PDA

View Full Version : На какъв се прави всъщност?



step_up_to_me
05-08-2008, 14:50
Здравейте съфорумци...Изправена съм пред огромна дилема...Страшно много обичам приателя си,но май ще се разделим :( Когато тръгнах с него,много хора ме съветваха да го оставя,защото не може да е само с една.Преди да тръгнем,аз също забелязах това,но си помислих,че с мен ще е различно и че ще се промени...Но не! :? Преспокойно се лигави с другите момичета пред мен...Прост пример:Днес вървяхме в даскалото хванати за ръце,минава някакво момиче и той...хоп хвана я и нея за ръката и й каза:На къде така...?След това я удари по дупето :( Стана ми кофти,но си замълчах...След това ме погледна,за да се увери че съм видяла,всичко това и ме целуна...После ме гушна и все едно нищо не е било...Една моя приателка,дето също е против връзката ни ми каза,че са го видяли да сваля някаква в 7 клас...После добави,че нищо сериозно не е било...и накрая завърши с "...но все пак" Схванах на къде бие...Найстина ме боли,от това което прави,но не ми се ще да го деля с други :o Постоянно прави такива сценки,уж забива други момичета пред мен и след това идва гушка ми,удря един тъп поглед и после целувка...Опитвам се да преглътна това,пред него се здрържам,но...Днес бях тръгнала сама по коридора,незнам и аз за какво...и го видях да се "бият" с едно момиче...знаете на шега уж,като ги видяг кръгом и обратно в стаята а той тича след мен...Все едно аз бях направила нещо и се криех.... :( Пита ме какво съм се напушила,аз отговярям,че съм си супер и пак следва прегръдка,целувка милувки...Все едно съм единствената на света...Дилемата е да го оставя или да се боря,да го променя...Трудно се търпи това...Ако закъсне малко-къде си била?,ако говоря с някои по телефона-къф е тоя?Няма да говориш с него....Няма да излизаш без мен...А той! Леле....Незнам какво да правя...Много ми е чудно,за какво се сваля с други момичета пред мен,едва ли не докато съм в прегръдките му и после...Ох незнам вече...Какво се опитва да направи...Ако е опит да го изревнувам-е успя!Не съм такъв човек,че да избухвам и да го разпитвам...но май ще обърна и другата страница :o

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-08-2008, 14:56
остави го ... налага мнение ... опитва се да те манипулира и дори контролира ... няма смисъл ... ти си предполагам 8-9 клас ...
научи това, че в 1 връзка половинката няма право да напушава свободите ти по никакъв начин ... (без причина) ... мисля че трябва да има открит диалог и пълно споделяне ... за да не се стига до проблемни ситуации ... в случая той създава такива ситуации с честолюбието си на голям сваляч ... в резултат ти ще бъдеш наранена ... има ли болка ( перманентна ... ) няма смисъл

UnderMySkin
05-08-2008, 14:59
Ами ако така ти харесва Ок :) И той е добре, и ти си добре... Обаче виждам че ти е болно.. Така че най добре се разделете. Защото хората не се променят... Нрава си е нрав.. Явно това момче е от 'свалячите'.. А на теб ти трябва някой който да държи повече на връзката ви. Мисля че заслужаваш повече, всъщност мисля че никой не заслужава това.. Имайте малко достойнство бе момичета.. За каква ли те мислят тези лесните пикли с които той се задява.. За тях ти не си никаква опасност, за тях си никоя.. А щом пред теб прави това, какво ли може да прави когато не сте заедно?! Говори с него и му заяви ясно че не може да те разигрва така..

П.С Не се размеквай! Тези момченца са доста сладкодумни, могат да се изкарат най безграшните на света.. Дори аз съм се връзвала на такива приказки.. Но просто си повтаряй на ум, че той не те заслужава.. Успех!:)

step_up_to_me
05-08-2008, 15:10
Точно "пикли" са.И в 11 клас съм...Освен утре да летят изрусени коси друг начин не виждам...Но защо ли да се правя на каквато,всъщност не съм...Опитвах се да го оставя...Подминавах го,като пътен знак и какво?След максимум 5 мин. е пред мен и честно казано,не мога да му се сърдя...Тъпо е.За какво съм му аз,че ме държи но и с други се лигави...Не обичам да поставям ултиматуми но май ще последва-"Или аз или те!"Сигурна съм,че няма да каже тях,но....Знам ли и аз...Не съм дете,знам какво прави...И аз лесно мога да правя същото като него....Даже пробвах и какво-върна ми го двойно...И после казва-"Тва ти е за урок!Следващия път ще пострадаш и ти и той!"И после лепва ослепителната усмивка,мляс и всичко е ок...Да ама не!Вижда ми се тъпо,да го карам да ревнува...Или друг вариант няма...Нека поне види,че може да ме изгуби за миг,и после връщане обратно няма!

UnderMySkin
05-08-2008, 15:15
Не, не.. Не се опитвай да го отбягваш и не минавай с това че 'не можеш да му се сърдиш", Все пак има за какво.. той си го е заслужил, а на който му минава безнаказано си продължава по същия начин.. Не се поддавай, кажи му точно и ясно как стоят нещата, а той както иска да го приема

step_up_to_me
05-08-2008, 15:20
Мерси и на двамата :) Леле докъде стигнах,хора който не ме познават да ми помагат,а френдовете минават с :"Оф аз ти казах...заеби го...."Нищо конкретно!Обичам го...но ако просължава така,май няма да издържа.Няма да съм изтривалка за някой...А на ония деца,лесно мога да им свия перките...Много добре знаят,че ходим ама не...Те пак се натискат...Ще се изпатят,рано или късно...но едва ли от мен.Не съм такава...Въпреки,че преди най-редовно пердашех "децката" градина :-D

UnderMySkin
05-08-2008, 15:27
Абе ще ги пердашиш.. хах недей така:) От това няма смисъл пък и.. да си го кажем.. Ако твоя не им обръщаше внимание те нямаше да се натискат :) Пък приятелите често минават с тоя съвет за да не носят отговорност ако после нещо се прецака.. :P

Liar
05-08-2008, 15:30
Извинявай,мила,че трябва да ти го кажа,но ти си си виновна за това положение.Не мога да проумея защо му позволяваш да се закача с други момичета в твое присъствие!Такова нахалство просто...Щом си в 11-ти клас,предполагам,че и той не е малък и най-вероятно тези в 7-ми клас ги няма за нищо...Но не е там въпросът.Скарай му се малко!Като видиш,че се
запътва към някое момиче,най-малкото му кажи `да не си го и помислил`...Ако тръгне,нещо от сорта `къде си мислиш,че отиваш,аз съм тук.Отидеш ли при нея аз ще отида при еди-кой-си`....Въпросът е да не мълчиш!!!Карай му се!Не е справедливо всичко това!Ако наистина искаш да запазиш връзката си,карай му се,прави каквото прави и той.Ако той просто иска да няма по-сериозна връзка и продължава да се занимава с онези момичета-остави го,не си заслужава.Не си длъжна да търпиш това.

gPa3HuTeJl
05-08-2008, 15:41
Играч...

Tazadar
05-08-2008, 15:43
Вълкът козината си мени, но нрава - НЕ! Ти си решаваш :)

FiRe_LaDy
05-08-2008, 16:10
Хем той "изневерява"(не точно,ама нз как да го кажа) ... и хем на теб забранява!Не го разбирам!?Остав иго!Не ти трябва такъв ... само да се тормозиш,заради него и тъпите му постъпки.Заслужаваш нещо по - добро!Не се подценявай толкова ... режи го и си гледай кефа .. ще намериш по - добър и по - достоен за теб!

ziky
05-08-2008, 16:20
Ако ме питаш с мене изобщо да не ти е работа да се занимаваш с такива...ни е първия ни е единствения...не си губи времето с глупости вярвам че си хубаво и свесно момиче не те заслужава!

ThePowerOfLove
05-08-2008, 16:36
Наистина не си трай повече а му кажи,че вече ти писва и е доста нагло от негова страна. Как така ще зарибява други пред теб?? Каквото и да се оправдава едва ли ще се промени така че.. :(

Wrathchild
05-08-2008, 16:40
Не се прави на никакъв, въпросът е, че всички вие, които тръгвате с такива момчета, решавате, че той ще се промени заради вас...

ziky
05-08-2008, 16:42
Не се прави на никакъв, въпросът е, че всички вие, които тръгвате с такива момчета, решавате, че той ще се промени заради вас...

Хахаха Аха :D:D Една каса от мене!
Едно момче така моеж да върти едно момиче че ... майкооо..ше се промени..той има хиляди други момичета и кой знае с колко е бил и такова точно заради дадено момиче ше се промени...Бягай далече виж че е некъв лигльо...простафелщина

lizzy_91
05-08-2008, 16:45
Ami moqt syvet e da go zarejesh,kato mu obqsnish che veche ti e pisnalo ot negovite flirtove i ,,nevinni,, zakachki s drugi momicheta.,,Vylkyt kozinata si meni,no nrava NE,, :) ehoooo osyznai se... :smt039 [/quote]

sladur4etyYy
05-08-2008, 16:47
Точно "пикли" са.И в 11 клас съм...Освен утре да летят изрусени коси друг начин не виждам...Но защо ли да се правя на каквато,всъщност не съм...Опитвах се да го оставя...Подминавах го,като пътен знак и какво?След максимум 5 мин. е пред мен и честно казано,не мога да му се сърдя...Тъпо е.За какво съм му аз,че ме държи но и с други се лигави...Не обичам да поставям ултиматуми но май ще последва-"Или аз или те!"Сигурна съм,че няма да каже тях,но....Знам ли и аз...Не съм дете,знам какво прави...И аз лесно мога да правя същото като него....Даже пробвах и какво-върна ми го двойно...И после казва-"Тва ти е за урок!Следващия път ще пострадаш и ти и той!"И после лепва ослепителната усмивка,мляс и всичко е ок...Да ама не!Вижда ми се тъпо,да го карам да ревнува...Или друг вариант няма...Нека поне види,че може да ме изгуби за миг,и после връщане обратно няма!

ами следващия път като ти каже "Тва ти е за урок!Следващия път ще пострадаш и ти и той!" що не му кажеш ''и кво ше ми направиш?'' имам предвид да го накараш да разбере как се чувстваш. Нали знаеш: ''с неговите камъни по неговата глава''. Когато се опитва да те контролира му припомни той кво е направил еди кога си примерно и питай ''щом ти можеш защо да не мога и аз?'' . Просто не му се връзвай. Може да ти зву4и леко тъпо и детинско това оба4е смятам 4е това е единствения начин да го накараш да слезе на земята. Ако и това не помогне ве4е го остави защото яжно не те заслужава. :?

vesinka91
05-08-2008, 16:58
остави го ... налага мнение ... опитва се да те манипулира и дори контролира ... няма смисъл ... ти си предполагам 8-9 клас ...
научи това, че в 1 връзка половинката няма право да напушава свободите ти по никакъв начин ... (без причина) ... мисля че трябва да има открит диалог и пълно споделяне ... за да не се стига до проблемни ситуации ... в случая той създава такива ситуации с честолюбието си на голям сваляч ... в резултат ти ще бъдеш наранена ... има ли болка ( перманентна ... ) няма смисъл
pravilno !!! :)

Ivalinka
05-08-2008, 18:02
според мен той има проблеми....може да те харесва,може и изобщо да не е така,може да е влюбен до уши и да се страхува(защитаване на егото)..има толкова много варианти.. :?

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-08-2008, 21:22
:? Ti si si vinoivna za tvoeto pologenie. Ne e lud toq, koito vzema banicata, a toq, koito mu q dava. :D Ne iskash da si osuznaesh pologenieto, mislish, che ima shans da se promeni? :razz: :lol: haha Dage tursish vinata v momichetata, koito toi gi svalq, a te mu se vruzvat.. A tozi, koito te unigava e toi.... I ti oshte se chudish dali da si s nego.. Tolkova li e neustoim? Ama shtom ti e dobre taka, davai, pozvolqvai da te pravi na 2 stotinki, ako ti e udobno taka.. Chudq se kak ne si mu prasnala edin shamar oshte kat e udaril onaq po dupeto :D Ae sus zdrave, priatelite ti sa pravi, ama otkude akul da go osuznaesh. :) Pogelavam ti kusmet, dano ti doide akula v glavata i go zaregesh. ;) Priatno prekarvane :)(i sry, che pisha taka, ama ne se sdurgah :oops: )