PDA

View Full Version : Какво е PSP?



unfaithful1234
05-08-2008, 15:23
? :D

chipi_kaoo
05-08-2008, 15:26
http://bg.wikipedia.org/wiki/PSP :oops:

Slawi92
05-08-2008, 15:26
ти ебава6 ли се :-o ми тва е с две думи джобен компиутър или дйобен плеи стеишан псп е сакраштение от плеи стеишан портабал :)

unfaithful1234
05-08-2008, 15:30
Dobre,a g/d kakva mu e cenata?Moje li da s eizpolzva kato telefon,da se slu6a muzika na nego,da se snima? :)

Slawi92
05-08-2008, 15:34
може да се слъша музика може да се снима ама треа си купиш камера неможе да си гожориш по него осжен ако не си писнеш нет и си свалип скайпа и е 500 лева 100 лева да ти го хакнат та да може да си качваш игри иначе за него една игра е 100 лева и 70-80 лева за една 4 гб карта памет щото тои няма никва :)

LipSoFAnAnGel
05-08-2008, 15:46
Dobre,a g/d kakva mu e cenata?Moje li da s eizpolzva kato telefon,da se slu6a muzika na nego,da se snima? :) Е като искаш да слушаш музика и да говориш за какво ти е плейстейшън потръбъл вземи си един хубав телефон-ще говориш, ще слушаш музика, видео и и игри ще играеш

unfaithful1234
05-08-2008, 16:10
]
Dobre,a g/d kakva mu e cenata?Moje li da s eizpolzva kato telefon,da se slu6a muzika na nego,da se snima? :) Е като искаш да слушаш музика и да говориш за какво ти е плейстейшън потръбъл вземи си един хубав телефон-ще говориш, ще слушаш музика, видео и и игри ще играешda de,iskam da si vzimam telefon,ama razbrah i za ne6to takova.Ne mi haresva osobeno,mersi za infoto :)

run_the_show
05-08-2008, 19:58
? :D
psp = playstation portable можеш да слушаш музика да играеш игри и много други глупости.......... използва блу реи дискове записвачките за блу реи са адски скъпи както и самите дискове..... моето мнение е че не си заслужава чете и карти на сони които пак са скъпи и пак не си заслужават......... иначе като имаш пари и те кефи си го купи.

LizZz
05-08-2008, 20:25
? :D
psp = playstation portable можеш да слушаш музика да играеш игри и много други глупости.......... използва блу реи дискове записвачките за блу реи са адски скъпи както и самите дискове..... моето мнение е че не си заслужава чете и карти на сони които пак са скъпи и пак не си заслужават......... иначе като имаш пари и те кефи си го купи.
Не използва Blue Ray.
Ако имаше такъв четец цената му щеше да е двойна.
Стига си се правил на остроумен.
А и момичето не я интересува дали е с блу рей дискове или не, дори предполагам, че не знае какво е това... А може и на теб да не ти е ясно...
Предлагам на авторката да се разрови из нета и да види какви са функциите на едно PSP, а не да разчита на някви многознайковци, които говорят без да мислят като run_the_show. :?

ziky
05-08-2008, 22:53
последно като ходих по моловете го гледах към 460 лева грубо скъпи са му екстрите..имаше го и в сив варянт.Означава PlayStation Portable мини игрална конзола демек телевизионна игра възпроизвеждаща 3D дбрази.Можеш да си гледаш и филми..ма за филмите и MP4-става...

CucAgMuH
05-09-2008, 04:06
Един познат имаше подобна измищльотина преди около година(не си спомням точно, може и повече да е било). Хакнато. И в стената беше хакнато. Домъкна ми го на мен, да съм го 'направил нещо'. Бях скепчтино настроен...

Обаче му качихме линукс. И тръгна. Браузвахме си странични по нета(доста неудобно, така и не свикнах). За да придобиеш представа за какво иде реч - оразмери си прозореца на форума на около 600*300 пиксела и пробвай 1 час да разглеждаш този форум така - със слайдерите. Мен лично ме хващат нервите :) Филми не помня да сме пускали. Звук имаше, ама и музика не сме пускали... Сигурно вървят, знам ли :)

Slawi92
05-09-2008, 09:49
Един познат имаше подобна измищльотина преди около година(не си спомням точно, може и повече да е било). Хакнато. И в стената беше хакнато. Домъкна ми го на мен, да съм го 'направил нещо'. Бях скепчтино настроен...

Обаче му качихме линукс. И тръгна. Браузвахме си странични по нета(доста неудобно, така и не свикнах). За да придобиеш представа за какво иде реч - оразмери си прозореца на форума на около 600*300 пиксела и пробвай 1 час да разглеждаш този форум така - със слайдерите. Мен лично ме хващат нервите :) Филми не помня да сме пускали. Звук имаше, ама и музика не сме пускали... Сигурно вървят, знам ли :)varvqt az sam gledal

japixloops
05-11-2008, 09:48
PSP не става за музика .. ако искаш си вземи Ipod , наи добрите са

Ако си геимър като мен ще играеш игри :) аз го имам и съм доволен цената му е 400 с карта някаде 500 - ( 450 вече поевтиняха )