PDA

View Full Version : целувка с приятел



insomnia665
05-09-2008, 01:11
случи се следното , преди няколко дни реших да изляза с най-добрия си приятел , просто ей така, да пием по кафе и да се разходим тъй като скоро заминава за друга държава за доста дълго време. извикахме няколко познати за да е по-весело и отидохме в парка кадето останахме до късно и всички се разотиваха и ни оставиха сами. беше доста хладно и той ми услужи с якето си и понеже и на двамата не ни се прибираше и той се сгуши под него, последва обичаината серия от щипаня, хапаня и ръчканя което е нещо напълно нормално за нас и при поредното ухапване , което беше малко по-грубо той започна да ме гъделичка и аз го целунах по бузата и обещах че няма да го хапя повече така и го гушнах след което нещата се поукротиха и даже станаха твърде нежни , двамата гледахме небето и се гушкахме сам самички в парка , знаех , че ще се случи нещо, вместо хапаня усещах нежни целувки по челото ми на което отвръщах с целувки по бузата , той вече не ме ръчкаше а ме галеше по косата и лицето, аз се дръпнах леко, погледнах го и го попитах какво правим още там а той просто каза "незнам" и потърка носле в моето ... в следващия миг мозакът ми крашна , усетих как устните ни се приближават, но не се отдръпнах , не можех... не исках... това беше най-сладката и нежна целувка ... сърцето ми щеше да изхвръкне . погледнах го уплашено , постояхме за малко така и си тръгнахме ... поговорихме за станалото докато ме изпращаше и до днес отношенията ни са все още като преди , приятелски , най-добри приятели , сякаш нищо не беше станало, и двамата незнаем какво стана или поне той така твърди . случвало ли ви се е подобно нещо , ако да- можете ли да го обясните , ако не- просто си кажете мнението.

CucAgMuH
05-09-2008, 02:18
Ами да, случвало се е нещо подобно... даже се случва редовно :)

Имам една приятелка с която много обичам да спя. Не знам как или защо, просто после съм като нов човек... Всъщност нещата протичат доста непринудено, чак да се уплаши човек. Аз не и имам номера(много пъти ми го е давала, ама нейсе :lol: ). Тя моят го има(май... или пък не... who cares). Засичаме се инцидентно, някъде, някога. Като се съберем заедно и сякаш светът става по-ярък от обикновенно и усещаш нещата по-силно от преди. После следва разходка покрай морето. Като капнем отиваме на сладкарница да пием истинска лимонада(вода с лимони и захар :) ). След това блаженно се разливаме вкъщи. Всъщност какво да се лъжем за причините че ходим вкъщи... лепваме се от входа - прегръщаме се, играем си с косите си(дамн, все още съм с дълга коса -.-) мръхтим си доволно. Тя евентуално се навива да направи някой кулинарен шедьовър(спагети :grin: ) след което се храним един друг... После лягаме прегърнати и не заспиваме дълго време. Просто си лежим и се наслаждаваме един на друг, слушайки Енигма. Сутринта като се събудим сякаш магията е изчезнала...(защо по дяволите жените изглеждат като сдъвкани и изплюти сутрин?!? :( ) Явно е взаимно(и тя ме гледа странно). Не си приказваме особенно много за разлика от предният ден - закарвам я до у тях или където трябва да отиде... Сякаш и на двамата ни е малко гузно и странно (: Разделяме се и не се търсим. Аз всеки път си обещавам че това е за последно и повече няма да позволя да се получава така. И така - до следващият път в който се засечем инцидентно. Говорил съм с нея - и тя така си казвала в началото(поне така твърди, кой знае...)

Според мен това си е чисто и просто мечта за онова коеото не можеш да имаш. Или поне в моят случай(живеейки в 7 града на България, без да си особено сигурен къде ще си утре и колко време ще останеш там) не съм перфектният мъж за някоя сериозна връзка каквато иска тя. Но пък предполагам за една нощ гушкане ставам :oops: Предполагам че твоят приятел има някакви чувства към теб, но го е било страх да ти ги признае. Сега след като заминава нанякъде за "много време" усеща че те губи и вътрешно нещо го е подтикнало да направи нещето за което си е мечтал преди(а го е било страх да се опита да го постигне). Уатевър, било е хубав момент. Пий балантайнс, спомняй си за момента и се наслаждавай :-({|= Поне аз така правя(помага)

ПС. По-здраФ -> Joe Cocker - N`Oubliez Jamais(любимата песен на мацката за която писах :smt003 )

ППС. Интересно е, но е факт - досега с нея секс не сме правили. Може би ни е страх да си развалим идилийката (: И аз бих се радвал да видя още обяснения на ситуацията :) Макар че и без тях бих минал като се замисля...

Bolt_f
05-09-2008, 02:39
Ами да, случвало се е нещо подобно... даже се случва редовно :)

Имам една приятелка с която много обичам да спя. Не знам как или защо, просто после съм като нов човек... Всъщност нещата протичат доста непринудено, чак да се уплаши човек. Аз не и имам номера(много пъти ми го е давала, ама нейсе :lol: ). Тя моят го има(май... или пък не... who cares). Засичаме се инцидентно, някъде, някога. Като се съберем заедно и сякаш светът става по-ярък от обикновенно и усещаш нещата по-силно от преди. После следва разходка покрай морето. Като капнем отиваме на сладкарница да пием истинска лимонада(вода с лимони и захар :) ). След това блаженно се разливаме вкъщи. Всъщност какво да се лъжем за причините че ходим вкъщи... лепваме се от входа - прегръщаме се, играем си с косите си(дамн, все още съм с дълга коса -.-) мръхтим си доволно. Тя евентуално се навива да направи някой кулинарен шедьовър(спагети :grin: ) след което се храним един друг... После лягаме прегърнати и не заспиваме дълго време. Просто си лежим и се наслаждаваме един на друг, слушайки Енигма. Сутринта като се събудим сякаш магията е изчезнала...(защо по дяволите жените изглеждат като сдъвкани и изплюти сутрин?!? :( ) Явно е взаимно(и тя ме гледа странно). Не си приказваме особенно много за разлика от предният ден - закарвам я до у тях или където трябва да отиде... Сякаш и на двамата ни е малко гузно и странно (: Разделяме се и не се търсим. Аз всеки път си обещавам че това е за последно и повече няма да позволя да се получава така. И така - до следващият път в който се засечем инцидентно. Говорил съм с нея - и тя така си казвала в началото(поне така твърди, кой знае...)

Според мен това си е чисто и просто мечта за онова коеото не можеш да имаш. Или поне в моят случай(живеейки в 7 града на България, без да си особено сигурен къде ще си утре и колко време ще останеш там) не съм перфектният мъж за някоя сериозна връзка каквато иска тя. Но пък предполагам за една нощ гушкане ставам :oops: Предполагам че твоят приятел има някакви чувства към теб, но го е било страх да ти ги признае. Сега след като заминава нанякъде за "много време" усеща че те губи и вътрешно нещо го е подтикнало да направи нещето за което си е мечтал преди(а го е било страх да се опита да го постигне). Уатевър, било е хубав момент. Пий балантайнс, спомняй си за момента и се наслаждавай :-({|= Поне аз така правя(помага)

ПС. По-здраФ -> Joe Cocker - N`Oubliez Jamais(любимата песен на мацката за която писах :smt003 )

ППС. Интересно е, но е факт - досега с нея секс не сме правили. Може би ни е страх да си развалим идилийката (: И аз бих се радвал да видя още обяснения на ситуацията :) Макар че и без тях бих минал като се замисля...


Naistina ujasno krasivo e tova :) Prosto edna trypka, bez absolutno nikakvo obvyrzvane. I chestno kazano... i az mislq, che ako spite shte se razvali idiliqta.. hehe :) Prosto, stigne li se do sex, vsichko se razbiva.....

kocko
05-09-2008, 07:44
трябва6е да има 1 приятелско 4ук 4ук за збогом :)

miloto_girl_4e
05-09-2008, 08:56
insomnia665, така красиво си описала случката, че направо да ти завиди човек :)
Да ти кажа целувките между приятели са често срещано явление..
Не е задължително да има чувства от страна на единия, за да се случи..
Просто понякога има моменти, когато сте си двамата, когато се чувствате по близки от всякога и търсите начин да го изразите..
Една приятелска целувка е именно този начин..
Виж, приятелски секс някакси не ми звучи така красиво, колкото момент на слабост като този при вас..
Хубавото е, че след тази случка нещата са си останали същите, сега поне имаш още един красив спомен с най-добрия ти приятел :)

Niakoitam
05-09-2008, 09:21
Абе аз немога да разбера кои се опитвате да заблудите вие.Или сами се заблуждавате.Вярвам напълно в приятелството между момче и момиче,но вие се харесвате и това си личи на 100% от описанието ти.Харесвате се и то много и не само като приятели,но всеки от вас убеждава вътрешно сам себе си че не е вярно.Усещат се искри.Просто явно ти,той или и двамата не смеете да си го признате поради различни причини или ви е страх да не си развалите приятелството.Не се заблуждавайте,не заблуждавайте и другите около вас.Това ващо не са само приятелски чувства.Тук има и симпатия и любов,която и двамата се страхувате да признаете,но това няма да може да продължи така вечно.

insomnia665
05-09-2008, 09:57
miloto_girl-4e благодаря ! :oops: беше наистина един красив момент която имах нужда да споделя и поне малко да се убедя че е нещо нормално (ако мога да се изразя така). мои познати са ми разказвали, че им се е случвало подобно нещо но след това приятелството просто се забравя и дори съм била свидетел как едно момче описва "своя приятелка" след подобна случка! от една страна се радвам, че това се случи защото той е бил човек на които винаги съм можела да разчитам и самият факт , че подобно нещо не повлия на отношенията ни говори много за това какъв човек е и че наистина мога да го нарека приятел. отосно чувствата , наистина съм много привързана към него , все пак се познаваме от години и ужасно много ще ми липсва , но не и нещо повече :)

vesinka91
05-09-2008, 11:14
mi da i na men mi se e slu4valo i to s fr na koito mn darja no tova e krasiv moment na slabost tai4e nepre4i :P :)

evelinka1122
05-09-2008, 11:26
ами не ме се е случвало.... и аз имам мн добри приятели, но такива завършеци на вечерта не съм преживяла... ами какво да ти кажа... станалото станало сега... гледай да не се повтаря... запазете си приятелството... нека отношенията ви да си останат такива.... защото ако прераснат друга всичко ще се усложни и ще ти е още по-кофти като заминеш....

gPa3HuTeJl
05-09-2008, 11:39
Притр1пнах и от начината ти на разказване все едно бях там..

MoonAngel
06-06-2008, 16:58
Това е супер преживяване и остава нежен спомен. :) И си го описала много красиво =D>

hahavteen
06-06-2008, 17:11
На мен не ми се е случвало(само с най-добрата си приятелка съм се целувала ама тва от лигавщина и ту мач алкохол :D ). Звучи хубаво както си го описала но аз каквато съм след такъв момент сигурно щях да се отдръпна,да почна да си мисля какво става, имам ли чуства, ами ако той има...бла бла.. Ама е ок след като вашите отношения не са се променили...

MonSitY
06-06-2008, 19:34
много яко описание е написала авторката!!! браво :)
според мен между вас ще стане нещо тази целувка е била дълго чакана.....

w0sh
06-06-2008, 19:36
Боли ме бечура.

aHeJlua
06-06-2008, 19:52
много яко разказваш.. мога да стоя и да те слушам... иначе як спомен .. да не го забравиш ей.. :P :D

Nefarian
06-06-2008, 20:34
Е това ми се е случвало много пъти...става импулсивно и я целувам, но засега не съм имал промяна в отношенията с тях :-o

ANTIHUMAN
06-06-2008, 21:35
Притр1пнах и от начината ти на разказване все едно бях там..

+1 Защо не почнеш да пишеш (към авторката).Целия бях изтръпнал докато го четах.Някаква невидима вълна ме заля!Просто много хубаво си го описала ,а си представям какво е било на истина.


много яко разказваш.. мога да стоя и да те слушам... иначе як спомен .. да не го забравиш ей.. :P :D

Такова нещо забравя ли се? :lol: Ако ти се случи на теб ще го забравиш ли?


Абе аз немога да разбера кои се опитвате да заблудите вие.Или сами се заблуждавате.Вярвам напълно в приятелството между момче и момиче,но вие се харесвате и това си личи на 100% от описанието ти.Харесвате се и то много и не само като приятели,но всеки от вас убеждава вътрешно сам себе си че не е вярно.Усещат се искри.Просто явно ти,той или и двамата не смеете да си го признате поради различни причини или ви е страх да не си развалите приятелството.Не се заблуждавайте,не заблуждавайте и другите около вас.Това ващо не са само приятелски чувства.Тук има и симпатия и любов,която и двамата се страхувате да признаете,но това няма да може да продължи така вечно.

+1 Мисля ,че се харесвате!

BigFakeSmile
06-07-2008, 23:52
ne mi se e slu4valo no moga da te razbera moje bi i dvamata ste go jelali tova

5StaR
06-08-2008, 00:04
Боли ме бечура.

развали " романтичнич момент " 8-) 8-) 8-)

nikita29
06-08-2008, 03:12
Красива случка,още по-красиво описана! :mrgreen: Това приятелство е твърде вероятно някой ден да прерастне в любов! :wink:

Niakoitam
06-08-2008, 12:10
То направо си е прерастнало,но на някои хора явно им е по-добре да не го забелязват или да се правят че не го забелязват.Визирам авторката и нейният приятел.

Lekov
06-08-2008, 12:20
Притр1пнах и от начината ти на разказване все едно бях там..и те така просто толкова добре е описано,даже имах чувството че аз съм този твой приятел.

П.С.: По темата напълно нормално си е даже го пожелавам на всички да им се случи много е яко :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 :smt008

nevito0
06-08-2008, 12:40
е браво за описанието..наистина мн красиво си го описала :)

angel_love_
06-08-2008, 12:41
УфФфФ случвало ми се е за добро или за лошо... странното е че беше два пъти обаче с едно и също момче...което в прочие и досега ми е най-добрият приятел...първият път беше след като бяхме ходили на бар аз нали си падам малко бъзла таа цялата компания(тоест кам7-8 човека,ако може да се каже така защото хората тоест жените, момичетата все тая бяхме само 2 :D ) иии той си ме изпрати до входната врата,гушна си ме както прави всеки път хвана си ме през кръста и незнам всичко си стана от самосебе си...после аз го изгледах с възможно най-уплашения ми поглед казах 4ао и побързах да се прибера...ааа шоуто беше втория път...купон,музика,алкохол,а лкохолици(тоест аз :D ,това че алкохола не ми понася е др тема ) разбирате как се стекоха обстоятелствата...аз отидох да седна да си почина в др стая момчето дойде с мене и се почна някакво адскоо натискане,кофтито беше като майката на организаторката нахалта :D ама ние си продължаме най-невъзмутимо (после с това момиче имахме известен разговор,зашото майка й небеше много шастлива :D )...и така до кам3-4 сутринта после си ме гушна и заспахме ...никога не сме говори за тези случки незнам... важното е че и досега си имаме едно чисто и искренно приятелство...

vilinanova
06-08-2008, 13:07
angel_love_
МнениеПуснато на: Нед Юни 08, 2008 3:41 pm Заглавие:
УфФфФ случвало ми се е за добро или за лошо... странното е че беше два пъти обаче с едно и също момче...което в прочие и досега ми е най-добрият приятел...първият път беше след като бяхме ходили на бар аз нали си падам малко бъзла таа цялата компания(тоест кам7-8 човека,ако може да се каже така защото хората тоест жените, момичетата все тая бяхме само 2 Very Happy ) иии той си ме изпрати до входната врата,гушна си ме както прави всеки път хвана си ме през кръста и незнам всичко си стана от самосебе си...после аз го изгледах с възможно най-уплашения ми поглед казах 4ао и побързах да се прибера...ааа шоуто беше втория път...купон,музика,алкохол,а лкохолици(тоест аз Very Happy ,това че алкохола не ми понася е др тема ) разбирате как се стекоха обстоятелствата...аз отидох да седна да си почина в др стая момчето дойде с мене и се почна някакво адскоо натискане,кофтито беше като майката на организаторката нахалта Very Happy ама ние си продължаме най-невъзмутимо (после с това момиче имахме известен разговор,зашото майка й небеше много шастлива Very Happy )...и така до кам3-4 сутринта после си ме гушна и заспахме ...никога не сме говори за тези случки незнам... важното е че и досега си имаме едно чисто и искренно приятелство...
Ама ти сигурна ли си,че е само приятелство?Прилича на нещо пове4е!

angel_love_
06-08-2008, 13:12
vilinanova хмм много съм мислила за това,но поне за мен всичко си е приятелско...преминавали сме няколко пъти границата ,но после всичко си е както преди...

beiho
06-08-2008, 13:21
Хубаво сте си прекарали,но розовите сънища свършват-пи4а заминава на разходка :lol: