PDA

View Full Version : Към момичетата: Правите ли секс докато сте в цикъл?



lubopitnoto_lape
05-08-2008, 21:43
Нов съм във форума и се извинявам ако вече има такава тема но не намерих и затова реших да пусна.

Въпросът ми е към момичетата: Когато сте в цикъл правите ли секс или не? И съответно защо? Ако правите приятно ли ви е? А има ли някаква разлика в сравнение с нормалния секс? Ако да каква?

Знам че всяко тяло е индивидуално но ми се ще да си изградя цялустен образ. Примерно колко процента от момичетата го правят въореки това че са в цикъл.



Ако вече има таква тема моля ви даите ми линк и заключете тази.

Python5
05-08-2008, 21:48
Еми аз не съм момиче, нито пък имам цикъл, нито съм правил секс, нито разбирам нещо по въпроса, но СЪС СИГУРНОСТ мога да кажа, че да. Мнението да се третира като обективно.

JaySun
05-08-2008, 21:49
Еми аз не съм момиче, нито пък имам цикъл, нито съм правил секс, нито разбирам нещо по въпроса, но СЪС СИГУРНОСТ мога да кажа, че да. Мнението да се третира като обективно.

+1!

jiliboni
05-08-2008, 22:48
ne .. i ne e jelatelno ..

PoLiToOo
05-08-2008, 22:50
ами на мнението съм, че за 5 дена без секс няма да умра..хаха даже съм малко против самата идея :? :?

ludata90
05-09-2008, 07:04
Не

Mona_90
05-09-2008, 08:00
Въпреки ,че когато съм в цикъл ми се прави страшно много секс не съм правила и не мисля да правя.Правила съм свирки няколко пъти и до там завършва моят секс по време на цикъл.все пак за няколко дена няма да умра.

lubopitnoto_lape
05-09-2008, 08:25
То че няма да се умре е ясно но сега ми става интересно защо не правите докато сте в цикъл. Моля ви даваите малко по подробни отговори отколкото само "НЕ". Обесняваите защо най-малкото.

_butterfly_
05-09-2008, 08:39
То че няма да се умре е ясно но сега ми става интересно защо не правите докато сте в цикъл. Моля ви даваите малко по подробни отговори отколкото само "НЕ". Обесняваите защо най-малкото.
Не, защото е гнусно и нехигиенично.

sh3_1s_7h3_0n3
05-09-2008, 08:52
Въпросът ми е към момичетата: Когато сте в цикъл правите ли секс или не? И съответно защо? Ако правите приятно ли ви е? А има ли някаква разлика в сравнение с нормалния секс? Ако да каква?

Знам че всяко тяло е индивидуално но ми се ще да си изградя цялустен образ. Примерно колко процента от момичетата го правят въореки това че са в цикъл.




Когато съм в 'първите дни' не смея да се движа, камо ли секс да правя. Към 'края' на 'кръвопролитието' съм правила, но дори и тогава съм все още 'доста чувствителна'... иии.. абе, не е свръх-яко, но ако те е напънал мерака... става. :)
Като цяло предпочитам да ми е минало, защото така се чувствам и по-спокойна...

rame
05-09-2008, 09:21
Да,правила съм,имаше причини! :grin: За щастие нямаше"кръвопролитие" а само 1-2 капки по презерватива,дори не изцапахме чаршафа! :lol:
Макар че идеята да го направим беше моя и нямахме проблеми,сексът тогава не беше нищо особено,не ми хареса много.
А иначе оттогава не сме го правили,освен през последните пети или шести ден от цикъла,когато няма почти нищо. :)

SINDEL
05-09-2008, 10:48
По принцип много ми се прави то4но в тези дни от месеца, но рядко се слу4ва :( Ина4е няма никакъв проблем, просто трябва да сте малко по-внимателни, 4е да не омажете вси4ко.

BlackWings
05-09-2008, 10:50
Не е "гнусно" както някой умник каза по долу , защото цикълът е нещо съвсем естествено и нормално нещо и не мисля че в този период жената трябва да се мисли за гнусна. :x И проблема с хигиената има много лесно решение за тоя който не го мързи да мине през банята.

А по темата , обикновено не правя но не защото не искам , или защото ме е "гнус" , а защото тогвам съм по чувствителна и предпочитам да изчакам да мине. Иначе се е случвало да правя в поседните дни и не е нищо особено , няма голяма разлика с друг път , и съм нямала проблеми с хигиената.

krem4et0
05-09-2008, 10:50
Да, все пак все съм в цикъл. Иначе не съм го правила по време на менструация, изключвайки последния ден, когато имам общо взето 2-3 кафяви капки за 24 часа.

nefchi_bs
05-09-2008, 11:07
Не,но познавам едно момиче което го е правило по назнайни причини...Горкото момче с което е била...Едно,че е нехигиенично ама е и гнусно все пак :booooomb: :booooomb:

hahavteen
05-09-2008, 11:18
Правила съм го и ми харесва много.

VerryBerry
05-09-2008, 11:32
Не съм го правила докато съм в цикъл..защото ми е много силен цикълът и се притеснявам да не го омажа :oops: и затова..а и 5 дена-нищо работа :-D

&ILoveU2
05-09-2008, 11:38
Ем да веднъж се случи :oops: . Аз му казах, че не мога. Той нищо не каза. После почнахме да се натискаме и той почна да ме пипа долу. Аз му дръпнах ръцете и казах не. Ама моето не какво е само :D . Накрая сама си го вкарах :-D

prettyIdeath
05-09-2008, 11:47
Да, правим секс докато съм в цикъл. На приятела ми му харесва. Едно че не се притесняваме, че е без презарватив, друго че на мене ми е хубаво така. А и да ви кажа честно - ако ме боли -минава :-D

mir4ovski
05-09-2008, 12:23
Da pravila sum.Ne mislq 4e e gnusna i mejdudurugoto ako edinstveniqt vi problem e 4e shte se izcapate...spored men seksa trqbva da e pove4e ot samiq akt(pri koito bihte mogli da se izapate).Za men ne e imalo nqkakva osobena razlika ot seksa kogato ne sum v cikul i mislq 4e ako e jelan i ako dostavq udovolstvie i na dvamata nqma nikakvo zna4enie prez koi period na meseca e seksa.

AtMosFera
05-09-2008, 12:58
Не,но познавам едно момиче което го е правило по назнайни причини...Горкото момче с което е била...Едно,че е нехигиенично ама е и гнусно все пак :booooomb: :booooomb:

Хаха колко сте зле повечето-честно :shock:
Почти всички пишeте някви тъпи предположения без да имате никаква представа какво е наистина.
Ако ми се прави секс един цикъл не може да ме откаже да правя.Правила съм мн пъти в цикъл и разлика не намирам. Това че едно момиче е в цикъл не значи че не може да пази хигиена -басси глупостите заклевам се :? :?

krem4et0
05-09-2008, 14:16
Моля, научете какво е цикъл и какво е менструация. Знам че понятията се отъждествяват, но това не е правилно. А иначе не съм правила не защото не искам или ми е гадно от кръвта, а защото влагалището ми е много чувствително. а и от хапчетата менструацията ми последния път беше цифром и словом 3 дни......изобщо не ми е проблем да не правя секс толкова.

BlackWings
05-09-2008, 14:27
Не,но познавам едно момиче което го е правило по назнайни причини...Горкото момче с което е била...Едно,че е нехигиенично ама е и гнусно все пак :booooomb: :booooomb:

Хаха колко сте зле повечето-честно :shock:
Почти всички пишeте някви тъпи предположения без да имате никаква представа какво е наистина.
Ако ми се прави секс един цикъл не може да ме откаже да правя.Правила съм мн пъти в цикъл и разлика не намирам. Това че едно момиче е в цикъл не значи че не може да пази хигиена -басси глупостите заклевам се :? :?

Еми точно тва имах предвид - ако някой момичета са "гнусни" и "нехигиенични" като горепосоченото nefchi_bs , тва не значи че всички ги мързи да минат през банята и да си поддържат елементарна хигиена. При сексът по време на менструация основният проблем не е хигиената а доколко ще им е комфортно на партньорите. Бахти ограничените хора.

beb4eto0o
05-09-2008, 14:56
az sam go pravila i v cikal s prezervativ samo .Ponqkoga e hybavo naistina ,za6toto togava ponqkoga pove4e mi se iska ,a i mom4eto s koeto go pravq val6te nego barka tova :-)

DevilWish
05-09-2008, 16:53
Правя ;) Не е лошо ,но не е толкова приятно колкото обикновенно ,поне при мен ;) А иначе ,когато съм в цикъл ,най-често правим анален ;)

vesinka91
05-09-2008, 17:22
OTVRATITELNO nikoga nes1m i nebih pravila sex kogato sym v cikyl...

hottie
05-09-2008, 17:54
Нехиегенично друг път.... ако момичетата се гнусят от това... не знам какво да кажа повече :lol:

Иначе , да правила съм , но по-скоро наблягаме на аналния и на свирките

TheSweetEscape
05-09-2008, 18:12
По принцип много ми се прави и съм много възбудена, но не съм се престрашила, не мисля, че ще се чувствам комфортно, въпреки че цикъла си е съвсем нормално нещо и в никакъв случай това не е "гнусно", щом се поддържа хигиена и евала на всички, на които им доставя удоволствие :-) :-)

Pepy
05-09-2008, 18:30
Хаха.. Не е нито гнусно.. нито нехигиенично , но така е много лесно да се инфектира нещо.. :-o Не е много препоръчително да се прави тогава.. ама ваша си работа :)

girl91
05-09-2008, 18:53
...

rame
05-09-2008, 20:26
Искам да задам един въпрос към тези момичета, които го праввят през този период - като го правите не цапате ли.. примерно леглото... не говоря за последните дни, когато количеството е много малко.Ами аз писах,ам ще кажа пак-имаше само няколко капки по презерватива....и то беше първия или втория ден от цикъла ми,когато обикновено тече силно. :)

Nortisha
05-09-2008, 20:30
аз лично го правя,когато съм в цикъл, но определено изживяването не е така приятно, както по принцип. Иначе се цапа естествено :-D за това под душа е най-подходящото място за секс по това време :-P

hottie
05-09-2008, 20:36
Искам да задам един въпрос към тези момичета, които го праввят през този период - като го правите не цапате ли.. примерно леглото... не говоря за последните дни, когато количеството е много малко.

Ами ако е под душа няма проблем :) Иначе бях гледала в един секс шоп едни тампони ... уж за правене на секс по време на менструация. Не знам какво представляват.Много набързо им хвърлих око.

CuteBaby
05-09-2008, 21:05
Аз не съм правила секс докато съм в цикъл..не искам и да правя,щото ще ми е някво кофти..макар че много ми се прави докато съм в цикъл и приятеля ми е искал,но аз не искам..

krem4et0
05-10-2008, 09:52
Абе и аз съм много възбудима в тоя период, но при мен е като река първите 2 дни. Не е силно. То просто е поток. Докато си събуя бельото и вляза в банята, краката ми са в кръв целите......Малко трудно да правя секс в това положение. да не говорим, че винаги ме боли кръст, корем и глав като за световно и общо взето лежа и се превивам от болки.

sadsad
05-10-2008, 10:32
Ami pravila sym samo vednyj...na rojdenniq mi den :D men po princip mn me boli po vreme na cikyl..a seksa uspokoqva bolkata za izvestno vreme....i taka de..pravila sym go....mn e priqtno ina4e...ama trqbva posle da se 4isti ...i na men mi se e slu4valo da se previvam ot bolki...daje pove4eto pyti e taka....i pri men parvite dni e mn silno...i sled kato svar6ihme ne me bolq nqkolko 4asa...no posle te4e6e mnogo ..

mir4ovski
05-10-2008, 11:46
Хаха.. Не е нито гнусно.. нито нехигиенично , но така е много лесно да се инфектира нещо.. :-o Не е много препоръчително да се прави тогава.. ама ваша си работа :)
Sha me svetne6 li kvo obshto imat infekciite s cikala mi?

prettyIdeath
05-10-2008, 11:57
Хаха.. Не е нито гнусно.. нито нехигиенично , но така е много лесно да се инфектира нещо.. :-o Не е много препоръчително да се прави тогава.. ама ваша си работа :)
Sha me svetne6 li kvo obshto imat infekciite s cikala mi?
И аз незнам точно за кви инфекции говори, но може би има, понеже менструацията е мръсната кръв..

mir4ovski
05-10-2008, 12:33
Хаха.. Не е нито гнусно.. нито нехигиенично , но така е много лесно да се инфектира нещо.. :-o Не е много препоръчително да се прави тогава.. ама ваша си работа :)
Sha me svetne6 li kvo obshto imat infekciite s cikala mi?
И аз незнам точно за кви инфекции говори, но може би има, понеже менструацията е мръсната кръв..
nz struva mi se stranno.ako ima prezrvativ kvo zna4enie ima dali si v cikul ili ne..ako go pravi6 bez prezrvativ kogato i da e veroqtnostta da se zarazi6 s neshto q ima..

prettyIdeath
05-10-2008, 12:37
Хаха.. Не е нито гнусно.. нито нехигиенично , но така е много лесно да се инфектира нещо.. :-o Не е много препоръчително да се прави тогава.. ама ваша си работа :)
Sha me svetne6 li kvo obshto imat infekciite s cikala mi?
И аз незнам точно за кви инфекции говори, но може би има, понеже менструацията е мръсната кръв..
nz struva mi se stranno.ako ima prezrvativ kvo zna4enie ima dali si v cikul ili ne..ako go pravi6 bez prezrvativ kogato i da e veroqtnostta da se zarazi6 s neshto q ima..
Е да.. то винаги я има. Абе знам ли .. Pepy да каже кво е имала впредвид, щото аз не съм запозната.

kiss_kotence
05-10-2008, 13:17
хахаха не е гнусно както някои казват,е ся момичето ако не се подържа...тва е друг въпрос!ама аз лично не бих го правила тогава,защото съм супер изнервена....пак и не мисля че ще е мн комфортно! :wink:

sexita
05-10-2008, 16:25
:lol: :lol: :lol:

arza
05-10-2008, 19:35
правила съм просто щото съм ненаситна и това едва ли ще ме спре и занапред..но не е хубаво.мен дори ме боли понякога...нз..нямам мнение

arza
05-10-2008, 19:35
Правила съм,но все към края или пък с тампон...
как с тампон бе :shock: :shock: :shock:

Iveto_sun
05-10-2008, 19:40
Ne ! Ne sUm praVila i ne iskam i da probvam ! naistina e nehigienichno,makar che ako pravish sex po vreme na poloviq akt nishto ne teche ... :)

babity
05-10-2008, 19:45
НЕ!!!

punkarkata
05-10-2008, 20:05
ne mnou qsno prestavi si dokut prai6 sex da ima6 4uvstvoto 4e ti te4e kruv ili ako puk ne gadno e!!

Pepy
05-10-2008, 20:21
Ами да.. когато е без презарватив има много голяма вероятност да има някаква инфекция .. Това ми е го казвал лекар.. :)

likejolie
05-11-2008, 08:21
Аз си правя секс докато съм в цикъл но примерно след 4 ден.Разликата е в това че ако примерно си в 1-2-3 ден си прекалено влажна и търкане въобще няма.все едно че нищо не правиш

sadsad
05-11-2008, 09:23
Аз си правя секс докато съм в цикъл но примерно след 4 ден.Разликата е в това че ако примерно си в 1-2-3 ден си прекалено влажна и търкане въобще няма.все едно че нищо не правиш
ne e ba6 taka da ti kaja...az go pravih na 3ti den mai be6e...i be6e s dotsa golqma sila...pyk pak si use6tah, daje mi be6e mn priqtno...est kato ne sym v cikyl e po-qko :)

samonervi
05-11-2008, 10:00
Ами да,редовно,защото съм далече от гаджето и като се прибирам почти всеки път ми идва.Но пия противозачатъчни(предписа и от лекар) и от тях ми е съвсем леко ,почти няма :)

lilit_666
05-11-2008, 11:47
Хаха.. Не е нито гнусно.. нито нехигиенично , но така е много лесно да се инфектира нещо.. :-o Не е много препоръчително да се прави тогава.. ама ваша си работа :)
I az mislq taka.A i na mom4eto edwa li mu e mn priqtno da se omaje

miss_91
05-11-2008, 11:57
ne i ne e osobeno jelatelno i bezopasno(za momi4eto) da se prai sex po vreme na cikul

BrokenHeart
05-11-2008, 12:46
бляя НЕ http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/ekelig/g014.gif 8-)

sadsad
05-11-2008, 13:09
Искам да задам един въпрос към тези момичета, които го праввят през този период - като го правите не цапате ли.. примерно леглото... не говоря за последните дни, когато количеството е много малко.
Ami da ti kaja....nie kato go pravihme...mi be6e dosta silno..no ne ocapahme...nz kak taka daje se ochudih 4e nqma6e ni6to ocapano osven prezervativa...no ina4e si e dosta priqtno :)

Undying
05-11-2008, 13:22
Да,правила съм,но не в първите дни,когато ми е най-силно,а към четвърти-пети ден.Нямаше никакви такив "кръвопролития" и т.н.,беше си нормален секс.

paradiso
05-11-2008, 13:32
NE BIH PRAVILA NE E HIGIENICHNO I E GADNO TAKOVA

nelka_hubavelka
05-11-2008, 15:31
pravila sam no sled 3-tiq den i ne mi haresa osobenno-nemojah mn da se otpsuna poneje mi be6e kofti da ne omaja leegloto abe nai-dobre e da si 4akam 5-6 dena i tva e :)

rozova_lady
05-11-2008, 16:05
и на мене ми иска най-много тогава.
Аз си го права даже от първия ден,само дето се пооклепваме
ама нали за това има топла вода и интимен шампоан.
Даже съм забелязала че като го правим още от самото начало на цикълът ми той ми продължава 3-4 дена,иначе като не го правим(а това не се е случвало де,имам предвид като бях девствена)ми продължаваше по 6-7 дена.

cicaaa
05-11-2008, 16:16
Правих 1 път мн ми хареса и на момичето и хареса когато са в мензис им харесва повече оргазма е по силен при тях че и при мене беше мн смазана сякаш то доло :>

но с гума го правихме по хигианично е с гума без гума не ми се мисли :>


после водата беше студена и познайте как с е къпахем със студена вода !!!

имам 3 снимки да ме видите колко кръв имаше по мене :>

АДМИНА ,ако го сложа тея снимки ще ме биете ле ?!

KaMi7yYy
05-11-2008, 18:16
Mi az pravq sex :)

desinkata
05-11-2008, 20:19
da

asslikethat
05-11-2008, 22:14
ne ne sam go pravila po vreme na cikal i ne smqtam.prosto mislq che shte se chuvstvam nekomfortno :)

cicaaa
05-11-2008, 23:22
ЦЕНЗУРА!

т.4
krem4et0
Не си развявай половите органи по форума!

mackata90
05-12-2008, 16:30
Бе ка ще правите секс в цикъл бе хора, то тва е мн гадно, мръсно и смърдящо!Басии! Аз когато съм в цикъл мн ми се прави секср например, но не правя..чувала съм че и боляло ако си в първите дни! от третия четвъртия ден нататър когато правя свирки си пъхам ръчичката лекичко така в панталончето и до такъв ненормален и мощен оргазъм стигам, чее ,,,,бе тряя се опита и кат лапам иии се побърквам!!! 8)

miss_kiss181
05-12-2008, 16:47
ami az sum pravila vednuj s priqtelq mi poprincip ne e zle daje na men mi be6e po qko ot kolkoto obiknovenno za6toto pri nas momi4etata se polu4ava taka 4e kato sme cikul umirame za seks.Noooo ne mislq da go pravq pak be6e qko no se pak se 4ustvah i malko kofti 6toto se pak higienata ne be6e na nai visokoto si nivo s koeto opredeleno sum sviknala i tva puk e lo6ata strana :D

random_guy1
05-12-2008, 18:08
Бе ка ще правите секс в цикъл бе хора, то тва е мн гадно, мръсно и смърдящо!Басии! Аз когато съм в цикъл мн ми се прави секср например, но не правя..чувала съм че и боляло ако си в първите дни! от третия четвъртия ден нататър когато правя свирки си пъхам ръчичката лекичко така в панталончето и до такъв ненормален и мощен оргазъм стигам, чее ,,,,бе тряя се опита и кат лапам иии се побърквам!!! 8)

Виж как сама си противоречиш :P
Не е гадно, не е мръсно и въобще не е смърдящо - при подходящата обстановка, поза и място :)

rame
05-12-2008, 18:09
Бе ка ще правите секс в цикъл бе хора, то тва е мн гадно, мръсно и смърдящо!Басии! Аз когато съм в цикъл мн ми се прави секср например, но не правя..чувала съм че и боляло ако си в първите дни! от третия четвъртия ден нататър когато правя свирки си пъхам ръчичката лекичко така в панталончето и до такъв ненормален и мощен оргазъм стигам, чее ,,,,бе тряя се опита и кат лапам иии се побърквам!!! 8) :D :D Кое му е смърдящото???Ако си се измил няма да смърдиш....но щом за теб е смърдящо значи..... :-D

blufer_1
05-27-2008, 21:46
треа нещо да ти лопа да праиш секс докато си в цикъл

armagedonski
05-28-2008, 06:27
abe samo gledai da ne stane nqkwo mazalo ili da omacate ws s kraw 4e posle ](*,) trea byr6ete nawsqkade, e wse pak zawisi mnogo i ot mackata, ima li problemi s gostite ot ''4erwen brqg''

Sunlight-In-Your-Eyes
05-28-2008, 08:14
Изказванията на момчетата, че менструацията е гнусно нещо, ДО НЯКЪДЕ ги разбирам, обаче... Момичета, какво ТОЛКОВА гнусно намирате в нещо, което ви се случва всеки месец? Толкова ли си мразите телата? Или пък като си сменяте превръзките или още повече тампоните, сте с ръкавици и противогази (щото една се изказа, че то, цитирам, смърди)?!

unfaithful1234
05-28-2008, 08:24
Уфуфуфуфуффууф,гадооост,бл яяяяяк :-x

BlackWings
05-28-2008, 16:12
Изказванията на момчетата, че менструацията е гнусно нещо, ДО НЯКЪДЕ ги разбирам, обаче... Момичета, какво ТОЛКОВА гнусно намирате в нещо, което ви се случва всеки месец? Толкова ли си мразите телата? Или пък като си сменяте превръзките или още повече тампоните, сте с ръкавици и противогази (щото една се изказа, че то, цитирам, смърди)?!

Даа абсолютно , някои дами явно са доста нехигиенични , че да правят подобни изказвания че е гнусно и миризливо.

marina star
05-28-2008, 16:22
v parvite dni ne,za6toto me boli korem 1-q den,a i nqkaksi taq krav ne mi se vpisva v kartinkata,ina4e v 6-q den sam go pravila kato ima mn mn malko

CataclysmicAbyss
05-28-2008, 16:43
Да напрао...аз по време на менструация се умъртвявам от хапчета бе 8-)

sexy_maniachka
07-25-2008, 18:03
da pravila sam i tva vaob6te ne pre4i nito na men nito na priqtelq mi nqma nikva razlika dali se v cikal ili ne

t1n4e7o
07-25-2008, 18:10
Тва е гадно... Не съм и не бих... :smt078

sLaDkA_GrEsHkA
07-25-2008, 18:14
ne pravq zashtoto e mnogo capane poneje na men mi teche mnogo ii... taka nqma da umra za nqkolko dni :)

Virgin
07-25-2008, 22:01
Когато сте в цикъл правите ли секс или не?
Правя, даже почти всеки месец :oops:



И съответно защо?
Защото ми се прави :neutral:



Ако правите приятно ли ви е? А има ли някаква разлика в сравнение с нормалния секс? Ако да каква?
Мии.. не е толкова яко, защото, ако се напъна леко, потича :? И приятелят ми казва, че имало разлика и че не му било така хубаво, както обикновено. Ама пак е добре ;]

Rebirthing
07-25-2008, 23:00
Да, правила съм на няколко пъти обаче след третия ден от цикъла или когато е по-слаб.

ilovecoffe
07-26-2008, 00:24
абе хора тфа е гнусно

macety_91
07-26-2008, 08:53
ami..1 p1t go pravih i be6e ujasno!!!be6e mi 3 den,stana k1rvava drama,az bqh otgore i moq priqtel otnese vsi4ko.kato se setq sega mi stava adsi sme6no :razz: :razz: :razz:

didi_baby
07-26-2008, 10:07
Да,правя,защото искам и ми харесва

SpOrTs_GiRl
07-26-2008, 10:40
Не .. ъпсурд ..

danielchety
07-26-2008, 11:22
Не не съм го правила докато съм в цикъл и нямам намерение ... доста кофти ще ми е :(

gerinceto
07-26-2008, 12:21
da pravila sum i to ne 1 pyt

Xrisenceto
07-26-2008, 13:27
ne sam...nqam i namerenie...nqa da umra 2 3 dena bez sex :P

bunit0
07-26-2008, 13:40
ne

sexy_maniachka
07-26-2008, 14:56
da pravila sam i tva vaob6te ne pre4i nito na men nito na priqtelq mi nqma nikva razlika dali se v cikal ili ne

Да бе няма :shock:

stiga na mom4eto da ne pre4i nema razlika mngo si e priqtno daje

Vikitooo
07-26-2008, 15:04
ОооОО...Това ми изглежда гнусно! Не, мерси за няколко дни няма пометна. 8)

BurningDesire
07-26-2008, 15:20
аз лично го правя,когато съм в цикъл, но определено изживяването не е така приятно, както по принцип. Иначе се цапа естествено :-D за това под душа е най-подходящото място за секс по това време :-P


+1

sageto
07-26-2008, 16:44
awe ot mushkata strana e gadno sa7to shtoto ti e izcapan kura v krav awe ne kura a nad kura nekaksi ina4e ne e tolkova gadno awe tashak si e ama ako ti se e doebalo kfo ti puka :D

SpOrTs_GiRl
07-26-2008, 17:15
Аз не бих .. но - лично мнение .. Мислех, че за мъжката част е неприятно, но брат ми ми разправяше, че с една негова бивша редовно си го правели, докато тя е в цикъл и той много обичал да я лиже по това време на месеца ... Направо се втрещих .. все пак мъж :D

ilovecoffe
07-27-2008, 19:07
ne..

N_a_G_a
07-27-2008, 19:18
То че няма да се умре е ясно но сега ми става интересно защо не правите докато сте в цикъл. Моля ви даваите малко по подробни отговори отколкото само "НЕ". Обесняваите защо най-малкото.
Не, защото е гнусно и нехигиенично.
+1 мойе да станат мн кофти нешта наистина,сеха не е наи важен аз ли4но се наслаждавам само като прегарна моита принцеса :smt008

galkata
07-27-2008, 20:24
много рядко ми се е случвало, но става въпрос за анален

pam1
07-27-2008, 20:56
пускам тук въпроса за да не отварям нова тема та въпроса е АКО ГО ПРАВИШ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИЗ ПО ВРЕМЕ НА МЕСЕЧНИЯ ЦИКЪЛ ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ А АКО НЕ ЗАЩО ? :-o

NaNa_SladuRana
07-27-2008, 21:14
не и не бих правила,като изключим,че е гнусно и нехигиенично,тогава едвам гледам от болка!

(S) AINT
07-27-2008, 21:46
Даже е по-приятно 8)

Fx1
07-28-2008, 15:53
пускам тук въпроса за да не отварям нова тема та въпроса е АКО ГО ПРАВИШ БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИЗ ПО ВРЕМЕ НА МЕСЕЧНИЯ ЦИКЪЛ ВЪЗМОЖНО ЛИ Е ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ А АКО НЕ ЗАЩО ? :-o

Да, възможно е.

sLadkaTa_LoRi
07-28-2008, 16:20
все пак не мисля, че ако изчакаш няколко дни.. ще е голям проблем. Аз не съм правила секс докато съм в цикъл.. но със сигурност не е изобщо приятно както за момичето, така и за момчето :wink:

aniezina
07-28-2008, 17:28
Правене на секс по време на цикъл е не само гнусно и нечистоплътно а и опасно. През този период от време вагината е предразположена към инфекции, а ако някой е стигнал до 8 кас и е посещавал часовете по биология ще знае, че във изхвърляната кръв са примесени отпадъците от маточната лигавица и неоплодената яйцеклетка, демек-отпадъци. Тези отпадъци пък могат да предизвикат инфекция за момчето. Така че, не е препоръчително да има полови контакти, още повече, че тогава вагината е много по-чувствителна и усеането може да е доста неприятно за момичето.

DevilWish
07-28-2008, 17:37
Да ,правила съм го /с бившия си приятел редовно го правихме това/ ;) Пак е хубаво ,не е като обикновенно ,но пак не е лошо ;)

huligankata
07-28-2008, 17:43
Не съм го правила. Не съм сигурна и, че имам желание да пробвам - в тоя период ме боли адски много, а и ми се струва кофти ддз .. За няколко дни не е фатално ..

sladkata_bebz
07-28-2008, 20:27
Не,не съм го правила и нямам желание да опитвам.Първите дни едвам се движа от болка та секс да тръгна да правя.5 дни няма нищо да стане без секс...

pitan4icata
07-28-2008, 20:52
ne sym go pravila i edva li bih ,za6toto ne mi e priqtno da pravq sex kogato ne se 4ustvam idialno 4ista, i kolkoto i da sam bila v banqta predi tva znam li kvo 6a izleze maina ,mislili sme s pr mi no opredeleno nqmam jelanie v takyv moment da si svalq belioto :(

miShle
07-28-2008, 20:54
ne sym go pravila i edva li bih ,za6toto ne mi e priqtno da pravq sex kogato ne se 4ustvam idialno 4ista, i kolkoto i da sam bila v banqta predi tva znam li kvo 6a izleze maina ,mislili sme s pr mi no opredeleno nqmam jelanie v takyv moment da si svalq belioto :(


+ 846865826865 .. . Пък и не се чувствам особенно комфортно точно в този период от месеца ... :o :?