PDA

View Full Version : Проблем



DarknessAngel
05-08-2008, 20:31
Преди повече от 3 месеца ми дойде за първи път.Всичко вървеше добре.На следващият месец ми дойде за 2 дена.Оттогава не ми е идвало,демек от 3 месеца.Имам ли повод за притеснение? :(


Редактирано от-Цвети.
Нарушена 1-ва точка.

&ILoveU2
05-08-2008, 20:34
темата не е за този раздел.
та на колко си и първия път като ти дойде колко дни беше. Би трябвало всичко да е наред. Все още не ти е регулирано. Не можеш да очакваш да ти е като по часовник.

DarknessAngel
05-08-2008, 20:36
темата не е за този раздел.
та на колко си и първия път като ти дойде колко дни беше. Би трябвало всичко да е наред. Все още не ти е регулирано. Не можеш да очакваш да ти е като по часовник.
Ами аз съм на 12,но измина доста време и ми е някак притеснено. :(

&ILoveU2
05-08-2008, 20:38
Е има ли от какво да ти е притеснено?

DevilWish
05-08-2008, 20:39
Секс правила ли си??
Ако не ,няма нищо ,защото на едно момиче и дойде и след това 5 месеца повече не й дойде и чак след това ;)

withoutbreaking
05-08-2008, 20:40
Напълно е нормално това нещо... като си на 12 след първото идване е нормално да не ти идва всеки месец..докато не навлезеш в редовен цикъл... въпреки че още си малка :) споко всичко е наред

Rockkk
05-08-2008, 20:44
До 2ве-3ри години е нормално да закъснява(зависи от развитието) НЕ се притеснявай,просто не ти е регулиран цикъла,а не е лошо да прочетеш някоя др книга по въпроса има мн такива-просто за обща култура е хубаво,пък и трябва да се интересуваш от тялото ти.

DarknessAngel
05-08-2008, 20:52
Благодаря за съветите.Надявам се всичко скоро да си дойде на мястото както се казва. :)

CfEtii
05-08-2008, 20:53
Ако ен си праивла секс,няма от какво да се плашиш.Пък и е нормално в началото цикъла ти да е нередовен.

ПС:Темата не е за тука

JaySun
05-08-2008, 21:53
Няма повод за притеснение! Ще получиш мозъчен кръвоизлив и стомашно-чревно разстройство до 2 дни :-o

likejolie
05-09-2008, 11:17
Мацка всичко е наред.винаги(разбирай в повечето случаи) се получава така.Чак след 2 год.или дори повече цикълът ти ще стане редовен.Не се притеснявай.Но ако все пак ти е бъркотия по тая тема или седни да говеориш с мама,сестра,леля и т.н. родата или посети гинеколог.Не е скъпо.Освен това една малка тайна цикълът си е абсолютно индивидуално явление при всяко едно момиче и това което е нормално при други при теб може и да е проблем.Така че наблюдавай се записвай си кога как и скоро вече ще си наясно с тялото си. : :) :) :) :)