PDA

View Full Version : Nokia



SoNN4itY
05-09-2008, 14:34
Искам мнение относно телефоните Nokia 5610, Nokia 6288, Nokia 6267 . Кажете ми кой е най-добрият избор ? И ако може ми кажете цените плс

CucAgMuH
05-09-2008, 16:09
Сериозно ли очакваш компетентно мнение и за трите телефона? Едва ли някой ги е имал и трите и ги е ползвал 2+ месеца, за да може да даде що-годе добро сравнение и да ти препоръча...

Бай дъ уей, имам познат който държи сервиз за телефони... стана ми интересно, питах го. Той ми каза:

"Кажи ми за какво ще го ползваш, да ти кажа кой ще ти се разваля най-малко..." :lol: "Иначе не мога да ти препоръчам никой конкретно, и трита си имат плюсове и минуси..."

shweppsy
06-23-2008, 17:16
Сериозно ли очакваш компетентно мнение и за трите телефона? Едва ли някой ги е имал и трите и ги е ползвал 2+ месеца, за да може да даде що-годе добро сравнение и да ти препоръча...

Бай дъ уей, имам познат който държи сервиз за телефони... стана ми интересно, питах го. Той ми каза:

"Кажи ми за какво ще го ползваш, да ти кажа кой ще ти се разваля най-малко..." :lol: "Иначе не мога да ти препоръчам никой конкретно, и трита си имат плюсове и минуси..."

чичкото от сервиза е прав..
мнооо прав

moncho
06-23-2008, 21:56
аз съм с 6288 от 1 година и съм много доволен
направих си труда да се поравя за другите 2 модела и определено от 3-те Nokia 5610 е по-добрия избор