PDA

View Full Version : След като се обръсна по лицето



japixloops
05-09-2008, 08:41
ползвам Електрическа самобръсначка , и наскоро забелязах че се появяват малко точици по точно е Обривче и някои мъже имат решения за такива работи , крем ала бала

Сфетнете ме , няма да ходя на дерматолог ! не е проблемно

alex_devv
05-09-2008, 11:14
не е проблемно, няма нужда чак от лекар :)
просто си вземи някакъв крем или балсам за раздразнена кожа и ще се оправи всичко :)

japixloops
05-09-2008, 15:58
От аптека ?? или магазин за козметика

Ще проверя утре :) знам че няма нужда от лекар нормално е за всеки мъж

alex_devv
05-09-2008, 22:22
влез в някой магазин дето се продават козметика, партюми, ала-бала и си избери някъв дето ти харесва за раздразнена кожа :)
нормално е да ти става така щом не използваш никакъв такъв балсам след бръснене :)

blackreplay
05-17-2008, 12:51
балсам след бръснене NIVEA EXTREME COMFORT а ако не ти понася има електрически самобръсначки които позволят мокро бръснене така ще можеш да използваш повече продукти за бръснене може твоята да е такава не знам има гел за бръснене от същата серия на нивея пробвай аз съм много доволен щото имам и акне и става много гадно :shock: след това ама тва много ми помогна

slavito007
05-17-2008, 22:26
И в хранителните магазини ги има :-D
Взимаш си нещо за чувствителна-раздразнена кожа (пяна, гел, крем за след бръснене).

Synthetic__
05-17-2008, 22:34
аз лично се бръсна вечер и ако имам обрив се мажа с най обикновен крем здраве и на сутринта го няма обрива...нали не забравяш да си слагаш aftershave щот иначе кожата ти става гадна и е почти сигурно че ще имаш обрив