PDA

View Full Version : Чувствам се изоставен



King_Of_Kings
05-08-2008, 16:08
Сякаш приятелите ми изчезнаха , чувствам се занемарен , изоставен всякаш нещо в мен умря иде ми да се затвора в нас и да не излизам никъде :(

fuck_me_pls
05-08-2008, 16:21
taka bqx i az,ama ne si zaslujava davai napred

van4encetyYyY
05-08-2008, 16:23
Виждам че нещо в животат ти не е наред :? Чувстваш се ненужен мисля че си изпаднал в депресия! :shock: Незнам точно какво те е накарало за да се чувстваш по този начин но сигорно не е нещо така безубидно щом нямаш желание да излизаш да общуваш! :-# Моят съвет е да не се затваряш в себе си-точно обратното! мисля че трябва да споделиш със някого за да се освободиш от тези писимистични мисли :oops:

{rozi4ka}
05-08-2008, 16:27
и аз съм така :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Seducti0n
05-08-2008, 16:36
Може би си в депресия.
Кажи ми кое точно те кара да се чувстваш по този начин/изоставен, ненужен, дори и излишен.
Каквото и да става не се затваряй в себе си.
Говори за проблемите си и недей си прави такива заключения.Сигулна съм, че точно в този момент, някой наистина го е грижа за теб и за това как се чувстваш, какво ли обаче би си помислил този някой, ако сега прочете написаните от теб редове... :?

kato` limonche
05-08-2008, 17:34
Сякаш приятелите ми изчезнаха , чувствам се занемарен , изоставен всякаш нещо в мен умря иде ми да се затвора в нас и да не излизам никъде :(

Понякога не е толкова лошо да се затвориш за малко в стаята си- помага да помислиш какво е истински важно за теб и къде си сгрешил, за да се чувстваш зле :).

Pedigree
05-08-2008, 17:51
А причина има ли? :)

Смисъл, щото си е странно ей така, без причина, затваряш се и нямаш желание да излезеш. Явно има нещо, което те потиска. Как да се оправиш, ми, излез, забавлявай се, не се затваряй у вас. Смисъл от това няма да намериш, най - добре излизай и се забавлявай, така ще се измъкнеш от положението, в което се намираш. А как приятелите ти изчезнаха? Скарали сте се? Ако нямаш компания за излизане, лесно можеш да си намериш. ;)

King_Of_Kings
05-08-2008, 18:55
Ми с приятелите всякаш вече няма за какво да говорим не можем да намерим общ език.Преди малко излязох по центъра че днес и в училището не ми върви може би от там и идва проблема срещнах един познат от село приказвахме си и чесно казано ми улекна. Но и нямам желание да общувам искам някъде да излеза на спокойствие и да се наслада на гледката

King_Of_Kings
05-08-2008, 19:11
Причина да попадна в това състояние няма (според мен).Родителите ми са като обикновено семейство няма скандали, не са разведени но и баба ми е болна дай боже да мине всичко успешно.

lipsvashh_mi
05-08-2008, 19:50
Сякаш приятелите ми изчезнаха , чувствам се занемарен , изоставен всякаш нещо в мен умря иде ми да се затвора в нас и да не излизам никъде :(
ей човек я без толкова песимизъм..Утре е нов ден,ей..Вдигай гордо главата и излизай навън да си правиш кефа..Ако някой те прави тъжен-игнорирай го,ако някой ти се пресмива-му дай правия път..Живота е 1 и не си заслужава да го пропиляваш тъжейки..Правиш си купона,важното на ТЕБ повтарям на ТЕБ да ти е весело..Бъди себе си и приятели истински винаги ще се намират зад теб...а ако някои от сегашните не са такива те губят нали?..Айде само по-ведро..УСМИХНИ СЕ НА ЖИВОТА :)

King_Of_Kings
05-08-2008, 21:26
Сякаш приятелите ми изчезнаха , чувствам се занемарен , изоставен всякаш нещо в мен умря иде ми да се затвора в нас и да не излизам никъде :(
ей човек я без толкова песимизъм..Утре е нов ден,ей..Вдигай гордо главата и излизай навън да си правиш кефа..Ако някой те прави тъжен-игнорирай го,ако някой ти се пресмива-му дай правия път..Живота е 1 и не си заслужава да го пропиляваш тъжейки..Правиш си купона,важното на ТЕБ повтарям на ТЕБ да ти е весело..Бъди себе си и приятели истински винаги ще се намират зад теб...а ако някои от сегашните не са такива те губят нали?..Айде само по-ведро..УСМИХНИ СЕ НА ЖИВОТА :)
Как да си направя кефа като нямам желание и няма с кой да изляза

mizantrope
05-08-2008, 21:38
Сякаш приятелите ми изчезнаха , чувствам се занемарен , изоставен всякаш нещо в мен умря иде ми да се затвора в нас и да не излизам никъде :(
Chove4e, nai-pravilnoto reshenie e edna butilka "eliten" koncentrat rakiq ili po-dobre - masti4ka i si bomba! Krakni mu edno hubavo da i se vidi kraq na pushtinqta! 8-)

*Izvinqvam za prostashkiq si post, prosto tazi nosht pak shte sam zarinat s project-i i nqma da se spi, ta otka4am leko...

King_Of_Kings
05-08-2008, 21:39
Сякаш приятелите ми изчезнаха , чувствам се занемарен , изоставен всякаш нещо в мен умря иде ми да се затвора в нас и да не излизам никъде :(
Chove4e, nai-pravilnoto reshenie e edna butilka "eliten" koncentrat rakiq ili po-dobre - masti4ka i si bomba! Krakni mu edno hubavo da i se vidi kraq na pushtinqta! 8-)

*Izvinqvam za prostashkiq si post, prosto tazi nosht pak shte sam zarinat s project-i i nqma da se spi, ta otka4am leko...Краен вариянт пък може и да ми мине

asi_basi
05-09-2008, 05:53
Знам какво е. И аз бях така причината беше семейни проблеми и затрупване от домашни и учение от университета. Никъде не ми се излизаше...Е тозии период прости си отмина. В къщи се нормализира всичко, уни-то свършва след 2 седмици и нямам търпение да мога пак
да излизам на воля :grin: . И при теб ще отмине, просто ще отмине и този период ;)

TheNewReligion
05-09-2008, 23:30
Ако се затвориш у вас , ще напълнееш . Аз не съм излизала с "приятели" от около 3 седмици , но вече свиквам със самотата , даже ми е приятно да няма с кого да обеля дума ! И ти ще свикнеш , защото приятели - НЯМА ! Аз май ще се гръмна , ама незнам ... :lol: :lol: :lol:

kroasandvi4
05-10-2008, 10:29
Ами , постави си цели, несвързани с хора, и си ги следвай.
Все едно ще умреш , ако си сам. Или пък си викай приятелите по-често ,де да знам.

st1ka
05-10-2008, 12:50
Нали знаеш, че всеки има такива моменти ... Не се предавай, мисли за себе си, за семейството, за хората, на които наистина им пука за теб ... Успех!

kykyto
05-10-2008, 12:56
Спокс и аз бях така за известно време . Просто се опитаи да завържеш разговор с тях (за някоя игра или нещо) "РАЗГОРЕЩЕН РАЗГОВОР ЗА WOW или CS " и ти се намеси и обясняваи

Kurvata
05-10-2008, 13:08
Ееее недей така,всеки е бил в такова положение,важното е да не се отчайваш и да не мислиш постоянно за тва,я излез и се поразходи или покани твой фр. у вас и си направете един як купон :grin: да видиш как настроението ти ще се оправи :P

bibiqna_fut
05-10-2008, 13:55
уоу ако зн колко познато .. хм и аз съм сега така .. или подобно .. сега излизах с брат4едките ми и отново се почуствах желана ии бях себе си и се забавлявахме .. те ме измъкнаха малко от положението но след 3 часа демек в 19:30 нз дали ще оживея .. :D хорааа говорите да излиза да не се депресира ама не е толко лесно разберете го :) и аз така говорех ама сегааа.. пхах.. ИМА ИСТИНСКИ ФР НА ТОЯ СВЯТ НО СА 1 на 1000000000000000 8) и си е така :) шансовете на прителствата създадени периода м/у 1 и 7,8 клас да оцелеят саа 1 на 10000000000000000000000000000000000000000000000000 00 :)