

2.А някога истинската,голямата любов? Какво изпитахте?
Гореописаната л'бов от пръв поглед. Всеки път като я видех - все едно се врязвам в цунами, отстъпвам 2-3 крачки назад, после се разпдам на чсти, втечнявам се, съединиявам се и се изправям отново за следващата вълна.

3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
Не трябва да се забравят грешките. Трябва да се учи от тях. Пък и защо да забравям, все пак бих желал да я убия, ако ми се отдаде благоприятен случай. Вече съм говорил със семейният адвокат за това, той ми каза че аз съм болен и ще ме оправдаят, нямало проблеми.

4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Злото се унищожава в зародиш.

vesinka91
05-09-2008, 16:01
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)
1.Lubov ot pryv pogled nikoga nes1m izpitvala.
2.Emi da izpitvala s1m q i kato vsqka vryzka zavyrshi s razdqla koftity e 4e beshe za pylna glupost tazi razdqla no ponqkoga se slu4va!!!
3.Stariq priqtel s1m se my4ila da zabravq po vsqkakav na4in no e trudno da se zabravi i malko ili mn vinagi se seshtam za nego no p1k priqtelite sa edinstvenoto lekarstvo ;) koeto istinski moje da te izmykne ot mykata po izgubeno gadje.
4.Mi da v momenta sym v luboven triygylnik i neznam daje kakvo da pravq prosto se ostavqm na te4enieto na kadeto me otnese :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-09-2008, 18:07
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
- От 1-ви... не си спомням. Дори жестоко да хлътна по някого, не се впечатлявам от "първия поглед".

2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
- На 16 съм, след 3 месеца правя 17, преди време се надявах да съм я изпитала, ама сега открих, че макар и изпепеляваща и разрушаваща, първата любов не винаги може да е истинската, голямата, любовта на живота ти.

3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
- Защо да го забравям? Щом съм била известно време с някого си, все съм имала и хубави моменти, които не си струва да попилявам, дори и да преобладават лошите.

4.Били ли сте в любовен триъгълник?
- Не, не бих и желала.

GabisiTa
05-09-2008, 19:36
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

1. Мм може да се каже, че сега изпитвам такава любов от повече от година вече ;)
2. Голямата любов...отново сега я изпитвам. Чувствам, че Той е целият ми свят, всичко за мен...
3. Намирам си някакво занимание, опитвам се да не мисля много за него, за времето ни, прекарано знаедно ;)
4. Ммм може да се каже, но за щастие приключи бързо ;)

SexyLover
05-09-2008, 19:37
1. Може да се каже. Защото след като я видях постоянно си мислех за нея и нещо ме привличаше. Завърши преди 3 дни. Все пак 8 месеца ни бяха достатъчно и си омръзнахме. Момичета свободен съъъъъм :grin: :grin:
2. Мисля си, че всеки път когато човек се влюби си мисли че това е голямата любов. така чееее НЕ
3. Не го забравям имали сме хубави моменти пък и не ми е трудно да го преживея за това аз сложих "края" 8)
4. Да и това може би беше 1 от причините да я зарежа, защото беше мн ревнива :D

Lost_Kiss
05-09-2008, 21:12
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

1. Не 8-)
2. Да... ем как какво изпитах, изпитах Голяма Истинска Любов... Тя е просто, немощо красиво, нещо свято, нещо което с думи трудно се обеснява.. Тези, които са я изпитали, знаят... А тези, които не са-споко.. и вие ще си попаднете на човека
3.Трудно! Много, много трудно :( :( Бавно се привързвам към някои, но превържа ли се... мн трудно отвиквам от него..
4.Не... Но и не искам... Ще е доста сложна :D :D

napalm
05-09-2008, 22:43
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

1. Да, не знам да ли е любов или много силно привличане. Имаше една мадама но много ме беше срам да я заговоря, всеки път като я виждах сърцето ми полудяваше а аз се блокирвах от срам, и не знаех какво да правя. Винаги обожавах тайничко да си я гледам в очите и лицето, дори тялото. Един ден реших да я заговоря, след като няколко дена планирвах пъклен план за да я спечеля. И така събрахме се на онова място с другите (Аз съм много затворен човек) И тренирах ме с другите ... След като свърших ме тренировките, Аз излязох навън и я чаках пред вратата, беше тъмно и духаше студен вятър, по едно време тя се появи с нейната приятелка. Не съм атрактивен, сърцето ми през цялото време беше лудо и неспокойно и неспираше да бие, но Аз мислех само за едно нещо, да й предложа да излезем на кафе по какъвто и да било начин. Тогава Аз се приближих и й казах "искам да ти кажа едно нещо, много ми харесваш, искаш ли някой ден да излезем на кафе ?" .. А отговора беше "Не благодаря"..

Отидох си Аз разгневен за няколко часа...
След дни, седмици и месеци продължавам да я виждам, но не смея нищо да й кажа. Почти винаги я наблюдавам тайничко, но незнам защо когато неосъзнато, много се приближи до мен Аз се отдалечавам. Когато сме вътре там сме горе долу по сбити, понякога забелязвам че ме гледа в очите... но това е рядкост.

2.Истинска любов е тази която се задържи до края на живота.

3.Не съм имал приятелка никога досега.

4.Никога не съм бил в любовен триъгълник.

Не умея да ги заговарям нито да съм забавен, много съм притеснен и това е много кофти за човек който е почти без никакви социални контакти. А това хич не е нормално за хора на моите години.

babity
05-09-2008, 22:51
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя? eми, не!
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте? Само веднъж е била споделена! Изпитах... емоционален оргазъм 8-)
3.Как забравяте стария приятел/приятелка? Рева, самосъжалявам се, унижавам се... накрая изниква новият Той!
4.Били ли сте в любовен триъгълник? и в четириъгълник съм била :P

BigFakeSmile
05-09-2008, 23:11
da izpitvala sam lubov ot prav pogled......angel4e tolkova sladak ne mojah da otkasna o4i ot nego i seki pat kato go vidq e tai a kak zavar6i li...emi sega se borq za nego i mi e trudni4ko no ne se otkazvam a za istinska lubov - stava duma za sa6toto mom4e 6tom e pred men po4vam da treperq i si zagubvam uma a za luboven triagalnik -da slu4valo mi se e

princesa_viki
05-10-2008, 06:57
Имам няколко питания към вас.Много ще се радвам някой да отговори :)
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?
4.Били ли сте в любовен триъгълник?
Това са въпросчетата ми :-)

1. Да, не знам да ли е любов или много силно привличане. Имаше една мадама но много ме беше срам да я заговоря, всеки път като я виждах сърцето ми полудяваше а аз се блокирвах от срам, и не знаех какво да правя. Винаги обожавах тайничко да си я гледам в очите и лицето, дори тялото. Един ден реших да я заговоря, след като няколко дена планирвах пъклен план за да я спечеля. И така събрахме се на онова място с другите (Аз съм много затворен човек) И тренирах ме с другите ... След като свърших ме тренировките, Аз излязох навън и я чаках пред вратата, беше тъмно и духаше студен вятър, по едно време тя се появи с нейната приятелка. Не съм атрактивен, сърцето ми през цялото време беше лудо и неспокойно и неспираше да бие, но Аз мислех само за едно нещо, да й предложа да излезем на кафе по какъвто и да било начин. Тогава Аз се приближих и й казах "искам да ти кажа едно нещо, много ми харесваш, искаш ли някой ден да излезем на кафе ?" .. А отговора беше "Не благодаря"..

Отидох си Аз разгневен за няколко часа...
След дни, седмици и месеци продължавам да я виждам, но не смея нищо да й кажа. Почти винаги я наблюдавам тайничко, но незнам защо когато неосъзнато, много се приближи до мен Аз се отдалечавам. Когато сме вътре там сме горе долу по сбити, понякога забелязвам че ме гледа в очите... но това е рядкост.

2.Истинска любов е тази която се задържи до края на живота.

3.Не съм имал приятелка никога досега.

4.Никога не съм бил в любовен триъгълник.

Не умея да ги заговарям нито да съм забавен, много съм притеснен и това е много кофти за човек който е почти без никакви социални контакти. А това хич не е нормално за хора на моите години.
Много е откровенно това,което си написал.Момичето може би трябва да съжалява..
Според мен е по-добре да опиташ още веднъж,обаче когато е сама.Може пък заради приятелката й да ти е отговорила така...
И ако се осмелиш да я заговориш пак,гледай да се отпуснеш достатъчно.Просто бъди себе си.

purple__love
05-10-2008, 16:03
1.Изпитвали ли сте някога любов от пръв поглед?Как завърши тя?~Da izpitvala sum liubov ot pruv pogled....be6e su6tinski romans....no razbiha otnovo surceto mi...
2.А някога истинската,голямата любов?Какво изпитахте?~Da izpitvala sum golqmata liubov....ne moje6 da zaspi6...da spre6 da misli6 za nego....kude li e...kakvo pravi...koga otnovo 6te celune6 ustnite mu....koga 6te vidi6 nai-krasivite o4i na sveta....to ne moje da se opi6e...ne prinadleji na tozi svqt.... :-)
3.Как забравяте стария приятел/приятелка?~Imam edna kutiq,v koqto pribiram vsi4ki na6i ve6ti,snimki,podaruci i taka natatuk....na kutiqta ima list4e na koeto pi6e:"koito ne se u4i ot gre6kite si,gi povtarq!" i e zalepena s tikso....cqlata kutiq :P
4.Били ли сте в любовен триъгълник?~Da...i ne e osobeno priqtno!