PDA

View Full Version : Отчаяна съм



i_hate_you_but_i_love_you
05-08-2008, 20:46
Офф откъде да започна и аз не знам.. В жалкият ми живот съм обичала само и единствено 1 момче. Ходихме 3 месеца, като първите 2-3 седмици аз не осъзнах, че той е специален и направих няколко грешки (няма да ги коментирам, защото са ми крайно неприятни). Тогава скъсахме за 5-6 дена. Един ден аз осъзнах колко зле съм била че съм направила тези неща и му споделих абсолютно всичките си чувства и тогава всякаш го задължих да тръгнем пак.. имах чувството че го прави защото се чувства длъжен, а не защото го иска. Както и да е.. аз бях много щастлива докато един ден не скъсахме и то за изключително малко дребно и незначително нещо (сигурно си е търсил удобен момент за да ме скъса без да ме нарани). Ее аз не съм такова момиче че да му падна в краката да го моля и просто си тръгнах. Оттогава ние сме си просто приятели и постоянно си пишем в skype и ходим понякога заедно на купончета и си споделяме много неща.. като best friends. Но проблема е че не е минал и 1 ден от както сме скъсали (вече станаха 6 месеца.. много а?!) в който аз да не мисля за него. През тази половин година аз ходих с 2 момчета - едното ходихме 3 дена и аз не съм сигурна защо тръгнах с него, а другото ходихме 2 месеца.. просто изпитвах някакви симпатии и когато се стигнеше до нещо повече си спомнях за Единствената ми любов и се дърпах.. КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА ХЛЪТНА ТОЛКОВА МНОГО ЧЕ ДА НЕ ОБРЪЩАМ ВНИМАНИЕ НА ДРУГИТЕ МОМЧЕТА?! Той ми е постоянно в главата и не мога да си го избия, но не знам какво да правя.. да си трая и сърцето ми да се къса или да му споделя всичко с вероятността да му стане гадно и отново да се задължи да тръгнем (което не искам)?!
Моля ви кажете ако бяхте на мое място как бихте постъпили и какво ще ме посъветвате защото не издържам вече.. ;( След 5 дена ще ходим на купон и някой може да ме посъветва дали да му споделя чувствата си (как) или не.
Много ви благодаря предварително! :(

lussi
05-08-2008, 20:57
Не си първото момиче в такава ситуация , моя позната е същата почти.
Първо трябва да изясниш сама на себе си намеренята си- държиш ли на приятелството си с него? Защото ако му признаеш може той да се отдрапне от теб, а ако пък решиш че трябва да го избивш от главата си, това ще е ммн трудно... ще трябва да се отдръпнеш ти, защото когато той е близо до теб , даже като приятел, няма да забравиш чувствата си никога.
И така, задай си няколко вупроса, знам че не е е лесно, но..такъв е животът...

ziky
05-08-2008, 20:57
един прост отговор..когато едно момче хареса едно момиче той иска да е с нея и показва това нещо говоря ако е свесно момчето..обаче момичето решава че тряаа се ебава късат нали и след време осъзнава че и е ибло добре...осъзнавш колко много ти липсва ценял си или си обичал нещо след като го загубиш..решава да се съберат отново само че момчето вече е загубило интерес щото не е минало дори и месец ..
Извод - мисли какво правиш преди да си го направил..мисли за последствията..много малко хора го могат..ако го можеш значи си уникален и няма да имаш лошия късмет после да ти е гадно щото си си го направила хубаво от преди това и си се подсигурила....
Колкото до случая....хубаво е двама да останат приятели след тракава връзка колкото и да се казва че след връзка приятелство не същеествува или не е същото...не мисля че можеш да очакваш нещо повече от товакоето е било....или поне няма да е същото...съжалявам че съм толкова прям и пряк но истината боли...тва е...понякога човек трябва да си дава реална сметка за нещата и в една ситуация да се поставя и като трето лице защото накрая третото лице се явява най важно в цялата ситуация защото е запознато с проблема и на двете страни...
Успех желая и поздрави!

i_hate_you_but_i_love_you
05-08-2008, 21:17
един прост отговор..когато едно момче хареса едно момиче той иска да е с нея и показва това нещо говоря ако е свесно момчето..обаче момичето решава че тряаа се ебава късат нали и след време осъзнава че и е ибло добре...осъзнавш колко много ти липсва ценял си или си обичал нещо след като го загубиш..решава да се съберат отново само че момчето вече е загубило интерес щото не е минало дори и месец ..
Извод - мисли какво правиш преди да си го направил..мисли за последствията..много малко хора го могат..ако го можеш значи си уникален и няма да имаш лошия късмет после да ти е гадно щото си си го направила хубаво от преди това и си се подсигурила....
Колкото до случая....хубаво е двама да останат приятели след тракава връзка колкото и да се казва че след връзка приятелство не същеествува или не е същото...не мисля че можеш да очакваш нещо повече от товакоето е било....или поне няма да е същото...съжалявам че съм толкова прям и пряк но истината боли...тва е...понякога човек трябва да си дава реална сметка за нещата и в една ситуация да се поставя и като трето лице защото накрая третото лице се явява най важно в цялата ситуация защото е запознато с проблема и на двете страни...
Успех желая и поздрави!
ти си наистина много прям и пряк но си прав.. много ме боли отвътре и ще умраа ;(;(;( ако някой има друго мнение нека да сподели..

ziky
05-08-2008, 21:26
един прост отговор..когато едно момче хареса едно момиче той иска да е с нея и показва това нещо говоря ако е свесно момчето..обаче момичето решава че тряаа се ебава късат нали и след време осъзнава че и е ибло добре...осъзнавш колко много ти липсва ценял си или си обичал нещо след като го загубиш..решава да се съберат отново само че момчето вече е загубило интерес щото не е минало дори и месец ..
Извод - мисли какво правиш преди да си го направил..мисли за последствията..много малко хора го могат..ако го можеш значи си уникален и няма да имаш лошия късмет после да ти е гадно щото си си го направила хубаво от преди това и си се подсигурила....
Колкото до случая....хубаво е двама да останат приятели след тракава връзка колкото и да се казва че след връзка приятелство не същеествува или не е същото...не мисля че можеш да очакваш нещо повече от товакоето е било....или поне няма да е същото...съжалявам че съм толкова прям и пряк но истината боли...тва е...понякога човек трябва да си дава реална сметка за нещата и в една ситуация да се поставя и като трето лице защото накрая третото лице се явява най важно в цялата ситуация защото е запознато с проблема и на двете страни...
Успех желая и поздрави!
ти си наистина много прям и пряк но си прав.. много ме боли отвътре и ще умраа ;(;(;( ако някой има друго мнение нека да сподели..

Един прост пример.. - влезнах в ново даскало миналата година нови съученици нови дебили нормално....изградих си някъв автореитет и на ендо момче с което сме мн добри приятели сестра му ме харесала...той не и давал да ми пише щото не се познавахме тогава така и така ама тя тъпа та упорита писала ми запознахме се свесно момиче...неш ли кое беше тъпото?Бях дооста разочарован от момичетата щото секи път се получаваше ендо и също и не ми дремеше за никви момичета не ми дремеше с коя съм за колко съм и т.н. писваше ми неможех да вложа чувства...тръгнахме ходехме 1 месец беше заебала сички мочмета свесно момиче хубаво абе супер мацка иа з кво реших скъсахме..не искам да ти казвам кво щеше да прави като скъсахме и то само за еидн месец..виждахгме се след това много беше откровенна за тва я ценях и си споделяше чувствата много обширно каза ми че не е обичала и няма да обича така както мен че аз съм бил първото такова момче..виждахме се често натискахме се и накрая се случи че правихме секс горе доло след около 3-4 месеца след като се разделихме..аз и бях първия..и знаеш ли скоро се сетих колко тъп съм бил преди само че беше късно..два пъти се опитах да съм с нея но беше наиситна прекалено късно..беше се променила...тръгна по дискотеки пропуши и т.н. и няма....край...за тва доакто можеш давай..колкото толкова толкова...дори някой да ти предложи не казвай искам да помисля..няма кво да мислиш няма да живееш с тоя човек че да мислиш..колкото толкова каквото такова..действай доакто можеш един път се живее един път са тия години..като не стане майната му падаш ставаш и продължаваш....

Crafter
05-08-2008, 22:09
Нещо не разбрах онази част с "харесвам го, ама само за половин година бях с двама". Ще я повториш ли отново, ако обичаш?

За "обичам го" половин година е нищо - не се лъскай.
И какво е това "да, знам, че сбърках". Е, като знаеш... не бъркай бе! Извинявай се казва само веднъж. Втория път явно наистина вече си се осрала.

Искаш съвет? Ето ти съвет:

Няма Единствен/Единствена. Всеки е заменим и никой не е неповторим. Не прави грешката да си мислиш, че и ти си такава.

Продължавай с живота си напред и се учи от тези грешки, които правиш. Сама си признаваш, че си сбъркала, а хората обикновено имат навика да си украсяват историите, което ме кара да мисля, че нещата са били доста по-зле, отколкото ги описваш. Следващия път по-сериозно се отнеси.

А, ако този отговор не ти харесва, не се притеснявай. След мен ще се изсипят поне сто путьовци, които ще ти съчувстват и ще ти държат ръката.

i_hate_you_but_i_love_you
05-09-2008, 06:09
Нещо не разбрах онази част с "харесвам го, ама само за половин година бях с двама". Ще я повториш ли отново, ако обичаш?

За "обичам го" половин година е нищо - не се лъскай.
И какво е това "да, знам, че сбърках". Е, като знаеш... не бъркай бе! Извинявай се казва само веднъж. Втория път явно наистина вече си се осрала.

Искаш съвет? Ето ти съвет:

Няма Единствен/Единствена. Всеки е заменим и никой не е неповторим. Не прави грешката да си мислиш, че и ти си такава.

Продължавай с живота си напред и се учи от тези грешки, които правиш. Сама си признаваш, че си сбъркала, а хората обикновено имат навика да си украсяват историите, което ме кара да мисля, че нещата са били доста по-зле, отколкото ги описваш. Следващия път по-сериозно се отнеси.

А, ако този отговор не ти харесва, не се притеснявай. След мен ще се изсипят поне сто путьовци, които ще ти съчувстват и ще ти държат ръката.
С него ходихме преди 6 месеца и сега сме си само приятели. Аз не съм му споделяла че още изпитвам чувства към него и се опитвах да го забравя. През тези 6 месеца аз ходих с 2 момчета, но те ми бяха безразлични и не успях да си го избия от главата. Другото което е аз сбърках само 1 път и аз го скъсах, след което пак аз му споделих всичко и пак тръгнахме, но оттогава нищо не беше същото и един ден той си намери удобен случай в който да ме скъса без да ме нарани.
Днес пак го сънувах.. баси майката!!! Аз наистина искам да го забравя и не искам да си разваляме приятелството защото много държа на него.. но незнам как да си го избия от главата. :x

i_hate_you_but_i_love_you
05-10-2008, 11:30
да си призная вече не ми пука :? най-важното е да вървиш напреде с високо вдигната глава.. той не е единствен.. радвам се че започнах наистина да го разбирам :grin: :grin: :grin:

vesinka91
05-10-2008, 12:31
emi premisli hubavo i kato si sigorna kakvo 4uvstvash k1m nego prosto mu go kaji na kupona ama 1vo go pitai za negovite 4uvstva :)

evelinka1122
05-10-2008, 12:39
моят съвет е да поговорите отново дали има минимален шанс да сте заедно отново... но не той да тръгне от задължение към теб... ако не стане просто го забрави..... може пак да си бъдете приятели :) намери си друг и наистина не мисли за първия....

i_hate_you_but_i_love_you
05-10-2008, 12:53
ХОРААА харесваме се с едно друго момче.. вече почти не ми пука за момчето за което писах горе.. Той не е единствен и не заслужава тези силни чувства които таях и не можах да споделя половин година. Просто ще си бъдем приятели. До голяма степен вие ми помогнахте.. Много ви благодаря! особено evelinka1122 ; vesinka91 ; Crafter ; lussi и най-много на ziky :-) :-) :-)

nicolepcd
05-10-2008, 13:09
да си призная вече не ми пука :? най-важното е да вървиш напреде с високо вдигната глава.. той не е единствен.. радвам се че започнах наистина да го разбирам :grin: :grin: :grin:
Само така :grin: