PDA

View Full Version : Конвентиране на sis файл



VampireGirl666
05-08-2008, 19:19
Телефона ми не поддържа sis файл.Може ли някой да ми каже програма,с която да конвентирам sis файла в друг,които поддържа телефона ми?Спешно,моля! ;(

run_the_show
05-08-2008, 19:49
Телефона ми не поддържа sis файл.Може ли някой да ми каже програма,с която да конвентирам sis файла в друг,които поддържа телефона ми?Спешно,моля! ;(
какъв ти е телефона аз да не съм гадател :)?

LizZz
05-08-2008, 20:31
Телефона ми не поддържа sis файл.Може ли някой да ми каже програма,с която да конвентирам sis файла в друг,които поддържа телефона ми?Спешно,моля! ;(
*.sis файла е инсталационен файл за Symbian. Symbian е операционна система, която се използва в смартфоните.
Обикновенните телефони поддържат само Java приложения - такива с окончание *.jar/*.jad. Единствения вариант е да търсичш приложението, което ти трябва в *.jar/*.jad формат.
Кажи какъв ти е телефона.

ziky
05-08-2008, 22:51
Телефона ми не поддържа sis файл.Може ли някой да ми каже програма,с която да конвентирам sis файла в друг,които поддържа телефона ми?Спешно,моля! ;(
*.sis файла е инсталационен файл за Symbian. Symbian е операционна система, която се използва в смартфоните.
Обикновенните телефони поддържат само Java приложения - такива с окончание *.jar/*.jad. Единствения вариант е да търсичш приложението, което ти трябва в *.jar/*.jad формат.
Кажи какъв ти е телефона.

Зема ми сричките тва щях да кажа и аз !
Някои приложения СИС ги има има и JAR така че сле дкато телефона ти не чете сис няма как да ог направиш да чете..трябва ти смартфонка...

deadshadow13
05-09-2008, 17:55
Не ви ли стига че казва че гсма и не и го подарйа тапили сте нокиа е от ниа новите

VampireGirl666
05-09-2008, 19:49
Телефона ми е nokia 7373.Не си мислете,че става въпрос за игра.Имам предвит тема,която е sis и мислех,че има някаква програма,с която да я направя друг формат.Има ли такава програма или няма?

nelito_neli
10-15-2012, 15:08
Здравейте :) Аз също се сблъсках с този проблем. Телефонът ми е Mtel T300 (ZTE T300). Някой знае ли дали този модел телефон въобще поддържа някакви теми? Свалях най-различни теми, но не ги разчита тела ми. Пробвах с разширение *sis , *apk , но не се получава. Ще се радвам ако някой ми помогне и благодаря предварително :)