PDA

View Full Version : въпрос за цикъла



Bebeto666
05-08-2008, 15:03
zdraveite ...az sum na 16 godini i iskam da vi pitam normalno li e na 12-tiq den da ti doide cikula ..za6toto poprincip mi idva na 25 ,26,27 den nqkude :(

7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

LipSoFAnAnGel
05-08-2008, 15:17
не е нормално , но не се безпокой може да е от нерви, смяна на времето и аз незнам, ако се повтори отиди на гинеколог :)

foreverr
05-08-2008, 15:58
Нормално е, защото може да е от смяна на климат, притеснение, и други.Ако обаче това нещо стане още 1-2 пъти отивай на лекар, защото може да е някакъв проблем.

MoonAngel
05-08-2008, 20:08
Нормално е, но не точно. Ако наистина си имала емоционални възбуди в повече може да се получи така. Бих ти казала, ако започне да се повтаря това да се консултираш с лекар. Ако е единичен случай няма страшно. :)На мен ми се беше получило така, ходих на доктор и ми предписа някакви лекарства. Не мога да кажа какви точно, защото беше отдавна.

likejolie
05-09-2008, 12:28
Значи мен ми се е случвало.Няма нищо обезпокоително.Нали знаеш че някои жени имат разнояйчни близнаци(е това е мн по-трудно защото попринцип си отделяме на месец само една яйцеклетка) Но има случаи когато ти се отделят и 2 .Лично за мен това е обяснението е поне аз така си го разбирам.Но ...