PDA

View Full Version : Любовта - кой я изпитва ?!



fuck_brainpants
05-08-2008, 21:22
Ей, искам да попитам младото поколение (сред, което съм и аз) дали изпитва истинска любов на 12-13 години ?! И какво е за ВАС истинската любов (ако, изобщо съществува) ;] За мен е малко ненормално човек, с когото се познаваш едва от 2 седмици да го обичаш, а ? Нова съм в форумите ще ме извините ако повтарям темата за хората на 12-13 годишна възраст дето си мислят,че ОБИЧАТ !!! Като не искам да обиждам по никакав начин момичетата и момчетата на тази възраст. Просто ми е малко странно да си на 12-13 да се познаваш, с някой от 2 седмици и да го обичаш. Колкото до любвта, вметнете няколко реда нещо за най-силната Ви любов =)
Чакам мнения ;]

Tentpole
05-08-2008, 21:26
Не ме разбирай погрешно, но на 12-13 години ти не си се отвърдил като човек първо...незнаеш какво ти харесва и какво не...следиш примера на момичето/момчета ( товя приятел/приятелка ) и му подръжаваш...Какво става ако някой ти каже този такъв нестава т'ва онова...чувстово даже и на привързаност се води само и само да издраскаш от лайната и да кажеш ми да движа със големите и следователно и аз съм някой ( голям )...На тази горепосочена възраст неможеш да изпиташ любов ( истинска ) поради факта, че ти нямаш дълготрайни отношения със някой, а най-много лека привързаност!Аз лично изпитвам истинска любов ( на 16 почти съм ) от една година насам ;) :-)

fuck_brainpants
05-08-2008, 21:28
Чудесно ! Радвам, се че първият ми коментар бе положителен ;]

ziky
05-08-2008, 21:30
Ей, искам да попитам младото поколение (сред, което съм и аз) дали изпитва истинска любов на 12-13 години ?! И какво е за ВАС истинската любов (ако, изобщо съществува) ;] За мен е малко ненормално човек, с когото се познаваш едва от 2 седмици да го обичаш, а ? Нова съм в форумите ще ме извините ако повтарям темата за хората на 12-13 годишна възраст дето си мислят,че ОБИЧАТ !!! Като не искам да обиждам по никакав начин момичетата и момчетата на тази възраст. Просто ми е малко странно да си на 12-13 да се познаваш, с някой от 2 седмици и да го обичаш. Колкото до любвта, вметнете няколко реда нещо за най-силната Ви любов =)
Чакам мнения ;]

Виж са братинка..на тия години сичко е възможнос ещаш ли се...колкото и квото и да е любов или не както казват възрастните ваща любов я знам е знаеш я ама май и твойта си незнаеш щом се развеждаш..в повечето случаи възрастните постъпват като деца...когато едно човече чувства нещо и си мисли за него това е .. чувсто е...човешко е няма значение на коолко си...ванжно е как го изразиш...по къв начин го покажеш кажеш докажеш и изкажеш....всеки си има мисли спомени мечти и всеки знае как какво и по какъв начин чувства едно нещо...защо да няма какво лошо има?Сега му е времето..след време секи ше се смее на тия неща..ама нека да е след време нека да си изживее това и така както му се полага...както акзва ендо приятелче що да не ги сменям нито съм женен нито деца имам..сега му е времето псле като се оженя кво?!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-09-2008, 04:32
на 12-13 се раждат първите симпатии ... голямо любопитство спрямо другия пол ... и с времето започва процес на полово и сексуално образование ... и т.н

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-09-2008, 06:07
Според мен и на 12 обичаш, ама това е детска обич... Имам предвид, както по-рано си харесваш другарчето в игрите. Все пак на тази възраст няма начин връзките и взаимоотношенията да се приемат насериозно - психиката не е дорасла. Истинска любов може да се появи само когато си се утвърдил като човек и не разчиташ на някой друг да "допълва" сякаш онова, което нямаш в личността си. Затова и тийнейджърската любов не е особено устойчива.

mickelangelo
05-09-2008, 09:06
Любовта съществува тя на всякъде около нас .. но не я ли носиш у себе си не би я намерил никъде ... но да има я няма значение .. на колко години си ... просто .. се научи да разграничаваш силното физическо привличане от любовта :)

evelinka1122
05-09-2008, 11:09
най-силно съм обичала само един и то от 13 годишна... и така няколко поредни години все си копнях по него :) но всичко си има и своя край, всичко отмина и сега сме си фр... мисля че е възможно да се обича истински от 12 или 13 години, защото сега младото поколение е доста развито.... а й съм на мнение, че обичта не може да съществува от 2-рата седмица, мисля че тееновете не правят разлика между силна обич и силно привличане.... !!!!

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 11:42
Абе да обикнеш човек е достат1чно само да се вледаш д1лбото в очите му... и оп... с1рцето ти притр1пва... почва да тупка по учестено.. става ти топло... и те така те.. ;)

Ifchencety
05-09-2008, 11:50
Vij sega az sam na 13 (po4ti 14) i naskoro razbrah, 4e na tazi vazrast ne moje da obi4a6 istinski ili po-skoro moje6, no rqdko se namira mom4e ili momi4e, s koety da se 4uvstva6 perfektno! Na tazi vazrast vsi4ko e za gazariqta i za fukaneto :( , a ne za ne6tu seriozno. Az li4no sam na mnenieto, 4e i taka trqbva da bade, a6toto ako ot sega se obi4ame istinski...de 6te mu izleze kraq???

YaNcHeToOo
05-09-2008, 12:05
Че може-може, то няма спор, обаче зависи и от човека!?! Не мислите ли? :P

mElityyy
05-09-2008, 12:08
ГЛУПОСТИ! на 12-13 е възможно да ти разбият сърцето отлкото да испиташ истинска любов.. истинска и сериозналюбов очаквай на 16-17.. и не.. човеккогото познаваш от2седмици неможешда го обичаш... и сам/а ще разбереш това след време 8-)

SkiT
05-09-2008, 14:00
на 19 съм и съм се лъгал дотука 2 пъти,че съм бил влюбен и че съм изпитвал истинска любов....Осъзнах че съм се самозалъгвал досега като се влюбих преди няколко месеца във момичето с което съм вмомента...чувството е неповторимо...обичам я !Давам всичко за нея...не искам никога да се разделям с нея ! 8)

unfaithful1234
05-09-2008, 14:50
Ей, искам да попитам младото поколение (сред, което съм и аз) дали изпитва истинска любов на 12-13 години ?! И какво е за ВАС истинската любов (ако, изобщо съществува) ;] За мен е малко ненормално човек, с когото се познаваш едва от 2 седмици да го обичаш, а ? Нова съм в форумите ще ме извините ако повтарям темата за хората на 12-13 годишна възраст дето си мислят,че ОБИЧАТ !!! Като не искам да обиждам по никакав начин момичетата и момчетата на тази възраст. Просто ми е малко странно да си на 12-13 да се познаваш, с някой от 2 седмици и да го обичаш. Колкото до любвта, вметнете няколко реда нещо за най-силната Ви любов =)
Чакам мнения ;]

Виж са братинка..на тия години сичко е възможнос ещаш ли се...колкото и квото и да е любов или не както казват възрастните ваща любов я знам е знаеш я ама май и твойта си незнаеш щом се развеждаш..в повечето случаи възрастните постъпват като деца...когато едно човече чувства нещо и си мисли за него това е .. чувсто е...човешко е няма значение на коолко си...ванжно е как го изразиш...по къв начин го покажеш кажеш докажеш и изкажеш....всеки си има мисли спомени мечти и всеки знае как какво и по какъв начин чувства едно нещо...защо да няма какво лошо има?Сега му е времето..след време секи ше се смее на тия неща..ама нека да е след време нека да си изживее това и така както му се полага...както акзва ендо приятелче що да не ги сменям нито съм женен нито деца имам..сега му е времето псле като се оженя кво?!
мхм \:D/

zvezdichka777
05-09-2008, 15:18
Защо не?
Това да познаваш някой от 2 седмици и да казваш че го обичаш е най-голямата и невъзможна глупост според мен ... макар че тфа ''влюбване'' не се отнася само за 12/13 годишните а дори и за някои 15/16 тийнове ...
Но защо да не можеш да обичаш на 12/13 години,според мен е възможно .. макар че зависи от много неща.Аз лично на 12/13 не съм обичала.Сега съм на 15 и за първи път преди около половин година усетих че съм влюбена истински ... Това е първата ми и най-силна любов ... В момента си мисля че винаги ще го обичам,макар че може би няма да е така ... :)

vesinka91
05-09-2008, 16:40
izvinqvai ama na 12-13 godini se symnqvam 4e se znae kakvo vob6te e lubov

Ivalinka
05-09-2008, 16:44
аз мисля,че някой може да твърди,че е обичал истински едва,когато са минали години от връзката или(ако е нямало),от чувството!чак тогава той наистина ще може да е сигурен,че това,което преди е изпитвал е било ИСТИНСКА любов!!!!!!!!!!на момента е много лесно да кажеш..."о,влюбен/а съм :-) :-) :-) ,той е единствен за мен,ще бъдем вечно заедно" и такива .........помислете малко..знам,че се радвате на любовта,ама се замислете малко.как пък сте толкова сигурни,че точно вашето е ИСТИНСКА любов!!!!та тя е такава рядкост.толкова рядко се среща,че...наистина е жалко,но все пак е факт!

MaLkaTa_LaDy
05-09-2008, 17:05
Колкото и непонятно да звучи, спорд мен е възможно да обичаш на 12-13, но много много рядко това е истинска любов. На тази възраст още не си намерил подходящ човек, който да е за теб. А още по-малко в твоя случай както казваш ако познаваш човека от 2 седмици, да обичаш е невъзможно. Или той не знае какво говори или не знае истинското значение на думата обичам или просто те лъже. Това е моето мнение. :?

NaNa_SladuRana
05-09-2008, 17:07
На 14 съм имам сериозна връзка от близо 2 години,в началото не го обичах,но постепено се привързах и влюбих,в момента давам живота си за това момче и никой,ама никой не може да ми каже,че на тази възраст няма любав!

moon_flower
05-09-2008, 17:28
Любов има,но за истинската много се съмнявам.На 12,13 години също твърдя,че любов няма.Никой да не се убижда,но на тези години просто не можеш да си наясно какво точно изпитваш,защото може би това са първите чувства към другия пол ? За мен на тази възраст има харесване,привличане,но не и любов.Което в никакъв случай не пречи да имаш гадже на тази възраст. :) Макар че на 13 аз нямах... :D ма не съм го и мислила много това.. :D
Любовта,истинската любов пламва между двама души,които са наясно със себе си и с чувствата си,знаят да правят разлика между толкова бърканите "любов" и "харесване/привличане".Но дори и при тях не вярвам да е истинска,защото за мен истинската любов е вечна.А не са много хората,които остават заедно до края на живота си в днешно време.

GabisiTa
05-09-2008, 19:39
На тази възраст, все още се изпитва детска любов, а тя е най-чистата и искрена... И все пак не мисля, че някой може да срещне голямата си любов на 12-13 години ;)

freedom
05-09-2008, 19:57
За мен... на 12-13 може да си влюбен,но не и да обичаш,защото за мен тези две твърдения са много,много различни... А до колкото за "истинската любов" и за времето от 1-2 седмици...за 1-2 седмици могат да се случат твърде много неща,и това не изключва и вероятността да се влюбиш,дори и да обичаш... времето на този свят е толкова бързо и... непълноценно,че всичко може да се случи дори и за 1-2 часа... Не напразно хората са казали,че съществува и любовта от пръв поглед...аз вярвам във всичко свеързано с любовта...че любовта,значи да прощаваш на някого повече от колкото заслужава,ако щеш дори и,че старата любов ръжда не хваща...Не знам,за мен лично няма никакво значение колко време си с един човек..дали 1 седмица или 10 години...все по същия начин можеш да обичаш..стига да искаш...Може да си дори 4-ти клас и пак да обичаш..нито годините нито времето има значение за мен! :-) :-) :-) :-)

donkihot
05-09-2008, 20:32
да помислим...зна4ии ако гледам себе си..за любовта възраст няма както съм казвала много пъти...но да съгласна съм напълно,4е не може на втората седмица ве4е да оби4аш 4овека..на мен с приятеля ми...може би ни трябваше близо два месеца ходене и то ми го каза,може би защото беше деня на влюбените...ноо ве4е ходим 4 месеца и се надявам найстина да ме оби4а,а за мен...аз го обикнах още в на4алото,но го заоби4ах многооо по-късно!!

fuck_me_pls
05-10-2008, 07:37
на 12-13 години се изпитва нещо..но това определено не е любов..т.е не е истинска любов!!

sladoledka
05-10-2008, 12:10
8) ВЪЗМОЖНО Е ,просто се случва само на някои 8) Недейте да мислите,че не можеш да се влюбиш на колкото и да е-даже точно тази детската любов понякога излиза най-истинската.....винаги можеш!!!Няма значение кога се влюбваш въобще-нито на 13 ,нито на 50 години... 8)

mir4ovski
05-10-2008, 12:25
ami spored men tva si zavisi ot 4oveka ima hora koito sazrqvat po-rano i mogat da obi4at na 12-13..az sum obi4ala i to dosta dulgo vreme ...ina4e nai-silnata mi lubov prosto si e sadba..az si znaeh ot na4aloto 4e e toi...kazah mu 4e go obi4am na vtoriq den i ako ima6e kak shtqh da se ojenq za nego na tretiq...uvi ne stana...ve4e cqla godina sme zaedno i sum sigurna 4e e toi...

nicolepcd
05-10-2008, 15:18
На 12-13 години можеш да изпиташ само някакво увлечение... Пък и на 14-15 също 8-) (визирам себе си, де 8) ) А истинска любов можеш да почувстваш, когато започнеш да поемаш някаква отговорност за постъпките и действията си, и когато започнеш да мислиш като голям човек... това е според мен :)

ludo_momiche
05-10-2008, 15:36
Любовта е доста относително понятие. На 12-13 много хора си мислят,че са я изпитвали,но много малко от тях наистина познават. Това, че има някой,който страшно много те кефи,не значи че е човека за теб , та камо ли че след първата седмица си влюбен. Изисква се време да разбереш дали наистина обичаш някой, а ако "уж" си го разбрал за няколко дни, значи това е една огромна лъжа и най-вече пред самия теб....
ОБИЧАЙТЕ МНОГО,НО РАЗУМНО.....!

bebe7o
05-10-2008, 15:43
Vij sega az sam na 13 (po4ti 14) i naskoro razbrah, 4e na tazi vazrast ne moje da obi4a6 istinski ili po-skoro moje6, no rqdko se namira mom4e ili momi4e, s koety da se 4uvstva6 perfektno! Na tazi vazrast vsi4ko e za gazariqta i za fukaneto :( , a ne za ne6tu seriozno. Az li4no sam na mnenieto, 4e i taka trqbva da bade, a6toto ako ot sega se obi4ame istinski...de 6te mu izleze kraq???

Амии не съм много съгласна с теб... първо това че ти не си я открила все още не означава че я няма.. мисля че аз съм един от тези примери... в един клас сме... знаеш как седят нещата... и второ не съм съгласна за тва нещо с гъзарията... за мен по скоро се фукат с това колко момчета/момичета са минали и са е***и а не колко са обичали... и като тръгнеш с някой... след време разбираш дали ще излезе нещу сериозно или не... а и кфо ако от сега се обичаме истински... няма нищо лошо в това... поне за мен... а къде ще му излезе края... амо Господ знае.. ;)

purple__love
05-10-2008, 15:51
kogato az bqh na 12 bqh ludo vliubena...i tazi liubov produlji 5 godini...i da be6e istinska...be6e purva...i da ima liubov....ima trupka....strahotno i neveroqtno purvo privli4ane...use6tane,trepet....vsi4ki vruzki sled nego mi izglejdaha banalni i neistinski.....i vse o6te kato go vidq....dori i samo za mig da si zase4em pogledite...surceto mi kato 4e li spira...samo za sekunda...za6toto znam,4e go obi4ah s cqloto si surce....

DenitoOoO
05-10-2008, 16:13
Абе хора това за любовта от пръв поглед....ддз, до една степен е вярно :)

monityY
05-10-2008, 17:58
Аз пък преди не вярвах и в любовта от пръв поглед,но вече се обедих че наистина съществува..

st1ka
05-10-2008, 18:22
Според мен не може човек на 12-13 години да обича, защото се вълнува от толкова наистина детски неща...Тогава започва интереса към другия пол, опознаването, но не и нещо повече...

unicorn_f
05-10-2008, 21:15
най-силно съм обичала само един и то от 13 годишна... и така няколко поредни години все си копнях по него :) но всичко си има и своя край, всичко отмина и сега сме си фр... мисля че е възможно да се обича истински от 12 или 13 години, защото сега младото поколение е доста развито.... а й съм на мнение, че обичта не може да съществува от 2-рата седмица, мисля че тееновете не правят разлика между силна обич и силно привличане.... !!!!



напълно си права.. и аз така...само че аз си заобичах едно момченце когато бях на 12 сега съм на 16 и все още го обичам само дето той незнае :( и все пак по темата и според мен на 12/13 като си харесаш някой и с годините ако не отминават чувствата ти тогава вече може да си сигурен че си влюбен..но ако ти мине след 3 седмици..нз..всеки е различен...

spensi
05-11-2008, 00:28
ЛЮБОВТА-слатка илузия в болните ни мозаци :-P

DenitoOoO
05-11-2008, 03:25
Abe hora, nqma zna4enie dali si na 13 ili na 17, lubovta nqma nito na4alo, nito krai-TQ E VE4NA!!! :grin: :grin: :grin: :-) :-) :-) :-P

aHeJlua
05-11-2008, 13:08
тука е прекалено относително.. дори и достатъчно възрастни пак се бъркаме м/у силно привличане и истинска любов а по темата мисля, че имаше хора дето го казаха и преди мене тука става въпрос за най-добри другарчета и тем подобни вече от 12-13 годишни ако се завържите заедно вече на тфа аз мога да му кажа любов ама да сте заедно за 2 седмици да ми са мляскате по кафетата и да си казвате през 2 сек. обичам те тфа никои път не мога да кажа че е любов мисля че съм права.. :) :-)

amour4eto
05-11-2008, 13:25
Ами то и аз съм от младото поколение..на 15 съм и не мисля че на 12-13 години можеш да изпитвап истинска любов :? твърде рано е според мен.Ако изпитваш нещо то по скоро би било привързване към определен човек...Истинската любов идва по късно,а не когато познаваш човек от 2 седмици...пък и любовта не идва само с външната красота,идва и с вътрешната,а някой на 12 годинки не би се повлиял от нея :wink: ;-)

MartyParty
05-11-2008, 13:30
Никой не я изпитва

Co0kIe
05-11-2008, 15:11
8) ВЪЗМОЖНО Е ,просто се случва само на някои 8) Недейте да мислите,че не можеш да се влюбиш на колкото и да е-даже точно тази детската любов понякога излиза най-истинската.....винаги можеш!!!Няма значение кога се влюбваш въобще-нито на 13 ,нито на 50 години... 8)

+1 Възрастта няма никакво значение, още повече при сегашната младеж,която се развива доста бързо! При всеки това чувство идва различно, това че ТИ не си го изпитал на тая възраст не значи че я няма! И съм съгласна, че тогава любовта излиза най-истинска понякога - по нататък някои гледат само секса!

NeverTheSame
05-14-2008, 14:02
Абе..всичко е възможно...зависи просто от човека.
Може да 15 да си същия идиот като някое 9-годишно лапе и да не можеш да обичаш камоли да се влюбиш.На защо сички трябва да се слагат под един знаменател (Матиматиката...е Зло)???
Не може ли да има изключения от великото правило?
Познавам хора,които са на моята възраст (14 години) и могат да обичат.Сигурна съм в тфа,щото си го показват и не е просто детска свалка в детската градина.
Любовта не пита на колко си години или пък колко акъл имаш в главата...ясно?
Може да си влюбен на 10,на 12,20 секи си е различен и всеки порасва през различно време.

GregoryHouse
05-14-2008, 14:08
Темате е смислена така че няма да ръся тъпотий :D

Просто е неввъзможно защото 12-13годишните не разбират това нещо което вие наричате "любов". Те просто си го въобразяват, а както знаем детското въображение е доста силно...А що се отняся до първата ми любов беше като бях на 16 и сега като се сетя какви неща съм си мислил и въобразявал се смятам за пълен глупак. Какво остава за 12 хлапе...

iiirish
05-14-2008, 14:54
хората на 12-13 годишна възраст дето си мислят,че ОБИЧАТ !!!

думата "мислят" е правилна, но аз в случея бих използвала "заблуждават" ;-)

Lucho
05-14-2008, 15:50
Темате е смислена така че няма да ръся тъпотий :D

Просто е неввъзможно защото 12-13годишните не разбират това нещо което вие наричате "любов". Те просто си го въобразяват, а както знаем детското въображение е доста силно...А що се отняся до първата ми любов беше като бях на 16 и сега като се сетя какви неща съм си мислил и въобразявал се смятам за пълен глупак. Какво остава за 12 хлапе...

Много си прав.
Давам пример за гаджета /мислят се за такива,де :razz: / :
13 годишна и 14 годишен....... :razz: :razz: :razz:
и се виждат веднъж в седмицата.... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

amitq
05-17-2008, 11:06
ami spored men to4no na 12-13 godini se izpitwa onaq lubow nai-hubawata i "rozowata" obiknoweno tq se pomni cql jiwot.Na 12-13 godini ne se pritesnqwa6 ot mnogo ne6ta wuw wruzkata si otkolkoto kogato si na 18-19 da re4em.Za towa i takawa lubow se nari4a nai-bezgrijna :)