PDA

View Full Version : опити за самоубийство



bubbl3s
05-08-2008, 19:32
Zdraveite pi6a vi predi da e stanalo tvurde kusno... Edna fr e ot4aqnq ot jivota (i s pravo! ima tryden jivot no vse pak...!!) i si reje venite za 50ti put! I ne moga da q spra! Molq vii kajete kakvo da prava naistina predi da e stanalo kusno!!! 6E SE POBARKAM!!

P.S. I nz dali taq tema e to4no za tyk, no tva e nai pose6tavanata ot vs-te a az imam nyjda ot SPE6EN suvet! I plz ne se podigravaite naistina e seriozno!!!!!!!!!!!!!!!!!! 10x predvaritelno :-#


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

Tazadar
05-08-2008, 19:47
Тая мноо проста ве ?! Сиг само търси внимание, щом толкова пъти не е успяла! Кажи и да пробва да си върже нещо тежко за краката и да скочи от Аспаруховия мост :)

bubulina
05-08-2008, 19:55
mm milata .. izpadala sym i az v takiva situacii , da iskam si prereja venite... nzz kak moje6 da i pomogne6, na men mi pomogna edinstveno podkrepata ...prosto i pokaji 4e q obi4a6 i to ako ne zarit nqkoi dr zarit teb da jive..izvedi q po magazinite na men vinagi mi pomaga , za da se otyrsi ot problemite si i nai vajnoto (ako ima na4in ) uredi i sre6ta s nekoe mom4e .. 6a i bade mn qkyy .. mi tva dano sym ti pomognala :-D :-) :lol:

likejolie
05-09-2008, 11:25
Щом те близки поговори на саме с майка й (на 4-ри очи) и обясни че не можеш да направиш нищо без нейната подкрепа.Това момиче явно не се нуждае толкова от приятелка колкото от топлината на семейството.Няма майка която ще те отреже или ще се скара в такава ситуация.Бъди деликатна и всичко ще се нареди.В такива ситуации няма какво да направиш ,въпреки че е трудно и в един момент може да почустваш вина че нз как да помогнеш.Наистина те съветвам да поговориш с майката или с нейн близък роднина.Успех и да кажеш как сте се справили после

foreverr
05-09-2008, 13:08
Oф тва е мн гадно положение.Ми ти си гурно си говоила с нея и тя не разбира пак-нали?Според мен я посъветвай да не прави повече така и измислете как да и се пооправи живота!Аа ако и с тва не се оправи кажи на родителите и да направят нещо по въпроса или да я заведат на психиатър-не съм казала, че е луда а просто ще поговори с него и той може да оправи нещата!Друг начин май няма!По добре действай бързо, че може да се самоубие!Аз един път така мн се бях отчаяла и бях се нагилтала с 3-4 шепи най-различни хапчета и ако наще не са си били дошли на време сега можеше да ме няма :cry:

fuck_brainpants
05-09-2008, 21:08
Ае кви са тея простотии самоубииство, съгласна съм: погожри с майка и, но в никакав случай момичето да не разбира този разговор.
Другото, моя коментар: Не оценява какво има ! Ако аз имам такъв ум като нея сигурно сега нямаше да ви пиша. Трябва да се научи, че в живота няма лесно, и да избягаш е присъщо на жалките хора ;] (моля не се убиждай) ;]

bubbl3s
05-09-2008, 21:53
Emi na maika i i na ba6ta i ne im puka osobeno! Te znaqt vsi4ko a maika i e kazala 4e se opitva da se prai na interesna a ba6ta i vuob6te daje i ni6to ne e kazal! I to4no tva me pritesnqva! Gajeto i q zaraza v4era i dneska pak e bil s nekva idiotka deto e spala s celiq kvartal i az sum dale4e ot neq i nemoga da q vidq! Az jiveq v Italiq a tq v Bg! Sega v petuk 6e si hoda za 3 dena dano dotogava da q ima...! I v4era ve4erta pak e probvala da si reje venite ama toq put po-nadulboko i po4ti e uspqla..! I kaza 4e nqma da se otkaje, a az ne iskam da q zagybq! Tq kaza 4e zaradi men ne bi go napravila, no ne i se i jivee i nemoje pove4e. I tva ne e 6ega za6toto tq go e pravila 7-8 puti...! Donqkude q razbiram za6toto ako horata okolo men bqha takiva kato tezi okolo neq, moje bi i az 6tqh da napravq su6toto. No ne iskam da q zagybq... :(

bubbl3s
05-09-2008, 21:57
Тая мноо проста ве ?! Сиг само търси внимание, щом толкова пъти не е успяла! Кажи и да пробва да си върже нещо тежко за краката и да скочи от Аспаруховия мост :)

Sry 4e trqq da ti go kaja ama prost si ti! 6toto neznae6 kolko seriozno e tva i kvo moje da se slu4i!! Dano i ti da se po4ustva6 taka edin den za da vidi6 kvo imam vpredvid! Neznam dali moje6 da 4ete6 ama za takiva kato tebe sum napisala specialen nadpis:

NE SE PORIGRAVAITE!!! :x

P.S. Mersi mn na vs za suvetite, no po skoro trqbva ne6to da i kaja za da q razybedq. S deistviq nqma mai da stane 6toto sum dale4e i ako trqq da 4akam za da si doida v Bg i da i pokaja s deistviq kakvo ozna4ava tq za men moje i da e prekaleno kusno.. Ama vse pak mersi mn :-)

alex_devv
05-09-2008, 22:30
психясали сте

chocoleptic
05-09-2008, 23:01
психясали сте

scanadal
05-12-2008, 16:27
В лудницата!!! :D

lebron23
05-13-2008, 11:54
Trqbva golqma podkrepa ot priqteli no ne samo ot tebe a i ot drugi hora!
Ili nesho i stava na neq no zavisi zashto iska da si reje venite!
Edna moq priqletka iskashe da si reje venite zaradi edno mom4e koeto e ebati kelesha no q sprqhme na vreme!!!

Transporter
05-13-2008, 18:10
Поредното Емо...1 Емо по малко нема да е голяма загуба :-D

Shinigami
05-13-2008, 19:12
Поредното Емо...1 Емо по малко нема да е голяма загуба :-D

st1ka
05-13-2008, 19:32
Не знам какво да кажа... Може би някои хора го правят наистина от отчаяние, други за да им се обърне внимание... Но ако не се научи твоята приятелка от сега да се справя с проблемите, по-нататък в живота ще й е адски трудно... Просто й кажи, че това не е решение, ако има капчица здрав разум в главата си ще те послуша!

tedsSs
05-13-2008, 20:05
Кажи и, че има още много работи за, които си струва да живее, а и нищо не е даром и винаги по пътя на всеки човек има препядствия и сигурно това са нейните пречки, но преминели ги, ще разбере, че живота не е една безкраина депресия..

DarknessAngel
05-14-2008, 14:08
Колкото и добра приятелка да си й не можеш вечно да я пазиш.

AutumnTears
05-14-2008, 18:24
rqdko se slu4va da ne znam kak da kaja no vse pak mislq 4e ako naistina iska da se samoubie za6to togava se mu4i da si reje venite/imam predvid sigurno e dosta bolezneno ima dosta drugi na4ini/
ti kato neina dobra priqtelka znaesh nai-dobre kak da podhodish sprqmo neq
6tom za sega raztoqnieto ti e problem za6to ne i predlojish edin razgovor po skype bi usetila mnogo po dobre ne6to kogato i go kajesh otkolkoto da i go napi6e6

5StaR
05-16-2008, 14:46
Кажи и/му да не ги реже напряко, а по цялата вена да прекара бръснарксото ножче... ето проблема е решен

slivaka
05-16-2008, 19:33
Тая мноо проста ве ?! Сиг само търси внимание, щом толкова пъти не е успяла! Кажи и да пробва да си върже нещо тежко за краката и да скочи от Аспаруховия мост :)
1+ :lol: :lol:

Martini_Chick
05-16-2008, 23:13
Тъпо ЕМО..всички имаме проблеми но никой не е тръгнал да се самоубива..щом не оценява живота си значи не го заслужава :x

Spider4eto
05-16-2008, 23:19
Не можеш да и помогнеш. Емо...

koman
05-18-2008, 06:48
ДА реже ! да мре като и е толкова акъла ! Омръзна ми по новини и каде ли не да слушам за просите "емо дечица" дето само заради модата си режат вените ! :shock:

sm_95
05-24-2008, 11:10
moqta nai-dobra fr e v s16tata sityaciq i tq nz kak da me spre ama vie ne mojete da ni razberete (tfa e moqta istoriq ako na nqkoi my e interesno
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=170198&highlight=toi++s1sipva+jivota ) tfoqta fr sug si ima mn gaden problem na neq i trqabva pdkrepa a ne da kaje6 na tehnite spored men tfa samo 6te vlo6i ne6tata pone pri men ako my best fr kaje na ne6te az ne samo 4e nqma da i go prostq ami prsto 6te go napravq 6te se somoybiq za da si spestq scenite s ne6te po dobre pogovori s nqkoi koito nqma da i pravi skandali i t.n. primerno my best fr kaza na klasniq ni ama toi e syper pekan i me pos1vetva kakvo da napravq pomoli me da si pomislq dobre govori s men kato fr bez sceni i skandali i nqma da raskaje ne na6te 6toto znae 4e 6te stane po-zle govori s nqkoi koito moje da i povliqe bez da namesva6 tehnite tfa e moq s1vet (makar 4e pri men podeistva samo do nqk1de) pak e ne6to k1smet

P.S. i izvinete ama k1de pi6e 4e momi4eto e EMO az ne sum ama sum se rqzala tfa ne te pravi EMO

cookie_power
05-24-2008, 11:30
оффф. тфа не е за лудницата. не знаете какво изпитва това момиче та да си вадите изводи. мноо мразя некфи такива кат вас.
аз.. имах един период преди около година-година и половина, в който непрекъснато бях в депресия и изобщо много неща ми се струпаха тогава, ама наистина много и просто извършвах разни неща, които се наричат авто агресия. още имам белези по лявата ръка. поговори с приятелката си и й кажи че не си струва.
аз спрях заради мойте приятели. в смисъл един ден нещо ръката ми се беше разкървавила и се виждаше дори и през дългия ръкав на блузата ми и те го видяха и успяха да ми вдигнат ръкава и видяха всичко (то се случи два месеца след като бях почнала да го правя) покрещяха ми и след това говорихме доста дълго, даже и в часовете до края на деня не ходихме. просто ме убедиха че няма смисъл да го правя и че имам тяхната подкрепа и че просто държат на мен...
в смисъл моя случай си беше сериозен.. цялата ми ръка беше нарязана.. са като си помисля и колко кръв имаше... уф.. поне знам че няма да го правя повече..
затфа поговори с нея ама надъъълго и нашироко. разбери причините, всичко. ако трябва я заплаши че ще говориш с майка й. ако продължава, наистина го направи. успех.. и кажи какво е станало..