PDA

View Full Version : На горещия стол е Desi_Etnies



DisciplineAndOrder
05-09-2008, 10:22
ае,нападайте

аз ще се включа по-...късно днес 8-)

bulgarcheto
05-09-2008, 10:27
Хааа :P

1. Как се казваш?
2. На колко годинки си (вече)?
3. Колко (много) си висока?

ScionOfStorm
05-09-2008, 10:59
Ахахахаах, Деската ли бе :D И аз ше се включвам по-късно, засега само:

[Братя или сестри имаш ли?]

LipSoFAnAnGel
05-09-2008, 11:44
искам и аз на стола :cry:

tigity
05-09-2008, 11:45
koq si ti!?
opishi sa s 3 dumi!?
kaji kfa musiCc slushahs !?
:D:D:D:D:D:D

TellMeYourName
05-09-2008, 11:52
Рок или Метъл? :D
Това е за сега,после ще питам още 8-)

Decu
05-09-2008, 16:01
О, неее.. :D


1. Как се казваш? : Десислава
2. На колко годинки си (вече)? : 14 :P
3. Колко (много) си висока? : 1.75


[Братя или сестри имаш ли?] : Не, за съжаление.


Кой клас си? 8-) : 7 ;D


koq si ti!? : Деси, приятно ми е. ;)
opishi sa s 3 dumi!? : първите три, които ми идват наум са млада, амбициозна и усмихната.
kaji kfa musiCc slushahs !? : Предимно рок.


Рок или Метъл? :D : Рок! :)


Колко килограма си? : Достатъчно.. :?

Pedigree
05-09-2008, 16:27
1. Любими групи?

2. Разбираш ли се с класа си?

3. Кога за последно се усмихна? Защо?

4. Показваш ли емоциите си, или предпочиташ да ги прикриеш?

5. Коя е любимата ти напитка?


Ай стига толкова. 8-)

Decu
05-09-2008, 16:44
1. Любими групи? : Whitesnake, Guns "N" Roses, Queen, Europe, Deep Purple, Dream Theatre, AC/DC, Pretty Maids, Def Leppard Kansas, Foreigner, Iron Maiden, Metallica, Pantera, Nazareth, Led Zeppelin и т.н. :>


2. Разбираш ли се с класа си? : Да, за щастие.


3. Кога за последно се усмихна? Защо? : Преди няколко минути - баща ми се прибра от работа.


4. Показваш ли емоциите си, или предпочиташ да ги прикриеш? : Показвам ги, но в приятна компания. Мисля, че мога да контролирам емоциите си.


5. Коя е любимата ти напитка? : Водата! Но и айряни обичам страшно много. :-|

s1NNer
05-09-2008, 16:56
Фенче на гъъънс , фенче на гъъъъъънс :grin: :grin: :grin:

Къде учиш?
Ще ходиш ли на KISS? Или не ги слушаш ?
Имаш ли снимка? :]] И ще я споделиш ли с нас ? :]

ScionOfStorm
05-09-2008, 17:04
[Ке те праим ли фолкърка, а :grin: :grin: ?]

[Защо продавачките на Рафи слагат толкоз големи топки сладолед горски плодове :o :o ?]

Decu
05-09-2008, 17:31
Къде учиш? : В 4-то ОУ "Проф. Джон Атанасов", едва ли някой го знае-в Дружба е. 8-)

Ще ходиш ли на KISS? Или не ги слушаш ? : Слушам ги, но няма да ходя.

Имаш ли снимка? :]] И ще я споделиш ли с нас ? :] : Еми, добре.

Заповядай. (http://i.data.bg/08/02/28/831860_orig.jpg)



[Ке те праим ли фолкърка, а :grin: :grin: ?] : Може, хубава музика е това. :)


[Защо продавачките на Рафи слагат толкоз големи топки сладолед горски плодове :o :o ?] : Че лошо има ли? 8-) Трябва пак да ядем големи сладоледиии!!! :grin:

RoyTheReaper
05-09-2008, 17:36
Кецки или кубинки?
Етнис или ДиВиЕс? :-P
Деф Лепард или Уайтснейк?
Загорка или Каменица? :smt077
Море или планина?
<ъъ... този ще ти го задам някой друг път.> :-D
Бой с камшик или разходка с тънки токчета по гърба на роба ти? :oops:

Какво мислиш за ScionOfStorm? :smt077
Срамежлива ли си?
Къде ще кандидатстваш?
Кой ти е любимият предмет в даскало?
Защо си толкова хубава? :oops: 8-)

Canis_Dirus
05-09-2008, 17:51
Мартина влияе ли ти лошо?

Кой е най-хубавият квартал на София?

Как порастна такава голяма?

Тропкаш ли хорца? 8-)

Decu
05-09-2008, 18:09
синя карта N89??? : Ахахаха, мисля, че не ми трябва..пък и си искам далака. 8-)


Кецки или кубинки? : Кецове!

Етнис или ДиВиЕс? :-P : Никът ми не ти ли говори достатъчно? :Д

Деф Лепард или Уайтснейк? : Whitesnake, определено.

Загорка или Каменица? :smt077 : Загорка..

Море или планина? : Морето. :>

Бой с камшик или разходка с тънки токчета по гърба на роба ти? :oops: : Хахах, нямам нито камшик, нито тънки токчета. :lol:

Какво мислиш за ScionOfStorm? :smt077 : Какво да мисля.. готин човек е. :)

Срамежлива ли си? : Да.

Къде ще кандидатстваш? : Мисля си за първа английска, немска, френска, НФСГ.

Кой ти е любимият предмет в даскало? : Литература, история и биология.

Мартина влияе ли ти лошо? : Не бих казала. :P Даже напротив. :>


Кой е най-хубавият квартал на София? : Е, не е Дружба.. 8-) Иначе Лозенец.

Как порастна такава голяма? : Родителите ми са доста високички. :-| / 192-3; 179-80/.

Тропкаш ли хорца? 8-) : Мда. :D Даже ако искаш мога да те науча на някое. :grin: :Д

psychopath
05-09-2008, 18:15
какво правиш..."когато над София мръкне..." ? :D

Canis_Dirus
05-09-2008, 18:19
Ехаа най-сетне ще се науча на хоро.

Вашите знаят ли, с какви индивиди общуваш във виртуалното пространство?

А каква ти е политическата ориентация за сега?

Decu
05-09-2008, 18:32
какво правиш..."когато над София мръкне..." ? :D : Когато се стъмни в София трябва да се прибирам..освен ако не е лято. 8-)


Вашите знаят ли, с какви индивиди общуваш във виртуалното пространство? : Знаят за повечето. :)

А каква ти е политическата ориентация за сега? : Симпатизирам на десните.

RoyTheReaper
05-09-2008, 18:44
Какво си спортувала/какво спортуваш?

Казваш, че си срамежлива, но за краткия ти (от моя гледна точка) престой във форума си се запознала с бая хора от него. Няма ли противоречие? :-o


Вашите знаят ли, с какви индивиди общуваш във виртуалното пространство?

...в тази връзка, какво мислят вашите за пребиваването ти в тийнпроблем и контактите ти с хората от форума? Влизали ли са тук?

Decu
05-09-2008, 18:58
Какво си спортувала/какво спортуваш? : 3 години модерни танци, а сега народни /януари станаха 4 години/.

Казваш, че си срамежлива, но за краткия ти (от моя гледна точка) престой във форума си се запознала с бая хора от него. Няма ли противоречие? :-o : Не мисля. Едното не пречи на другото.

...в тази връзка, какво мислят вашите за пребиваването ти в тийнпроблем и контактите ти с хората от форума? Влизали ли са тук? : Отначало бяха против, но сега май не им прави впечатление. Майка ми е влизала в сайта, пък и съм й казвала, че съм ходила на форумни..

psychopath
05-09-2008, 19:12
че ме учиш ли да денсим хоро

Decu
05-09-2008, 19:21
че ме учиш ли да денсим хоро : Емииии добре.. :lol:

Мразиш ли роми?!ЗАщо ги мразиш?Нима дамразиш роми е най-важното ?! :-D : Ами всъщност не ги мразя. Има и някои, които се поддържат, с добра работа са и се опитват да бъдат чисти. Но са малко, предполагам. За останалите - не знам. Виждам и много, които ровят по кофите и същевременно са с цигара в уста или пък с бира в ръка...жалко е.

eu.hyricane
05-09-2008, 19:35
1. как искаш да умреш? (по какъв начин, каква смърт, не къде, с кого и т.н.)

2. смърт, след като си постигнала нещо значимо, дори и да е в ранна възраст или смърт на 80+ години, но живота ти е бил пълен провал.

3. стига толкова за смъртта. за теб музиката е ?

4. харесваш ли Монтен?

5. дразниш ли се от хора, изневеряващи на принципите си.. хора, които забравят откъде са тръгнали.. такива, които се превземат и се преструват, че са различни, за да бъдат забелязвани?

6. любима водка

DisciplineAndOrder
05-09-2008, 19:55
Дес,кога ше се видим отново? :grin:
Защо симпатизираш на десните?
Рок или пънк?Защо?
Предпочиташ да гледаш филм или да четеш книга? Защо?
Какво не харесваш във външността и характера си?Би ли искала да го промениш,или се харесваш такава,каквато си: с качествата и недостатъците си?
Вярваща ли си?
Какъв ти е любимия натурален сок? 8-)
Любима книга? (макар че знам 8-) )
Любима песен?
Любим филм?

psychopath
05-09-2008, 22:17
Защо си толкова перверзна? :D

Alcohooligan
05-10-2008, 08:26
Защо си толкова перверзна? :D
:shock:
не беше ли 7 клас момичето... ? :oops:

bulgarcheto
05-10-2008, 08:33
Всещност какво й пречи това че е 7 клас? Не може да е перверзна ли? Работата е че тя не е ;)

GetNasty
05-10-2008, 09:13
коя е секс-мечтата ти?

Decu
05-10-2008, 14:57
1. как искаш да умреш? (по какъв начин, каква смърт, не къде, с кого и т.н.) : Не мисля много, много по въпроса - така и така ще стане. Дано поне да е бързо и безболезнено.

2. смърт, след като си постигнала нещо значимо, дори и да е в ранна възраст или смърт на 80+ години, но живота ти е бил пълен провал. : Всъщност нито едно от двете. Според мен може да си на 80+, а животът ти да е бил наистина прекрасен.

3. стига толкова за смъртта. за теб музиката е ? : Красиво удоволствие.

4. харесваш ли Монтен? : Еми аз за него знам само, че е френски философ, скептик. Не съм запозната още. :-|

5. дразниш ли се от хора, изневеряващи на принципите си.. хора, които забравят откъде са тръгнали.. такива, които се превземат и се преструват, че са различни, за да бъдат забелязвани? : Да, доста даже, но добре че все още не познавам такива индивиди. :?

6. любима водка Нямам.


Дес,кога ше се видим отново? :grin: : Скоро, скоро. :P

Защо симпатизираш на десните? : Влияя се от родителите си и баба ми най-вече. :D

Рок или пънк?Защо? : Рок. Пънк тепърва 'прослушвам'. 8-)



Предпочиташ да гледаш филм или да четеш книга? Защо? : Книгата винаги е в пъти по-интересна от филма. :)

Какво не харесваш във външността и характера си?Би ли искала да го промениш,или се харесваш такава,каквато си: с качествата и недостатъците си? : Във външността си може би не харесвам няколкото килца, които са ми в повече :Д и носа. Но вече почти не ми правят впечатление де.
Изчервявам се много и често.
А за качествата и недостатъците ми - сигурно има още какво да се желае, но съм доволна от себе си. :)

Вярваща ли си? : Да.

Какъв ти е любимия натурален сок? 8-) : Капи - Праскова :Д

Любима книга? (макар че знам 8-) ) : Хахах, еми май "Цар Плъх".

Любима песен? : Ооо, страшно много са. :::

Любим филм? "Смело сърце" форевър енд евър! 8-)


Защо си толкова перверзна? :D : Какви са тея глупости бе? :lol:

не беше ли 7 клас момичето... ? :oops: Да, 7 клас съм.


Всъщност какво й пречи това че е 7 клас? Не може да е перверзна ли? Работата е че тя не е ;) Благодаря!


коя е секс-мечтата ти? : Имах правото и да не отговарям на някои въпроси, нали? :D

ScionOfStorm
05-10-2008, 16:19
[Какво мислиш за Яворов?]

[Според теб интересен ли е материала по литература, не само за 7 клас, а като цяло?]

[Защо нямам чисто нов тиган от Тефал?]

Decu
05-10-2008, 16:33
[Какво мислиш за Яворов?] : Добър поет е. Преди 1-2 месеца, както ти казах участвах в рецитал и прегледах..почти всички негови стихотворения.
Сега се сещам, че щях да казвам "Сенки". :lol:

[Според теб интересен ли е материала по литература, не само за 7 клас, а като цяло?] : Харесаха ми произведенията и тая година. Без "До Чикаго и назад" обаче. :Д
За миналите години се сещам, че "Чернишка" не ми хареса особено. "Ние врабчетата" също.

[Защо нямам чисто нов тиган от Тефал?] : Тефлоновото покритие се скапва бързо, не ти трябва нов. 8-)

GetNasty
05-10-2008, 17:03
а романтичната ти мечта?

Mementomori
05-10-2008, 17:17
Здравей и от мн,та ето няколко въпросчета:
1.Обикновено само на външен вид колко години ти дават?
2.Кога беше първата ти целувка с момче и как би я описала?
3.Коя е най-голямата и стойностна изненада,която са правили за теб?
4.Кое нещо би заличила от живота си?
5.Имаш ли вечерен час?
6.Кой е най-добрият ти френд от форума?
7.Защо пишеш тук?

Decu
05-10-2008, 18:55
а романтичната ти мечта? : Де да знам..сигурно на някоя зелена полянка, по здрач, с избрания младеж, ядене и пиене.. :D

1.Обикновено само на външен вид колко години ти дават? : Различно. До 10-11 клас са ми давали.. о.О

2.Кога беше първата ти целувка с момче и как би я описала? : Спомням си, че се целунах с едно момче в детската градина. :lol:

3.Коя е най-голямата и стойностна изненада,която са правили за теб? : Най-стойностна вече не знам, но преди няколко месеца нашите ми взеха билет за един концерт /а категорично ми бяха забранили да ходя/ ; миналата година съучениците ми ме изненадаха с един огроооомен мечок за рождения ден ; изненада беше, че получих балон с вода, вместо портмоне..от майка ми :Д / бях мъничка, а се беше стъмнило. Мя ме попита "Държиш ли?" и ми метна бомбичката :Д/. Изненада бяха и някои дискове и касетки/на Б.Т.Р например-бях 1-2 клас/.

4.Кое нещо би заличила от живота си? : Мисля, че все още няма такова нещо. :)

5.Имаш ли вечерен час? : Имам, но не го знам :Д Все още не оставам до късно, че да ми казват кога д асе прибирам.

6.Кой е най-добрият ти френд от форума? : Май Мими. 8-)

7.Защо пишеш тук? : Интересно ми е, пък и се 'зарибих' вече..отдавна :Д Мисля, че спомага и за доограмотяването ми.

Не си харесала "Ние врабчетата" ??? :shock:
Защо? : Знам ли. Малка съм била, не помня вече. :neutral:
На теб да не ти е харесала? о.О

Decu
05-10-2008, 19:22
Може и да не съм я разбрала тогава - 1-2 клас.

RoyTheReaper
05-11-2008, 10:03
че ме учиш ли да денсим хоро

Аз пък искам модерен танц. :-P 8-)





Би ли отишла да учиш в чужбина? (Не говоря за постоянно оставане там, а за това да отидеш, да си изкараш следването и да се върнеш в България.)

Decu
05-11-2008, 10:36
ЗАщо не харесваш чалга, не ти понася или просто се правиш :) КОнкретно питам на маса като седнеш к'фо слушаш? :D : Определено не ми понася.;)
А най-често като 'сядам на маса' е със съседите, с които слушаме еднаква музика.


Би ли отишла да учиш в чужбина? (Не говоря за постоянно оставане там, а за това да отидеш, да си изкараш следването и да се върнеш в България.) : Бих, да. Но наистина ще е само, докато следвам.

RoyTheReaper
05-11-2008, 10:54
Каква искаш да станеш като пораснеш? 8-)







Какво мислиш за хората, които демонстрират самочувствие?

TellMeYourName
05-11-2008, 18:50
хмм...Как си представяш идеалния мъж/момче до теб?Не само като външен вид,а и качесва...


http://vbox7.com/play:a64b4cbf


поздрав ! 8-)

DisciplineAndOrder
05-11-2008, 18:52
хмм...Как си представяш идеалния мъж/момче до теб?Не само като външен вид,а и качесва...

АЧВСМ,аз знам!!! 8-)

Деси,защо толкова упорито отказваше да 'седнеш на стола'?

Decu
05-11-2008, 19:09
Каква искаш да станеш като пораснеш? 8-) : Като мамааааа! http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

Хах, всъщност искам да постигна нещо наистина значимо. Не знам какво ще е-просто го искам и вярвам, че един ден ще имам прекрасно семейство и добре платена работа, която да върша с кеф.

Какво мислиш за хората, които демонстрират самочувствие? : Чудя им се на тея индивиди.. :-o
Особено пък ако самочувствието не е покрито-тогава е още по-грозна гледката.

хмм...Как си представяш идеалния мъж/момче до теб?Не само като външен вид,а и качесва... : Еха, тук ще разгърна фантазиите си! 8-)
Иска ми се да е интелигентен и забавен. Е, все пак и да е симпатичен на външен вид. :)
Момчета с дълги коси много обичам. :Д
Всъщност доста скромничко го описах. :Д

А поздрава не ми харесва!!! O:)

АЧВСМ,аз знам!!! 8-) : Знаеш, да. :D

Деси,защо толкова упорито отказваше да 'седнеш на стола'? : А де? Не знам. Не съм свикнала да ми се задават толкова въпроси. :lol:

TellMeYourName
05-11-2008, 19:24
Езици?

RoyTheReaper
05-11-2008, 21:05
Като мамааааа!

Което ме подсеща... какво работят вашите? :-D

А ти какво смяташ, че ще работиш?


Особено пък ако самочувствието не е покрито-тогава е още по-грозна гледката.


Неслучайно ти зададох този въпрос, знаех какво ще отговориш. ;)

А ако е покрито?

А не смяташ ли, че самочувствието в разумни граници е двигател и хората, които имат ниско самочувствие, не постигат добри резултати?

Bolt_f
05-12-2008, 03:20
Iztok ili zapad? Zashto?

Chel li si Malkiqt Princ?

Mislish li, che vseki ot nas ima svoq sobstvena planeta koqto obitava?

A roza, koqto obicha?

A vsyshtnost mislish li che toi naistina e obichal svoqta roza ili prosto e tyrsil uteha v boleznenata si samota?

A toi bil li e neshtasten sys samotata si, spored teb?

Mislish li, che vseki bi mogyl da byde edin Malyk princ ako go pojelae?

Lubim muzikant EVER? Zashto?

Ako ti kaja da narisuvash edna dusha.... i ti dam prazen list..... kak bi q narisuval?



Bqh gi zadavala predi na nqkoi drug teq vyprosi, taka i ne poluchih otgovori... chakam ;)

Decu
05-13-2008, 16:26
Езици? : Уча английски.

Което ме подсеща... какво работят вашите? :-D : Майка ми работи в TV Plan, рекламен мониторинг, а баща ми превозва разни работи. 8-)

А ти какво смяташ, че ще работиш? : Нямам представа, но имам някакви идеи какво ми се работи.

А ако е покрито?

А не смяташ ли, че самочувствието в разумни граници е двигател и хората, които имат ниско самочувствие, не постигат добри резултати? : Е ако е покрито поне ще има основание..
Но това не оправдава - високото самочувствие винаги дразни.
А пък ако наистина е в разумни граници е допустимо, съгласна съм с теб.

Iztok ili zapad? Zashto? : Изток. На изток изгрява слънцето. По-хубаво е да мислим, че сме от страната на светлината, а не там, където тя угасва.

Chel li si Malkiqt Princ? : Чела съм го, да.

Mislish li, che vseki ot nas ima svoq sobstvena planeta koqto obitava? : Собствена планета..да, така мисля. Понякога имам чувството, че и аз имам своя. И едва ли съм само аз. :>

A roza, koqto obicha? : Розата в случая е едно суетно другарче, което изпълва света му с 'благоухания и светлина'. Гордостта на цветето явно респектира принца и засилва любовта му. :-|
И да, всеки има своя 'роза', която обича.

A vsyshtnost mislish li che toi naistina e obichal svoqta roza ili prosto e tyrsil uteha v boleznenata si samota? : А защо не и двете? По-приятно обаче ми е да вярвам, че той наистина е обичал розата, която всъщност е била единствената му приятелка.

A toi bil li e neshtasten sys samotata si, spored teb? : Не помня толкова добре книгата, но мисля, че е обичал света, в който живее.

Mislish li, che vseki bi mogyl da byde edin Malyk princ ako go pojelae? : Трябва да имаш огрооомно въображение, че да влезеш в образа. Аз за себе си не мога да преценя дали ще успея, камо ли за другите. :)

Lubim muzikant EVER? Zashto? : Оо, всяка група, която слушам си има незаменими китаристи. Slash както виждаш ми харесва. Richard Hugh Blackmore също. Имам още доооста за учене обаче.

Ako ti kaja da narisuvash edna dusha.... i ti dam prazen list..... kak bi q narisuval? : Всяка душа е различна, за това и всяка рисунка би била.

Deadlock
05-13-2008, 17:04
Би ли си направила пластична операция, ако имаше голям/крив/грозен нос? А в друг случай? :Д

Decu
05-13-2008, 17:16
Би ли си направила пластична операция, ако имаше голям/крив/грозен нос? А в друг случай? :Д

Ахахаха :Д
Не, не бих. ;) В никакъв случай.

klamer4e
05-13-2008, 17:23
Винаги съм искала да питам това някого... :)
Случвало ли ти се е да "паднеш" докато спиш... Обяснявам: когато си заспал и сънуваш нещо и изведнъж докато изкачваш стъпала (насън) пропадаш и се будиш, защото си направила това движение вдействителност.. :D

П.П. Едно малко по-различно въпросче... Помниш ли имаше един потребител v!k!tYyY преди година :)

Deadlock
05-13-2008, 17:28
Винаги съм искала да питам това някого... :)
Случвало ли ти се е да "паднеш" докато спиш... Обяснявам: когато си заспал и сънуваш нещо и изведнъж докато изкачваш стъпала (насън) пропадаш и се будиш, защото си направила това движение вдействителност.. :D
На всички, които съм питала, им се е случвало :wink:

Decu
05-13-2008, 17:44
Винаги съм искала да питам това някого... :)
Случвало ли ти се е да "паднеш" докато спиш... Обяснявам: когато си заспал и сънуваш нещо и изведнъж докато изкачваш стъпала (насън) пропадаш и се будиш, защото си направила това движение вдействителност.. :D : Случвало ми се е, да. Винаги ми е странно като стане.

П.П. Едно малко по-различно въпросче... Помниш ли имаше един потребител v!k!tYyY преди година :) : Мда, помня я. Какво за нея?

klamer4e
05-13-2008, 18:02
Винаги съм искала да питам това някого... :)
Случвало ли ти се е да "паднеш" докато спиш... Обяснявам: когато си заспал и сънуваш нещо и изведнъж докато изкачваш стъпала (насън) пропадаш и се будиш, защото си направила това движение вдействителност.. :D : Случвало ми се е, да. Винаги ми е странно като стане.

П.П. Едно малко по-различно въпросче... Помниш ли имаше един потребител v!k!tYyY преди година :) : Мда, помня я. Какво за нея?
Еми ... Това съм аз.. :D Здрасти, Деси.. :) :) :)

Decu
05-13-2008, 18:04
Хаха, здрасти, здрасти :)

ScionOfStorm
05-13-2008, 20:12
[Красива ли е нощта според теб, или поне по-красива ли е от деня?]

[Слънце или луна?]

DisciplineAndOrder
05-14-2008, 13:34
реши ли кого ще сложиш на стола в петък? :) ако не си,имам предложение 8)

гордееш ли се,че си българка?защо?

bboy_bunker
05-14-2008, 15:00
реши ли кого ще сложиш на стола в петък? :) ако не си,имам предложение 8)
men 6te turi 8) :D


Kakvi kompleksi ima6? :-P

Decu
05-14-2008, 18:13
[Красива ли е нощта според теб, или поне по-красива ли е от деня?] : Красива е, но денят-повече. Светлината > мракът. :р

[Слънце или луна?] : Слънцето. :)

нещо не схванах какво имаш предвид??
Да сомнамбулстваш ли?? Или просто да се събудиш, защото си сънувал, че падаш??? : Май имаше предвид второто. Но на мен ми се е случвало и като замахвам с ръка, ритам с крака и т.н.

Въпрос: какво си представяш бъдещето след 30 години, ти как се виждаш?!Улегнала жена с деца и работеща или купонджийка :oops: : Е след 30 години сигурно /надявам се/ ще съм грижлива майка с хубава работа и добър мъж. :)
Но пък едва ли ще ми пречат да се забавлявам.

реши ли кого ще сложиш на стола в петък? :) : Май не съм все още. :Д

ако не си,имам предложение 8) : Казвай! :D

гордееш ли се,че си българка?защо? : Да, определено. Само като си помисля за събитията, станали преди години..
Какви царе сме имали. Тая част от историята харесвам най-много. :)
Пък и сме смел и умен народ. Това е моята родина, мястото, където раста! :)

men 6te turi 8) :D : Не бъди толкова сигурен. :Д

Kakvi kompleksi ima6? :-P : Знам ли...чак комплекси мисля, че още нямам. ;)

Pedigree
05-14-2008, 18:25
Коя е любимата ти емотиконка?

С кого най - много споделяш за личния си живот? С кого предпочиташ - родителите или приятелите ти?

Подценяват ли те често?

otherworldly
05-14-2008, 18:37
Какво правиш, когато си тъжна??
Кое е любимото ти място, където обичаш да прекарваш времето си?
Коя е любимата ти реклама, ако има такава де? :lol:

Decu
05-14-2008, 18:42
Какво мислиш за растафарите и хората на дредове??? : С културата не съм запозната особено, но тея дредове ми се струват супер нечистоплътни. :?

Любим предмет в училище? : Аз май вече казах. :) Литература, история и биология.

Защо започна да пишеш в този форум и защо продължаваш да го правиш? : Хаха, уау, вече от година пиша тук. :>
Търсех някаква информация май и попаднах тук, допадна ми, писах 1-2 седмици като гост и реших да се регистрирам. :)
Сега пиша най-вече заради хората предполагам. :)

Коя е любимата ти емотиконка? : Най-прилягащата ми - :D :Д

С кого най - много споделяш за личния си живот? С кого предпочиташ - родителите или приятелите ти? : С майка ми и приятелите ми, по равно може би. :)

Подценяват ли те често? : Мисля, че да..

NightFairy
05-14-2008, 20:11
Виждаш ми се много интересен човек :) , би ли излязла на кафе с мен? :D (без лоши помисли)
а сега сериозно...

Има ли човек, за когото би направила всичко?

Много ли се притесняваш за изпитите (ако не се бъркам си 7-ми клас и ще кандидатстваш)?

Decu
05-15-2008, 16:24
Какво правиш, когато си тъжна?? : Пускам си любима музика /но не тъжна, че да ме сдуха още повече../ или пък филм и ям. :D
Поне не се случва често, слава Богу. :)

Кое е любимото ти място, където обичаш да прекарваш времето си? : Любимо май нямам, но с приятели почти навсякъде е приятно. :)

Коя е любимата ти реклама, ако има такава де? :lol: : На Кока - Кола рекламите са ми любими. :)

Виждаш ми се много интересен човек :D, би ли излязла на кафе с мен? (без лоши помисли) : хахах, а ти кой си? :Д

Има ли човек, за когото би направила всичко? : За сега това са родителите ми.

Много ли се притесняваш за изпитите (ако не се бъркам си 7-ми клас и ще кандидатстваш)? : Да..това ме мъчи всеки ден, хах. :/

psychopath
05-15-2008, 17:15
догодина колко седалки ще счупиш на стадионо ни :D

Decu
05-15-2008, 17:30
догодина колко седалки ще счупиш на стадионо ни :D

Ахахах, мераклийка съм, ей!
Ще ви ги изпотроша всичите! :lol: :lol:

NightFairy
05-15-2008, 18:16
Виждаш ми се много интересен човек :D, би ли излязла на кафе с мен? (без лоши помисли) : хахах, а ти кой си? :Д


Хах, и да ти кажа коя съм, не се познаваме, но ако не се бъркам сме си писали веднъж в скайп :Д

DisciplineAndOrder
05-15-2008, 18:22
на кои мачове си ходила?

така и не разбрах искаш ли другия уикенд на разходка? :D

харесваш светлината и топлината. това ще рече,че си топъл и весел човек? (да,така изглеждаш отстрани,но ти като такава ли се самоопределяш?)

Привързана ли си към нещо (материално)?

Валят ли предложения или няма кандидати? 8-)

Decu
05-16-2008, 07:03
Виждаш ми се много интересен човек :D, би ли излязла на кафе с мен? (без лоши помисли) : хахах, а ти кой си? :Д


Хах, и да ти кажа коя съм, не се познаваме, но ако не се бъркам сме си писали веднъж в скайп :Д

Припомни ми на лично. :>

на кои мачове си ходила? : Ходила съм само на един, но и там ме пуснаха едва-едва наш'те. :?
България - Люксембург беше мача. :)

така и не разбрах искаш ли другия уикенд на разходка? :D : Естествено. :smt003

харесваш светлината и топлината. това ще рече,че си топъл и весел човек? (да,така изглеждаш отстрани,но ти като такава ли се самоопределяш?) : Щом така изглежда, значи е. :)
Не мога да се определя все още по никакъв начин. Но не съм стигнала фазата, в която всичко ми е криво и всеки ми е виновен за нещо. ;D

Привързана ли си към нещо (материално)? : Хм..компютъра ми идва наум. :Д мп4-ката също. :D
Имам и две гривнички с цветовете на знамето ни, които не свалям.
И май е това.

Валят ли предложения или няма кандидати? 8-) : Хахах, нещо средно по-скоро. :)

DisciplineAndOrder
05-16-2008, 10:30
харесваш светлината и топлината. това ще рече,че си топъл и весел човек? (да,така изглеждаш отстрани,но ти като такава ли се самоопределяш?) : Щом така изглежда, значи е. :)
Не мога да се определя все още по никакъв начин. Но не съм стигнала фазата, в която всичко ми е криво и всеки ми е виновен за нещо. ;D

абе и аз изглеждам отстрани една,а всъщност съм съвсем различна :D
затова те питам :)

ох,хрумна ми идея. към 3-4 ше ти звънна 8-)

гледа ли Leon?

котка или куче?

bulgarcheto
05-16-2008, 13:54
догодина колко седалки ще счупиш на стадионо ни :D

Ахахах, мераклийка съм, ей!
Ще ви ги изпотроша всичите! :lol: :lol:
Прасенце, а? Утре сме на вашия стадион ;) Жалко чо говедата не оставиха нищо за нас :-D

Decu
05-16-2008, 19:00
харесваш светлината и топлината. това ще рече,че си топъл и весел човек? (да,така изглеждаш отстрани,но ти като такава ли се самоопределяш?) : Щом така изглежда, значи е. :)
Не мога да се определя все още по никакъв начин. Но не съм стигнала фазата, в която всичко ми е криво и всеки ми е виновен за нещо. ;D

абе и аз изглеждам отстрани една,а всъщност съм съвсем различна :D
затова те питам :)

ох,хрумна ми идея. към 3-4 ше ти звънна 8-)

гледа ли Leon?

котка или куче?

хаха, звънна ми, но нали ти казах, че бях на концерта на училището. Като пяхме ние публиката изригна. :lol:

Гледах филма и останах очарована. :)

Куче!!!


Не смейте да говорите нищо против ЦСКА!!!

psychopath
05-16-2008, 19:03
обмисляла ли си да запалиш мустака на Батков? :D



пс-мога да ти предложа 4 момичета от класа ми :D
едит: може и повече да са 8-)

Decu
05-16-2008, 19:18
Ахахаха, не, мъж е и може да има, но виж - за съученичките ти /пък и не само те/ е доста грозничко.

hipopotamka
05-16-2008, 19:40
Спи ли ти се? :
Какво мислиш за reggae и ska?:
А за dnb, gabba, hard techno?:
Би ли се навила някой път да отидем на разходка :-D :) :

V1ko
05-17-2008, 07:45
Лъжеш ли във форума често?
Мислиш ли че си перфектна?
Къква облага очакваш да ти донесе форума?

RoyTheReaper
05-17-2008, 15:36
Хареса ли ти на стола? 8-)

Decu
05-17-2008, 18:41
Спи ли ти се? :Мне

Какво мислиш за reggae и ska?: Знам някои групи само от обща култура. И двата стила не са зле. :>

А за dnb, gabba, hard techno?: Тука никаква ме няма..

Би ли се навила някой път да отидем на разходка :-D :) : Може биии...някой ден. :Д


Лъжеш ли във форума често? : Не. ;) Тук пък точно няма никакъв смисъл..

Мислиш ли че си перфектна? : Не и никога не съм си го мислила.

Къква облага очакваш да ти донесе форума? : Не очаквам нищо. Пиша, защото ми е интересно /или по-точно мненията на някои потребители/. Има приятни хора, с които много се радвам, че се запознах. :) С някои мисля, че сме и приятели. :>

Хареса ли ти на стола? 8-) : Хахах, не беше зле. Сега се чудя кого да сложа. :)

psychopath
05-17-2008, 18:47
къде ще ходиш като станеш от стола? :D


имай късмета да ме сложиш мен

Decu
05-17-2008, 19:06
http://www.cheesebuerger.de/images/midi/boese/a048.gif :Д

LordOfLight
05-17-2008, 19:21
Имам въпрос към тебе Деси. Много внимавай какво ще ми отговориш!

Кога ще се видим? 8) 8-)

Decu
05-17-2008, 19:26
:D
Амиии, Зори, като имаш път насам свиркай. :)
'Щото аз едва ли ще мога да изляза от София скоро.. :-|

LordOfLight
05-17-2008, 19:27
Мисля тва лято да ви навестя, само да ми откажеш ей! 8-)

Decu
05-17-2008, 19:28
Споко бе! 8-)
Само да съм си тук. :>

LordOfLight
05-17-2008, 19:30
Йей! :grin:

RoyTheReaper
05-17-2008, 19:44
Хахах, не беше зле. Сега се чудя кого да сложа.

Чак не ти се става. ;LD


:-D :-D

DisciplineAndOrder
05-17-2008, 20:04
къде ще ходиш като станеш от стола? :D


имай късмета да ме сложиш мен

тва си говорихме днес 8-)

Decu
05-18-2008, 15:28
Хаха, да. :> ^^

Моя 'мандат' изтече и ще коронясвам друг. :D

psychopath
05-18-2008, 15:34
къде ще ходиш като станеш от стола? :D


имай късмета да ме сложиш мен

тва си говорихме днес 8-)кое по-точно бе :shock:

RoyTheReaper
05-18-2008, 15:36
къде ще ходиш като станеш от стола? :D


имай късмета да ме сложиш мен

тва си говорихме днес 8-)кое по-точно бе :shock:

Как ти сядаш на стола. :-D

bulgarcheto
05-18-2008, 15:37
'Щото аз едва ли ще мога да изляза от София скоро.. :-|

Мисля тва лято да ви навестя, само да ми откажеш ей! 8-)

Споко бе! 8-)
Само да съм си тук. :>

RoyTheReaper
05-18-2008, 18:55
Можем да оспамим темата преди да я заключат. 8-)

BulgariaZaBulgarite
05-18-2008, 20:15
На колко години си направи "сефтето"?

Alcohooligan
05-18-2008, 20:45
Можем да оспамим темата преди да я заключат. 8-)
да.

bulgarcheto
05-18-2008, 21:24
На колко години си направи "сефтето"?
Само лично ли съм питал или не си чел тамата :-o

BulgariaZaBulgarite
05-19-2008, 11:36
Mи не съм чел отговорите.

Decu
05-19-2008, 12:01
И без друго вече има друг на стола.

Що не е заключена тая тема вече?

RoyTheReaper
05-19-2008, 16:16
Изглежда мъките ти не са свършили още. :-P

Alcohooligan
05-19-2008, 16:24
да.

sh3_1s_7h3_0n3
05-19-2008, 17:47
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=171833