PDA

View Full Version : родителите на наи-добра фр ме мразят



sm_95
05-09-2008, 11:43
помощ до преди няколко дни всичко беше идеално, но вчера класния говори с родителите на най-добрата ми приятелка и те са решили че аз и вляя ЗЛЕ, щото от както сме били приятелки те я хванали няколко пъти в лъжа, но аз нямам вина аз дори и казвам да е чесна с техните,ама те си знаят своето и са и казали че повече не искат тя да идва у нас и аз да ходя у тях или в квартала и и повече да не стоим заедно (на един чин) в даскало !!! страх ме е че тя не може да се противопостави на техните (за което не я виня) и наистина ще поиска да се разделим МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ТЯ МИ Е НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА И АЗ НЕ НЕЯ !!!!!!!!!!!!ДАВАМЕ ЖИВОТА СИ ЕДНА ЗА ДРУГА МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!! :-# :-# :-# :-# 8-[ 8-[ 8-[ :-# :-# :-#

tigity
05-09-2008, 11:50
tctctc...nz roditelite i sa ludi i nz kak go turpite tfa moite roditeli ne mogat da mi kajat s koi da se subiram tfa e mn glupafo....... zloBni :o :o :o

sexa_na_kompleksa
05-09-2008, 12:00
Кажи на приятелката си, че ако иска да продължавате да бъдете приятелки, трябва да каже на родителите си, че ти не си виновна за нещата, които тя говори/върши. Малко е глупаво родителите й да ви забраняват да се виждате, но пък мисля, че е разбираемо, все пак сте на колко ... 13? А това, че си давате живота една за друга, е "малко" преувеличено. ;)

s1NNer
05-09-2008, 12:44
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ТЯ МИ Е НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА И АЗ НЕ НЕЯ !!!!!!!!!!!!ДАВАМЕ ЖИВОТА СИ ЕДНА ЗА ДРУГА МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!! :-# :-# :-# :-# 8-[ 8-[ 8-[ :-# :-# :-#

Ако найстина е така никога няма да се разделите за такава простотия бе мозък...

Naughty_
05-09-2008, 13:03
кой клас сте ?

sm_95
05-09-2008, 13:35
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ТЯ МИ Е НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА И АЗ НЕ НЕЯ !!!!!!!!!!!!ДАВАМЕ ЖИВОТА СИ ЕДНА ЗА ДРУГА МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!! :-# :-# :-# :-# 8-[ 8-[ 8-[ :-# :-# :-#

Ако найстина е така никога няма да се разделите за такава простотия бе мозък...

da be to mn lesno da se kaje

sm_95
05-09-2008, 13:37
кой клас сте ?

6 klas sme

s1NNer
05-09-2008, 14:04
МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ТЯ МИ Е НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА И АЗ НЕ НЕЯ !!!!!!!!!!!!ДАВАМЕ ЖИВОТА СИ ЕДНА ЗА ДРУГА МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ !!!!!!!!!!!!!!!! :-# :-# :-# :-# 8-[ 8-[ 8-[ :-# :-# :-#

Ако найстина е така никога няма да се разделите за такава простотия бе мозък...

da be to mn lesno da se kaje

Да лесно звучи ... и за изпълнение е лесно !!! Родителите на една от много добрите ми приятелки също не са с добри чувства към мен просто защото един път като избяга от тях не им казах къде е ... и въпреки всичко колкото и да и казват да не излиза вече с мен всеки ден сме заедно ... и тя е доста зависима от техните и прави всичко което и кажат ,но въпреки всичко си запазихме приятелството ;]]

bibiqna_fut
05-09-2008, 15:05
с бфр-ката ми имахме почти същия проблем но си казахме нищо никой и никога няма да ни раздели и бест фр 4евър :) ако се разделите заради тфа начи не сте били бест фр мацкаа ;) и ние сме 6-ти клас ноо се справихме :) айде успех

WaterLilly
05-09-2008, 16:14
И при мен стана така, само че наистина с тая "приятелка" се отчуждихме и сега... :? Ако наистина държиш на нея и тя на теб, ще намерите начин да им се противопоставите.

DevilWish
05-09-2008, 17:00
tctctc...nz roditelite i sa ludi i nz kak go turpite tfa moite roditeli ne mogat da mi kajat s koi da se subiram tfa e mn glupafo....... zloBni :o :o :o
Да ,ама някой път родителите преценяват по-добре приятелите ни и често се оказват прави ;)

Ifchencety
05-09-2008, 18:29
Леле имала съм подобна ситуация, която (за съжаление) свърши зле. Не мога много да ти помогна, ама помоли приятелката си да поговори с тях или да те покани да спиш у тях, така че те да те опознаят поне малко ;)

chocoleptic
05-09-2008, 18:53
И нашите не харесват една от най-добрите ми приятелки,но аз не се влиая ..

MiSs_DioR_CheRiE
05-09-2008, 18:59
Ako tq te zareje zaradi tova , ne se pritesnqvai , znachi nikoga ne ti e bila dostatuchno dobra priqtelka . A ti si 6ti klas samo , shte ima da suzdavash mnogo novi priqtelstva ....

LovePoisoned
05-09-2008, 18:59
tctctc...nz roditelite i sa ludi i nz kak go turpite tfa moite roditeli ne mogat da mi kajat s koi da se subiram tfa e mn glupafo....... zloBni :o :o :o
Да ,ама някой път родителите преценяват по-добре приятелите ни и често се оказват прави ;)
Абсолютно точно така е!!! Аз лично го изпитах на гърба си!
Ако някой се интересува от историята, да драска ЛС... ;x
Нямам предвид, че авторката е "лоша приятелка". ;)

Sarabi
05-09-2008, 21:16
Ахаха ти кво знаеш :D Майката на най - добрата ми приятелка ме набеди за наркоманка и дилърка едва ли не и ни беше забранила дори да се чуваме, какво оставаше да се виждаме. Което, естествено не ни грееше много много... ама един ден ни хвана и започна да ни млати, да ни рита... яка картинка беше :lol:
Няма голяма поука от горната случка, ама карай :lol: . Виждай си се с приятелката, все по някое време майка й ще разбере, че не й влияеш зле. Аз вече съм в добри отношения с оня дзвер... всичко се оправя с времето 8-) .

TheNewReligion
05-09-2008, 23:16
Дааа , то така се дава живота .. :? :? :? Ти , мило момиче случайно пък да си си помисляла , че тя може да те е натопила за нещо ? Т.е тя лъже , те я питат защо и тя казва ,ч е ти я караш да го прави ! :? :? :? Даваш живота си за нея до момента в , който не разбереш какво подло същество е човека ! Сега ще кажеш , че това е индивидуално за всеки , но не ! Всички лъжат и мажат . Измиват си ръцете и после , ни лук яли - ни лук мирисали ! :x

TheNewReligion
05-09-2008, 23:21
кой клас сте ?

6 klas sme
Ми то и аз съм 6-ти клас и точно преди 3 седмици разкарах най-добрата ми приятелка , защото в отношенията ни нямаше перспектива . Това е друга тема ! Ако не си човек , който лесно прибягва до крайности , най-много в най-скоро време и на това да се научиш , защото всички "приятели" са такива до момента в , който не те предадат прилично гадно и това не е поредния път в , който трябва да простиш , защото си удостоен с титлата "нйа-добра приятелка" . :x :x

bibiqna_fut
05-10-2008, 08:05
точно :)