PDA

View Full Version : За първи път попадам в такава ситуация



samotnata91
05-08-2008, 17:37
Molq vi daite savet. Hodq s edno mom4e, no s nego ne se vijdame 4esto, no az haresvam drugo i ne znam kakvo da pravq. Za parvi pat popadam v takava situaciq. :smt087

т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

Pedigree
05-08-2008, 17:44
Хех, ние ли трябва да ти забраним? Като го искаш, спираш, не виждам какво му е трудното. А ти по цял ден ли не правиш нищо друго? Опции като училище, приятели, разходки, спорт, музика няма ли?

Cool_Bitch
05-08-2008, 17:50
Охх пак спам тема :-x ние кво можем да ти помогнем налагаш си волята и се ограничаваш щом неискаш да надебелееш!!!!!!!!!!

BluE_s
05-08-2008, 18:11
ако нямаш воля помага и повръщането след ядене ама ше си докараш Болимия и ше стане така че тя ще ти бъде най-добрата приятелка несависимо дали го искаш...

isenceto
05-08-2008, 18:11
hmm mi s tova nz kak nie shte ti pomognem, no i az shte kaja kvo mislia.... :) Nameri si zanimanie :) -->> uchi, izlizai s priateli, razhojdai se, sportuvai, pomagai na maminka i tati ti :-p ... xex a sashtu si i napravi grafik, kato naprimer papkash samo sutrin, obet i kam 17h , xex i to ne po mnogu(kolkoto da ne useshtash glad) Pak ako iadesh samu ot niamane kvo da pravish mi moji da spinkash...... i tva pomaga
Emi ot men tva nadiavam se che shte reshish problemche to si ;)

Tentpole
05-08-2008, 18:12
Има си раздел "Любов" - там ще ти обесним!

XceSS
05-08-2008, 18:14
Абе да е*а тъпото ти дете да е*а.Ти можеш ли да пишеш на БЪЛГАРСКИ ?.Можеш ли да четеш, малоумна ли си каква си?
Първо, че темата ти е в грешен раздел
Второ, че си писала на латиница
Трето, че си тъпа и си на не повече от 9-10 години :-x :-x

BluE_s
05-08-2008, 18:17
hmm mi s tova nz kak nie shte ti pomognem, no i az shte kaja kvo mislia.... :) Nameri si zanimanie :) -->> uchi, izlizai s priateli, razhojdai se, sportuvai, pomagai na maminka i tati ti :-p ... xex a sashtu si i napravi grafik, kato naprimer papkash samo sutrin, obet i kam 17h , xex i to ne po mnogu(kolkoto da ne useshtash glad) Pak ako iadesh samu ot niamane kvo da pravish mi moji da spinkash...... i tva pomaga
Emi ot men tva nadiavam se che shte reshish problemche to si ;)
ооо спането в никакъв случай!!! по-добре да яде отколкото да спи...
а иначе наистиа си намери занимание...аз например дори не ми остава време да ям...което е доста вредно обаче просто гледам да си запълвам времето с учене, излизане и други неща и просто забравяш за глада...но все пак трябва да се храниш редовно...при нередовно хранен шансът да се надебелее е доста по-голям :)

BluE_s
05-08-2008, 18:18
Абе да е*а тъпото ти дете да е*а.Ти можеш ли да пишеш на БЪЛГАРСКИ ?.Можеш ли да четеш, малоумна ли си каква си?
Първо, че темата ти е в грешен раздел
Второ, че си писала на латиница
Трето, че си тъпа и си на не повече от 9-10 години :-x :-x
ей ей...не си го изкарвай на нея...вярно е че може да те е издразнила но по-добре си замълчи!

samotnata91
05-08-2008, 20:28
e da obarkala sam razdela, stavat gre6ki i ima i drugi, koito pi6at na latinica, ne sam edinstvena