PDA

View Full Version : Той се подигра с мен... мразя го!



tajnotof
05-08-2008, 18:35
poznavame se ot mnogo vreme s negy.....toi otna4alo mi kazvashe 4e me obi4a 4e iska da e smen.....noo skasahme.....poradi pri4inata 4e po4nal nova rabota...noo i az togava ne bqh gotova toi iska6e sex no az iskah o6te vreme....i do seg sled 9 meseca ne mojah da go zabravq..no tai kato sam inat ne mu zvannah..i edin den mi zvani i vika aide na kafence...i az est glupa4kata se saglasih...otidohme no vse o6te go obi4ah...toi mi kaza 4e me obi4a 4e ne e kato dr 4e nqma da me narani....otidohme u tqh i toi mi kaza spokoino nqma da te boli 6tom si s men....vqrvai mi....i az prespah s nego...za prav pat mi be6e....i sled koeto kato si gtravah toi mi kaza trqbva da ti kaja ne6ty mn vajno...az sedqh i se 4udih az toi mi kaza az si imam priqtelka ot 6 meseca i q obi4am mnogo....pri koeto az se razplakah i si zeh 4antata...toi me sprq i mi kaza iskam da si ostanem priqteli....6te ti se obadq nqkoi den za kafe....az mu kazah ne ti li e guzno 4e izneverqvash na fr si...i toi kaza az sam glupak...i az mu kazah da i zaminah.....prez celiq pat do vka6ti revah..i vse o6te reva...mrazq go .....toi se podigra sas men....nikoga nqma da si prostq tova 4e se vliubih v nego.... ;(

т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

norulesforme
05-08-2008, 18:47
тцтц горкичката, нямам думи за това което ти се е случило. В конкретния случай нямаш абсолютно никаква вина, но обикновено така става - когато най-малко очакваш. Въпросния отново доказва, че някои момчета/мъже заслужават цял живот любов да не срещнат, заради лекомислените си постъпки. Мога само да те посъветвам да забравиш случката и най-вече въпросния и да продължиш напред, защото не всички момчета/мъже са като него.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-08-2008, 18:52
спокойно ей :) доверила си се ... и си наранена :) просто не се поддавай на емоцията да те тормози .. поплачи и ще се почувстваш по-добре ... дай си сметка за случилото се и продължи напред :-)

AFT
05-08-2008, 18:52
Не искам да ставам лоша, но не само той е виновен. Да, бахти тъпака е, че те е използвал така, но и ти си участвала. Не трябва да бъдете толкова наивни. 9 месеца той е щракал с пръсти и изведнъж да му светне, че те обича и т.н. Вие глави нямате ли? Наистина съжалявам за случилото се, но се опитай да го превъзмогнеш. В никакъв случай не му отмъщавай, щот нали знаеш - всичко се връща и той ще си намери майстора. ;]

Whisper_to_me
05-08-2008, 19:04
абе,хора..когато обичаш някой, а той те е наранил, да не би случайно да го забравяте от раз...дори и да знаеш, че няма смисъл да мислиш повече за него, трябва време...не става да си избиеш някой ей така, просто с магия, да речем... Та, сега, по темата... Миличка...Колкото и да ти е гадно и да те боли за всичко, трябва да преодолееш цялата болка... (това ще стане след малко или много време) че няма да забравиш случилото се е ясно... но в такива моменти се остави на приятелите, те са най-полезни тогава... просто тази история за пореден път доказва, че някои момчета са боклуци... стискам палци да се оправяш по-скоро и знам, че след време ще срещнеш някой, който наистина държи на теб... Дано да е по-скоро! :) :-)

MixXx
05-08-2008, 19:13
:razz:

sladka_no_opasna
05-08-2008, 19:13
Опитай се да го забравиш.Недей да се виждаш пове4е с него.Дори и да те кара да се видите само за кафе недей да излизаш с него.Намери си друг по-свестен.

bubbl3s
05-08-2008, 19:19
тцтц горкичката, нямам думи за това което ти се е случило. В конкретния случай нямаш абсолютно никаква вина, но обикновено така става - когато най-малко очакваш. Въпросния отново доказва, че някои момчета/мъже заслужават цял живот любов да не срещнат, заради лекомислените си постъпки. Мога само да те посъветвам да забравиш случката и най-вече въпросния и да продължиш напред, защото не всички момчета/мъже са като него.


+1 :? TUPAK! edna fr si razq venite i to ne vednuj zaradi idioti kato toq

_FaShIoN_
05-08-2008, 19:21
Милата... :-k наистина е постъпил много много гадно с теб...В случая си права да си адски разстроена и да ти е адски гадно...той наистина се е подиграл с теб...но за съжаление има и такива хора,който просто...нямам думи...Знам че е тъпо да ти го казвам,но се опитай да го забравиш,колкото и да е трудно,защото съм се влюбвала истински и знам какво...и знам че не си определяш ти какво и към кой да чувстваш,но...за съжаление живота е суров и насправедлив....и въпреки всичко ти пожелавам да намериш човек който наистина да те заслужава... :)

ziky
05-08-2008, 19:23
Съчувствам ти....знам подобни случаи..малко като във филм се е получило...нито си пъвата нито еиднствена...само че знаеш ли виновна си си сама до една степен....за жалост не си помислила за последствията...не искам да си мисля дори как се чувстваш....... :|

1nnocenT
05-08-2008, 19:23
ее такъф е живота :( :( но все пак той продължава :) гледай напред и не се обръщай назад...поне вече не го обичаш мисла :-o :-)

ziky
05-08-2008, 19:24
тцтц горкичката, нямам думи за това което ти се е случило. В конкретния случай нямаш абсолютно никаква вина, но обикновено така става - когато най-малко очакваш. Въпросния отново доказва, че някои момчета/мъже заслужават цял живот любов да не срещнат, заради лекомислените си постъпки. Мога само да те посъветвам да забравиш случката и най-вече въпросния и да продължиш напред, защото не всички момчета/мъже са като него.


+1 :? TUPAK! edna fr si razq venite i to ne vednuj zaradi idioti kato toq

И аз съм рязсал вени заради момиче...Soo0o0 CooOL .. нема що...детска простафелщина..

krisi_bep
05-08-2008, 19:26
хмм...защо аз мисля,че имаш вина,поне донякъде.Знаела си,че иска само секс,дала си му го ...защо,защото ти беше мъчно...а не си изчакала,както си искала в началото.Той те е лъгал,проличало с е от всякъде..понякога се правят такива грешки..съжалявам за теб,дано занапред бъдеш по-внимателна

sladka_no_opasna
05-08-2008, 19:39
хмм...защо аз мисля,че имаш вина,поне донякъде.Знаела си,че иска само секс,дала си му го ...защо,защото ти беше мъчно...а не си изчакала,както си искала в началото.Той те е лъгал,проличало с е от всякъде..понякога се правят такива грешки..съжалявам за теб,дано занапред бъдеш по-внимателна Недейте да съдите моми4ето и без това й е тежко.Всеки прави грешки.Важното е да си вземе поука от тях.Да продалжи напред и да го забрави.

krisi_bep
05-08-2008, 19:48
Не я съдя,а изявявам мнението си.Стореното-сторено.Не може да го промени,но е можела да го предотврати...

simonchety
05-08-2008, 19:54
..

Bawlz Of Steel
05-08-2008, 19:59
poznavame se ot mnogo vreme s negy.....toi otna4alo mi kazvashe 4e me obi4a 4e iska da e smen.....noo skasahme.....poradi pri4inata 4e po4nal nova rabota...noo i az togava ne bqh gotova toi iska6e sex no az iskah o6te vreme....i do seg sled 9 meseca ne mojah da go zabravq..no tai kato sam inat ne mu zvannah..i edin den mi zvani i vika aide na kafence...i az est glupa4kata se saglasih...otidohme no vse o6te go obi4ah...toi mi kaza 4e me obi4a 4e ne e kato dr 4e nqma da me narani....otidohme u tqh i toi mi kaza spokoino nqma da te boli 6tom si s men....vqrvai mi....i az prespah s nego...za prav pat mi be6e....i sled koeto kato si gtravah toi mi kaza trqbva da ti kaja ne6ty mn vajno...az sedqh i se 4udih az toi mi kaza az si imam priqtelka ot 6 meseca i q obi4am mnogo....pri koeto az se razplakah i si zeh 4antata...toi me sprq i mi kaza iskam da si ostanem priqteli....6te ti se obadq nqkoi den za kafe....az mu kazah ne ti li e guzno 4e izneverqvash na fr si...i toi kaza az sam glupak...i az mu kazah da i zaminah.....prez celiq pat do vka6ti revah..i vse o6te reva...mrazq go .....toi se podigra sas men....nikoga nqma da si prostq tova 4e se vliubih v nego.... ;(

Bla bla bla...Suck my balwz!

ButsekZzz
05-08-2008, 20:01
Bawlz of steeel

sladkъ_mackъ
05-08-2008, 20:29
тцтц горкичката, нямам думи за това което ти се е случило. В конкретния случай нямаш абсолютно никаква вина, но обикновено така става - когато най-малко очакваш. Въпросния отново доказва, че някои момчета/мъже заслужават цял живот любов да не срещнат, заради лекомислените си постъпки. Мога само да те посъветвам да забравиш случката и най-вече въпросния и да продължиш напред, защото не всички момчета/мъже са като него.


+1 :? TUPAK! edna fr si razq venite i to ne vednuj zaradi idioti kato toq :D Не момчетата а приятелката ти е идиотка щом си посяга на живота заради мухлцовци.. :?

xercu
05-08-2008, 20:49
тцтц горкичката, нямам думи за това което ти се е случило. В конкретния случай нямаш абсолютно никаква вина, но обикновено така става - когато най-малко очакваш. Въпросния отново доказва, че някои момчета/мъже заслужават цял живот любов да не срещнат, заради лекомислените си постъпки. Мога само да те посъветвам да забравиш случката и най-вече въпросния и да продължиш напред, защото не всички момчета/мъже са като него.


+1 :? TUPAK! edna fr si razq venite i to ne vednuj zaradi idioti kato toq :D Не момчетата а приятелката ти е идиотка щом си посяга на живота заради мухлцовци.. :?Аве нека режат ве... няма да им дойде акъла в главата и да разберат , че няма само 1 човек да ги хареса през живота им ... Направо със сатъра да режат през лакъта... ЕмоZzZz!

scanadal
05-09-2008, 08:48
Този мухъл заслужава да бъде кастриран :o И никога повече да не прави секс в живота си.Много ме нервят такива "мъже" като него.Не се занимавай повече с него-покажи му че си имаш все още нещо което си е само твое-достойнството.Изгаврил се е с чувствата ти,съжалявам много за това,но все пак не е последният мъж на планетата.

spenssi
05-09-2008, 09:02
найстина лошо е постабил тоя бацил и такива като него ни лепкат етикен момчетата са ГОВЕДА :-x :-x :-x

Erica
05-09-2008, 09:31
Privet na avtorkata...
Znaesh li mqta istoriq napomnq na tvoqta...obstoqtelstvata bqha mnogo po-razlichni na finala edin i sysht...edin pyt i do tam,posle koi ot kydeto e...Kogato mi se sluchi tova...mqsto nemojeh da si namerq iskah da umra,postoqnno placheh,ne izlizah i si misleh che svetyt e svyrshil...Sega godini po-kysno,se zamislqm struvalo li si e - tova cqloto stradanie...
Moqt syvet e - ne pravi moqta greshka da se zatvarqsh v sebe si...izlizai,hodi na mesta koito ne ti napomnqt za nego,ostavi na priqtelite ti da ti pomognat...i shte vidish kak s vremeto vsichko se zalichava i bolkata izblednqva...
Nqma smisyl da go mrazish...,zashtoto toi prosto ti e pokazal,che ne vsichko koeto se kazva e izpylneno s iskrenost i che ne vsichko trqbva da se priema za chista moneta...-tova shte ti e kato obica na uhoto da ne vqrvash samo na dumi.
Tova e ot men,uspeh i ne se samoizmychvai...vdigni glava i prodylji napred...makar trudno!

mechtaq_za_teb
05-09-2008, 10:27
Грешките са,за да не ги повтаряме.Остави го в миналото.Знам,че ще ти е трудно,но това е правилното решение.Не излизай повече с него.Така само ще се дърпаш назад.Казвам го от опит.Един човек се забравя,когато наистина приключиш отношенията си с него и си поставиш за цел да продължиш напред.Друг е въпроса дали го искаш...

alex_devv
05-09-2008, 10:40
наивни същества сте и такива ше си останете :D

vesinka91
05-09-2008, 11:00
спокойно ей :) доверила си се ... и си наранена :) просто не се поддавай на емоцията да те тормози .. поплачи и ще се почувстваш по-добре ... дай си сметка за случилото се и продължи напред :-)
pravilno :)

evelinka1122
05-09-2008, 11:03
:shock: :shock: :shock: мале баси тъпия, аз ако бях щях най-малкото да му ударя един :o ИДИОТ!!! ох мила съжалявам че ти се е случило това, другия път внимавай... не се доверявай толкова лесно... какво да се прави случват се и такива неща... все пак живота продължава.... ааа и... ЗАБРАВИ ГО ТОЯ!!! :) УСПЕХ! :-)

Ivalinka
05-09-2008, 13:01
о,боже...такива момчета са причината да съм още девствена :(

unfaithful1234
05-09-2008, 14:46
Съчувствам ти....знам подобни случаи..малко като във филм се е получило...нито си пъвата нито еиднствена...само че знаеш ли виновна си си сама до една степен....за жалост не си помислила за последствията...не искам да си мисля дори как се чувстваш....... :|
:(

xhuxhu
05-09-2008, 15:42
Съчувствам ти....знам подобни случаи..малко като във филм се е получило...нито си пъвата нито еиднствена...само че знаеш ли виновна си си сама до една степен....за жалост не си помислила за последствията...не искам да си мисля дори как се чувстваш....... :|

+1